Tinder

 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Noteikti daudzas ir mēģinājušas iepazīties Tinderī.
Kāda jums ir pieredze? Vai esat saskatījušas likumsakarības un tipiskos vīriešus, vai ir kāds laimīgs stāsts?
Varu padalīties, kādus vīriešus man nācās sastapt.
1. Interesanti un simpātiskie sarakstē, satiekoties, īsti nav par ko runāt un komunikācija vispār neturpinās. Īstenībā tādu ir daudz, kaut kā neiet tālāk...
2. Tādi, kuri uzreiz piedāvā satikties, viņiem vienalga par to ar kuru satikties?
3. Daiļrunīgie, Tu esi viņam jau princese, skaistā, viņš ar Tevi vienīgo sarakstās, beigās, kad ir runa par satikšanos, tā nenotiek.
4. Protams, daudzi ir ar fake bildēm, ko var pārbaudīt google photos :-D
5. Aizņemtie. Meitenes, lūdzu, ja jums pret to ir iebildumi, noskaidrojiet uzreiz, vai vīrietis ir brīvs un cik ilgi, jo... --->
6. Vīrieši, kuri pēc satikšanās mēdz atgriezties pie ex (e) jo tikko pēc šķiršanās bija piereģistrējušies šajā app....:-(
Padalāties arī jūs.
08.10.2018 11:44 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Par to kosmētikas noņēmēju..padomātu, ka vīrietim visi nav mājās un aizlaistos.
09.10.2018 09:40 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Vienai likās, ka es jokoju, bet aizbraucu uz drogām un nopirku, kad piedācāju tiekoties salveti un kosmētikas noņēmēju sabijās un apvainojās tā it kā es ar ķiploku un svēto ūdeni vampīram uzbāztos.

Pat, ja pārāk daudz kosmētikas, un Tu nevari saprast, kas tur apakšā īsti ir... Tad tāpat tas ir savādi, ka piedāvā to noņemt. Tad viņa būtu vispār bez nekā, un šaubos, ka kādai meitenei/sievietei īsti gribās doties uz randiņu vispār, pat minimāli, neuzkrāsotai :D
Nemaz nerunāsim par pazemojošo situāciju (un vēl noņem kosmētiku, un Tu pasaki "orks ir ieradies!" :D)
Tak varēji uzaicināt uz otru randiņu, un caur ziediņiem kaut kā likt saprast, lai mazāk uzkrāsojas.
09.10.2018 09:52 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tinder randiņi ir ok. Ir nācies sastapt tīri sakarīgas sievietes. No vīrieša skata punkta, varētu minēt kā problēmu, ka ir sievietes, kuras ieliek pilnīgi neatbilstošas bildes, kuras galīgi neiet kopa ar to, kā izskatās dzīvē. Tāpēc pēc dažiem tādiem gadījumiem, esmu atsrādājis labu sistēmu - ja ir "match", tad cenšos garās sarakstēs neielaisties, bet piedāvāju uz 15 min aiziet iedzert kafiju kādā kafūzī, lai ātri pārliecinātos, kāds otrs ir dzīvē. Ja viss ir ok, tad sarunā pēc kafijas padzeršanas normālu randiņu uz citu dienu, tā pat jau pietiek tikai ar pirmajām 10 min, lai saprastu, vai ar to otru gribētu nāmamo randiņu vai nē, nu vismaz vairums gadījumos. Protams, vairums cilvēki neizskatās 1:1 kā bildē, bet ir bijuši gadījumi, kur notiek dienām ilgas sarakstes un tad beidzot sarunā tikšanos un aizejot redz, ka atnācis pilnīgi savādāks cilvēks nekā profilā un tad ir tāds meh. Un es nerunāju par to, ka tur nedaudz neatbilstoš kā norādīts bildē, bet gan tā, ka pieliekot blakus bildi tam kas ir atnācis, liekas pilnīgi dažādi cilvēki un 99% gadījumos ne uz to labāko pusi.
Nekad to neesmu sapratis kāpēc tā vispār jādara, ja doma tikties. To tak jebkurš dzīvē pamanītu, ka kaut kas neiet kopā. Es vēl saprastu, ja grib tikai sarkastīties un uz randiņu nemaz nedomā iet, tā vnk, ķert vīriešu uzmanību, bet šitā darīties, liekas ļoti dīvaini un muļķīgi.
09.10.2018 10:26 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Man vienmēr paticis, kā sievietes nezinot kontekstu un izdomājot idejas spēj sagrozīt visu līdz nepazīšanai :D
.
Pirmkārt, jau es neaicināju.
.
Otrkārt, es uzdevu sievietei vienkāršu jautājumu, vai ikdienā daudz krāsojas uz ko saņēmu atbildi: "atbrauc un noņem kosmētiku - redzēsi"
.
Es arī atbraucu ar kosmētikas noņēmēju. Te atšķiras darbi no vārdiem, neba būtu bāzies virsū un ar varu ņēmis to kosmētiku nost.
.
Manis pēc uztaisiet mani par slikto lohu, īpaši tas nekrata :D
.
Vīrieši jau visi sūdīgi, bet kad vīrietis uzraksta savu atgriezenisko saiti par sievieti, tātad viņš ir dīvains frīks. :D
09.10.2018 10:30 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Par to kosmētikas noņēmēju- parasti jau bildēs var apjaust, cik daudz kosmētikas tiek lietots. Ja jau aicināji vai piekriti uz randiņu, tad jau patika, kā izskatās. Savukārt, ja meitene būtu atnākusi bez kosmētikas, džeks te sūdzētos, ka redz bildēs viņa bija tāda, bet uz satikšanos atnāca pavisam savādāka!
09.10.2018 10:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Anta3
Ir vēl viena grupa.
Simpātiskie, sakarīgie ,bet īsāka auguma kā Tu. Ļoti neveikli mēdz sanākt.

Piekrītu šim :-D
09.10.2018 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Un tagad kompliments latviešu meitenēm: paziņa, kas dzīvo UK, teica, ka atbraucot uz LV Tinderī tuvākā apkārtnē rāda tik daudz skaistu meiteņu, savukārt UK - tuvākā apkārtnē reti, kura ir skaista. :-)
Otrs, ko dzirdēju, ka daža laba, šķiet, viņu čakarē, t.i., izskatās, ka ir tikai "push-up" un zem tā nekā nebūs. :-D Tā, ka meitenes, prezentējiet savu īsto krūšu izmēru, lai čaļiem nav aplauziens un tikai šīs iemesla dēļ jums kāds pasaka "paldies, nē", turklāt pēc pirmā seksa. :-D
09.10.2018 10:53 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Tinderi īpaši neesmu lietojusi, bet Badoo gan.
Kopš biju Badoo, tikos ar diviem vīriešiem:
1) Caur čatu ļoti runātīgs un interesants vīrietis likās, bet, kad satikāmies, klusēja kā mēma zivs. Aizgājām vēlreiz uz randiņu, domāju, ok, iedošu iespēju, bet tas pats. Nekas tur nesanāca.
2) Aizgāju uz randiņu ar savu tagadējo draugu. Esmu viens no tiem gadījumiem, kam attiecības no iepazīšanās portāla īstenojas reālajā dzīvē. Un nu jau esam kopā nedaudz vairāk kā 2 gadus, lai gan iepriekš arī biju diezgan skeptiska pret iepazīšanās portāliem.
09.10.2018 10:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
No vīrieša skata punkta, varētu minēt kā problēmu, ka ir sievietes, kuras ieliek pilnīgi neatbilstošas bildes, kuras galīgi neiet kopa ar to, kā izskatās dzīvē.

Kādas īsti ir neatbilstošas bildes? Tak pačeko fb. Visas bildes nevar tak tā atšķirties no reālās dzīves, protams ja visas bildes ir selfiji vienā pozā un leņķī tad jā jocīgi, bet nu parasti normālām meitenēm tā nav :D
Vēl iespējams ka bildēs ir full makeup bet dzīvē atnāk bez kosmētikas...bet nezinu kāpec lai kāda sieviete tā daritu :D
09.10.2018 10:58 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kādas īsti ir neatbilstošas bildes? Tak pačeko fb. Visas bildes nevar tak tā atšķirties no reālās dzīves, protams ja visas bildes ir selfiji vienā pozā un leņķī tad jā jocīgi, bet nu parasti normālām meitenēm tā nav
Vēl iespējams ka bildēs ir full makeup bet dzīvē atnāk bez kosmētikas...bet nezinu kāpec lai kāda sieviete tā daritu

Es tev saku, ir bijuši daži gadījumu, kur tiešām tā ir un ne jau tikai viena bilde bet VISAS. Sejas vaibsti pilnīgi savādāki, kājas, pleci, viduklis, veiksmīgi ar fotoshopu samazināts, ka pat pēc bildes nevar pateikt, ka kaut kas ir darīts, pat matu krāsa ir savādāka. Tā protams nav ikdiena, bet daži gadījumi tādi ir bijuši.
09.10.2018 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Es īstenībā arī esmu dzirdējusi no vīrieša, ka satiekas ar meiteni dzīvē un neiet kopā ar bildēm. Tas gan nebija par mani un ceru, ka neviens tā nav padomājis:-D neredzu jēgu likt kaut ko neatbilstošu realitātei.
09.10.2018 11:15 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Rick Tu uzrakstīji tik, cik uzrakstīji... :D No tā arī secinājām. :)
Otrkārt, es uzdevu sievietei vienkāršu jautājumu, vai ikdienā daudz krāsojas uz ko saņēmu atbildi: "atbrauc un noņem kosmētiku - redzēsi"
.

Nu, vismaz manā skatījumā, tas maina būtību. Vismaz man nepatīk garlaicīgas sarunas, tikšanās, u.t.t., un šādi liktos pat smieklīgi, ja tiešām atbrauktu ar kosmētikas noņēmēju. :D
09.10.2018 11:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
TheLaw, varbūt aizsūta draudzeni, lai ievērtē? :-D
09.10.2018 11:37 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ar vīru bija otrādi, bildē likās normāls bet nu tā man 0 emociju, attiecības nemeklēju, tik pavadonim kāzām, tad joka pēc aizgāju tikties, vinš tāpat, un booom iemīlējos uzreiz uz vietas kā ieraudziju :D
09.10.2018 11:44 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, varbūt aizsūta draudzeni, lai ievērtē?

Es to pašu biju iedomājies :D Atceros vienu gadījumu, pēc tām garām sarakstēm sarunājām satikties nu neko,. es pasaku kas man mugurā, viņa pasaka, kas viņai, lai vieglāk atpazīt, tad nu es aizeju, stāvu un gaidu. Neviens nenāk, domāju pie sevis: "vot bļin, būs piečakarējusi" tad pienāk viena meitene klāt, kurai apģērbs tā kā teica, kā izskatīsies un saka man:" čau". Man uzreiz pirmā doma - ko diez viņa grib? cik pulkstens vai nav no Rīgs un nezin kur iet utt. Tad sākam runāt, izrādās tā ir tā ar kuru sarunāta tikšanās, es vēl pie sevis domāju - nu nevar būt :D varbūt mani ar slēpto kameru izjoko vai tiešām atsūtījusi draudzeni, bet nē, beigās tiešām izrādījās, ka tā ir viņa. Man tāds apstūlbums iestājās, ka pat nezināju ko teikt :D
09.10.2018 11:47 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Death
Rick Tu uzrakstīji tik, cik uzrakstīji... No tā arī secinājām.

mūsdienās cilvēki viens otru bāž maisos pat neuzzinājuši kas un kā. Jūs jau nejautājāt kāpēc... :D
Vīrieši iepazīšanās portālos tai skaitā tinderī, liek bildi kāda ir, neapgriež, nemeklē leņķus, vīriešiem vienalga, kā ir tā ir... Savukārt sievietes sevi līdz nepazīšanai spēj pārveidot - nesaku, ka slikti, bet reti sieviete izskatās tā kā bildēs, tā jau pierasta lieta un par to neviens necepas.
.
tikai padalījos ar savu pieredzi un kosmētikas noņēmēju, nekas ļauns manā skatījumā tas nebija, vairāk tās challenge. Savādāk mūsdienās sievietēm patīk vairāk, ka braukā pa ausīm, bet pašas nevērtē pēc izdarītā. Mazāk runāt, vairāk darīt (nerunāju šeit par kaut ko intīmu)
.
savu mācību sapratu, vairāk nedalīšos ar tinder tēmu, savādāk mani te nožmiegs.
Bet whatever, būšu frīks :D
09.10.2018 12:26 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Rick Nē, nu, dalies ar pieredzi! :D Tīri interesanti. Tikai uzraksti tā, lai uzreiz skaidrs, no kā tas viss stāsts/situācija rodas, citādi tiešām izskatījās, ka Tu kā kaut kāds sieviešu heiteris - uz pirmo randiņu nāc ar špakteļa noņēmēju. :D
09.10.2018 12:33 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Manuprāt, tīri loģiski, ka cilvēks internetā liek bildes, kur izskatās labi (es nerunāju par fotošopētām bildēm), nevis tādas - tikko no migas vai tml.
Nekad neesmu gaidījusi, lai cilvēks, ar ko sarakstos, atnāk kā no bildes izkāpis :-D Nereti bildēs nevar uzķert dažādus sīkumus, un, ilgāk sarakstoties, neapzināti prātā jau sāk veidoties vizuālais tēls, kāds tas cilvēks varētu būt. Otram nav pienākums atbilst mūsu vizuālajai vīzijai.
Man, savukārt, liekas drusku wtf, ja čalis iepazīšanās portālā ieliek bildi no kkāda dzerstiņa ar sapampušu seju un pudeli rokās un tml varianti.
09.10.2018 12:50 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Tinderī biju uz īsu laiciņu, paspēju iepazīties ar pāris puišiem, kurus saliku līdzīgas kategorijās, kādas Jūs minējāt, bet uz nevienu Tinder randiņu tā arī neaizgāju :D
No draudzeņu puses, gan esmu dzirdējusi dažādus nostāstus, tā kā meitenes Tinderi nav vienīgās, kuras vainot pie neīstām bildēm portālā. Esmu pat glābusi draudzeni no Tinder randiņa.:-D
Varbūt tomēr, jāuztaisa maziņš eksepriments un jāpiereģistrējas Tinderi :-D
Nosmējos par "kosmētikas noņēmēju uz randiņu", Ja tā gadītos man nodomātu ka, puisi Tu esi ļoti asprātīgs, bet pēc randiņa es noteikti pazustu, nevar zināt, ko no tevis vēl sagaidīt :D
09.10.2018 14:00 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Pa lielam visas vīriešu kategorijas jau ir minētas. Ja mani interesētu kāds, es ātri piedāvātu tikties, jo man arī šķiet stulbi ilgi čatot un pēc tam vilties satiekot. Labāk uzreiz veidot priekšstatu dzīvajā.
Starp citu, ne tinder sakarā, bet arī pazīstu 2 meitenes, kas visās bildēs sociālos tīklos izskatās tiešām citādāk nekā dzīvē - bildēs daudz labāk. Ar tādām tiekoties tiešām varētu būt liels abloms.
09.10.2018 17:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!