Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nekad negribēšu bērnus

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
http://www.mammamuntetiem.lv/emuars/9380/bernu-arsts-valdmanis-pirmais-berns-jadzemde-20-gados/
Aizvēsturisks raksts, bet anyways...Piekrītat?
Katram individuāli, bet kad jūs 20 gados iedomājāties, ja tgd jums būtu jāklūst par māti, kādas bija emocijas?
Vnk interesē, jo savos 20 es bērnu (grūtniecību) redzētu kā nelaimi, tā ir mana fobija, vismaz pagaidām. Tas tā normāli un jūs tā arī jutāties? Sāk likties, vai ar mani viss labi:-| Unjā, arī mans draugs ļoti nevēlētos bērnu 25 gados. Viņš teica, ka ja sanāktu iekrist, viņa "dzīve apstātos" un viņš būtu nelaimīgs.
Pašreizējā nostāja: bērnus nekad negribešu.
12.10.2018 19:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
ne par to es te runaju, ko kurs grib vai negrib, bet pavisam ko citu...
29.10.2018 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
20 gados, protams, nekādu bērnu negribēju. Piedzima, kad man bija 26, kā reiz īstais vecums. Saprotu, ka cilvēki nevēlas bērnus, man liekas, ka tas ir normāli. 20 gadniekam grūtāk ar mazu bērnu, jo parasti nav tās stabilitātes dzīvē. Man brālim sanāca neplānots baby, kad viņam bija 20. Cepuri nost, jaunieši tiek galā, brālis izmainījies un ir fantastisks tētis. bet tas nenāk viegli, jo nav npabeigas skolas un labi apmaksāti darbi.
30.10.2018 23:09 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Man piedzima pirmais 22 un otrais 24 gados. Nebiju plānojusi tik agri, sanāca studiju laikā, bet ja varētu, ko mainīt nemainītu neko :-D
Saprotu gan tās, kas negrib bērnus vispār, gan tās, kas negrib 20 gados- katram savs ceļš ejams un ne man kādu nosodīt vai apbērt ar neviena neprasītiem padomiem.
Tikai droši vien patīkamāk būtu, ja sievietes aizstāvot savu bērnu negribēšanu neapvainotu sievietes ar bērniem, kā reizēm sanāk dzirdēt šādās diskusijās- bez karjeras, ambīcijām, visu dienu tikai grib runāt par pamperu saturu utt. Man ir gan karjera, ko esmu izveidojusi paralēli bērniem (jomā, kas tiešām prasa daudz zināšanu), gan arī nākotnes mērķi, ko cerams izdosies piepildīt (kas atkarīgs tikai no manas vēlmes, ne bērniem). Arī ceļot un baudīt dzīvi vēl paspēju un paspēšu ar bērniem kopā. Tā kā pati esmu ārste zinu, cik tas ir grūti, tādēļ saviem bērniem netaisos neko uzspiest, bet ļaut attīstīt viņu talantus (kurus patiesībā jau ap 5,6 gadu vecumu var labi nojaust), arī vecumdienās ūdens glāzi neprasīšu pienest (cilvēkus tam var arī noalgot).:-D
Normāli ir viss, ja vien cilvēks pats ir ar sevi mierā. :-)
31.10.2018 18:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)