Šoks par darba intervijām

 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Oi,pat nezinu ar ko lai sāku.Tāda vilšanās par darba tirgu...
Esmu vnk uz pauzes,par ko uzņēmeji vispār domā...
Agrāk darbs mani pašu uzrunāja,bet tagad esmu nolēmusi meklēt darbu caur sludinājumiem,tas ir kaut kāds ārprāts(t).Meklējot jaunu darbu izvērtēju,kam sūtīt,spēju prognozēt,kā būs izvēlētajā vakancē,bet izrādās,ar to nepietiek,tāpat atrodās uzņēmumi,kuri spēj čakarēt(e).
2 nedēļu laikā saņemu "itkā" pievilcīgu darba piedāvājumu uzaicinājumus uz darba interviju.
Īsumā par katru: 1.darba piedāvājums strādāt birojā,viegli administratīvi pienākumi,vienvārdsakot, haljava.Intervija ok,bet alga 400Eiro uz rokas-tas ir biroja vadītājam(t),vēl virstundas jāstrādā,bez bonusiem-wtf(e).
2.intervija- sludinājumā-darbs itkā ok,liels starptautisks uzņēmums, daudz bonusi(piemēram, apdrošināšana,sporta zāle,saīsināts darba laiks vēl kaut kas),atnākot uz interviju,jautājot par algu,ļoti izvairīgi mēģina pāriet uz citu tēmu,liels noslēpums:-D,vēlāk izrādās,darbs uz pusslodzi,vairākas interviju kārtas,attieksme tāda,itkā man būtu uz ceļiem vēl jāprasa viņiem darbs(e).
3.intervija-neliels uzņēmums,sludinājumā daudz pienākumi,kas jau liek domāt,ka nav vērts tur iet,bet nē,jāiet,jo šķiet,ir iespējamas izaugsmes iespējas.Uzņēmums piedāvā stabilu,konkurētspējīgu atalgojumu,profesionālus kolēģus,o jee,bonusi iesparda:-D.Ok,aizeju uz interviju-izrādās,pienākumu ir vēl vairāk,nekā norādīts sludinājumā,+ir labi,kā man ir auto,varēs vēl papildus braukt uzņēmuma vajadzībām paredzētos braucienos,+ir labi,kā man ir papildus prasmes,tās atkal noderēs uzņēmumam:-D.Un kāds man no tā labums-nekādu bonusu,algu vairās nosaukt,atkal inerviju vairākas kārtas(e)(e).
Velti iztērēts mans laiks,tāds iespaids,ka man vēl ir labs darbs ar labu algu un mainīt to nevajag...Kas tiem uzņēmumiem kaiš?Vai tas ir normāli,ja jau Latvija,tad darba devēji var tā cūkāties?Vēl sūdzas,ka labu darbinieku nevar atrast...Tie darba sludinājumi vienkārši konfektes,algu nenorāda,visu informāciju nenorāda,piedāvāt īsti arī neko nevar:-D. Iepriekš neesmu saskārusies ar ko tādu.
13.10.2018 20:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
piemērs ja pavisam nepielec lietu kārtība.Mūsu valstī baznīca ir nodalīta no valsts..bet Pāvesta vizīti apmaksāja nod.maksātāji..tauta arī tie kas netic nekādām rēligijām
15.10.2018 15:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
AS "Parex banka" bija viena no lielākajām Latvijas komercbankām, kas dibināta 1992. gadā un bankrotēja 2008. gada decembrī. Tā piederēja Valērijam Karginam un Viktoram Krasovickim. Latvijas valsts ieguldījums "Parex bankas" glābšanā kopš 2008. gada nogales kopumā bija aptuveni 800 miljoni latu, kas bija viens no iemesliem, kādēļ Latvijas valdība bija spiesta uzņemties vairākus miljardus latu lielas parādsaistības, lai pārvarētu finanšu un pārvaldes krīzi. 2011. gadā tika atzīts, ka Latvijas valsts nevarēs atgūt visus līdzekļus, kas tika ieguldīti, lai glābtu Parex banku.
2012. gada 15. martā Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) anulēja bankas kredītiestādes licenci un no 8. maija banka uzsāka darbu kā problemātisko aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums AS "Reverta".
:-D
15.10.2018 15:19 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
++ Renē
Katrs saņem atbilstoši savam vērienam.
Darba devēja interesēs nav un nebūs maksāt darbiniekiem lielu algu, lai viņš kopš pusdienu pārtraukuma skatītos pulkstenī, paralēli sēdētu cosmo un jau vilktu jaku mugurā tajos 16:50 apmaiņā pret pienākumiem, kuri ar pirkstu ir iebakstīti un norādīti.
Tāda darbinieka - robota pienesums nav izmērāms četrciparu skaitlī, neatkarīgi no nozares un viņš vienkārši aizpilda vietu ar katram pa spēkam un spējām esošiem (vai ļoti ātri apgūstamiem) uzdevumiem.
Darbinieks, kurš domā plašāk, darba devējam arī spēj atnest kādu labumu. Ticiet man, neviens darba devējs par zemu nenovērtēs darbinieku, kurā viņš redz potenciālu savas peļņas palielināšanai.
Kad es paklausos no vīra tos darbinieku atlases stāstus, saprotu, ka viss notiek pareizi un... lielu algu ir pelnījis tik retais. Jā, labi darbinieki ir reti. Visi meklē tikai stabilitāti, lielus garantētos atalgojumus un gatavu instrukciju savu pienākumu izpildei.
Piemēram viņam ir daži amati, kuros var saņemt garantētus 700eur + % no attiecīgās nodaļas kopējās peļņas, ja darbinieks mēnesī spēj izpildīt nosacījumus. Ar konkrētu piebildi, ka viņam līdzīgie šādi spēj nopelnīt ap 2000, atkarībā no mēneša un rezultāta.
Un otrs variants ir 1000-1200Eur/mēn garantēti un nekādu bonusu.
Kā jums šķiet, ko potenciālie darbinieki šādā situācijā izvēlas?
99% gadījumu izvēlas garantēto lielāko summu un viss.
Tikai tādus viņš praktiski nekad neņem, jo tas ir pirmais signāls, ka darbinieks grib iesēsties krēslā, darīt ne vairāk kā to, kas noteikts minimālajās prasībās un viss. Ir daudz izdevīgāk paņemt tādu, kurš ir motivēts un spējīgs uzsist savu algu kaut līdz 3k no tiem garantētajiem 700, jo viņš reāli strādās un domās līdzi, nevis atsēdēs savu pienākumu ietvaros. Un tur nav noteicošais ne labs CV, ne citā uzņēmumā pavadīti ilgi gadi. Tikai un vienīgi personīgā motivācija un pienesums.
Ja grūti saprast, tad iztēlojieties pašas sevi darba devēja lomā un pafantazējiet, kādam būtu jābūt darbiniekam, kuram jūs maksātu cienījamu algu.
15.10.2018 15:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja grūti saprast, tad iztēlojieties pašas sevi darba devēja lomā un pafantazējiet, kādam būtu jābūt darbiniekam, kuram jūs maksātu cienījamu algu.
bija.arī bizneesa plāns, kursi un etc. Sapratu ka tādu kā gribu par to algu ko varu maksāt atļauties nadabūšu darbinieku.Tieši tik vienkārši..
15.10.2018 15:50 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Es arī zinu 2 uzņēmumus, kur jaunajiem darbiniekiem maksā lielāku algu nekā vecajiem

manā uzņēmumā bija tā. strādāja labs darbinieks, tiešām labs darbinieks 2 gadus, nekādu pretenziju, bet vienā brīdī viņam viss apnika, alga viņam bija ļoti zema, bet pienākumu daudz. pateica, ka iešot prom, ja nepieliks. nepielika! bet interesantākais, ka vietā paņēma jaunu zaļu gurķi, kuram maksā gandrīz 2x vairāk par veco darbinieku un kurš kļūdās 10x biežāk (t)
15.10.2018 15:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
iešām labs darbinieks 2 gadus, nekādu pretenziju, bet vienā brīdī viņam viss apnika, alga viņam bija ļoti zema, bet pienākumu daudz. pateica, ka iešot prom, ja nepieliks. nepielika! bet interesantākais, ka vietā paņēma jaunu zaļu gurķi, kuram maksā gandrīz 2x vairāk par veco darbinieku un kurš kļūdās 10x biežāk +++LV realitate iz dzives;-)
15.10.2018 15:59 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
jēga, kas ir "ir pelnījis"?
Liela alga LV neesksistē, ilūzijas varat atmest.
Noskatījos skaistu augsti tehnoloğiskas nozares sanāksmi.
Kur daži keksi pareklamēja LV kā "cheap man- hours" valsti. Neskatoties uz to, ka potenciālajiem investoriem gribējās vismaz mateni normāla mat bak līmenī....no tā "cheap workforce".
leni, ir dabā redzēts, ka reizēm "zaļie gurķi" gan kļūdās retāk, gan arī, atvainojos, ir kompetentāki gan teorijā gan arī praksē. Reizēm.
Apsaukāšana ir tikai eksčekistu bērneļu un ekspartijnieku 90o privatizatoru atvašu un postpadomijas blatņiku-stukaču- muldologu paņēmiens.
Viens ir rukāt, kaut atejas berzt vai projektēt debeskrāpjus.
Otrs ēst kūkas HR & PR kabinetos un "atlases" firmu ofisos. Paretam pasapņojot.
Ko dara HR? Atlasa CV pēc 4 - 6 apstiprinošiem un 4 - 10 "aizdomīguma" kritērijiem.
Paldies, to var veikt programma, turklāt tas nav nekāda novitāte jau ap 20 gadus! Priecājaties, ka par to vispār nemaksā algu EUR 0,00/h :-D.
Uzdot jautājumus no standarta maksimums 4000 jautājumu klāsta, ar pieļaujamiem 3 - 5 atbilžu variantiem?
To var programma, jau gadus 10it. :-)
Darba līgumu projekti tāpat ir jādod juristam, jebkurš grāmatvedis atvaļinājumus un atlaišanu noformēs, vienalga, ar tehnikumu vai doktora grādu vai kursiem viņa būtu. :-)
Kas paliek? Psiholoğija un vāvuļošana?
Atvainojos, prof psihologs ir cilvēks, kam vismaz mağistra grāds ar lieliskām atzīmēm plus kursi ndidiotiem.
Nevis kaut ko sagrābstījusies ragana, kas kaut kur ēd kūkas!
Nevienu normālu HR zem 45 nav nācies redzēt! Nevienu! Dzīves pieredze, tas jā.
Tehnisko kompetenci izvērtēt juristam vai inženierei? :-D:-P
Vienam paziņam šefs kādreiz atzinās, es Tavu CV no miskastes izvilku pirms 6 gadiem.
Jo meitene gan smuki izprintēja, bet nodomāja, ja tehnoloğija A, bet prasa AA, turklāt cilvēkam ar mağistra grādu ir veseli 29 gadi, tad laikam AA nespēs lietot. Smalcināšanas mašīna todien nedarbojās. Lelle gaudoja, ka darba tirgū neesot specu, bet šefs gribēja izmest mirsarņā kaut ko. Tur ieraudzīja vairākus nesagrieztus CV, kas pēc firmas prakses bija jau pārkāpums ( primskrīzes gadi bez regulām, starp citu ). Apskatīja.
Tā diemžēl nav izdomāta pasaka..... Ļoti žēl ka tādi cilvēki it kā.....strādā.
Lieki teikt, ka tas šefs viņu atlaida, bet tagad viņa ir rekruitere, kas strādā EU Rietumos. :-D Tavu māti kvalitāti!
:-P
15.10.2018 16:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tul, cik tev gadu ?
15.10.2018 16:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kāda starpība?
Story ir par to, ka 22 gadīgā var izlidināt Tavu CV, ja tev būs 29. Neapgrūtinot šefu ar informēšanu, kur nu vēl šefa priekšnieku. :-)
Jauni cilvēki vienkārši esot perspektīvāki. Vienai jauns ir ne vecāks par pašu par 3 gadiem, otrai kaut kāds cenzs, trešajai gudras runas, bet reāli visu rullē tikai blats.
Ekspadomijas realitāte.
Man par laimi nav jāturpina tālākas sarunas darba lietās, ja paprasa, cik ir gadu. Neprasa arī, 7 gadus neviens nav prasījis. CV pajoļiem arī sen nav sūtīts.
Paskatos reizēm, vieni un tie paši pērtiķi- kunkstētāji pārsvarā " meklē. " Kaut ko, lai tik nevajag iet bezdarbniekos iekšā.
15.10.2018 17:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man ir interesanti zināt cik, gadu vecam ir jābūt ,lai ko šādu ne tikai uzrakstītu , bet arī domātu.
Apsaukāšana ir tikai eksčekistu bērneļu un ekspartijnieku 90o privatizatoru atvašu un postpadomijas blatņiku-stukaču- muldologu paņēmiens.
15.10.2018 18:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet viņš to par sevi saka.:-D;-)
15.10.2018 18:18 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
nu nu intelekta gēnij pstāstikas tda ir kapitālisms..jeb tikai lēti lamāties māki

Es iesmēju par to, ka raksti kopitālisms. Tavus tekstus gan vispār nevar bez šķielēšanas izlasīt. Izstāstīšu kāds ir manis izveidots Tavs portrets- Sieviete, gadi 40-45, vientuļa, strādā mazpilsētā kādā valsts iestādē par konsultanti vai taml. Dzīves apmierinājumu rod visus nodiršot un pasludinot sevi par uzvarētāju iekopējot rindiņas no googles. Rokas trīc, kā pamana iespēju kur oponēt, ka nesanāk pat sakarīgs teksts. Ja nav diskusija, kur savu ego apmierināt, tā saliek smaidiņus gadu vecās tēmās.
15.10.2018 19:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es iesmēju par to, ka raksti kopitālisms. Tavus tekstus gan vispār nevar bez šķielēšanas izlasīt. Izstāstīšu kāds ir manis izveidots Tavs portrets- Sieviete, gadi 40-45, vientuļa, strādā mazpilsētā kādā valsts iestādē par konsultan
neuzminēji:-D Rigas centrs pieuguši dvini, pirma laulīība 12 gadi, otrā 15 + :-P bet te to tās kas ilgus gadus sen zin:-P
15.10.2018 19:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jerrybean par tevi vs tul .nupat pat cālī blokeja, vecpuisis bez bērniem, interesē tikai it joma.ārpus tās zināšanu nulle. garlaicīgs tlpāžš:-D;-)
15.10.2018 19:31 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Piemēram viņam ir daži amati, kuros var saņemt garantētus 700eur + % no attiecīgās nodaļas kopējās peļņas, ja darbinieks mēnesī spēj izpildīt nosacījumus. Ar konkrētu piebildi, ka viņam līdzīgie šādi spēj nopelnīt ap 2000, atkarībā no mēneša un rezultāta.
Un otrs variants ir 1000-1200Eur/mēn garantēti un nekādu bonusu.
Kā jums šķiet, ko potenciālie darbinieki šādā situācijā izvēlas?
99% gadījumu izvēlas garantēto lielāko summu un viss.

Es nedomāju, ka tam ir milzīgs sakars ar spējām un gribēšanu, drīzāk ar nepieciešamību pēc stabilitātes. Ja cilvēkam ir obligātie maksājumi vai apgādājamie, tad diez vai gribēsies spēlēt loteriju, cik es šomēnes saņemšu. Pieņemot darba piedāvājumu, darbiniekam, visticamāk, arī nebūs 100% pārliecības par to, cik daudz tur beigās sanāks tas cipars, cik lielu lomu spēlēs sezonāli faktori utt. Es, piemēram, absolūti saprotu, kāpēc cilvēki izvēlas strādāt par zināmu un paredzamu algu - pat ja viņi ir gatavi dot lielu pienesumu uzņēmumam.
15.10.2018 19:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Elizabete. + Tieši tā, bet to saprot gimenes cilvēki pārsvarā
15.10.2018 19:39 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Un otrs variants ir 1000-1200Eur/mēn garantēti un nekādu bonusu.

Cilvēki izvēlas noteikti naudas summu, jo viņiem ir vajadzīgs konkrēts algas skaitlis mēnesī, viņi negrib visu mēnesi stresot būs bonusi vai nebūs. Ir jau firmas, kuras intervijās sola bonusus, lai piesaistītu darbiniekus, taču reāli neko nemaksā. Cilvēki negrib riskēt, jo, tomēr x % ir variants reāli nekādi bonusi nav, variants vienu mēnesi saņem 700Eur, otru, 1000Eur, iespējams tos 2000Eur ir reāli ir ļoti reti iespējams nopelnīt. Nekur nav teikts, ka bonusu summu krietni nesamazinās dēļ maziem sīkumiem.
15.10.2018 19:46 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Starp citu, ne vienmēr viena individuāla darbinieka nespēja "atpelnīt" savu algu ir viņa vaina. Manuprāt, bieži vien vaina ir neprofesionālā, amatieriskā vadībā, it īpaši mazos uzņēmumos. Teiksim, ir maza konditoreja, kurā dienā daždesmit cilvēki nopērk bulciņas un kafiju. Pārdevējam maksā minimālo algu, jo vairāk taču nevar samaksāt. Nu, nevar jau arī. Bet vai tas ir tāpēc, ka pārdevējs slikti strādā? Vai varbūt tāpēc, ka konditoreja ir atvērta "neejošā" rajonā, konditors žmiedzas uz kvalitatīvām izejvielām, bulciņas virtīnā apkalst, jo nav cilvēku, zālē prasās pēc remonta un neviens nav pacenties pareklamēt to konditoreju, kaut sociālajos tīklos kontus uztaisīt, tāpēc neviens par tādu neuzzina? Tādā gadījumā tur var strādāt vislabākais pārdevējs pasaulē - tāpat nekad neatpelnīs savu algu.
Darbiniekiem, kas tiešā veidā nestrādā sales vai augstākajā vadībā, parasti ir ļoti neliela teikšana pār to, cik uzņēmums ietirgos. Ja pārdevējs būs smaidīgs un konditors talantīgs, jā, varbūt arī vairāk cilvēku ienāks konditorejā, bet tas tomēr būs neliels skaits, salīdzinot ar citiem faktoriem.
Labs, kompetents menedžments ir ļoti no svara. No tā ir atkarīgs, cik dzīvotspējīgs būs viss mehānisms un cik lielu pienesumu reāli vispār būs spējīga dot viena maza skrūvīte tajā - darbinieks.
15.10.2018 19:48 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Sieviete, gadi 40-45, vientuļa, strādā mazpilsētā kādā valsts iestādē par konsultanti vai taml. Dzīves apmierinājumu rod visus nodiršot un pasludinot sevi par uzvarētāju iekopējot rindiņas no googles. Rokas trīc, kā pamana iespēju kur oponēt, ka nesanāk pat sakarīgs teksts. Ja nav diskusija, kur savu ego apmierināt, tā saliek smaidiņus gadu vecās tēmās.

Gandrīz viss pareizi. Tikai drīzāk 50+, ar centrāltirgus gaumes izjūtu, dzīvo Salaspilī, strādā par bufetnieci un netīro trauku savacēju Dailes teātra kafūzī.
15.10.2018 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
rudā smagi kļūdās :-P:-D:-D
15.10.2018 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits