Iesiet vēlēt

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Jā vai nē? Kas palīdzētu pacelt dibenu un doties pildīt savu pienākumu?
26.09.2018 19:02 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dārgie KPV.LV balsotāji!
Es saprotu, ka jūs esat izvēlējušies atdot savu balsi par šo partiju, jo jums šķiet, ka šiem cilvēkiem tiešām rūp, kas notiks ar tautu. Tad nu noskatieties "Aizliegto Paņēmienu" Ja citu partiju pārstāvji vismaz imitē, ka viņiem rūp vēlētāja intereses, tad KPV.LV pārstāvjiem ir tā sakāpis galvā, ka viņi pat nemēģina atbildēt uz jautājumu, bet bļauj. Par "aļķīti" un kotleti arī varu atgādināt - tautai jau patiesībā neko nevajag. Kad žurnālisti skatās, tad gan ar zobiem un nagiem par tautu. Iespļauj jums sejā un jūs joprojām atdosiet balsi par viņiem? Itkā priekšgalā aktieris, bet teātri pat līdz vēlēšanu dienai noturēt nevar.
.
Par tēmu. Balsot iešu, bet ne par KPV.LV, noteikti arī ne par Saskaņu un ne par Attīstībai/Par!. Pie pēdējiem man nav pieņemams, ka partijas aukšgalā ir svaigi tiesāts zaglis. Kāda gan morāle ir partijā, kur tādu pieņem un vēl priekšgalā noliek, kaut viņš pat vēl nav ticis galā ar vecajiem grēkiem?
02.10.2018 14:08 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Es domāju, ka Krievijai pašiem ir savas problēmas. Un patiesībā visas tās sankcijas tikai uzlabos situāciju tur, tā kā nekādas bijušās psrs viņiem neinteresēs.

:-D
Saprotams, Krievija liela, grūti kontrolēt korupciju, bet kā tādu mazu valstiņu tik ātri varēja pārvērst par Eiropas padibeni. Tur jābūt absolūtiem morāliem kropļiem.

raven, tu esi reāli pretīgs cilvēks, jo, manuprāt, jābūt īpaši apdauzītam (kas būtu vainu mīkstinošs apstāklis), lai tā izteiktos par jebko, kur nu vēl savu dzimteni.
02.10.2018 14:09 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Cukura kvalitāte. Kamēr te ražoja, bija supper, tagad ir bezgaršas kreni

Latvijas cukurs varētu pārdot tikai Latvijā, kur tas arī būtu dārgākais. Jā, urā Latvija ražo, un tad Maximā iet un nopērk Optima cukuru.
Ulmaņlaikā, valsts subsidēja cukura ražošanu, kas arī nav īsti pareizi. Jo tad tā patēriņš bija tikai vietējā tirgū, importam bija ievedmuita.
Cukura ražotāji ir atkarīgi no saldumu ražotājiem un tur nav nekāda patriotisma, ja tonna maksās 2% dārgāk nekā importa, tad čau.
Nu nebija jau LV cukurs unikāls, tas ka tagad veikalos tirgo bezgaršīgu, nenozīmē ka nav pieejams kvalitatīvs. Un lētāks.
Un piemērma Jelgavas cukurfabrika bija privātīpašums, kuri paši izlēma lo likvidēt. Jā ar ES kompensācijām.
To varēja arī nelikvidēt, tad tā pati pamazām nomirtu, jo ekspors ir 0 un grūti izdzīvot ja esi dārgākais tirgū.
02.10.2018 14:12 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Dārgie KPV.LV balsotāji!
Es saprotu, ka jūs esat izvēlējušies atdot savu balsi par šo partiju, jo jums šķiet, ka šiem cilvēkiem tiešām rūp, kas notiks ar tautu. Tad nu noskatieties "Aizliegto Paņēmienu" Ja citu partiju pārstāvji vismaz imitē, ka viņiem rūp vēlētāja intereses, tad KPV.LV pārstāvjiem ir tā sakāpis galvā, ka viņi pat nemēģina atbildēt uz jautājumu, bet bļauj. Par "aļķīti" un kotleti arī varu atgādināt - tautai jau patiesībā neko nevajag. Kad žurnālisti skatās, tad gan ar zobiem un nagiem par tautu. Iespļauj jums sejā un jūs joprojām atdosiet balsi par viņiem? Itkā priekšgalā aktieris, bet teātri pat līdz vēlēšanu dienai noturēt nevar.

Jā, utopija pēc utopijas viņiem. Cik viegli cilvēki padodas tukšai kliegšanai par kotletēm un ar to pietiek. Viņu idejas ir turpat, kur tai ''ticīgajai'' vai kā to partiju sauc, ko neviens nezina. Lasīju visu programmu galvenās nostādnes un tiešām šiem ir auzas. Kā var uzticēt savu balsi, es nesaprotu. Vēl paskatoties, kad viņiem uzdod jautājumus, (pat gan jau sagatavotus iepriekš), tāpat nenāk laukā neviena jēdzīga vārda. Kā man paziņa, kas tajā partijā ir, (nav vadošajos, vienkārši gribējis kādā iestāties, lai zinātu, kā tas ir) un no iekšas visu redz, ka viņi paši ņirdz un ir nereāli pārliecināti, ka dabūs liela daļa uz 4 gadiem krutu algu par neko. :D
02.10.2018 14:13 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Atkarībā no uzcenojuma veikalos. Veco Jelgavas cukuru, legi, ne fake, es pirktu par dubultu cenu. Patēri-š mazāks, izdevumi izlīdzinātos. Kur ir tas garšīgais nopērkams? Kur? Šitie man 2* vairāk jāber, attiecīgi izmaksas man nemainītos.
Margarīns kur? Sovjetiskais bija augstāka klase, ja nebija palicis noliktavā vecs! Iepakojums tikai prasts pēc izsmiekla.
Diez vai subsidēja, muita bija augsta, muita= subsīdijas, tad jā, varētu nosaukt ka subsīdijas.
Tagad ir pareizi, nopirkt no baķjkas vai donga ārpus EU celulozi, kuru ražo ar ķimikālijām ievestām no āzijas ( nav eko nodokļu un PVN strāvai & citu joku ), vāciņu krāsas no malaizijas, indijas, āfrikas? Pačubina, vienā lēto algu un zemo nodokļu valstī papīra lapas uztaisa, otrā lētā jau EU valstī, vāciņus pieliek.
Dibenu slaucīt ar papīru, ko ražo no baķjkas un vovas vai donga celulozes nav neeiropeiski? (e).
02.10.2018 14:24 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
raven, tu esi reāli pretīgs cilvēks, jo, manuprāt, jābūt īpaši apdauzītam (kas būtu vainu mīkstinošs apstāklis), lai tā izteiktos par jebko, kur nu vēl savu dzimteni.

Man vajadzētu aizgriezt seju, kad redzu nabadzīgus pensionārus, bērnunamu nežēlību pret bērniem, atklāto valsts apzagšanu, utt. Vairākās jomās mēs sacenšamies tikai ar Rumāniju. Tu gribi pateikt, ka valstī viss ir kārtībā? Tas, ka mēs esam patērētāju tauta, kas pērk zemākas kvalitātes lietas, nekā Rietumeiropā.. Lai labotu problēmas, tās ir jāapzina, bet tu tās ignorē un tādēļ tādu cilvēku kā tu dēļ, valsts nevar palikt labāka.
02.10.2018 14:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
raven taču jau ''slavena'' ar saviem murgiem, labāk būtu paklusējusi. :D
02.10.2018 14:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ne visiem atgriešanās psrs liekas labāka.
02.10.2018 14:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Protams, ka es murgoju. Ejat balsot par vecajām partijām, jo valsts taču zeļ un plaukst. Par nabagajiem taču nospļauties. Jo vairāk nabadzīgo = vairāk izbraukušo = lielāki nodokļi.
02.10.2018 14:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Raven, esmu palaidusi garām, par ko Tu taisies balsot?
02.10.2018 14:48 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ne visiem atgriešanās psrs liekas labāka.

Un tev, Duujaa, lasīšana īpaši nepatīk, ne? Citēšu sevi:
Nevienā mirklī neminēju, ka gribētu šos laikus atpakaļ, bet gribētos, lai valdība tajā laikā būtu aizstāvējusi iedzīvotāju , nevis savu maciņu intereses.

Arī tagadējā valdība domā tikai par saviem makiem, pilnībā ignorējot reālo situāciju valstī.
02.10.2018 14:55 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tul
Diez vai subsidēja, muita bija augsta, muita= subsīdijas, tad jā, varētu nosaukt ka subsīdijas.

Eksporta nebija ne pirmās LV laikā, ne atjaunotās. Ja domā, ka tāda apjoma ražošana var izdzīvot bez eksporta, tad atver cukura rūpnīcu un taisi biznesu.
Rūpnīcas nebija valsts, bet privātīpašums un privāts ir privāts. Grib atver, grib aizver.
Un beidz čīkstēt, bet sāc kaut ko darīt.
02.10.2018 14:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
racen, oi, raven, ''sapratām''. Vari izstāstīt par katru partiju, ko domā? Nu par vismaz 8partijām, ja jau tik sīki seko līdzi, ko un kā vajadzētu, visu zini, kā nodirst, tad nu, kuri ir tie labie un kuri sliktie?
02.10.2018 14:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai visi sliktie, izņemot tevi? :D
02.10.2018 14:58 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Dārgie KPV.LV balsotāji!
Es saprotu, ka jūs esat izvēlējušies atdot savu balsi par šo partiju, jo jums šķiet, ka šiem cilvēkiem tiešām rūp, kas notiks ar tautu. Tad nu noskatieties "Aizliegto Paņēmienu" Ja citu partiju pārstāvji vismaz imitē, ka viņiem rūp vēlētāja intereses, tad KPV.LV pārstāvjiem ir tā sakāpis galvā, ka viņi pat nemēģina atbildēt uz jautājumu, bet bļauj. Par "aļķīti" un kotleti arī varu atgādināt - tautai jau patiesībā neko nevajag. Kad žurnālisti skatās, tad gan ar zobiem un nagiem par tautu. Iespļauj jums sejā un jūs joprojām atdosiet balsi par viņiem? Itkā priekšgalā aktieris, bet teātri pat līdz vēlēšanu dienai noturēt nevar.

100 + šim tekstam!
Jo vairāk klausos KPV komunikācijā, jo lielākās šausmās esmu par to, ka viņiem ar šādu retoriku ir realas izredzes tikt parlamentā. Psc vienkārši!
02.10.2018 15:09 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vēl neesmu izlēmusi starp Jauno konservatīvo partiju, Latvijas centrisko partiju un KPV.LV. Visdrīzāk, ka par KPV.LV, jo mani, ja godīgi interesē, vai viņi varēs saņemt vairākumu un, vai spēs uzlabot situāciju valstī. Sliktāk jau nu nevar palikt :-D Daudzi cilvēki, kad dzīvo ārzemēs vēlēs par viņiem.
...
Kad sazinos ar radiem Latvijā, daudzi pensionāri plāno balsot par saskaņu. Tā kā saturaties. Ja pensionāri balsos par saskaņu, nevis vienotību, kā tas bijis līdz šim, tad varēs sagaidīt daudz ko interesantu.
02.10.2018 15:11 |
 
Reitings 817
Reģ: 21.02.2015
iešu obligāti!
Balsošu visticamāk par JKP. Izskatīju visas jauno oartiju programmas, šī šķita visloģiskākā izvēle. Par vecajiem krabjiem viennozīmīgi nebalsošu- tur tiešām nekas nemainīsies... te vēl var cerēt...
02.10.2018 15:17 |
 
Reitings 209
Reģ: 15.07.2018
Mans tops:
Jaunā konservatīvā partija - šķiet tiešām labākais piedāvājums, labākie cilvēki
Nacionālā apvienība
Reģionu apvienība
Un jaunā vienotība
- pārējās ir ar pārāk degunu gaisā vai arī briesmīgām idejām.
02.10.2018 15:18 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Njā, ja, nedod dievs, sastrādāsies Saskaņa ar KPV, tad diez vai rezultātu varēs nosaukt par kaut ko interesantu...
02.10.2018 15:19 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
nu noskatieties "Aizliegto Paņēmienu" Ja citu partiju pārstāvji vismaz imitē, ka viņiem rūp vēlētāja intereses, tad KPV.LV pārstāvjiem ir tā sakāpis galvā, ka viņi pat nemēģina atbildēt uz jautājumu, bet bļauj.

Noskatījos arī. Nu ir cilvēki kam labak patīk saldi meli nekā skarbā patiesiba.
Neko šokējošu tur neredzēju, tā tas kaimiņš komunicē visu laiku, to ir redzējuši visi. Viņš ir pateicis arī ļoti daudz patiesības, par to kas notiek valstī, par likumiem utt. Runājis par tēmām kas reāli skar mani manu darbu, biznesu utt pieñemu ka tajā ziņā viņam tur ir bijis kāds gudrs padomdevējs, jo viss ko viņš teica bija reālā situācija, un to cik tā ir absurda un debīla izskatās ir sapratis viņš vienīgais. Tas tā vairāk par to kas skar mani personīgi un ir aktuāli man, jo tās pensijas un citi standart jautājumi par ko viņi tur diskutē pārsvarā mani maz interesē.
Der arī paskatīties tās debates kas tagad iet pa visiem kanāliem, kad reāli visi tur sāk bļaustīties un viens otru noriet, kad neiet cauri viss tikai ar iestudētam atbildēm, var redzēt daudzu deputātu īsto dabu. Lielākais sviests ir ZZS kas uz visu tik atbild ar nav naudas, atbalstisim, turpināsim to un to. Bla bla bla. Tā viņķele arī pilnigs sviests. Aaa vēl man patika ka vienās debatēs, dažas partijas pateica ka bernudārzu problēma ir tikai rīgā un pierigā :) WTF vienkārši...man automātiski rodas jautājums, vai tā nav problema ka manā pilsētā, bērnam rindā jāgaida 3 gadi minimums lai tiktu iekšā? Plusā privātie dārziņi ir pilni. Vai viņi maz tālāk par rīgu ir paskatījušies? Tas nu tā....bet nu man bija skaidrs ka šo jautājumu ar neviens īsti netaisās risināt...
Anyway....kura tad ir tā brīnumu partija kas beidzot vedīs mūs uz labāku nākotni? :)
Nekas nemainīsies...
02.10.2018 15:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits