Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

EX atziņa

 
Reitings 7
Reģ: 10.10.2018
Par nomuļāto tēmu - EX.
Bijām kopā 4 gadus. Dzīvojām kopā. Bija gan skaisti mirkļi, gan strīdi, -kā jau visiem. Bija laiks, kad strādāju (intelektuāli), esmu jurists, 24/7. Ikdiena bija pakārtota darbam.
Tad pienāca tas brīdis, kad draudzne pateica - čau! Tu par daudz dzer, Tev tāds darsbs utt.
Sākumā bija pofig... - darbs aizmigloja acis. Pēc brīža uznāca nemiers un tad salkas pēc attiecībām. Vēlāk sāpes, kā jau visiem zaudējot bijušo. Sāku stresot, sirds sāka sāpēt, parādījās jautājumi kā atgūt bijušo, ko darīt, lai nomierinātu sirdi - tiešām spēcīgi pārdzīvoju.
Ik pa brīdim sarakstamies, bet tam nav īpašas jēgas. Vēlējāmies satikties (viņas iniciatīva), bet nav iznācis.
Vakar, pārdomājot dzīvi, nonācu pie secinājuma - laikam jau, ņemot vērā manu dzīves ritmu, viņa man nebija vajadzīga, - biju izvirzījis sev mērķi - darbs un viss tam tika pakārtots.
Nobloķēju soc tīklos, izdzēsu Nr.
Jūsu domas. Ja meitēns parādās un uzraksta - atbildēt, tikties, vai nelikties ne zinis? Katru dienu par viņu domāju, bet nesapratnē par meiteni, - ja aizgāji, kādēļ raksti?
11.10.2018 06:33 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
nav jēgas čakarēties.
Katru dienu par viņu domāju, bet nesapratnē par meiteni, - ja aizgāji, kādēļ raksti?

ir cilvēki, kuriem vienmēr gribas palikt relevantiem citu dzīvē. būs cita meietene, nedomāsi par ex. pašlaik domas par viņu tikai aizpilda to tukšumu, vismaz manuprāt.
11.10.2018 09:10 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu, varbūt meitene gribēja pierādīt, ko tu zaudēsi, ja nemainīsi prioritātes un viņa aizies. Bet es tavā vietā padomātu, cik tev pašam vispār ir nepieciešamas attiecības, ja darbs un karjera ir pirmajā vietā. Otrā pusīte jau nav nekāda ērtā mēbele, lai sēž mājās un gaida stūrītī. Nu.. ja vien otrs ar nav karjerists.
11.10.2018 09:37 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
ja aizgāji, kādēļ raksti?

Varbūt gaidīja, ka skriesi pakaļ. Neskrēji un nu dod atgādinājumu par sevi, lai celtu savu pašapziņu ar to, ka joprojām neesi pret viņu vienaldzīgs. Iespējams, ka šajā laikā nav parādījies jauns pielūdzējs, tāpēc laika kavēklim vēl izmanto Tevi. N
11.10.2018 10:04 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.10.2018
Un tomēr. Lai jau pagājuši !!!3!!! gadi, aizvien katru dienu par viņu domāju. Un gadiem ejot, aizdomājos, vai tā nav bijusi tā ar kuru drīzumā veidot ģimeni :)
Ehh, kā saka, laiks... ;)
11.10.2018 10:26 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja pats esi brīvs, ja meitene ir brīva, tad es mēģinātu no jauna. Kāpēc ne? Iespējams, viņa ir pārvērtējusi savas vērtības un kaut kas ir mainījies.
11.10.2018 10:30 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
čau! Tu par daudz dzer,

Ding, ding, ding, ding!!! Te nu arī problēma.
11.10.2018 10:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
7heaven +++
11.10.2018 10:51 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.10.2018
Ne jau dzeršanā ir problēma. Bet gan jautājumā - ir vērts vēl interesēties par EX vai pilna veida bloks ir labākais variants ;)
11.10.2018 10:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu nez, ja tu joprojām dzer tikpat, cik toreiz, tad maz ticams, ka tagad pēkšņi viņai šis pats alkohola daudzums būs kļuvis pieņemams.
.
Nu labi, painteresēsies par EX, satiksies, sāksiet kopā dzīvot - kāpēc tu domā, ka tās problēmas, kas jums bija pirms tam, būs pazudušas? Cik ļoti tu esi mainījies? Cik ļoti mainījusies viņa? Ja esat mainījušies, viss var beigties labi, ja ne, pēc pāris gadiem viņa tev atkal pateiks, ka tu par daudz dzer.
11.10.2018 10:57 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es biju domājusi, ka frāze par dzeršanu ir pārrakstīšanās vai kas, jo kāds sakars jurista darbam, pārpūlei, darbam 24/7, nav laika otrai pusītei ar "daudz dzer"? :D "tu par daudz dzer, tev tāds darbs" -??? Vai tas nozīmē, ka jurista darbs ietver dzeršanu? :D Ja tas bija domāts, ka tiešām daudz dzer, tad varbūt jāapdomā atmest šo ieradumu uz retāku dzeršanu svētkos, jo nevienai normālai meitenei nepatiks, ka dzer daudz.
11.10.2018 11:04 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Dārta. Es to sapratu, ka vīrietis ir karjerists un vienīgo veidu, kā atslābināties pēc stresainas dienas, kurās risina daudz un dažādas problēmas, viņš izvēlas pāris glāzes viskija katru vakaru.
11.10.2018 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Un tomēr. Lai jau pagājuši !!!3!!! gadi, aizvien katru dienu par viņu domāju. Un gadiem ejot, aizdomājos, vai tā nav bijusi tā ar kuru drīzumā veidot ģimeni

Nevis tu domā par viņu, jo nevari atrast citu, bet tu nevari atrast citu, jo domā par viņu. 4 gadu attiecības pēc 3 šķiršanās gadiem būtu jāpārvar, ja vien nesēdi kā nelaimes čupa dīvāna stūrī un katru vakaru pēc viskija glāzes izdzeršanas sevi ar tās lauskām negraizi.
11.10.2018 11:20 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Varbūt meitenei ir vēl kādas jūtas pret tevi, ja jau, kā saki, aizgāja dēļ tā, ka daudz dzēri un tev nebija laika viņai karjeras dēļ. Es arī aizietu, pat ja ļoti mīlētu, jo vienkārši puisim ar alko problēmām nav vietas manā dzīvē. Ko darīt tagad? Nu, izvērtē, kas un cik daudz ir mainījies tavā dzīvē- vai tagad ir laiks attiecībām, vai alko patēriņš ir samazinājies. Ja atbilde ir jā, tad kāpēc gan nemēģināt? Ja atbildē ir nē, tad nav jēgas neko atsākt.
11.10.2018 11:43 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Daļa veiksmīgo juristu ir vai nu lieli sportisti vai lieli dzērāji! :-D Tie ir 2 populārākie veidi, kā attiet no tā darba. Vēl arī, protams, lieli frīki un nūģi. :-D
Man nav citu ieteikumu kā vien pārvērtēt, ko īsti dzīvē vēlies. Vai nu rauties priekš naudas un sava ego, vai arī vēlies normālas, cilvēcīgas attiecības. Kas nu kuram. :-)
11.10.2018 11:48 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Šādi dzīvojot nepaliec par naudīgu vecpuisi :D
Man parasti mīt uzskats, ka otru iespēju nedot, nu priekš kam, ja vienu reizi nesanāca, tad otrajā reize arī nesanāks :-D Laiks dziedē visas sāpes :D
Un kas vainas puišiem, kuri domā par darbu un karjeru, es savu draugu atbalstītu un varbūt reizēm censtos novērst viņa domas no darba vai mazlietiņ pačīkstētu, ka man viņa pietrūkst un lai velta laiku man arī :-D
Un alkohols, nuuu, tas gan ir klupšanas akmens attiecībām :-/
11.10.2018 12:04 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Ko tu darīsi, ja saiesi kopā ar šo sievieti un atkal nekas nesanāks? Vēl nākamos 3 gadus mocīsi sevi un domāsi par viņu? Ieteiktu neveidot ar nevienu tagad attiecības, bet gan tikt ar sevi galā, samazināt dzeršanu, koncentrējies uz darbu, pastaigāt pa vairākiem randiņiem, iepazsīstot citas sievietes, lai nerastos tik ļoti emocionālā atkarība no otra. Izklausās, ka pārāk pieķeries otram un nevēlies laist vaļā un dzīvot pagātnē. Ja būs vairāki varianti, tad zaudējums par vienu sievieti nevilktos 3 gadus. Es protams, nesaku, ka nevar pārdzīvot par to, ka attiecības ir beigušās, protams, ka var, tā ir normāla un dabiska parādība, bet tas tomēr ir par traku, 3 gadus domāt tikai par vienu cilvēku. Ja man tā būtu tad es labkāk tiešām izvēlētos palikt viens, nekā tik ilgu laiku skumt pēc viena cilvēka, tas manuprāt, nav velesīgi ne tavam garstāvoklim, ne tavai nervu sistēmai.
11.10.2018 12:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ej tak tālāk dzīvi dzīvo! Nu nebūs tur nekā. Kā jau teica, nevis nevari atrast citu, jo domā par viņu, bet vienkārši negribi. Desmitiem citu randiņu jau būtu bijis, ja nečīkstētu un ietu kaut ko darīt.
11.10.2018 13:23 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nav tā, ka darba dēļ tev nav laika iepazīties ar citām sievietēm? Tas izskaidrotu kāpēc vēl doma par to vienu vienīgo, jo citas pēc viņas nemaz īsti nav bijušas. Uz cik randiņiem esi bijis šo 3 gadu laikā? Vai kādai citai vispār esi devis iespēju?
11.10.2018 13:39 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es neatbalstu izjukušu attiecību stiķēšanu kopā. Lielākajā daļā gadījumu tur nekas nevar sanākt - liekas jau, ka "es esmu mainījies, tas otrs cilvēks ir mainījies", bet būtībā jau tādas reanimētās attiecības atkal kaut kad nonāk pie tā paša punkta, kurā tika pārtrauktas... No otras puses, ja viens no argumentiem, kad meitene aiziet, ir "tu par daudz dzer", tad tas jebkurai sievietei varētu būt brīdinājuma signāls neveidot nopietnas attiecības ar cilvēku, kuram alkohols dzīvē ieņem pārāk lielu vietu. Par to gan ir vērts padomāt.
11.10.2018 14:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Man neliekas nekas pārsteidzošs, ka ik pa laikam domā par viņu, ja jūs abi ik pa laikam kontaktējaties.
11.10.2018 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits