Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedienas ar džinsa biksēm!

 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Čauu, cerams, ka visiem šodien forša diena!(l)
.
Man nelaime ar džinsa biksēm, esmu pārliecināta, ka ar šo problēmu neesmu vienīgā.
.
Man džinsa biksēm pēc kāda laika lietošanas, kājstarpē izdilst caurumi. VISĀM pēc kārtas! Kā slimība. Man jau kādi trīs pāri stāv skapī labas, vēl valkājamas džinsa bikses, bet dēļ tiem caurumiem, vienīgi kādu pagaru jaku pāri pārvilkt var, lai tos caurumus neredz. :-(:-(
.
Kam vēl ir tāda problēma, un kā Jūs ar to cīnāties?
.
Vai nesat kaut kur caurumus aizšūt vai pašas to dariet?
.
Varbūt ziniet, kur nopirkt labas, labas džinsa bikses, kurām nebūs šāda problēma? Nu vismaz NE tik ātri.
.
Paldies! (l)
07.10.2018 12:06 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
caurumus aizšūt salāpīt
07.10.2018 12:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Ja kājas augšstilbos saskaras kopā, tas vienmēr izdils caurumi tur. Citiem materiāliem vēlāk, citiem ātrāk.
Esmu mēģināju taisīt tos ielāpus un kaut kā sašūt, bet bikses vienalga nav velkamas ja pāri nav gara jaka. :-)
Pirms kāda laika tieši redzēju šo skatu. Meitene biksēm ielikusi ielāpu starp kājām. Mēģinājusi tur kaut ko sašūt utt. :-DSkats jau nu bija pabriesmīgs un smieklīgs. :-D:-D:-DRedzēt varēs tāpat.
Kopš tā laika nepažēloju naudu vismaz 4bikšu pāriem un velkot visas uz riņķi tik ātri neizdilst. :-D8-)
07.10.2018 12:13 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nekad nav bijusi tāda problēma, bet man jautājums kā tev ir ar izmēru? Vai neizvēlies džinsus, kas ir par mazu? Un kādas firmas bikses līdz šim iegādājies?
07.10.2018 12:15 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Ja kājas augšstilbos saskaras kopā, tas vienmēr izdils caurumi tur. Citiem materiāliem vēlāk, citiem ātrāk.

Piekrītu. Tam nav sakara ar kvalitāti. Tāpēc džinsus nepērku dārgus, nonēsāju, un aiziet nākamie.
07.10.2018 12:20 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man izdilst ar laiku, jo sēžot krustoju kājas. It sevišķi darbā, kur sanāk bieži apsēsties un piecelties. Nu neko, pērku bikses biežāk.
07.10.2018 12:50 |
 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Ja kājas augšstilbos saskaras kopā, tas vienmēr izdils caurumi tur. Citiem materiāliem vēlāk, citiem ātrāk.

Jā, tā ir.
Vai neizvēlies džinsus, kas ir par mazu? Un kādas firmas bikses līdz šim iegādājies?

Ir jau tāda sajūta, ka džinsa audums ievalkāsies, būs mazlietiņ brīvāks, bet vienmēr esmu ņēmusi tādas, kas ir manā izmērā.
Vienmēr, kad esmu savā pilsētā uz pāris dienām, kopā ar mammu ejam uz vienu veikalu pirkt džinsas. Nemāku pateikt, kādas firmas ir tās džinsa bikses bijušas. Pati esmu pirkusi H&M džinsa bikses.
Man vispār džinsa bikšu iegāde sagādā galvassāpes, tāpēc to vienmēr daru mūsu pilsētā kopā ar mammu, vai arī uz ātro paķeru H&M bikses. Vismaz uz laiku, ko valkāt.
07.10.2018 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
man arī tā ir visām, citām ātrāk,citām vēlāk, bet ir. baigi nepārdzīvoju, jo džinsus nekad nepērku dārgus :D kā arī esmu atradusi super šuvēju, kas sašuj tā, ka neko nevar pamanīt un tik valkāju tālāk džinsus
07.10.2018 13:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits