Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiešā tirdzniecība/tirgošana

 
Reitings 14
Reģ: 22.05.2016
Hey, meitenes!
Šis ir diezgan random, bet vēršos šeit cerībā, ka varbūt jums kādai ir pazīstams kāds cilvēks (zemnieks), kurš ir no Pierīgas/Rīgas UN nodarbojas ar tiešo tirdzniecību?
Tas būtībā nozīmē to, ka zemnieks savu preci pārdot pa tiešo klientam, klientu vispirms personīgi uzrunājot, nevis pārdod ar kādu starpnieku palīdzību, kā tas būtu veikalos.
Bēda tāda, ka atrast kādu tik specifiski ir grūti. Tas ir priekš universitātes projekta meklējam zemniekus, kas ar ko šādu nodarbotos un ko varētu nointervēt. P.S. Der arī tie, kas agrāk nodarbojušies vai nekad nav ar to nodarbojušies, bet ir ar savu zemnieku saimniecību (un no Pierīgas!).
Lai jauka diena! :-)
11.10.2018 10:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://www.tiesapirksana.lv/kontakti.html
Vai mēgināji sazināties ar šiem ļaudīm?
11.10.2018 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ieteiktu uzrunāt cilvēkus Facebook grupās "Pašu audzēts un gatavots" un "100% ražots Latvijā". Gan jau ir vēl, šīs ir tās, kur es esmu. Kā arī iet pie zemniekiem Nakts tirgū un lūgt iespēju aprunāties. Tikai neaizmirsti, ka palīdzību no viņiem vajag TEV, un nevajag apvainoties, ja kādam nebūs laika tieši tad, kad vēlies tu.
11.10.2018 11:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
FB ir grupa , kur zemnieki pa tiešo pārdod savus dārza labumus . Tikai es neatceros kā saucas tā grupa :-/
11.10.2018 11:26 |
 
Reitings 14
Reģ: 22.05.2016
Liels Jums paldies par atbildēm! :-)
Ar nosauktajām Facebook grupām noteikti sazināšos.
Par atteikumiem - tā jau tāda ierasta lieta, ar ko vienmēr jāsaskaras, kad tiek kāds meklēts intervijām/aptaujām.
12.10.2018 10:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits