Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Savdējas pakalpojumi līdz 1000€

 
Reitings 36
Reģ: 11.10.2018
Labdien šajā brīnišķīgajā dienā. ;-)
Tākā man darbs ir no mājām un man nav obligāti jastaigā pa pasauli, mans draugu loks pēdējos gados ir kļuvis diezgan šaurs un apšaubāms. un tur nevienas meitenes nav.. 'sakarīgas'
Es jau meiginātu labrāt staigādu apkārt zem LSD un bāstos visām virsū, vēl varbūt negriba mocīt veselību.
un arī mans drug-dealers (meitene) vienkārši savāca naudu un pazuda.. un vēl apvainojās (e)
Man šobrīd darbs sponsorē līdz 1000€ savdējas pakalpojumiem.. tas drožvein nav gan daudz bet varbūt tomēr kas sanāk
Jebkurš kas man var atras draudzeni var saņem 1000€.
Nekādas īpašās parsības.
Skaistums: 5 - 10 (ārējais), 6 - 10 (iekšējais).
:-)
12.10.2018 03:03 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Freaky :D
19.10.2018 22:23 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.10.2018
17.10.2018 20:40 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nerātnā Tu atkal visu sarežģī.
Ko, lūdzu? Kā tas tagad bija jāsaprot, xanax.
17.10.2018 12:17 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
aninavanina, TheLaw Cik jauki, paldies! :D (l) :D
17.10.2018 09:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Turklāt skanošais nav vienīgais maksāšanas līdzeklis, gan jau Tev atkrīt savs nenaudīgs labums par šādu piedāvājumu, ne, ko?

nerātnā Tu atkal visu sarežģī.
16.10.2018 22:47 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.10.2018
Šodien pirmo reiz labrātīgi apēdi šķēļīti tomāta.. nezinu kā man par sevīm tagat justies. Normālos apstākļo es tā nekad nebūtu darījis. (t)
16.10.2018 22:33 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Death.....
16.10.2018 19:11 |
 
Reitings 36
Reģ: 11.10.2018
@akjelcikvar
Abus var, bet Nu ja tev ir nummmurs dīlerim un ar piegādi Rigas rajonā... cik nu man ar vienu gāja .. jo vairāk tev viņu ir jo labāk. (l)
16.10.2018 18:31 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Death
Sis ir interesanti. :D Jūtu līdzi. :D
16.10.2018 18:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:-D
16.10.2018 17:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Death, nu, a savu līšanu svešos strīdos, domstarpībās un nesaprašanās ar 'draudzīgu' pasmiešanos arī paturi vien pie sevis, jo sevišķi tur, kur piedalos ar saviem kaitinošajiem zemas pilotāžas pārgudreles moralizējošajiem tekstiem, jo tadejādi Tu atņem manam oponentam to Lielā Varoņa prieku uzveikt manu viedokli vienam. Nav jau mani oponenti nekādi idioti un mazie bērni, ka nezinās, ko un kā teikt, lai sakautu citu viedokli.
16.10.2018 17:33 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā
Jokot, nevienu neaizvainojot, vajag prast, tā ir augsta pilotāža, neapgalvoju, ka pilnībā to pārvaldu, bet, ja vienīgais, ko spēj, ir izsmiet cilvēku, tas ir prasti un zemiski.

Es neesmu ne reizi redzējusi, ka Tu joko. Esmu redzējusi tikai līdz riebumam pārgudrus tekstus, kas nav asprātīgi, smieklīgi vai kaut kādā citā ziņā pozitīvi. Līdz ar to neglaimo sev, jo "augsta pilotāža" nav par Tevi. :)
Tev ir kaut kādi dubultie standarti... Redz, cilvēku izsmiet ir prasti un zemiski, bet pati tajā pašā uz nebēdu izsmej citus cilvēkus, uzskatīdama viņus par troļļiem. Un kā mēs varam būt pārliecināti par to, ka viņš tiešām ir trollis? Ko, a? Kāpēc lai Tevi neuzskatītu par trolli?
____
Tu esi ļoti kaitinošs cilvēks, ļoti, un tieši tāpēc pret Tevi ir tāda reakcija (ne no manis vien). Izlasot Tavu pēdējo komentāru, bez maz vai sāku domāt, ko tādu traku esmu pateikusi... Kā aizvainojusi kādu cilvēku?! Vai esmu vainīga pie tā, ka kāds nesaprot manis teikto?! Vai es cenšos kādam izpatikt?! Un uz visu ir atbilde - NĒ, tāpēc vari savus pārgudros, moralizējošos tekstus iebāzt tur, kur gaisma neiespīd. :D
16.10.2018 17:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Death, troļļošanu neatbalstu, un nosodīt kādu par to, ka pasmejas par troļļa tēmu (kas ir viens no veidiem, kā tikt ar viņu galā), nav manos plānos.
.
Un, paldies, bet Tavu 'draudzīgo' iesmiešanu nevajag, jādomā, ka neesmu vienīgā. Kaut kā nav gadījies man manīt (palabo, ja kļūdos, jo tagad runāju par diskusijām, kuras atceros), ka Tu smietos par idiotisku situāciju, nelādzīgu notikumu, greizu domu, kaitniecisku ideju, bet smieties par citu cilvēku (pat, ja tās stulbās situācijas, nelādzīgie notikumi, greizās domas, kaitnieciskās idejas ir viņa radītas) Tu ļoti labprāt. Jokot, nevienu neaizvainojot, vajag prast, tā ir augsta pilotāža, neapgalvoju, ka pilnībā to pārvaldu, bet, ja vienīgais, ko spēj, ir izsmiet cilvēku, tas ir prasti un zemiski.
.
Ā, un atruna par to, ka kādreiz piekriti (vai, iespējams, kaut kad piekritīsi vēl) manam viedoklim (jo tas tobrīd aiz nejaušības saskanēja ar Tavējo), nav attaisnojums zemiskai attieksmei iepriekš, tagad vai nākotnē.
16.10.2018 17:00 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā Ja tā, tad esi kritiska arī pret sevi... Cik reizes esi iesmējusi par troļļiem, u.t.t? Tikai nesāc tagad atkārtot šos visus "pret trolli cīnos ar viņa pašiem izgājieniem/ieročiem", bla, bla... Redz, kad Tu smejies par troļļiem, tad viss ir kārtībā, bet tiklīdz kāds cits (es), tad tā ir ņirgāšanās un kas tik vēl nē. Tu varbūt, manā skatījumā, arī esi trollis, jo reāli vēl vajag pameklēt tik tupu, kaitinošu un virspusēju (jā, Tu daudzreiz nemaz pat neiedziļinies, tikai drukā definīcijas u.t.t.) cilvēku.
Un tad, davai, iekopē, kur esmu atklāti par kādu ņirgājusies, un tas būtu ļauni, nevis draudzīgi, jokojot. Un tad uzreiz arī pierādi (jā, pierādi!), ka es tiešām to daru ar ļaunu prātu, ar mērķi morāli pazemot. Uz priekšu!
Man būtu jāattaisnojas vai jājūtas vainīgai par to, ka nespēj uztvert manus tekstus vai jokus? Turklāt... Es vienā diskusijā, pavisam nesen, Tevi pieminēju arī normālā kontekstā, piekrītot Tevis teiktajam.
__
Runājot par to diskusiju...
bet Tu tur esi vienīgā diskusijas dalībniece, kas izsaka nicīgas un nievīgas piezīmes par sievietēm, par, jādomā taču, savu (???!??????!!!!!) dzimumu.
Kāpēc tāds vāji slēpts naids pret savu dzimumpiederību?

Iesaku Tev dzīvot izolētai no pasaules, lai kādā brīdī neapstājas sirsniņa no šīs drausmīgās pasaules, no tiem drausmīgajiem vārdiem, ko ikdienā redzi, dzirdi un lasi. Tiešām - ej, ārstējies, lielā cilvēku pazinēja :D :D
__
Šo diskusiju neturpināšu.
16.10.2018 16:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Death, precizēšu savu sakāmo - diskusijās, kur esam piedalījušās abas, cik atminu (ja kļūdos, palabo un precizē), Tu drukā velns viņu zina no kurienes izraktus spriedumus un iesmej par citiem (mani arī), bet par sevi gan nē.
.
Kas attiecas uz Tavu ielikto saiti, kur ir diskusija par matu krāsas maiņu - dāmas dalās personiskajā pieredzē, arī pasmejas par savām skaistumķibelēm, bet Tu tur esi vienīgā diskusijas dalībniece, kas izsaka nicīgas un nievīgas piezīmes par sievietēm, par, jādomā taču, savu (???!??????!!!!!) dzimumu.
Kāpēc tāds vāji slēpts naids pret savu dzimumpiederību?
16.10.2018 15:52 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā Ooo, vēl viens cepiens! :D :D
Nu, pieņemsim, teikums "Death pārāk bieži forumā drukā no velns viņu zina kurienes izraktus spriedumus," liek domāt, ka esi ļoti labi informēta, kur un ko daru. :D
__
Nezinu, kāpēc Tev neaiziet, ka "Pati jau ar' ne labāka" ir par mani pašu, turklāt kontekstā ar visu manu pārējo komentāru, kurā iesmeju par dāmām, kuras pašas sev sabojā dzīvi, rupji sakot. :)
Vienkārši laikam nespēj samierināties, ka dabūji ierīt :D :D
__
Es pat vairāk neiedziļināšos... Vāries savā suliņā viena pati. (l)
16.10.2018 15:24 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
tad dīleri vai savedēju beigās?
16.10.2018 15:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Death, Tavām gaitām nesekoju, no kurienes Tev tāds priekšstats, m? Un - vai tad vajadzētu sākt Tev sekot, un, ja jā, tad kāpēc, ko?
Tev gan patīk apspriest manu necilo personu komentāros - diez, kāpēc tā, ja, cik atminu, pirmā neesmu Tevi piesaukusi ne šajā, ne citās diskusijās.
.
Kas attiecas uz Tavu ielikto diskusiju - neskaitās, jo Tu tur nepasmejies par sevi, bet iesmej par sieviešu dzimumu kopumā, vispārinot savu un vēl dažu dāmu personiskās nedienas ar galvas rotu uz visām sievietēm.
16.10.2018 15:04 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā Ja Tev tiešām tik ļoti neaiziet tas, ko rakstu, tad ej un ārstējies! :)
Ar Tevi nav vērts vienkārši runāt, ielaisties, jo Tu piekasies pie katras zilbes, katra vārda', un uztver visu nenormāli personīgi :D
Man jau likās, ka pati būsi atradusi manus visus komentārus, spriežot pēc tā, cik ļoti, kā izrādās, seko līdzi manām gaitām, bet, nu, labi... Lūk links. Skaties un priecājies! :D :)
http://lilit.lv/forums/topic/213343-no-melniem-uz-blondiem/
____________
Ne mazāko problēmu pasmieties arī par sevi! Ha! :D
16.10.2018 14:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Death, nav vērts, jo tādas diskusijas, kuru ielikt te par piemēru, jo tur Tu pasmejies pati par sevi, nav, ko?
16.10.2018 14:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits