EX atziņa

 
Reitings 7
Reģ: 10.10.2018
Par nomuļāto tēmu - EX.
Bijām kopā 4 gadus. Dzīvojām kopā. Bija gan skaisti mirkļi, gan strīdi, -kā jau visiem. Bija laiks, kad strādāju (intelektuāli), esmu jurists, 24/7. Ikdiena bija pakārtota darbam.
Tad pienāca tas brīdis, kad draudzne pateica - čau! Tu par daudz dzer, Tev tāds darsbs utt.
Sākumā bija pofig... - darbs aizmigloja acis. Pēc brīža uznāca nemiers un tad salkas pēc attiecībām. Vēlāk sāpes, kā jau visiem zaudējot bijušo. Sāku stresot, sirds sāka sāpēt, parādījās jautājumi kā atgūt bijušo, ko darīt, lai nomierinātu sirdi - tiešām spēcīgi pārdzīvoju.
Ik pa brīdim sarakstamies, bet tam nav īpašas jēgas. Vēlējāmies satikties (viņas iniciatīva), bet nav iznācis.
Vakar, pārdomājot dzīvi, nonācu pie secinājuma - laikam jau, ņemot vērā manu dzīves ritmu, viņa man nebija vajadzīga, - biju izvirzījis sev mērķi - darbs un viss tam tika pakārtots.
Nobloķēju soc tīklos, izdzēsu Nr.
Jūsu domas. Ja meitēns parādās un uzraksta - atbildēt, tikties, vai nelikties ne zinis? Katru dienu par viņu domāju, bet nesapratnē par meiteni, - ja aizgāji, kādēļ raksti?
11.10.2018 06:33 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.09.2018
Kad es aizgāju no sava drauga, arī rakstīju pēc tam. Tagad jau atkal 4 mēnešu esam pāris.
Tā ir sieviešu loģika.
Varbūt viņai tu pietrūksti. Varbūt viņa pārdomājusi savu lēmumu. Var būt visādi.
Man toreiz bija tā, ka rakstīju, jo nebiju pārliecināta vai rīkojos pareizi. :) Varbūt viņai ir tāpat. :)
11.10.2018 18:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits