Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No melniem uz blondiem

 
Reitings 8
Reģ: 06.10.2018
Sveikas!
Jā, protams, par un ap matu balināšanu te ir daudz, bet tā kā mani vairs atrunāt nebūs iespējams, gribu dzirdēt kāda laba matu krāsas noņēmēja nosaukumu (labākajā gadījumā arī kur pirkt un cik maksā) , kā arī kāda balinātāja nosaukumu, ar kuru varētu pēc tam izbalināt VISUS matus (un arī kur pirkt un cenu)
07.10.2018 11:45 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Lūdzu, nedari to pati. Dažreiz tas pat frizieriem nesanāk kā plānots, tāpēc labāk nevajag. Aizej labāk uz frizētavu.
07.10.2018 12:45 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.10.2018
kāpēc atrunāt nebūs iespējams? tu vēlies sev matus kā salmus, vienalga, ka bojāti, galvenais, ka blondi?
viņi nemaz nevar būt blondi uzreiz, viņi būs oranžīgi, viņus vēl ir jātonē. :)
07.10.2018 12:51 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.10.2018
@zajcheens @kapteine vienkārši nebūs pirmā reize, kad no melniem matiem eju uz blondiem. Pagājušajā reizē vienīgais, ko izdarīju pie friziera - dabuju āra dzelteno :-D pagājušajā reize pirku nezināmas firmas (varbūt citiem zināma, bet neatceros nosaukumu) matu krāsas nonemeju, kas nu vispār neko nedeva un tāpēc izlēmu balināt, balināju 3x pēc kārtas (mati vēl joprojām uz galvas un nav sliktāki, kā pirms tam :-D:-D) tagad vienkārši domāju, ja dabūtu labu matu krāsas nonemeju un tikai tad balinātu, tad nevajadzētu balināt 3x pēc kārtas :-D tāpēc gribu zināt kaut kādus ieteikumus tieši no balinātājiem un matu krāsas noņēmējiem :-)
07.10.2018 13:41 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man arī aktuāli šobrīd...
07.10.2018 21:00 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Esmu savas dzīves laikā tik daudz reižu mainījusi matu krāsu, ka šausmas.. brīnos par to, ka mati joprojām ir veseli, spīdīgi un aug griezdamies. :D
Pēdējoreiz (tas gan bija pirms 3 gadiem) izmantoju Syoss Lightener 13-0 uz melniem matiem. Protams, iznākums bija rudi mati, bet, ja godīgi, tik smuks ruds matu tonis, ka pat sākumā apsvēru domu tādu arī atstāt. Ar katru nākamo krāsošanas reizi jau kļuva aizvien gaišāki un gaišāki. Bet, protams, tas ir liels risks un ja nu tomēr negribi tā riskēt ar saviem matiem (jo ir gana daudz gadījumu, kad mati pēc tam ir kā salmi), labāk ej pie laba friziera. :)
07.10.2018 22:16 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.10.2018
@kaya es esmu 2x no melniem gājusi uz blondiem un pēc tam atkal uz melniem, bet parasti no blondiem uz melniem aizgāju atpakaļ, jo kaut kas notika dzive un gribējās izmaiņas. Tagad, kad viss ir labi - gribas blondos :-D nu rudi jau būs vienmēr :-D:-D un tikai vienu reizi izbalināji ar syoss un pēc tam tikai krāsoji? :-O izklausās labs variants. :-D
07.10.2018 22:40 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Esmu bijusi šajā etapā, tikai man tas gāja ļoti ilgi.
Agrāk bija melni mati. Tad sāku krāsot brūnus. tā pat tas melnums jau turējās un pilnīgi vienmērīgi brūni nebija tie. Tad biju brūno toni ļoti tuvu piedzinusi savējiem matiem. Nodomāju - nu viss, audzēšu savus. Tad nu pusotru gadu vispār matus nekrāsoju, tikai apgriezu. Tad vienu dienu nodomāju, ka gribu ombre stila matus - atstāt savējos un izbalināt tos, kas bija reiz krāsoti.. bet nu aizrāvos. Pēc omberes vēl 3x aizgāju pie frizieres izbalināt šķipsnas un nu esmu blondīne :-D Tiesa gan, man labāk patīk balināt pa šķipsnām (lai gan gandrīz visi mati ir blondi), jo kad ataug saknes, tad izskatās glītāk un mazāk uzkrītoši.
.
Lai vai kā, es nesaku, ka vajag taisīt tik garu ceļu kā man, bet noteikti iesaku visu darīt pie friziera, tad galva nebūs arī jālauza par balinātājiem
07.10.2018 22:46 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
flowerLaura, oi, kā es Tevi saprotu. Arī esmu divreiz no blondiem gājusi atpakaļ uz melniem matiem, bet nu jau ceturto gadu esmu ar blondiem, jo sapratu, ka no melniem pēc tam tikt pie gaišiem ir tik grūti, ka labāk vēlreiz neriskēt. :D Kopumā balināju divreiz - pirmoreiz, kad no melniem tiku pie rudiem, otrreiz, kad no rudiem tiku pie dzelteniem. :D Pēc tam atradu labu matu krāsu (diemžēl, nu jau vairs neatceros nosaukumu, jo pirku ne Latvijā) un kaut kā sanāca tikt pie skaista, gaiša matu toņa. :)
07.10.2018 23:14 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.10.2018
@kaya es laikam arī domāju, ka šī būs pēdējā reize, kad no melniem iešu uz blondiem :-D
@amnile man tiešām negribas to garo ceļu :-P tikko tieši atcerējos par pazīstamu frizieri un jautājums bija - cik liela iespēja vienas dienas laikā no melniem dabūt blondus matus? :-D ceru, ja viņa pateiks, ka uzņemsies to darbu :-D:-D
07.10.2018 23:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Man nav bijuši melni mati, bet man bija tumši brūni. 5 h frizētavā un paliku par blondīni. Friziere pati brīnijās, ka tik veiksmīgi izdevās vienā piegājienā tikt vaļā no tumšajiem. Un man ir biezi, gari mati. :-)
Daudzus gadus atpakaļ, mājas apstākļos no tumšiem matiem tiku vaļā krāsojot pa virsu blondu Londas matu krāsu, sākumā gan biju ar gaiši rižu matu toni. :-D
08.10.2018 13:45 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es seeen sen atpakal ari pati balinaju, viss skita ok, mati bija gaisi un vel uz galvas, bet velak kad dariju atkal, mati nezeligi apluza un palika briesmigi, es aizravos parak. Tagad tikai pie friziera! :-D
08.10.2018 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 578
Reģ: 24.11.2012
Man bija loti tumsi bruni mati, izdomaju, ka gribu gaisakus - balinaaju un toneeju ombre tehnikaa kopuma 4x frizeetavaa (respektivi gandriz gads pagaja), taadu kraasu, kadu velejos taa arii nesanaaca iegut. Beigaas apnika nokraasoju atpakal bruunus atkal frizeetavaa. Un nogriezu visus sausos matus, tas bija apm. 20-25 cm :D
Sobrid taa frizeetavas brunaa kraasa ir praktiski izgajusi, mati vairak sit taadu oranzigo toni cauri par cik balinaatie jau vel apaksa ir.
Kaa ir ar veikala parastajam gaisajam kraasam (piem. Garnier), kas neskaitaas balinataji - vai ja es kraasosu tagad saviem zeltaini brunajiem matiem blondo kraasu pa virsu maajas apstaaklos - vai piekers vispaar kaut kas??
08.10.2018 15:16 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Es tik brīnos, cik ļoti sievietes sev mēdz sarežģīt dzīvi. :D Bija smuki, gari, tumši mati... Nē, vajag pačakarēt! :D
Pati jau ar' ne labāka - pēdējie gadi tik tādi mierīgāki, kad matu krāsu nemainu. Agrāk vienas dienas laikā gribējās no tumšiem dabūt blondus un ko tik vēl nē. :D Un tad staigā ar sausiem, aplauztiem matiem. :D
08.10.2018 15:22 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Tu negribi iedzīvoties čūlās,tici man. Aizej labāk pie friziera. Mūsdienās ir tik daudz un dažādu labu līdzekļu,kuri minimāli tikai pabojās matus,bet tas attiecīgi arī maksās.
08.10.2018 15:52 |
 
Reitings 43
Reģ: 16.01.2017
O jā, es ar nesen pamēğināju uz saviem tumšajiem Syoss Lightener.. Man no smakas tik slikti palika.. Bet izkož krāsu super labi. Protams, sausāki paliek.. Līdz baltiem gan neturēju.. Paliku pie rudajiem, jo esmu jūtīga uz smakām palikusi. Man pēc 25 miņām bija rudi, ilgāk neizturēju..
09.10.2018 09:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits