Iesiet vēlēt

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Jā vai nē? Kas palīdzētu pacelt dibenu un doties pildīt savu pienākumu?
26.09.2018 19:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.05.2018
Iešu balsot.
Kategoriski NEbalsošu par KPV LV, tāpēc ka viņi iestājas par vienu vienīgu universitāti visā Latvijā. Nekādā ziņā neatbalstu to, ka viņi grib aizklapēt ciet Liepājas, Ventspils, Daugavpils un pārējās Latvijas universitātes un augstskolas.
02.10.2018 18:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tev pazīstamie, tavuprāt tie tavi pāris simti paziņas un draugi atspoguļo reālo situāciju Latvijā??

Pamēģini padarboties labdarības organizācijās. Ieraudzīsi daudz jauna, satiksi nevis pāris simtus, bet tūkstošiem cilvēku no visām Latvijas malām, dažādās vecuma grupās. Redzēsi, kā viņi tur dzīvo, redzēsi, kā dzīvo cilvēki ap viņiem. Darbs labdarībā ietver arī sadarbību ar sociālajiem dienestiem. Iesaku. Pēc tam pamēģini kādu sabiedriskā labuma organizāciju, kas strādā ar jauniešiem. Satiksi tūkstošiem jauniešu, kuri tiešām nedzer katru sestdienu, kuriem ir mērķi un viņi uz tiem iet. Redzi, ja lepni sēž savā egoismā, tad arī pazīst tikai pāris simtus cilvēku un par visiem spriež pēc sevis. Tieši tāpat, kā to dara Kaimiņš, kurš nu būtu pēdējais, kam ir tiesības izteikties par alkohola patēriņu.
02.10.2018 18:08 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Mana loģiskā shēma ir šāda:
☑️Pirmais, jāatsijā partijas, kas, visdrīzāk, nepārvarēs 5% barjeru un neiekļūs Saeimā:
❌1. "Latvijas Krievu savienība"
2. Jaunā konservatīvā partija
❌3. Rīcības partija
4. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
❌5. "PROGRESĪVIE"
❌6. "Latvijas centriskā partija"
❌7. "LSDSP/KDS/GKL"
❌8. No sirds Latvijai
9. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
10. Attīstībai/Par!
❌11. Latvijas Reģionu Apvienība
❌12. "Latviešu Nacionālisti"
13. Jaunā VIENOTĪBA
❌14. Par Alternatīvu
15. Politiskā partija "KPV LV"
16. Zaļo un Zemnieku savienība
☑️Otrs, kas būtu jādara, ir jāatsijā partijas, kas vairāk uzsver sadarbību ar Krieviju. Nesaku, ka Krievija mums nav vajadzīga. Ir vajadzīga, bet tikai tirdzniecības un ekonomikas veicināšanas sakarā, bet ne ideoloģijā. Lai arī Saskaņa dara visu, lai izskatītos, ka viņi iet Eiropas virzienā, man nav ticības šai partijai un tās pārstāvjiem.
2. Jaunā konservatīvā partija
4. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
❌9. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
10. Attīstībai/Par!
13. Jaunā VIENOTĪBA
15. Politiskā partija "KPV LV"
16. Zaļo un Zemnieku savienība
☑️Trešais un pats svarīgākais – jāatsijā tās partijas, kas var palīdzēt uz Krieviju orientētām partijām izveidot valdību.
Kāpēc es svītroju tieši KPV LV un kāpēc es uzsveru, ka šis ir svarīgākais punkts? Tādēļ, ka šī partija nevienam neatbild uz jautājumu, vai viņi veidos koalīciju ar Saskaņu? Ja Saskaņa un KPV LV iegūs 51% no visām deputātu vietām viņi izveidos valdību. Tas nozīmē, ka tie, kas balsos par KPV LV neapzinoties nobalsos par Saskaņu. Pēc tam šīs partijas pārstāvji varēs mierīgi teikt, ka mums nebija sarkano līniju un mēs nevienā brīdī neteicām, ka neveidosim valdību ar Saskaņu. Un nevajag uzķerties uz viņu skaistā saukļa, ka tiks likvidēta mistiskā Koalīcijas padome. Tas neko nemainīs, jo lēmumus nevar pieņemt nevienojoties ar partneriem. Koalīcija tiks veidota tik un tā.
Tas, kā šo partiju pārstāvji runā par sabiedriskajiem medijiem (Latvijas radio, Latvijas televīzija), ir vēl jo vairāk satraucoši. Ja šīs divas (iespējams arī vēl kāda trešā), izveidos koalīciju, tad pirmais, ko viņi izdarīs (labākajās Krievijas tradīcijās), izformēs šos medijus sev par labu. Tas nozīmē, ka viņi samazinās negatīvās ziņas par sevi līdz minimumam. Kāpēc tas ir būtiski? Tāpēc, ka tad viņi varēs darīt ko grib. Mediji par viņiem rakstīs nekritiski un sabiedrībai būs ilūzija, ka viss ir jauki un skaisti. Nebūs platformas, kur viņus kritiski izvērtē. Tā tas pašlaik notiek Krievijā un līdzīgas vēsmas ir vērojamas arī ASV ar Trampu priekšgalā.
KPV LV pašlaik izmanto taktiku, kur esošā situācija tiek pasniegta kā totāla izgāšanās. Viņu ierosinājumi ir nepārliecinoši, ar vāju argumentāciju, bet skaļiem virsrakstiem. Ja neesi pietiekami zinošs, viņi tevi viegli pārliecinās arī ar nepatiesiem argumentiem. Brīžos, kad viņiem tiek uzdots kritisks jautājums, uz kuru nespēj atbildēt, vaicātājam tiek uzbrukts. Viņu taktika – ja neesi ar mums, esi pret mums. Un šāda taktika ir ļoti bīstama, ja šādi cilvēki nonāk pie varas. Es šiem cilvēkiem neuzticos un nespēšu uzticēties. Šādiem cilvēkiem uzticēt valsts pārvaldi ir ļoti nepārdomāta un bīstama rīcība.
Ja arī viņi neizveido koalīciju ar Saskaņu, būs jāsastrādājas ar pašlaik pie varas esošajām partijām, ko viņi pašlaik kritizē un sadarbošanās nav KPV LV stilā. Nacionālā teātra aktieri ir gatavi balsot par A. Kaimiņu tikai tāpēc, lai viņš vairs nekad neatgrieztos teātrī. Tāpēc, ka ar šo cilvēku un vēl citiem KPV LV vadošajiem nav iespējama diskusija un konstruktīva sadarbība. Šī partija nebūs darītāji! Secinājums – jo vairāk deputātu vietu šī partija iegūs Saeimā, jo destruktīvāks darbs un lielāks cirks mums būs jāskatās. Lūdzu neticiet un nebalsojiet par KPV LV!!!
2. Jaunā konservatīvā partija
4. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
10. Attīstībai/Par!
13. Jaunā VIENOTĪBA
❌15. Politiskā partija "KPV LV"
16. Zaļo un Zemnieku savienība
☑️Ceturtais solis ir atsijāt partijas, kas pēc tavām domām vai taviem kritērijiem, nav pieņemama. Te mans izvērtējums:
2. Jaunā konservatīvā partija
❌4. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" - izbīdīja tikumības grozījumus, kā arī neatbalsta partnerattiecību likumu. Tā ir partija, kas dzīvo vecās ilūzijās un neattīstās līdz ar izmaiņām sabiedrībā – ļoti konservatīvi un iesīkstējuši savos uzskatos + maksātnespējas administratoru afēras.
10. Attīstībai/Par!
13. Jaunā VIENOTĪBA
❌16. Zaļo un Zemnieku savienība - Liela oligarhu ietekme, komunistiskās partijas biedri, korupcijas ēna, turklāt neatbalsta pudeļu depozītsistēmu. Šīs partijas nosaukumā vārds “zaļo” jau sen ir tikai tukšs vārds.
☑️Piektais solis – izvēlēties starp mazāko ļaunumu vai labākajiem profesionāļiem:
2. Jaunā konservatīvā partija – konservatīvi uzskati, korupcijas apkarotāji
10. Attīstībai/Par! – liberāli uzskati, jauni profesionāļi
13. Jaunā VIENOTĪBA – veci profesionāļi
Izdari pareizo izvēli!!!
02.10.2018 17:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Izej ārā. Tur ir daudz citu cilvēku, citādāku cilvēku.

Hahaha
Un to tu pati raksti, iesākot tekstu ar - Tev pēdējais laiks mainīt vidi. Visi man pazīstamie uz vēlēšanām dosies. Daži pat sēdēs vēlēšanu komisijās.
Ap mani ir cilvēki, kas dibina ģimenes,
utt.
Tev pazīstamie, tavuprāt tie tavi pāris simti paziņas un draugi atspoguļo reālo situāciju Latvijā??
Tev pašai derētu iziet ārā un paskatīties kas notiek tālak par tām tavām ideālajām ģimenēm un mazajiem uzņēmējiem.
Kaut vai pastīsimies, cik balstiesīgo vispār būs aizgājuši uz tām vēlēšanām :)
02.10.2018 17:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Liela daļa cilvēku, pat dirsu nevar pakustināt lai aizietu uz tām pašām vēlēšanām, kur nu vēl ko vairāk darīt, tikai sēdēt uz dīvāna un gudri dirst par dzīvi un kā būtu jābūt.
Var mierīgi savilkt paralēles ar tām kotletēm.

Šķiet, Tev pēdējais laiks mainīt vidi. Visi man pazīstamie uz vēlēšanām dosies. Daži pat sēdēs vēlēšanu komisijās.
Ap mani ir cilvēki, kas dibina ģimenes, pērk nekustamos īpašumus, kur šīm ģimenēm dzīvot un cenšas nopelnīt pietiekami, lai to visu varētu uzturēt. Cilvēki, kas studē, bet stipri šaubās, vai LV varēs pielietot savas zināšanas, jo darba vietu nav. Uzņēmēji, kas cenšas noturēt savus uzņēmumus uz ūdens, jo nodokļu politika ir pilnīgi nejēdzīga, tā neļauj darbiniekiem maksāt tik lielas algas, kā viņi būtu pelnījuši un labākie aizbrauc prom, jo ģimenēm ir jāēd. Ir pensionāri, kas joprojām strādā. Arī tādi, kas nevar vairs pastrādāt, bet mēģina piepelnīties kaut zeķes adot. Tie visi ir cilvēki, kas kaut ko dara savas ģimenes labā, nevis sēž, dzer un uzkož kotleti.
Izbāz degunu no savām četrām sienām, tur ārā ir arī pilnīgi savādāki cilvēki arī, bet tie, kas dzer un uzkož kotleti, turās čupā un domā, ka par Kaimiņu vajag balsot, jo visa tauta ir tāda pati, kā viņi. Tā nav. Tas apgalvojums aizskar uzņēmējus, jaunās māmiņas, skolotājus, glābšanas dienestu darbiniekus, pensionārus, gādīgus vecākus un daudzus citus. Uz Merķeļa ielas izej, uztaisi aptauju par to, kā cilvēki pavada brīvdienas. Tur būs gan jaunieši, kam vēl nav iemesla sestdienā uz klubu neaiziet, gan daudz citu cilvēku, kam brīvdienā remonts jātaisa, uz laukiem jābrauc, jāved bērni uz kādu pasākumu vai kas cits. Izej ārā. Tur ir daudz citu cilvēku, citādāku cilvēku.
02.10.2018 16:47 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Starp citu, es nezinu, vai vispār iešu vēlēt un par ko. :-)
Tomēr dažu labu profu kopitenci ir nācies redzēt. " Kāda atšķirība, vai izmantojam algoritmu A vai B vai C?, nav ne jausmas " ( Sr. DBA & DB Arch :-O ), " Kāda starpība, vai lietojam Q vai Z?".
Klientam gan ir starpība, 0,25 sek vai 10 sek laikā pēc pogas nospiešanas DB sistēma sāk izdot klientam dokumentus:-D. Tā matene vidusskolā, WOW, laikam viņam ķeksītim 10 ajā klasē mācīta.
Popigs, ka vecim, kas to darbā pasaka, ir nozares mağistra diploms, tikai darbs nezin kāpēc ir tikai, kamēr iet projekts.
Tas netraucē viņam apsaukāt citus. Čīkstēt par " neizglītotu tautu " ( nekas, ka pa šiem 1 kursa matene sen aizmirsusies ). :-P:-D
Varbūt tie klauni interesanti, jo parādīja kā muldoņas guļ? Vismaz kāds parāda kaut ko.
02.10.2018 16:46 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Kas tieši var būt sliktāk? Krievi mūs sagrābs un iestāsies padomju savienība? nomierinies, tas nenotiks.

Es neteicu, kas tieši notiks. Es teicu, ka pats fakts par to, ka sliktāk var būt, nav apstrīdams. Un no šāda skatupunkta visu darīt ar domu, ka sliktāk nebūs, ir idiotisms.
02.10.2018 16:44 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Cilvēkiem , kuri grib tikt Seimā ir jāmāk runāt , Kaimiņam ir smagas problēmas ar komunikācju , bet man pat šķiet, ka viņa vēlētājiem , tas baigi patīk .... un savā ziņā jau viņam pat ir taisnība par to alķīti un kotleti.
02.10.2018 16:39 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un KAS tu esi?

Kāda tam nozīme? Ar politiku neesmu saistīta vairāk, kā pilsoņa pienākums liek, ja nu gadījumā šī informācija bija jautājuma mērķis.
Es nezinu par ko balsot, bet cilvēku, kuri nav spējīgi 1 min laikā uzzināt, cik ir pensionāru Latvijā un cik no viņiem turpina strādāt ( pārsvarā ļoti mazapmaksātos darbos vai darbos, kuri ir maz apmaksāti, bet tajos obligāta čupa dokumentu, lai drīkstētu strādāt ), viedoklis mani neinteresē.

To saka cilvēks, kas nav apskatījies raidījumu, uz kuru es ieliku linku, kur visi šie dati ir precīzi atspoguļoti dažādos rakursos, neredzu ne mazākās vajadzības tos pārpublicēt šeit. Līdz ar ko neredzu arī jēgu turpināt diskusiju ar cilvēku, kurš pat nav papūlējies noskaidrot, par ko es runāju, lai gan norāde ir ielikta un brīvi pieejama ikvienam.
02.10.2018 16:33 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Man tā interesanti praksē pavērot, ko spēj paveikt viens cilvēks, kurš to veci internetā izsmej.
02.10.2018 16:31 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Liela daļa cilvēku, pat dirsu nevar pakustināt lai aizietu uz tām pašām vēlēšanām, kur nu vēl ko vairāk darīt, tikai sēdēt uz dīvāna un gudri dirst par dzīvi un kā būtu jābūt.
Var mierīgi savilkt paralēles ar tām kotletēm.
02.10.2018 16:09 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Alexxa
Un KAS tu esi?
Es nezinu par ko balsot, bet cilvēku, kuri nav spējīgi 1 min laikā uzzināt, cik ir pensionāru Latvijā un cik no viņiem turpina strādāt ( pārsvarā ļoti mazapmaksātos darbos vai darbos, kuri ir maz apmaksāti, bet tajos obligāta čupa dokumentu, lai drīkstētu strādāt ), viedoklis mani neinteresē.
Man nāk ņirgas, kā forumos dir* par "" penšiem "", kuriem neesot prātiņa. Mani vecāki ir strādājošie penši, darbos, kur čupu papīru vajag, lai drīkstētu strādāt. Reizi 5 gados jāstiepj bieza mape ar svaigiem papīriem, čeki un lūgumraksti. Tikai algas ir simboliskas.
Varētu aizvietot kaut kādi imigranti no ārpus EU? Teorētiski jā, ja kaudzi testu un kursu 5 gadu laikā spētu savākt, plus pierādīt, ka pirms tam bijusi vēl 5 gadu pieredze. t.i 5+5 gadi darba & mācību. Par algu ne lielāku kā Vecrīgas dzertuvē, par 10+ gadiem pēc izglītibas iegūšanas. (e)
Kas attiecas uz jaunajiem, par to strādāt ņiku*a negrib, nauda sucks, atzīstu, bez pensijas arī patiešām nepietiktu.
Kāpēc iet uz darbu? Darbs nav fizisks, piepūli intelektam nesagādā, mazāk nogurst, nekā mājā sēžot. Jaunos nelaiž? Vienam no senčiem 2 as pārbaudes laikā pašas aizmuka, kaut lūdza lai paliek, viena citabpēc gada aizbēga.
EU/EEZ to darbu bez dokumentu čupas darīt nekur nedrīkst. Esot grūti.... Alga sucks!
Piekrītu, ja jāīrē, alga sucks nenormāli, ja nav jāīrē vai jāmaksā hipotēka, tad okei. Kad zāles nav jāpērk. :-/
02.10.2018 16:08 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Pēc FB postiem, ko redzu savā timeline, jāsecina, ka KPV.LV atbalstītājiem dzīvē nekas daudz vairāk par pjanku un kotletēm(nu, varbūt kebabiem) tiešām neinteresē. Lielākoties šie ļaudis bija arī tie, kas boikotēja Cirkuli veselu mēnesi( nu gan visi klusē :D), tātad jāsecina, ka Kaimiņš ir sasniedzis savu mērķa grupu. Pozitīvi, ka daļa no šīs personu grupas tomēr pēdējā laikā mainījuši savu viedokli un iespējamo izvēli vēlēšanās.
Kaimiņam ir alkašs Kivičs, Kambala, vēl Kombuļu Inesi vajag :D
02.10.2018 16:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
tautai neko vairāk, kā piedzerties un kotleti nevajag,

Skatoties uz tautu...tieši tā tas arī izskatās.
02.10.2018 15:59 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Vēlēšu, bet vēl nezinu, par ko, jo nav, par ko, nav man ticība, ka te kas mainīsies.
.
KPV komandā novākti fantastiski kadri - Kiviči un tml ar domāšanu ne pārāk apveltīti cilvēki. :-D Nāk prātā šis video, no 5. minūtes https://www.youtube.com/watch?v=AzjI-MEYEuU
02.10.2018 15:51 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Neko šokējošu tur neredzēju

Pensionārs pieiet pajautāt par pensijām. Viņam uzbļauj "Ko jūs gribat no manis dzirdēt par pensijām? Man ir 37 gadi!"
Lūk, ja galva nav piebāzta ar tiem saldumiņiem, ko sola Kaimiņš, šis teksts skaidri norāda uz to, ka viņš nedomā par to, kas neskar viņu pašu. Pus valsts ir pensionāri, bet viņš par to nedomā vispār. Ja viņam būtu iedots laiks sagatavot atbildi un tā būtu jāizsniedz presei, tā noteikti būtu tik pat daudzsološa, kā tas, ko viņš Tev stāsta par Tavu biznesu un citiem par daudz ko citu. Bet patiesībā gan viņš, gan Gobzems uzskata, ka tautai neko vairāk, kā piedzerties un kotleti nevajag, abi viņi ir apstiprinājuši šīs sarunas autentiskumu. Šajā sarunā bija ne tikai alko un kotletes, bet arī teksti par to, ka viņi taisās sadarboties ar vecajām partijām.
Bez apvainojuma - Tu esi izcils paraugs tiem muļķiem, ko Kaimiņš meklē, tāpēc nevajag apvainot citus, ka viņiem patīk saldi meli, kad pati uz tiem raujies, kaut skaidri jau ir zināms, pierādīts un pašu partijas pārstāvju apstiprināts, ka tas viss ir fufelis. Tas pats attiecas uz ravenun jebkuru citu, kas ignorē acīmredzamo un pierādīto.
02.10.2018 15:51 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Zinu, ka daudzi no jums par politiku neinteresējas vai ir sākuši to darīt tikai īsi pirms vēlēšanām. Domāju, ka daudzi no jums arī vēl nav izlēmuši par ko balsot. Tad nu ceru, ka mana analīze tev palīdzēs pieņemt Latvijas 100-gadē
02.10.2018 15:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kas tieši var būt sliktāk? Krievi mūs sagrābs un iestāsies padomju savienība? :D nomierinies, tas nenotiks.
02.10.2018 15:45 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un jā...es pat i neceru te uz kaut kādu pensiju, variet iet un kasities par grašiem ko būsiet uzkrājuši kkādos pensiju fondos :D tas viss ir bullshits.
02.10.2018 15:43 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Un tie kas raksta "sliktāk jau nu nebūs", nu tas, atvainojiet, arī ir idiotisms. Sliktāk var būt...
02.10.2018 15:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits