Šoks par darba intervijām

 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Oi,pat nezinu ar ko lai sāku.Tāda vilšanās par darba tirgu...
Esmu vnk uz pauzes,par ko uzņēmeji vispār domā...
Agrāk darbs mani pašu uzrunāja,bet tagad esmu nolēmusi meklēt darbu caur sludinājumiem,tas ir kaut kāds ārprāts(t).Meklējot jaunu darbu izvērtēju,kam sūtīt,spēju prognozēt,kā būs izvēlētajā vakancē,bet izrādās,ar to nepietiek,tāpat atrodās uzņēmumi,kuri spēj čakarēt(e).
2 nedēļu laikā saņemu "itkā" pievilcīgu darba piedāvājumu uzaicinājumus uz darba interviju.
Īsumā par katru: 1.darba piedāvājums strādāt birojā,viegli administratīvi pienākumi,vienvārdsakot, haljava.Intervija ok,bet alga 400Eiro uz rokas-tas ir biroja vadītājam(t),vēl virstundas jāstrādā,bez bonusiem-wtf(e).
2.intervija- sludinājumā-darbs itkā ok,liels starptautisks uzņēmums, daudz bonusi(piemēram, apdrošināšana,sporta zāle,saīsināts darba laiks vēl kaut kas),atnākot uz interviju,jautājot par algu,ļoti izvairīgi mēģina pāriet uz citu tēmu,liels noslēpums:-D,vēlāk izrādās,darbs uz pusslodzi,vairākas interviju kārtas,attieksme tāda,itkā man būtu uz ceļiem vēl jāprasa viņiem darbs(e).
3.intervija-neliels uzņēmums,sludinājumā daudz pienākumi,kas jau liek domāt,ka nav vērts tur iet,bet nē,jāiet,jo šķiet,ir iespējamas izaugsmes iespējas.Uzņēmums piedāvā stabilu,konkurētspējīgu atalgojumu,profesionālus kolēģus,o jee,bonusi iesparda:-D.Ok,aizeju uz interviju-izrādās,pienākumu ir vēl vairāk,nekā norādīts sludinājumā,+ir labi,kā man ir auto,varēs vēl papildus braukt uzņēmuma vajadzībām paredzētos braucienos,+ir labi,kā man ir papildus prasmes,tās atkal noderēs uzņēmumam:-D.Un kāds man no tā labums-nekādu bonusu,algu vairās nosaukt,atkal inerviju vairākas kārtas(e)(e).
Velti iztērēts mans laiks,tāds iespaids,ka man vēl ir labs darbs ar labu algu un mainīt to nevajag...Kas tiem uzņēmumiem kaiš?Vai tas ir normāli,ja jau Latvija,tad darba devēji var tā cūkāties?Vēl sūdzas,ka labu darbinieku nevar atrast...Tie darba sludinājumi vienkārši konfektes,algu nenorāda,visu informāciju nenorāda,piedāvāt īsti arī neko nevar:-D. Iepriekš neesmu saskārusies ar ko tādu.
13.10.2018 20:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10467
Reģ: 29.01.2009
Nu sacepās te.. René pateica, kā ir! Uzreiz redzams, ka meitene ir speciāliste savā jomā un ļoti labi redz, kas notiek darba tirgū/vidē.
Visi grib lielo naudu, bet neizvērtē, cik labi speciālisti ir..
darba līgumā atrunā pienākumus kas veicami, pretī sanemot algu.ko vēl grib lai darbinieks dod?

Atrunātos pienākumus var TIK dažādā kvalitātē izpildīt.. Jaunajiem darbiniekiem maksā vairāk kā vecajiem tad, ja vecie it kā tik slikti, lai atlaistu, nestrādā, bet entuziasms un spējas ir zudušas.
14.10.2018 17:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kurā nozarē, kādā uzņēmumā tā notiek?
14.10. citadi teikt var jebko kadi amati
14.10.2018 17:49 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Es arī zinu 2 uzņēmumus, kur jaunajiem darbiniekiem maksā lielāku algu nekā vecajiem.

Man pārstāvošā uzņēmumā ar tāda tendence. Ne jau katrs nākamais saņem vairāk, bet darbinieki kuri nāk strādāt prasa esošajai ekonomikai tuvāku atalgojumu, nekā darbinieks, kas strādā 5gadus un ar to pašu algu, ko prasija 5g atpakaļ. Nu apmēram tā. Vel trūkstošo cilvēku dēļ uzņēmumam nākas piedāvāt lielāku atalgojumu, lai cilvēku piesaistītu.
14.10.2018 17:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kurā nozarē,
14.10.2018 18:00 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Ražošana, ne jau valsts sektors
14.10.2018 18:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
atnāk jauns gurķis un uzreiz režotnē saņem virāk nekā spečukss ar pieredz..kruta
14.10.2018 18:16 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10467
Reģ: 29.01.2009
atnāk jauns gurķis un uzreiz režotnē saņem virāk nekā spečukss ar pieredz..kruta

Ilggadēja sēdēšana krēslā, ne vienmēr nozīme, ka ir speciālists. Tāpat, cik nav redzēti cilvēki ar labiem CV, bet nu.. nav spējas.
14.10.2018 18:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
razote sedet? :-D:-D:-D:-D es teic
spečukss ar pieredz..
14.10.2018 18:26 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
atnāk jauns gurķis un uzreiz ražotnē saņem vairāk nekā spečukss ar pieredz..kruta

Intelekts laužas ārā. Pirmkārt, ražošana nav tikai ražotne. Ir arī lielāka vai mazāka vadība, inženieri, tehnologi, grāmatveži utt. Otrkārt kurš teica, ka tiek aicināti zaļi gurķi? Ir arī tādi, bet ir arī no konkurējošu uzņēmumu pieaicināti (vai kā savādāk) cilvēki ar pieredzi. Un neteicu, ka visi saņem vairāk, bet tendence tāda ir pavisam noteikti.
ps. Sāku labot drukas kļūdas, bet tad skatos, ka Tevis citēto tekstu laboju :-D
14.10.2018 18:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kuri sēž un neko nedara, atnāk jauns gurķis un vlsu dar vlsu zin...
Ilggadēja sēdēšana krēslā, ne vienmēr nozīme, ka ir speciālis
:-D:-D:-D:-D
14.10.2018 18:42 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ko reāli nozīmē dirsiens "zaļš gurķis" vai "vecie ir tupi"?
Tāpat amata apraksts, viens ir vārdi uz papīra, otrs reālā dzīve.
Nezaļš, it kā pieredzējis speciālists, paaugstināts amatā. Iedomības netrūkst, kā nekā arī mağistra papīrs un pieredze nozarē 17 plus gadi.
Rezultāts; pēc vienas dienas prātuļošanas 15 min reāla darba ( nerunāju par taustiņu klabināšanu ) tāds, ka anektdoti vairs nevajag. :-):-D:-D
To ko sistēma paveica 16 sek laikā tagad sistēma veica 17 min laikā. :-D
Lieta tāda, ka mega pieredze sasniegta ar mazas slodzes limonādi. :-)
Uz jautājumiem atbilde; kāda starpība, kādu algoritmu sistēmu pielieto?
Taisnība, kamēr ir mazu šarašku mazi darbiņi, neviens nejuta. Loğiski.
Darba tirgus ir kastītes un HR tabulas? :-) Tad HR ir laiks maksāt minimālo algu. Gribētāju vienalga pietiks, it sevišķi tādiem darbiem, kur cilvēku ieliek "kastītē" ar vienu nosaukumu, bet de facto prasa 2-4 ierakstu prasmes vairāk.
To pašu datu analītiku & pandas HR vispār rubī? Jeb tikai smaržoties un dzert kafiju, uzkožot kūciņas?
Vienam uzdevumam pietiek ar 2 -20 h lineārās algebras studēšanu un vēsā mierā risinājumu uzrakstīs.
Otram kaut kāds doktorants slapju dibenu 10 - 12 h prātos, kamēr sāks realizēt.
Nosaukums taču viens, tātad algai jābūt vienādai, ne tā? (e)
14.10.2018 18:52 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Nosaukums taču viens, tātad algai jābūt vienādai, ne tā?

Nedomāju. Ja tas domāts amata nosaukums. Samērīgam diapazonam jābūt, nevar maksāt vienam, kas nozarē ir 10g un tikpat otram, kurš nāk kā jaunais, bez pieredzes vai citiem apstākļiem. Cilvēks, kā darba ņēmējs ir prece, un visi nav vienādi.
14.10.2018 19:00 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ieraksts Amata Aprakstā.
14.10.2018 19:02 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Dažas aizmirst, ka pašas reiz bijušas “zaļi gurķi”, tāpat kā reiz būs “tupas vecenes”..manuprāt, ir tikai loģiski, ka cilvēks kuram ir kaut kādas prasmes un izglītība nestrādās par 400 eiro pilnas slodzes darbā. Tas, ka, piemēram, kāds cits sāka ar tiem 400 eiro, super, žetons tev, bet nu .. :-D
14.10.2018 20:53 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Bez prasmēm.
Viss ir tukša atrunāšanās.
Gribas lētus, bet pietiekami jēdzīgus? Meklējam 24 - 29 gadniekus ar pieredzi 3 - 6 gadi.
Palaižam muldēšanu par "pilnīgi zaļie neko nerubī" un paskau "pēc 35 ir vājāki".
Izsūkšanas mašīna darbojas perfekti. Bars liekēžu apkārt filozofē un saņem algas par "atlasi".
Profilaksei paskam, ka speciālistu trūkst. Vairāk jauno samācīsies un pēc gadiem vidēja līmeņa specu algas stagnēs, neskatoties uz dzīves dārdzību.
Tupi ir visvisādi; gan ar 17+ gadu pieredzi mēdz būt trulāki par studentu:-), gan jaunie ar pieredzi mēdz būt neieinteresēti un slinki, kūtrāki nekā citi 50+ gados.
14.10.2018 21:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lai to visu izprastu ir jāpabūn darba devēja lomā.
Tad varētu arī saprast kāpēc ir šādas situācijas.
Apgrozījums, peļņa, algu budžets, mīnus nodokļi, visu noliek savās vietās
15.10.2018 08:49 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
ir tikai loģiski, ka cilvēks kuram ir kaut kādas prasmes un izglītība nestrādās par 400 eiro pilnas slodzes darbā.

Tiešām neticu, ka visiem tiem tūkstošiem Rimi, Maxima, Top, Lats kasieriem nav nekādu prasmju un zināšanu, bet re, strādā pat zem 400 EUR par pilnu slodzi. Cilvēki taču ir dažādi. Ir, kam pietiek. Ir, kas nav ar mieru uzņemties nekādus papildus pienākumus un atbildību, labāk iztiek ar to, kas ir.
Lai to visu izprastu ir jāpabūn darba devēja lomā.
Tad varētu arī saprast kāpēc ir šādas situācijas.
Apgrozījums, peļņa, algu budžets, mīnus nodokļi, visu noliek savās vietās

Uzņēmuma augstās izmaksas un mazā peļņa nav darbinieka problēma. Ja nespēj konkurēt, ej ārā no tirgus, dari kaut ko citu, nezinu, klapē savu uzņēmumu ciet un kļūsti par darba ņēmēju. Kā jau teicu - būs aitas, būs cirpēji.
15.10.2018 08:58 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es varbūt ne īsti korekti izteicos par jaunajiem vs vecajiem darbiniekiem, bet kāds jau pa vidam nokomentēja - jaunie darbinieki vienmēr prasīs esošajai ekonomiskajai situācijai atbilstošu ciparu un tas lielākoties būs augstāks kā tiem, kas šos pašus amata pienākumus uzsākuši pirms, piemēram, 5 gadiem. Es nesaku, ka tā notiek visur, bet esmu pamanījusi šādu tendenci. Bieži vien cilvēkiem ir kauns iet jautāt ievērojamu algas pielikumu un vecās algas velkas līdzi, bet jaunie speciālisti, ienākot uzņēmumā, nekautrējas jautāt augstāku algu. Nav pat jāsauc kaut kāda nozare (cik vispār objektīvi ir vērtēt algas pēc nozarēm??), tajās dažās darba vietās, kurās esmu strādājusi, tā ir bijis daļai no darbiniekiem (un ne jau visiem un ne jau kā pastāvīga prakse), jo uzņēmums ir gatavs maksāt un investēt labā darbiniekā, kurš attiecīgi ir gatavs ieguldīt savas zināšanas pienākumu izpildē un dara to ar kaut kādu nebūt degsmi. Nesēdēs rokas klēpī salicis, bet iesaistīsies arī papildus lietās kaut vai ar idejām un ierosinājumiem, nevis izdarīju savu darbu, viss, ne par ko nav jādomā vairāk, 16:50, taisos mājās. Un tad čīkst, ka zema alga un nevar dabūt labi apmaksātu darbu. Bet kāds labums uzņēmumam no cilvēka, kas nemāk domāt ārpus kastītes un kam ar pirkstu jābaksta darāmo darbu sarakstā, un nekad, nekad nesagaidīt nekāda veida iniciatīvu?
Es nezinu, man tiešām ir radies iespaids, ka tik daudzi čīkst un pīkst, un tepat vien skrien citēt cits citu, un izsmiet, bet, bāc, pēdējā laikā es saskaros ar tāādu nekompetenci viskaut kur, ka es nedomāju, ka tā ir izvēle – strādāt par tiem 400 eur, tā ir vienkārši realitāte, jo tas ir tiešām labākais, ko konkrēts apjoms darbspējīgo ir tiešām spējīgi saņemt. Man personīgi ir zināmi vairāki piemēri, kuros jaunietis sāka tajā pašā Maximā, Rimi vai uzpildes stacijā kā pārdevējs, un ar smadzenēm pareizajā vietā dažu gadu laikā tika līdz labam amatam ofisā. Mani riktīgi uzvelk cilvēki, kuru attieksme ir izdarīt tikai to, kas rakstīts darba līgumā un tad sūdzēties par visu. Mana pieredze un uzskats ir, ka nekas labāks arī nenotiks, ja kaut mazo pirkstiņu nebūsi gatavs pakustināt, un, lai nebūtu jāsūdzās par darba intervijām, varbūt nevajag gluži sūtīt pieteikumus uz mistiskiem uzņēmumiem, bet objektīvi izvērtēt to, pagooglēt, pačekot atsauksmes (ir taču tik daudz internata rīku un feedback lapu) un izpildīt mājasdarbu.
15.10.2018 10:13 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Uzņēmuma augstās izmaksas un mazā peļņa nav darbinieka problēma. Ja nespēj konkurēt, ej ārā no tirgus, dari kaut ko citu, nezinu, klapē savu uzņēmumu ciet un kļūsti par darba ņēmēju.

Āmen. Ja tu, uzņēmējs, nevari savam darbiniekam nodrošināt algu un normāli veikt sociālās iemaksas, tad nu sorry - vai nu tu esi sūdīgs uzņēmējs, vai tev ir sūdīgs business case, vai arī tu esi zaglis, sūdīgs cilvēks, kurš zog no saviem darbiniekiem, lai nopirku sev x5. Sūdīgi jeb kurā gadījumā.
Un par tām aitām...
Pāris gadus atpakaļ biju darba vietā, kur pie pirmās algas saņemšanas uzzināju, ka daļa nāk aploksnē, par ko nebiju brīdināta sākumā. Sataisīju traci, aizgāju uzreiz prom. Nesen satikos ar kolēģi, kurš tur bija nostrādājis pāris gadus. Esot aizgājis prom, paņēmis bezdarbniekus un aplauzies, ka neko prātīgu tur nesaņem. Labrītiņ, mēnestiņ! Tiešām aitas, kas domā, lai rijamais ir tikai šodien. (t)
Man prieks, ka ir visi biznesu inkubatori, startapi, jaunuzņēmumi un ka nāk iekšā ārzemju uzņēmumi, kas te taisa SSC. Vismaz tas vidējā/vidēji zemā līmeņa darbinieks arī tiek pie normālas darba vides un normāliem bonusiem. Nevis - "mēs jums piedāvājam apmācību un jaukus kolēģus" (t)
15.10.2018 10:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ar to algu ir baigi vienkārši bruto alga + dd nodokļī, tas ir minimums kādam ir jābūt pienesumam no darbinieka, savādāk dd sanāk piemaksāt par to , kad kāds nāk uz darbu.tas ir tā baigi novienkāršojot, realitātē pienesumam jābūt lielākam.
15.10.2018 10:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits