Mājokļa iekārtošana

 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Labsvakar... jūsmājās! Jā, tieši par jūsmājām šī tēma :)
Šajā diskusijā par visu praktisko un ne tik pratisko mājokļa iekārtošanas jautājumos. Pēc kā vadījāties, kad iekārtojāt savu mājokli? Kas, jūsuprāt, Jums izdevās, bet kas - ne tik? Iekārtojāt pašas, vai ņēmāt papildspēkus? No kurienes iedvesmojāties? Kur iegādājāties gan mēbeles, gan elektroniku? Kādi būtu jūsu ieteikumi kādam, kad nupat sāk iekārtot mājokli?
Diskusija visām, kurām aktuāla mājokļa iekārtošana pēc īres uzsākšanas/iegādes/remonta/pārūves, you name it!
Kura ir Jūsu mīļākā telpa jūsu mājās?
Dalāmies, iesakām, jautājam un uzzinām un mācāmies! :)
01.10.2018 21:31 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Dzīvokli īrēju ar visām mēbelēm un tehniku, tāpēc lielas izvēles jau vairs nav:-D
Bet to, kas ir un to, kas ir piepirkts, to salikām tā, lai mums ir ērti, lai viss ir pieejams, lai visādi vadi nav jāstiepj vai 101 pagarinātājs un mājīgi + vienmēr pērku visādus štruntiņus, lai ir mājīgi mājās- noskaņai. Lai jūtos kā savās mājās, ko vīrs šad tad nesaprot un saka, ka nav vajadzības, bet vēlāk priecājas, cik forša lietiņa:-D
Bet manā gadījumā tāpat ir lietas, ko var arī pats izdarīt- pārstumdīt mēbeles pēc savas patikas, dažādas dekoratīvas lietiņas, aizkari vai žalūzijas, paklāji. Galvenais, lai netiek bojāta izīrētāja manta:-)
02.10.2018 15:47 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Forša diskusija :-)
Meitenes, sakiet - kur jūs pasūtījāt virtuves mēbeles un kā kalpo?
.
Šobrīd remontējam dzīvokli no nulles - vai dieniņ, cik stundas esmu pavadījusi autocadā, homestyler.com, houzz.com, pinterestā utt. :-D
Priekšā ir viss - sienas krāsas, flīzes, santehnika, virtuve utt., nemaz nerunājot par mēbelēm.. ok, esam jau izvēlējušies grīdu un radiatorus :-D
.
Aaa, vēl smeļos iedvesmu airbnb rīgas apartamentos - var gan just, ka tie ir iekāroti īrei, ne sev, bet ir interesanti paskatīties risinājumus izremontētos pirmskara dzīvokļos.
02.10.2018 16:53 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
vienmēr pērku visādus štruntiņus, lai ir mājīgi mājās- noskaņai. Lai jūtos kā savās mājās, ko vīrs šad tad nesaprot un saka, ka nav vajadzības, bet vēlāk priecājas, cik forša lietiņa

Mums maajaas ir tieshi tas pats! :-D
Tikko ievaacaamies jaunajaa dziivoklii un es sapirku visaadus siikuminjus lai izskataas maajiigaak un siltaak , maneejais veikalaa suudzeejaas un puksteeja ka nevajagot liekas mantas pirkt.
Vakar , kad es visu iekaartoju pa manam stilam - shis staaveeja malaa , skatiijaas un priecaajaas , ak cik labi izskatoties. :-D
02.10.2018 16:54 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Cik mēs visi tomēr esam dažādi. Man skandināvu stils patīk tikai bildēs. Mājās man ir kārtīgs krāsu sprādziens un katra istaba ir savā krāsā. Mēbeles gan ir baltas un tumši brūnas. Ir ļoti maz dekoratīvu priekšmetu un atvērtu skapīšu. Man patīk tāds mazliet haoss.
02.10.2018 19:13 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Meitenes, jautājums! Romiešu tipa žalūzijas - vai kādai ir? Vai tiesa, ka tādas top tik uz pasūtījumiem? Un kādas ir aptuvenās izmaksas?
03.10.2018 10:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man ir, izmaksas atkarīgas no loga izmēra, mehānisma kvalitātes, auduma, stila (var ar krokām vai bez utt.), un, protams, kur pasūta šūšanu, Mekas tipa salonos jebkurā gadījumā būs dārgi. Tā kā pat aptuveni nevarēšu pateikt.
03.10.2018 11:27 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Meitenes, variet ieteikt labus dīvānus?
04.10.2018 10:12 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Labs, tas ir lēts un smuks? Vai dārgs, kvalitatīvs un skaists? Vai kvalitātes izskata un cenas attiecība?
man patīk šis. Lēt, kompakti un ietilpīgi:
https://bonaselect.lv/lv/viesistabai/divani/divans-scandi
04.10.2018 10:30 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Man interesē materiāls, ko labi kopt un nebūtu izsēdējies tas divans tik atri, ka pec gada liekas, ka jamet ara. Drīzāk kvalites attieciba pret cenu.:-D
04.10.2018 11:05 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Un kas nebūtu parak liels, lai ietilptu mana mazaja dzivokli :-D
04.10.2018 11:07 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
izmēru jau nevari pateikt. Bet šis ietilptu: https://gurumebeles.lv/product/stura-divans-transformeris-2/
viņu lētāk var iegādāt gigantmēbelēs vai pa tiešo no RMS. audums kādu gribi. spēj tik maksāt.
...
kvalitatīvus bellus(igauņu) dīvānus var pirkt gudras.lv tur ir arī tādi, kas izlaisti ir takā gulta bez šuvēm.
...
ļoti līdzīgs(poļu) transformeris tirgojas optimus mēbeles pa 300€ pie vef tilta var apčamdīt.
04.10.2018 13:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ļoti svarīgi ir pārdomāt līdz milimetram virtuves plānojumu, un uzlikt pāris “liekas” rozetes! Noderēs!man ir gandrīs ideāls virtuves plānojums, kad mainīsim virtuvi plānojums tiks saglabāts ar minimālām izmaiņām.
# gaišas sienas virtuvē/viesistabā- akcenti uz interjera priekšmetiem- gleznas, spilveni, lampas utml
# viesistabà àdas dīváni
# virtuvè masīvs èdamgalds 8 personàm
# liels iebúvètais skapis, garderobes istaba
# obligàts vełas žàvètàjs un trauku mazgàjamà mašīna. ( daudzi saka, ka liekas ekstras)
# gan vanna, gan duša
# gaismas slèdži gan pie gultas , gan pie durvīm gułamistabà. Virtuvè vairàki apgaismojuma veidi, visas lampas var ieslègt pie durvīm uz àru un pie durvīm uz gaiteni.
# kamīns
05.10.2018 00:46 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es vairs nekad mūžā negribu ādas dīvānus! Mēs tūlīt pārceļamies, priecājos, ka tikšu vaļā no ādas dīvāna. Vasarā nemitīgi svīst /karsti, ziemā auksti /cieti, tad visādi segu risinājumi, līdz vairs "skaisto ādu" vairs neredz. Nākotnē tikai audums, un viegli kopjams.
05.10.2018 06:10 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
bet kāds audums skaitās viegli kopjams?
05.10.2018 08:06 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man ir ādas dīvāns un es to nekad vairs nemainītu pret auduma dīvānu. (l) Ādas dīvānam ir super ērta kopšana, uzsmidzinu speciālo līdzekli un ar papīra dvieli viegli noslauku. Esmu redzējusi, kā izskatās gaiši auduma dīvāni mājās, kurās ir bērni. (t) Un problēmas ar vasaras karstumu un ziemas vēsumu, manuprāt, var rasties tikai tad, ja ādas dīvānā sēž kails/puskails. Piemēram, ja ir ļoti karsts laikas un cilvēks svīst, tad ādas dīvānā sviedri neiesūcas un tos var pavisam viegli noslaucīt. Kamēr auduma dīvānā tas viss iesūcas un bez kārtīgas beržanas tos ārā nevarēs dabūt.
Bet diskusija vien pierāda, ka - kas der vienam, neder otram un otrādi. Līdz ar to vislabāk, ja pašam ir bijusi iespēja padzīvot dažādās dzīves vietās, izmēģināt dažādas mājokļa svarīgās sastāvdaļas un brīdī, kad tiek iegādāts un iekārtots personīgais mājoklis, ir jau nostabilizējies viedoklis par to, kas pašam der un kas nē. :-)
05.10.2018 08:55 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Par mēbeļu audumiem.
...
Viegli kopjams mēbeļu audums noteikti NAV balts vai gaišs. Pret pleķiem noteikti, ka tumšāks un raibs materiāls ir labāks kā vienkrāsains. Ikdienā tāpat vienmēr labi ir apsegt dīvānu ar kādu pledu. Makslīgais zamšs (Alakantra) nav visai labs materiāls labam skatam. Āda ir samērā viegli kopjama, bet īsti komfortabla tā nav un neder skaņas absorbcijai, kas ir ļoti būtiski mazos dzīvokļos.
...
Velūrs ir viegli kopjams(tāds samtīgs materiāls, kas bija vecos auto un ir arī uz dīvāniem šad un tad).
...
Velvetīgs materiāls ir pateicīgs skaņas un uzturēšanas ziņā. Skaņas absorbcijai pateicīgi ir poraini un mīksti materiāli.
...
Lielākā daļa materiālu, kas tiek piedāvāti ir visai labi, izņemot letā gala samtu, kokvilnas audumu. Visi citi lini un rupji audumi ir visai labi. Tālāk jau tikai gaumes jautājums.
05.10.2018 10:30 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Un tas vai dīvāns izsēžas vai ne ir vairāk atkarīgs no pildījuma ko ir grūti pārbaudīt, tādēļ drošāk ir ņemt dīvānu ar atsperēm, nevis tikai porolonu. Cenu starpība arī starp tiem ir.
05.10.2018 10:44 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Pirms 2 gadiem nopirku auduma dīvānu, gaiši pelēku. Nesaprotu, kas tur būtu jātīra, izskatās perfekti kā jauns. Nevajag suškoties
05.10.2018 18:22 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Cik jauka tēma, tā mani pamudināja te ielogoties pēc diiiiiikti garas pauzes (s)(l)
Mums ar tas šobrīd ļoooooti aktuāli, vannas istaba un virtuve/viesistaba jau iekārtota, tagad palikusi guļamistaba, ēdamistaba un bērnistaba :)
Par dīvānu - tas bija viens no grūtākajiem pirkumiem, tādi, kā mums patika maksāja 1000 + .. beigās nopirkām diezgan lētu (akcijā ap 300 eur maksāja) jo mums ir divi mazi bērni - ar domu - paaugsies un nebūs šo žēl izmest :)
Sienas krāsojām gaiši pelēkas un vienu tumši pelēku - akcentam, pie kuras pielikām baltus rāmīšus, virtuvi ar bija grūti izdomāt, bet to draugs uztaisīja pats un es lieki tur nejaucos .. |-) Visu laiku tajā telpā gribējās gan dīvānu, gan ēdamgaldu, bet tad būtu abi jāņem mazinun viss būtu saspiests .. tādēļ ēdamgalds viesībām būs atsevišķā istabā, jo šajā telpā ir TV liels pie vienas sienas un tad tur vajag arī dīvānu .. + ja nav ciemiņu/svētku - pie galda, vismaz pagaidām, ēdam reti (s) Tad nu izlēmām par labu šādam izkārtojumam :) Mēģināšu ielikt dažas bildes, protams, nav kā no Pinteresta (es piekrītu, ka iekārtot tieši tā kā bildēs no turienes ir skaisti, bet diezgan nepraktiski/ļoti dārgi) (t)
08.10.2018 10:02 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011

08.10.2018 10:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits