Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezinu ko darit

 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Sveikas, nezinu īsti ko lai iesāku.
Pirms kāda laika man ar manu puisi bija kašķis un mēs izšķīrāmies (bet viņš turpināja man teikt ka mani mīl, un vēlas ar mani būt kopā), taču es nepielaidos. Pēc kāda laika satikāmies un pavadijām laiku kopā, nolēmu dot iespēju, bet pēkšņi uzzināju no Viņa, ka ir pārgulējis ar citu meiteni, tajā periodā kad bijām pašķīrušies un teica ka vēlas ar mani un mīl mani. Tagad to visu nožēlojot un vēlas pierādīt, ka viss būs savādāk un būs daudz labāk attiecībās, katru dienu lūdzas iespēju. Un kad saku nē, Viņš tāpat saka - būsim tāpatās kopā, es zinu ka būsim, pat ja bildināšu Tevi, es zinu ka Tu teiksi 'jā'neskatoties uz to ka pārgulēju ar citu meiteni. Kā jums šķiet? Vai man apdomāt dot iespēju viņam? Un vai vispār spēšu no sirds piedot nodevību? Man to uzzinot nebija ne bēdīgi, neraudāju pat. Tikai ļoti nepatīkami, ka cilvēks, ar kuru 4 gadus bija attiecības un kuru mīlēju varēja tā rīkoties! UN svarīgs punkts - viņš zināja, ka nekad negulētu vairs ar viņu, ja būtu pārgulējis ar citu, tāpēc noklusēja to faktu. Sanāk dēļ viņa pārkāpu pāri saviem standartiem. Kā man rīkoties?
19.10.2018 13:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Cik jums gadu? :D
Anyway...jūs bijāt ŠĶĪRUŠIES! Ko tad viņam jādara tavuprāt? Gadiem tev jālūdzas piedošana par kaut kādu kašķi un jādzīvo celibātā līdz princese izdomās varbūt piedot kādreiz dzīvē..??
Šķīrušies tad šķīrušies, tas nozīmē brīvi cilvēki no attiecībām un saistībām!
19.10.2018 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 2341
Reģ: 05.08.2010
cik tad jus ilgi bijat skirusies?
19.10.2018 13:18 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Viņš pārgulēja ar citu meiteni tajā laika periodā, kad bijāt izšķīrušies. Līdz ar to, teorētiski, tā nav nodevība, jo nebijāt taču kopā.
No otras puses, saprotu emocionālo pusi. Ja raksti, ka tas viss nesen notika, tad jā - it kā tikko bija ar Tevi, mīlēja, un uzreiz citai gultā lec. Var jau tagad sākt runāt par to, ka mīl taču tikai Tevi, u.t.t., bet tāpat tas ir ļoti nepatīkami.
Tikai Tev pašai jāizdomā, vai spēsi nedomāt par viņu un citu sievieti, vai spēsi sākt no nulles, un aizmirst visu, kas jums tur iepriekš bijis.
Kā Tu uzzināji, ka pārgulēja ar citu?
19.10.2018 13:19 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Un kad saku nē, Viņš tāpat saka - būsim tāpatās kopā, es zinu ka būsim, pat ja bildināšu Tevi, es zinu ka Tu teiksi 'jā'neskatoties uz to ka pārgulēju ar citu meiteni.

Kāpēc viņam ir tāda pārliecība, ka būsiet kopā?(t)
19.10.2018 13:23 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Mums bija mēnesi ilgs kašķis, bet līdz galam nebija pielikts punkts, jo viņš visulaiku teica - būs ok, tiksim galā. Un tad kad pārgulēja pielika pavisam treknu punktu, un protams, pēc laika atkal lūdzās būt kopā.
Viņš uzskata ka kopā nebijām, es uzskatu ka bijām kopā, bet complicated.
Uzzināju no viņa - ielūrējo vecajās sms sarakstnēs un izjautāju, zvēreja ka vnk satikās, bez seksa utt. Pagāja 2 mēn un es ar viltu izvilku informāciju - jā es pārgulēju, bet īsti neko neatceros, jo biju smagā dzēruma.
19.10.2018 13:24 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Jo Viņš man to skaidroja - es jūtu ka mums ir jābūt kopā un šī ir kā mācība mums abiem ka esam stipri, lai nekad mūžā vairs nepieļautu tādas kļūdas. Teicu a ja es būtu tā izdarījusi? Viņš uztiasīja greizsirdības scēnu, jo redz es esmu tikai viņa un citam ar mani nevar būt nekā....
Mums ir 20 gadi abiem. Viņam es biju pirmā meitene, lieki piebilsts.
19.10.2018 13:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kā var būt mēnesi garš kašķis? Par ko ?? :D
Varbūt tas pat labāks iemesls lai šķirtos, nekā tas ka pārgulēja ar citu.
Tad beigās jūs tomēr bijāt kopā un pa to laiku viņš "krāpa" un pēc krāpšanas VIŅŠ pielika to punktu?
Neko vispār nevar saprast ko tu te putrojies :)
19.10.2018 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Izklausās pēc tīņu problēmām. Mana teorija ir tāda, ka ar attiecībām ir tā pat kā ar saplēstu vāzi,tu vari to salīmēt, bet tā vairs nebūs tāda, būs defektīva, traukus neviens taču nelīmē, kāprc vahadzētu "līmēt" pajukušas attiecības.
19.10.2018 13:29 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Es teicu - mēs bijām teoretiski kopā, jo neviens no mums nebija pateicis konkrēti - viss esam šķīrušies. Vienu dienu bija viss ok, nākamajā negribēju vairs utt. Un pēc krāpšanas viņš pateica ka ir noguris no visa un ka pats vēlas konkrētu nē attiecībām.
19.10.2018 13:31 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Medstude Ak, mīļā sirds, taču cieni sevi! :'-(
19.10.2018 13:34 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Priekš sev čakarēt dzīvi 20 gados?
Vai Tev vajag to, ka domāsi, vai atkal neguļ ar kādu citu? Vai vajag strīdus un kašķus, kas var ilgt veselu mēnesi? Vai vajag nenoteiktību - vienu brīdi kopā, citu - nē? Vai vajag visu laiku dzīvot ar domu, ka viņš gulēja ar citu?
Aiii... Padomā, vai Tev to pašai vispār vajag.
19.10.2018 13:36 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Ļoti labi saprotu, ka 20 gados ir maksimālisms, ir ticība, ka viss var tā vienkārši mainīties, u.t.t. Pati tāda biju tajā vecumā, bet ar gadiem Tu saproti, ka nekas tāpat vien nemainās, un dažreiz ir vērtīgāk būt vienai (kādu laiku), nekā nodot sevi attiecībām, kuras tieši vai netieši Tev iznes smadzeni katru mīļu dienu. :-/
19.10.2018 13:39 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Viņš citiem stāsta, ka būs tāpat ar mani kopā, ka zin ka es piedošu un ka darīs visu, lai es piedotu.
Bet pirmo reizi man ir šāda situācija, tādēļ nezinu kā rīkoties, saprotu arī, ka viņš bija noguris no maniem kašķiem nepārtrauktajiem, ierobežošanām un vēl tas ka biju vienīgā meitene viņam dzīves laikā. Tikai nesaprotu, kāpēc viņš noklusēja to, ja lieliski zināja ka nekad ar viņu nesatiktos ja būtu gulējis ar citu. Varbūt tiešām nožēlo to. aijj
19.10.2018 13:39 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Viņš citiem stāsta, ka būs tāpat ar mani kopā, ka zin ka es piedošu un ka darīs visu, lai es piedotu.

Nesaprotu, kas tas par vīrieti, kurš visiem kladzina par savām attiecību problēmām(t) Turklāt, ja viņam ir nopietni plāni Tevi atgūt, kāpēc joprojām nav izdzēsis kkādas iepriekšējās sms, kur rakstās ar citu?
19.10.2018 13:42 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Viņš izdzēsa, pēctam kad es atradu sarakstni. Bet varbūt tas, ka man ir tikai nepatīkami un ka es ne raudāju neko to uzzinot, liecina ka vairs pret viņu īsti neko nejūtu, kā tikai pieradumu?
Jo diemžēl gulēt paspēju ar viņu pēc nodevības, pašai par to nezinot....
19.10.2018 13:45 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Es domāju - kāpēc nebija izdzēsis pirms Tu uzzināji? Gribēja Tevi atgūt, bet katram gadījumam saglabāja bezmaksas seksa kontaktus? :D
__
Varbūt ne jau jūtu Tev nav pret viņu, bet ir riebums, aizvainojums? + Šobrīd viņš skrien Tev pakaļ. Gan jau īstās emocijas parādīsies tad, kad sapratīsi, ka vairāk tiešām neesat kopā (ja tā notiks).
19.10.2018 13:51 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Viņš mani atgūt grib tikai tagad, kad tikko uzzināju, tad teica ka varbūt varam mēģināt vēlreiz. To ka tiešām mīl mani un grib atgūt saprata vēlāk.
Esmu samierinājusies ar to, ka nēesam kopā, un saprotu ka nekad vairs nebūs tā kā agrāk, tikai es nezinu vai nebūs kļūda ja es pat nemēģināšu atjaunot attiecības....
19.10.2018 13:57 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Ko Tu pati pret viņu jūti? Vai Tavas jūtas vispār ir pietiekami spēcīgas, lai pēc visiem šiem notikumiem būtu kopā?
19.10.2018 13:59 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.06.2016
Man šķiet ka jūtu pieradumu, jo vairs nav tā sajūta kāda bija kad mīlēju, vai likās ka mīlu, bet nezinu kā pārliecināties vai mīlu viņu....
19.10.2018 14:03 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Pirmkārt, tas GRIBU ir tikai uz laiku. Ja saiesiet kopā, viss aizes vecajās sliedēs jebkurā gadījumā.
Bet neskatoties uz to, svarīgi ir vai tikāt pāri tai problēmai, par kuru mēnesi bijāt uz nažiem. Un pilnīgi vienalga, vai pārgulēja ar kādu vai nē. Tas bija tikai sekss. Puisis jauns un nepieredzējis. Tāpat kā Tu. Ja seksa faktu diviem šķirteņiem uzskata par nākotnes iespēju katalizatoru, tad nafig Jums kopā būt. Dzīvojat, audziet un priecājaties par dzīvi, nevis risiniet pieaugušo cilvēku problēmas.
19.10.2018 14:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits