Tinder

 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Noteikti daudzas ir mēģinājušas iepazīties Tinderī.
Kāda jums ir pieredze? Vai esat saskatījušas likumsakarības un tipiskos vīriešus, vai ir kāds laimīgs stāsts?
Varu padalīties, kādus vīriešus man nācās sastapt.
1. Interesanti un simpātiskie sarakstē, satiekoties, īsti nav par ko runāt un komunikācija vispār neturpinās. Īstenībā tādu ir daudz, kaut kā neiet tālāk...
2. Tādi, kuri uzreiz piedāvā satikties, viņiem vienalga par to ar kuru satikties?
3. Daiļrunīgie, Tu esi viņam jau princese, skaistā, viņš ar Tevi vienīgo sarakstās, beigās, kad ir runa par satikšanos, tā nenotiek.
4. Protams, daudzi ir ar fake bildēm, ko var pārbaudīt google photos :-D
5. Aizņemtie. Meitenes, lūdzu, ja jums pret to ir iebildumi, noskaidrojiet uzreiz, vai vīrietis ir brīvs un cik ilgi, jo... --->
6. Vīrieši, kuri pēc satikšanās mēdz atgriezties pie ex (e) jo tikko pēc šķiršanās bija piereģistrējušies šajā app....:-(
Padalāties arī jūs.
08.10.2018 11:44 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man atkal patīk vismazpāris dienas parunāt pirms tikšanās, lai pārliecinātos, ka man ar to cilvēku ir interesanti un arī dzīvē būs, par ko runāt. Man tas strādā - tieši tādā veidā esmu bijusi uz foršiem randiņiem. Ideālā gadījumā paskatos sociālajos tīklos. Vienīgie neinteresantie/dīvainie/neveiklie randiņi bijuši tad, kad spontāni uzaicina un es tikpat spontāni piekrītu.
Ir gan seksa meklētāji, gan normāli vīrieši, gan tādi, kas laikam vispār nezina, ko grib. Uz aizņemtiem nav sanācis uzrauties.
Kopumā man šķiet, ka tādā veidā var iepazīties vai vismaz pakavēt laiku, bet nevajadzētu uztvert to kā vienīgo vietu, kur iepazīties.
09.10.2018 17:21 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Nedēļas nogalē biju kāzās, kur apprecējās pāris, kuri iepazinušies internetā. Protams, var atrast veiksmes stāstus. Tāpat var gadīties slikta pieredze kā jau iepazīstoties jebkurā iepazīšanās portālā!
09.10.2018 19:03 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tinder visu nosaka izskats. Un tā kā lielākā daļa sieviešu vērtē tikai 20% no vīriešiem kā pieņemamus, atlikušos neņem nopietni. Bet vīrieši gan tik daudz nešķiro, izvēlās 80%, to 20% neglīto gan retāk, bet tāpat atrodas otra puse arī tām.


Tā kā reālajā dzīvē reti kas sanāks nopietns iekš tinder, ja gribat atrast like minded cilvēkus ar līdzīgām personalitātēm lietojat okcupid.
Women Who Have More Non-Marital Sexual Partners Are Less Likely to Have Stable Marriages
21.10.2018 00:40 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
https://i.imgur.com/zV0pL3L.jpg
Women Who Have More Non-Marital Sexual Partners Are Less Likely to Have Stable Marriages

https://i.imgur.com/1tE42ov.jpg
21.10.2018 00:41 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Runājot par kosmētikas noņemšanu, šī aplikācija labi palīdz ļoti daudz gadījumos. Tādi briesmoņi bieži vien zem makeup slēpjās.
MAKEAPP: AI BASED EDITOR
https://itunes.apple.com/us/app/makeapp-ai-based-editor/id1236717369?mt=8

MAKEAPP: AI BASED MAKEUP EDITOR
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magicunicorn.makeapp&hl=en_US
21.10.2018 00:44 |
 
Reitings 34
Reģ: 17.10.2018
Redzu ka jūs daudz diskutējat par tinderi...
Bet kāda tad būtu tā ideālā frāze, kas ieinteresētu atbildēt? Kāds būtu ideālais randiņš?
21.10.2018 10:05 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Rikijs, ideālais randiņš? Manuprāt sākumā pietiek vnk satikties un iepazīties, lai saprastu kas ir kas un vai ir vērts. Un tālāk var organizēt ideālos randiņus. Cik atceros pirmajos randinos man patika vienkārši- pastaiga+ vakariņas vai tikai vakariņas. Vai vienkārši kāda dzēriena baudīšana kādā cafe un saruna.
-
Ideālā frāze noteikti ne standarta jautājumi.
Var izpētīt otra profilu/foto un izdomat orģinālu jautājumu.
21.10.2018 11:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nebija vieglaak paluugt bildi bez shpaktelja, nevis skriet peec kosmeetikas nonjeemeeja?
Klasiskais fotoshops vai taa analogi nav nemaz tik daudzaam, ar tiem jaaprot straadaat. Savukaart visaadas vienkaarshi pielietojamas aplikaacijas iet uz urraaa, spekjainu siveenu purninji kljuust par princeshsejinjaam :-D
2 kilo shpakteles arii daljai liekas super. Ir dzimtenee viena kaiminjiene, kura parasti tika satikta pasaakumos. Vienreiz kaapnju telpaa veesi pagaaju shai garaam un neatpazinu, jo bija nonjemtas skropstas, feikie mati un kilograms shpakteles.
Taa kaa buutu skaidrs, ka nelikshu sociaalajos tiiklos bildes tikko izliidusi no gultas, nu bet kinozvaigznes cieniigs shpaktelis un taas tupaas aplikaacijas (grafiskajos redaktoros parasti griezhu aaraa iemaldiijushaas personas, kuras bojaa fonu, tad laboju fonu un taa :-D) Man simtu gadu nav vajadziibas peec taa, mani viirieshi uzrunaa arii ar shpakteli zero un copee saviikstiitiem matiem. Ja kaadai nav paveicies, tad nu centieties aizkjert kaadu ar savu labo sirdi, mineta prasmeem, kotleshu cepshanu vai dzejas lasiishanu, savaadaak var sanaakt taa, ka kaads atstiepj kosmeetikas nonjeemeeju vai no riita pamostoties aiziet ar sirdi :-D
21.10.2018 11:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ideālā frāze noteikti ne standarta jautājumi.
Var izpētīt otra profilu/foto un izdomat orģinālu jautājumu.

Bieži tie profili ir tukši, tikai tik daudz ka vecums un pilsēta norādīta piem. Un ko tur bildes pētīt?? Ko no 5 selfijiem oriģinālu lai pajautā? Tur drīzāk var nākt ārā tikai kāda aizvainojoša frāze vai standarta frāzes kas visām laikam riebj :D
Bet ja džeks no nekā var sacerēt orģinālu frāzi, nezinu vai tāda bagāta fantāzija ir tas labākais rādītājs :D
21.10.2018 12:07 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Manuprāt sākumā pietiek vnk satikties un iepazīties, lai saprastu kas ir kas un vai ir vērts.
Piekrītu. Tās reizes, kad iebāžu tur savu degunu esmu gan pats pārliecinājies par šito, gan meitenes piekrītoši mājušas ar galvu. Pirmā tikšanās ir tikai iepazīšanās vai saprastu vai gribēsi otro. Neko daudz nevajag plānot, gan sev gan otram jādod tāda kā atkāpšanās iespēja :D Pirmais teksts arī man ilgi bija mīkla. Mēģināju gan tilzus pick up line, gan vnk čau utt. Bet, laikam, esmu atradis ļoti labu variantu kas strādā :) Gan pašam patīk, gan meitenes novērtē cik skatos. Nav gan lielks saple size, bet arī pēdējā novērtēja- ''Bet, starp citu, izcila uzruna.''
21.10.2018 12:15 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Peekabooo, nu ja nav info un tikai 5 selfiji, tad nav ko vsp tādu uzrunāt. Bet es tik spriedelēju,pēdējo reiz tinder lietoju daudzus gadus atpakaļ, kad iepazinos tur ar savu tagadējo vīru. Un viņam bija smuka bilde profilā man ļoti mīļā vietā un bija arī smieklīga profila info. Lidz ar to bija viegli uzsākt sarunu.
21.10.2018 13:05 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Tinder satiku savu līgavu, un maniem draugiem arī tikai nopietni nolūki Tinderī. Kas meklē tas atrod, tikai dāmas, dodiet iespēju arī parastiem čaļiem.
21.10.2018 23:25 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Arī man ir Tinder veiksmes stāsts. Satiku tajā savu līgavaini.
Iesaku! Uzreiz nebūs, bet,pasēžot tur kaut vai joka pēc, pašā negaidītākajā mirklī tiks izvilkta laimīgā loze!(l)
26.10.2018 12:30 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.08.2013
Varu pievienoties tām meitenēm, kurām ir Tinder veiksmes stāsts. (l)
Pati tipisko tinderpuišu ielenkumā atradu kādu, kurš uzradās brīdī, kad to vismazāk gaidīju un bija atšķirīgs no tiem visiem. Jau vairāk kā gadu dzīvojam kopā un tuvojamies arī nākamajam "match'am" :-)
29.01.2019 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Nu man tinderi pedeja laika pat nav ko izveleies
Tur latviesu cali normali 30-36 gadigi vnk nav! Looti daudz lietuviesi un igauni u.c.arzemnieki. Es Rīgā, radiuss ap 80 km izlikts
Pagaidam satikts tik looti jauks cilveks, kurs jau bija attiecibu sakumposma. Bet bija tiesam patikami kaut nedaudz pakomunicet.
Cits vestules super mils utt..randina drausmas...tik par sevi, savu sortu..otram vispar nepajauta neko! Randins ari bija drausmas...nu ta kkaa..pedeja pieredze....:-(
17.02.2019 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Un jaa..no braalja ir komentars, ka Tinderi esot looooti daudz skaistu latviesu meitenu/sieviesu. Nespejot tik izveleties..buti ar ko katru dienu iz randiniem staigat.
Skaudraa realitate, ka Latvijā norm.viriesi ir izmirstosa suga
17.02.2019 10:02 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Ieejot iepazishanaas saitaa nesapratu kapec visas skaistaas aicina mani pashu tikties,pec tam tikai sapratu ka nevienam nav isti zinashanu par pareizu iepazishanos,jo tur visi tikai siekalojas un eu seksi eu skaistaa vairak pateikt neviens neko nemak,lidzarto meitenes kad pie vinjam normali vershas vinjas pashas baigi gribeja tikties ar mani,jo meitenem patik laba attieksme,kuru vinjas nesanem,tur nav kas mak pareizu attieksmi pret meitenem
17.02.2019 11:25 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
tur nav kas mak pareizu attieksmi pret meitenem]
Tlusi, tlusi, es tik nesaprotu vienu - kāpēc tu joprojām tusē šeit un bārsti savas pērles, ja jau tev jāaplaimo tik daudz meiteņu. 8-)
17.02.2019 11:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits