Šoks par darba intervijām

 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Oi,pat nezinu ar ko lai sāku.Tāda vilšanās par darba tirgu...
Esmu vnk uz pauzes,par ko uzņēmeji vispār domā...
Agrāk darbs mani pašu uzrunāja,bet tagad esmu nolēmusi meklēt darbu caur sludinājumiem,tas ir kaut kāds ārprāts(t).Meklējot jaunu darbu izvērtēju,kam sūtīt,spēju prognozēt,kā būs izvēlētajā vakancē,bet izrādās,ar to nepietiek,tāpat atrodās uzņēmumi,kuri spēj čakarēt(e).
2 nedēļu laikā saņemu "itkā" pievilcīgu darba piedāvājumu uzaicinājumus uz darba interviju.
Īsumā par katru: 1.darba piedāvājums strādāt birojā,viegli administratīvi pienākumi,vienvārdsakot, haljava.Intervija ok,bet alga 400Eiro uz rokas-tas ir biroja vadītājam(t),vēl virstundas jāstrādā,bez bonusiem-wtf(e).
2.intervija- sludinājumā-darbs itkā ok,liels starptautisks uzņēmums, daudz bonusi(piemēram, apdrošināšana,sporta zāle,saīsināts darba laiks vēl kaut kas),atnākot uz interviju,jautājot par algu,ļoti izvairīgi mēģina pāriet uz citu tēmu,liels noslēpums:-D,vēlāk izrādās,darbs uz pusslodzi,vairākas interviju kārtas,attieksme tāda,itkā man būtu uz ceļiem vēl jāprasa viņiem darbs(e).
3.intervija-neliels uzņēmums,sludinājumā daudz pienākumi,kas jau liek domāt,ka nav vērts tur iet,bet nē,jāiet,jo šķiet,ir iespējamas izaugsmes iespējas.Uzņēmums piedāvā stabilu,konkurētspējīgu atalgojumu,profesionālus kolēģus,o jee,bonusi iesparda:-D.Ok,aizeju uz interviju-izrādās,pienākumu ir vēl vairāk,nekā norādīts sludinājumā,+ir labi,kā man ir auto,varēs vēl papildus braukt uzņēmuma vajadzībām paredzētos braucienos,+ir labi,kā man ir papildus prasmes,tās atkal noderēs uzņēmumam:-D.Un kāds man no tā labums-nekādu bonusu,algu vairās nosaukt,atkal inerviju vairākas kārtas(e)(e).
Velti iztērēts mans laiks,tāds iespaids,ka man vēl ir labs darbs ar labu algu un mainīt to nevajag...Kas tiem uzņēmumiem kaiš?Vai tas ir normāli,ja jau Latvija,tad darba devēji var tā cūkāties?Vēl sūdzas,ka labu darbinieku nevar atrast...Tie darba sludinājumi vienkārši konfektes,algu nenorāda,visu informāciju nenorāda,piedāvāt īsti arī neko nevar:-D. Iepriekš neesmu saskārusies ar ko tādu.
13.10.2018 20:49 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Interesanti, kur Jūs izraujat šos darba devējus, ss.lv, kur epasts ir [email protected]? Kādu laiku neesmu staigājis, bet cipari nosaukti visur, vai vismaz diskutēts par to. Es nākamreiz sūtot CV tur ierakstītu vēlamo atalgojumu. Ja nestrādātu, uzņēmumiem ignorējot, tad saņemot zvanu jautātu. Uzņēmumam Tevi vajag tik pat ļoti cik Tev darbu, citreiz pat vairāk. Nav ko līst dirsā.
14.10.2018 09:52 |
 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Jā,es vēl nepieminēju,ka savā CV biju norādījusi vēlamo algu.1.intervija-priekš kam aicināt mani,ja nevar atļauties...tā doma,a gan jau beigās pierunās vai?!(t)
2.intervija-no viņiem sapratu,kā maksimāli par pilnu slodzi 500-600Eiro var izspiest,jo galvenais,ka ir daudz bonusu:-D.Pusslodze-uz pusi mazāk.
3.intervija-iespējams alga varētu būt manā nosauktajā ciparaa,bet pienākumi aug,aug,aug,tātad algu vajadzētu vēl lielāku:-D.
Palasot komentārus,izskatās,ka darba devējiem tā ir norma(e)-vajag cilvēku ar plašu pieredzi,prasmēm,bet pretī dot neko negrib. Kā jau iepriekš rakstīju,tādas intervijas man nav bijušas:-D
14.10.2018 09:53 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Bet par ko jūs brīnaties? Ir aitas, ir cirpēji. Vienkārši nepiekrītiet tādiem nosacījumiem un viss. Darba devējs būs spiests meklēt darbinieku citur, ja visi teiks "nē", būs spiests palielināt algu. Mūsdienu dinamiskajā vidē daudz darba pienākumu un plašs profils nav nekas neparasts, tā ir norma; ne-norma ir zemais atalgojums.
14.10.2018 10:58 |
 
Reitings 28
Reģ: 07.06.2016
Es arī nepiekrītu,teicu,kā nākamajās kārtās nemaz nevēlos piedalīties.Sludinājumi-cv.lv.,kur itkā vajadzētu būt daudz maz labām vakancēm.
Cepiens par to,kāpēc jātērē mans laiks(e)...
14.10.2018 11:46 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Es nesaprotu, kur problēma minēt savas minimālās prasības, piesakoties intervijai - bailes, ka netiksiet uz interviju? Bet jūsu laiks taču ir tik dārgs - droši vien esat arī ļoti kvalificētas - tādā gadījumā nebūtu jāsatraucas no tā, ka neuzaicinās uz interviju viens vai otrs vietējais kantoris - ir taču arī citas valstis ar bagātākiem uzņēmumiem, kas ir gatavi maksāt par jūsi kvalifikāciju.
Eiropas tirgus ir atvērts jau padsmit gadus. Vietējie biznesi vēl ilgi nevarēs neko diži samaksāt, jo to maksātspēju ietekmē jūsu maksātspēja un naudas tērēšanas paradumi - ja veikalā tiek pirktas lētākās vai akcijas preces , tad skaidrs, ka algas arī būs minimālas.
14.10.2018 12:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jā, es arī esmu saskārusies ar darba devēju dancošanu riņķī un apkārt algas jautājumam, it kā cilvēku galvenā motivācija strādāt nebūtu saņemt algu un spēt sevi nodrošināt :D Vienreiz bija tā, ka aizgāju uz pirmo intervijas kārtu, kur man pajautā, kādu algu gribu saņemt. Nosaucu ciparu, intervētājs to pieraksta, pamāj ar galvu. Turpina runāt par citām lietām. Kad saņemu uzaicinājumu uz nākamo intervijas kārtu, nospriežu, ka mans nosauktais cipar ir šiem ok. Kad aizeju, tad pēc ekskursijas pa biroju un visādu ne īsti vajadzīgu bonusu uzskaitīšanas man paziņo, ka ļoti gribētu mani ņemt darbā, tikai alga būs gandrīz divas reizes mazāka par to, ko prasīju - bišķīt virs minimālās (t)
14.10.2018 12:35 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Vajag pateikt MINIMĀlĀS prasības, nevis vēlamās.
Un ja to nevar nodrošināt, tad skaidri pateikt, ka tad nebūs interese, jo a) šobrīd ir lielāka alga, b) esat jau bijusi citā vietā, kur jums piedāvā šādu summu.
14.10.2018 12:39 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dandaalis, autore bija norādījusi vēlamo algu CV.
14.10.2018 12:42 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Nu minimālā alga vispār nav nopietna... neiesaku nevienam strādāt zem 700 euro uz rokas.... 700 ir ok bez pieredzes.
14.10.2018 12:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neredzēju pēdējo komentāru, bet vienalga - potenciālais DD bija informēts. Cilvēks nenorāda "vēlamais" joka pēc.
14.10.2018 12:45 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Vajag skaidri pateikt pa telefonu, vienojoties par intervijas laiku, jo nevēlies neesi izmisusi un jebkāds darbs neesot nepieciešams.
14.10.2018 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Parasti jau privātos uzņēmumos tāda prakse arī ir - pajautāt vēlamo vai arī minimālo atalgojuma līmeni un tad jau uzņēmums saprot - ir gatavs tādu algu maksāt vai nē. Ir dīvaini aicināt uz nākamajām kārtām, kaut arī prasītais atalgojuma līmenis ir stipri augstāks par to, ko var piedāvāt.
DD uzreiz nesaka atalgojumu vienkārša iemesla dēļ - ir kas vairāk prasa, ir - kas mazāk. Tāpat tas arī ir tieši atkarīgs no prasmēm un pieredzes. Jā, it kā amats viens, bet prasmju līmenis var būt atšķirīgs, no kā atkarīgs, cik daudz laika tevī papildus jāiegulda.
Es ieteiktu uz sevi skatīties kā uz uzņēmumu, kas citam uzņēmumam piedāvā pakalpojumu, nevis kā uz cilvēciņu, kam "pienākas", ka viņu pienem darbā, un kam "pienākas" tāda un tāda alga. Arī uzņēmumi, slēdzot līgumus, vienojas par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem.. Vai arī nevienojas. Ir jāsaprot sava konkurētspēja un pēc tā arī darba tirgū jāvadās.
14.10.2018 12:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Norāda gan.
Jo tas ir vēlamais - būtu labi, ja būtu.
Vajag skaidri definēt minimālo slieksni... un 700 varētu būt tikai minimālis, nevis vēlamais, jo par to var tikai izvilkt līdz nākamajai alga, ja jāīrē dzīvoklis.
14.10.2018 12:48 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Ja sevi normāli prezentēsi intervijās un paprasīsi saprātīgu ciparu (nevis minimālo), tad lielāka varbūtība, ka paņems tieši tevi, nevis kaut kādu nīkuli, kas paprasīja zem nozares vidējā, bet varbūt pēc prasmēm, cv izskatījās labāk.
14.10.2018 12:53 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ja sevi normāli prezentēsi intervijās un paprasīsi saprātīgu ciparu (nevis minimālo), tad lielāka varbūtība, ka paņems tieši tevi, nevis kaut kādu nīkuli, kas paprasīja zem nozares vidējā, bet varbūt pēc prasmēm, cv izskatījās labāk.

Neteiktu, ka vienmēr lielāka iespēja, taču, ja kandidāts prasa izteikti mazu samaksu uz kopējā fona, tas raisa pārdomas, jā.
Jāsaprot gan, ka tas attiecas uz speciālistiem un nozares profesionāļiem. Entry level un administrācijas amatos nav nozīmes, ko tu prasi, jo var piedāvāt tik, cik var piedāvāt, un izvēlēsies tīri pēc spējām, pieredzes, profila, potenciāla utt.
14.10.2018 12:57 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
So.so, Tu strādā HR? Ja jā, vai, ja kāda cita meitene strādā, tad kāpēc uzņēmums nevar norādīt algas diapazonu, piem., "no - līdz, atkarībā no pieredzes"? Jautāju, jo pati nestrādāju HR, bet, cik zinu, standarta pozīcijām uzņēmumiem parasti ir +/- aptuvens cipars, ko maksāt. Piem., pat viduslīmeņa vadītājam nemaksās vairāk par summu X, jo tā pozīcija vienkārši nebūs vairāk vērta par to. Summu X pat var neminēt sludinājumā. Nerunāju par tiešām augsta ranga pozīcijām. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc dažiem uzņēmumiem tā ir tāda problēma, ka viņi ir gatavi tērēt paši savu laiku intervijās, CV izskatīšanā, savstarpējās pārrunās vai sapulcēs. Es nemēģinu teikt, ka iemesls nevar būt, es vienkārši mēģinu to saprast.
14.10.2018 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Pasadena, pirmkārt, alga skaitās konfidenciāla informācija. Citi darbinieki uzņēmumā arī nedrīkstētu zināt, kāds atalgojums (vai tā līmenis) ir kādā citā amatā. Protams, bieži to uzzin no savstarpējām sarunām utt., bet tas ir cits stāsts. Tas pats attiecas uz konkurntu uzņēmumiem.
Otrkārt, situācijas, darbinieki un amatu konkursi ir tik dažādi, ka uzņēmums iešautu sev kājā, tā darot. Īpaši jūtīgs jautājums ir augstāka līmeņa speciālistu piesaiste uz terminētu (parasti dekrēta) laiku. Tur tās algu nobīdes tiek pieļautas visai lielas. Tas pats par gadījumiem, kad ir ļoti šaurs kandidātu loks dēļ profesijas specifikas. Jo lielāks, "starptautiskāks", bagātāks uzņēmums, jo diskutablāks ir algas jautājums. Protams, robežas vienmēr pastāv, taču tās mēdz būt tik lielas, ka būtu muļķīgi atklāti minēt. Saku gan vēlreiz - vienoties par algu noteikti vajadzētu intervijas laikā, pirms saņemat oficiālu piedāvājumu. Tas būtu tikai normāli un civilizēti.
14.10.2018 13:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.la.lv/darba-sludinajuma-bus-janorada-gaidama-alga
Tomēr Labklājības ministrija, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība un vairākums komisijas deputātu šoreiz bija grozījumu autora pusē un tie tika atbalstīti.
Paredzēts, ka Saeimas sēdē otrajā lasījumā Darba likuma grozījumi tiks skatīti 4. oktobrī.
SAISTĪTIE RAKSTI
14.10.2018 13:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kols arī piebilda, ka prakse iekļaut sludinājumus paredzētā atalgojuma amplitūdu jau tiekot izmantot citviet pasaulē. Piemēram, Lielbritānijā atalgojums tiekot norādīts aptuveni 75% no visiem darba sludinājumiem. Atalgojuma norādīšana bieži sastopama arī Skandināvijā un citviet Eiropā.
14.10.2018 13:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un mazajā LV algu noskaidrot var vēsi..tā ka nenorāda algu skopie kam kauns
14.10.2018 13:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits