Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēc krāpšanas vīrietis negrib tuvību

 
Reitings 14
Reģ: 06.02.2018
Sveikas!
Esam ar draugu attiecības jau krietnu laiku. Attiecībās vienmēr ir bijis kāds trešais - bērnības draudzenes,bijušās un tagadējās draudzenes. Pati par sevi esmu diezgan greizsirdīga un,protams,tas bija iemesls lieliem strīdiem un šķiršanām. Pēc tā,kad draugs kļuva man pirmais,viss nokārtojas - strīdu kļuva mazāk un no “draudzenēm” arnebijaws ne vēsts, bet pēc pāris mēnešiem es uzzināju,ka mani nokrāpa. Draugs attaisnojās,lūdza piedošanu,teica,ka tas ir bijis tikai vienu reizi un pirms mūsu reizes,teica,ka tas bija dzērumā un nekas tur īsti nesanāca. Tad,kad es to uzzināju,es palūdzu viņa telefonu un atradu 101 saraksti ar citām meitenēm,kur viņš piedāvā tikties,flirtē un tā tālāk. Centos viņu piedod un likās,ka tas tiešām sanāk,tomēr pēc kāda laika viņš man sāka atteikt tuvībā,sākam mazāk laiku pavadīt kopā un sazinaties. Vēlējos uzzināt jūsu viedokli no malas, pati jau nezinu ko darīt. [:
12.10.2018 16:44 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Džeida, OMG. No tāda kretīna es aizietu prom, pat neatskatoties!
Nesaprotu, kāpēc jābaidās palikt vienai? :-O Tu esi jauna, tev viss vēl priekšā, kāpēc gan jātērē laiku ar puisi, kurš krāpās un ir pazaudējis interesi par tevi!
15.10.2018 12:15 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Kā jau minēju - ieteikums for fun. Nopietni neko tādu neizdarītu un nekad. ;-)
14.10.2018 19:36 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Wtf??? Ieteikt iztukšot puiša kontu un ieriebt kā vien ir iespējams? Izklausās pēc pusaudzes fantāzijām, ne pieauguša cilvēka rīcības :D Ja puisis ir krāpējs un nelabojams kretīns, viņš vienkārši ir jāizslēdz no savas dzīves. Attiecības jāpārtrauc un jebkādu kontaktu jānogriež, nevis jāplāno atriebības plāni un jāzog nauda (t) Slimi.
Nē, nu, es zinu sava drauga kartes paroli un viņš zina manējo (bet visticamāk jau ir aizmirsis). Nevis tāpēc, ka esam viens otram tos kodus jautājuši, bet gan ikdienā kopā iepērkoties tas dabiski ir tapis zināms. Ir bijusi situācija, kad apmeklējot bāru un stāvot rindā pēc dzērieniem, viņš iedod man savu karti un aiziet uz wc, lai es tikmēr mums tos dzērienus nopērku. Bet pat tad, ja mēs izšķirtos ar vislielāko skandālu, man prātā neienāktu iet un zagt viņa naudu. Kāds sakars? :D
14.10.2018 16:55 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Tavā vietā nevis uztrauktos par to, ka puisis negrib ar tevi tuvību, bet gan par to, kāpēc tu vēl arvien esi ar viņu kopā. Šķiries un meklē normālu puisi.
.
Runājot par konta paroli, tad es arī zināju nu jau bijušā drauga paroli, viņš manu arī, bet man pat prātā neienāca, ka varētu ņemt viņa naudu pēc šķiršanās, lai ieriebtu. Tas ir zemiski un pretīgi. Un ne tikai tāpēc, ka tā ir zagšana, bet arī tāpēc ka tu pati sevi nostādi aizvainotās lomā un parādi, ka tev sāp.
14.10.2018 15:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Zinu vīrieti, kurš savā kontā ieskaitīja visu sievietei uz kartes esošo naudu, atstājot pliku nulli, un tad nākamā dienā pateica, ka jāšķiras, atdeva tukšo karti un aizgāja ar visiem viņas iekrājumiem.
14.10.2018 14:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Menestinjssh, tavs puisis šitam stāstiņam pakļāvās un atdeva tev savas paroles? :D Un tu viņam?
14.10.2018 14:10 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
The Law un ja kaut kas notiek un steidzami vajag naudu - nevis draudzenei, bet pašam puisim? Nokļuvis slimnīcā un nevar apmaksāt dārgus medikamentus, vai puisis ir slimnīcā un meitenei nepietiek naudas īres nomaksai, kur, starpcitu, abi dzīvo, ko tad?

Tiešām nespsēju iedomāties šādu situāciju, varētu padomāt, ka puisis savu karti visu laiku atstāj mājās un līdz nekur neņem. Ja vajag īres naudu, tad pastāv tādas lietas kā internetbanka, ar kuru palīdzību naudu var pārskaitīt dažu minūšu laikā. Kāpēc puisis nevarētu savu slimnīcas reiķinu apmaksāt pats? varbūt vienīgi ja viņši komā, bet neesmu vēl dzirdējis gadījumus, kad kādu komas pacientu met ārā no slimnīcas.
Ja attiecībās nevar uzticēt viens otram tādu parastu lietu kā bankas konts, tad par kādu uzticēšanos vispār iet runa? Tas jau ir tikai bankas konts nevis jūsu dzīve un attiecības

Neviensam nevar uzticēties pilnībā, izņemot sev pašam un varbūt tas pat ir labi. Tu nekad nevari ielīst otra galvā un zini, pastāv arī tāda iespēja, ka tam otram, domas var mainīties. Vari pajautāt tiem, kuri šķiršanās prāvās ir zaudējusi pusi savu mantu, ko tie domā par rozā briļu uzticēšanos., vai arī tiem, kuriem draudzenes iztukšo kontus strīdu situācijās (esmu dzirdējis tādus gadījumus no reālās dzīves), domā viņu būtu uzticējušies, ja zinātu, ka ar viņiem tas notiks? To sauc par muļķa nodokli, ko maksā jebkurš, vismaz vienreiz dzīves laikā, ne tikai saistībā ar naudu. Tāpēc uzskatu, ka attiecībās ir lietas, kuras ir jāpatur privāti abām pusēm.
14.10.2018 14:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
The Law un ja kaut kas notiek un steidzami vajag naudu - nevis draudzenei, bet pašam puisim? Nokļuvis slimnīcā un nevar apmaksāt dārgus medikamentus, vai puisis ir slimnīcā un meitenei nepietiek naudas īres nomaksai, kur, starpcitu, abi dzīvo, ko tad?
***
Pati loģiski neko tādu nedarītu un drīzāk ieteikums for fun. :-D
***
Ja attiecībās nevar uzticēt viens otram tādu parastu lietu kā bankas konts, tad par kādu uzticēšanos vispār iet runa? Tas jau ir tikai bankas konts nevis jūsu dzīve un attiecības. :-(
14.10.2018 13:44 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu te meitenei ir tikai 20 gadi, pec visa spriežot džekam nav diži vairāk, diez vai tur ir baigi ilga kopdzīve, kontu dalīšana utt :D
Bet tev ideja pati par sevi nav nemaz tik slikta :D
14.10.2018 13:12 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
ja jūs dzīvojat kopā kā var nezināt drauga kartes paroli?

Kāpēc lai kādām būtu jādod savas kartes parole? Ir tomēr lietas, ar kurām nevajag dalīties un kurām vajadzētu palikt privātām, vēl jo vairāk tāpēc, ka draudzene beigās var izrādīties crazy girlfriend kā Menestinjssh, kura iedomāsies iztukšot kontu, ja kaut kas nepatiks. To vispār sauc par otra apzakšanu, ja pāris nav precējies.
Autorei neieteiktu ņemt vērā ieteikumu par naudas atņemšanu, jo tas ir pilnīgi stulbs. Tu esi ļoti jauna un tev vēl viss priekšā, silti ieteiktu neizniekot jaunību uz tādiem, kuri tevi nemaz negrib. Atradīsi citu, pati vēl domāsi, kāda muļķe biji, ka neizbeidzi jau to visu ātrāk.
14.10.2018 13:12 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Peekaboo1 ja jūs dzīvojat kopā kā var nezināt drauga kartes paroli? Un ja nezin tad nemaz nevajag jo uz telefonu nāk tagad īsziņas ar kodu un viss. Viens no otra slēpj tos 4 ciparus? Un ja kādreiz draudzenei nav naudas un draugs ir slims un vajag zāles, ko tad? Arī nenesīs un nedod dievs uzzinās.
***
Nu miljoni tur varbūt arī nav, bet kaut kāda summa ir. Aizej kaut vai uz Rīgas krutāko Spa kompleksu. :-D
***
Šā vai tā tas vecis, ja viņu var nosaukt par veci, ir pelnījis kādu brāzienu un ārā no mājas (e)
14.10.2018 12:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Noņemtu visu naudu viņam un aizbrauktu ceļojumā.

Kā diez tu to izdaritu? Tiec klāt visiem kontiem utt? Un draugam tur tādas summas mētājas ka var uzreiz ceļojumā laist? :D nē nu tad jau forši :D
14.10.2018 10:27 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Džeida, ja ir vēlme vari man uzrakstīt un es tev pastāstīšu kā es tiku pāri despotiskām attiecībām.;-)
14.10.2018 09:22 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Es drīzāk, to čali atslānītu ar pannu un tad izmestu pliku no mājas-vārda tiešākajā nozīmē. Tajās pašās mājas čībās. Noņemtu visu naudu viņam un aizbrauktu ceļojumā.
***
Labāk dzīvot vienam un nemīlēt ne vienu, nevis dzīvot ar kādu un mīlēt mēslu.
***
Piedod, bet nu tā ir. Mīlēt to, kas pa citām kājstarpēm braukā un guļ ar tevi vienā gultā ir pazemojums tev. (s)
14.10.2018 00:02 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
Pat ja izvēlas pievērt acis uz drauga izdarībām ar citām, svarīgākais jau ir, kā viņš attiecas pret tevi. Tas, ka viņš tev melo un tevi atgrūž emocionāli un tagad arī fiziski (kas tādiem izmantotājem ir neraksturīgi). Tas apliecina to, ka tavs šausmu scenārijs "nevienam nevajadzīga" jau ir piepildījies un tu tajā dzīvo - pēc šādu attiecību izbeigšanas iespējama tikai un vienīgi augšupeja.
13.10.2018 15:40 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Patiešām, 20 gadi un savus jaunības gadus tērē uz kaut kādu kretīnu... Vispār es ieteiktu tādu pasūtīt un sākt strādāt ar sevi. Var jau visu norakstīt uz jaunību un pieredzes trūkumu attiecībās (jo nav bijis citu attiecību ar ko salīdzināt), bet cauri visam tam, manuprāt, meitenei ir kompleksi, viņa jūtas nedroša, vai drīkst just kādas dusmas un aizvainojumu par esošo situāciju vai tomēr palikt tai labajai, vai arī vispār neatpazīst emocijas, izņemot varbūt apjukumu, ko viņai izraisa šādas situācijas, un no tā arī neizpratne par to, ko iesākt tālāk. Jo var gadīties, ka šādi turpinot, arī nākamie var izrādīties pirmajam līdzvērtīgi kadri.
13.10.2018 12:38 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Tu esi jauna, vèl visa dzìve prieksà. Iekausies tajà. Dzìvè viss vèl bùs, uz prieksu. Nafig tev tàdu vìrieti pie sàniem. :-)
13.10.2018 03:41 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bail palikt vienai un nevienam nevajadzīgai.

Nē nu ja tu būtu pusmūžā es šo saprastu.
Bet tev ir tikai 20!! Un pirmās attiecības!! Tev dzīve tikai sākas, būs vēl daudz džeku kam patiksi un kuri tevi gribēs, cienīs un mīlēs. Beidz izniekot savu jaunību ar kaut kādu pajolu.
13.10.2018 00:43 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man ir 20 un šīs ir manas tā sauktās pirmās ''nopietnas" attiecības.

Un tieši tāpēc, ka Tev ir tikai 20, Tev arī būtu jāiet prom, atpakaļ neskatoties. Izbaudi savus labākos gadus, priecājies par dzīvi, baudi dzīvi, ņem no tās visu, ko tā dod - pozitīvas emocijas, jaunus draugus, taureņus vēderā, piedzīvojumus! Tev tiešām nevajag savos 20 gados čakarēt savus nervus ar tādu čali, mēģinot piedot vai attaisnot viņa rīcību. Tev vēl visa dzīve priekšā. Laid vaļā to, kurš jau sen pats aizgājis.
12.10.2018 23:38 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Viņš teica, ka tas esot bijis pirms mūsu reizes un tad, kad mēs ļoti strīdējamies.

Vēl pasaki, ka tas taču bija dzērumā, un vispār neskaitās. Nabadziņš nesaprata, ko dara. :D
Beidz viņu attaisnot, pacel degunu gaisā un pasūti. Ja tik zemu sevi vērtē, ka domā, ka nevienam nebūsi vajadzīga, tad vienkārši labāk velti laiku sevi - mācies, sporto, uzlabo sevi, ieguldi sevī, nevis zaudē laiku ar kaut kādu jākli. Es Tev vēlu apzināties, ka tāds mērglis nav Tevis vērts! :)
12.10.2018 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!