Jauna diena un mīlestība pazuda

 
Reitings 5
Reģ: 30.09.2018
Aizvadīts pus gads, bijis kā pa kalniem, gan prieks, gan bēdas. Pēdējais laiks bija vienreizējs - nekādu strīdu, lieliska komunikācija, tika runāts par ģimenes veidošanu utt. Taču kādu rītu viņš man pateica - Es Tevi vairs nemīlu, nemīlu jau kādu laiku, es skatījos acīs un meloju, nekad vairs nebūs tā, kā ir bijis. Aizmirsu piebilst - man tas viss tika pateikts caur īsziņu. Vienīgais, ko es vēlējos, lai cilvēks man ieskatās acīs un to pasaka, es vēlējos, lai viņš ir vīrietis, nevis truli slēpties aiz telefona ekrāna. Rodas jautājums - kā cilvēks var skatīties acīs un teikt tādus vārdus? Nesāpina patiesība, taču sāpina meli. Viņš apgalvoja, ka pēdējo laiku ir centies atjaunot jūtas, ir mocījies, taču nekā, interesanti ir tas, ka nenovērēroju nekādas izmaiņas, neizkatījās, ka cilvēks būtu nelaimīgs. Pēc šī visa es esmu nobloķēta sociālajos tīklos, izņemot whatsapp un snapchat. Kādēļ ir jābloķē? Ja tā - kādēļ atstāj mani kaut kur? Es taču liku svētu mieru. Vai šis skaitās mūsdienu 21.gs vīrietis?
Joprojām ir grūti to sagremot, nekad nav nācies saskarties ar divkošiem. Vai kādai no Jums ir bijusi līdzīga situācija? Un kā ar neatlaidību doties tālāk? :-)
30.09.2018 20:59 |
 
Reitings 140
Reģ: 01.09.2016
Pazīstama situācija, hah
30.09.2018 23:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kādēļ ir jābloķē? Ja tā - kādēļ atstāj mani kaut kur? Es taču liku svētu mieru. Vai šis skaitās mūsdienu 21.gs vīrietis?

Grib, lai nerēgojies acīs. Un vai liktu mieru, nevar zināt. Un pēdējais jautājums jocīgs.
30.09.2018 23:11 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Aizvadīts pus gads, bijis kā pa kalniem, gan prieks, gan bēdas. Pēdējais laiks bija vienreizējs - nekādu strīdu, lieliska komunikācija, tika runāts par ģimenes veidošanu utt.

Ir tādi cilvēki, kas nevar būt harmoniskās attiecībās. Ja nav ''kā pa kalniem'', tad viņiem liekas, ka nav jūtu. Tas visbiežāk nāk no bērnības - ja māte bija nepieejama vai mūždien dusmiga utml.
Tā bloķēšana arī uz to norāda - vajag drāmu.
30.09.2018 23:10 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Attiecības bija pusgadu? Dzīvot jau nedzīvojāt kopā?
30.09.2018 22:40 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Jocīgi. Kas tik pasaulē nenotiek, aizmirsti un dzīvo tālāk :-)
30.09.2018 22:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits