Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help.

 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Meitenes, lūdzu jūsu viedokli.
Gadu lietoju kontracepcijas tbl Sidretella 0.03mg. Kad beidzas recepte, nevareju sazvanit dakteri.
Pec brivajam dienam pagaja vel pus otra nedela kad jau vajadzeja sakt dzert nakamo iepakojumu - sazvaniju dakteri, vina teica ka nujau par velu, jagaida tik ms pirma diena un tad varot atsakt.
No pedejas menstruacijas pagaja 2 nedelas un atkal sakas. Padomaju ka del tablesu partrauksanas tik atri sakas un pirmaja diena atsaku dzert zales.
Cetras dienas vel asinoja un tad beidzas.
Pec nedelas atkal saka.
Vai tas ir tapec ka biju partraukusi un atsaku dzert ok (un sie simptomi ka jau ari instrukcija rakstits pirmos tris men var but), vai ari tas ir kas cits?
Testu nopirku, stavokli neesmu.
Pie arsta esmu jau pierakstijusies bet pec 2 ned, nevareja mani panemt atrak.
Ka jums meitenes liekas, kas tas ir? Ieprieks visu gadu dzerot ok nebij tadu problemu vispar.
Bet ari... Ja butu kkas nopietns, dr tacu mani uzreiz pienemtu? Bet vina pierakstija pec 2 nedelam.
Varbut man doties uz polikliniku? Bet tur jau tadi amatieri, ka i bail paliek.:-(
05.10.2018 22:27 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja jau tests rāda negatīvu, tad par ko uztraucies? Gan jau organisms streiko, jo tika pieļautas izmaiņas tablešu dzeršanas procesā.
Tiesa gan, lai tādas situācijas neatkārtotos, ir jāseko līdzi tam, kad beidzas recepte. Dzeru tabletes jau 10 gadus un nekad nav bijusi tāda situācija, jo pierakstos pie ginekologa vismaz mēnesi pirms receptes beigšanās termiņa.
05.10.2018 23:33 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Teksta otro daļu varēji nerakstīt-es pati zināšu ka turpmāk vajag visu laicīgi. Nebiju domājusi, ka šādi organisms var streikot.
Plus internetā bija ntas patoloģijas šāda veida asinosanai.
05.10.2018 23:47 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Palasot internetā no galvas sāpēm sākas vēzis, drīz mirsi, tavam organismam trūkst visi vitamīni un drīz vēl būs patoloģiskas slimības. Domājam ar galvu šādās situācijās. 8-)
06.10.2018 01:00 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Menestinjsh Tad jau uztraukumam nav pamata, nesedesim interneta, netaisisim forumus, neuzdosim jautajumus. Domasim ar galvu un neko nedarisim.
09.10.2018 19:09 |
 
Reitings 20
Reģ: 24.09.2018
Tā var notikt pārtraucot dzert..paies līdz 3 mēnešiem, kamēr viss ieies atpakaļ sliedēs..domāju, ka nevajadzētu turpināt dzert tabletes - sagaidi ārsta vizīt - ginekaloģe paskaidros kā labāk :)
09.10.2018 19:23 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Ieteikums ir netrakot, bet padomāt loģiski. Te sēžot neviena nepateiks, kas tas ir.
Kā jau šeit teica, izjaukts cikls, jo pārstāji dzert. Normāla organisma reakcija.
Un vislabāk zinās ārsts, nevis sev galvā uzgriezt nezin kādu ainu un tad sisties nost.
09.10.2018 22:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!