Iesiet vēlēt

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Jā vai nē? Kas palīdzētu pacelt dibenu un doties pildīt savu pienākumu?
26.09.2018 19:02 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
http://www.satori.lv/article/nebalso
Iesaku izlasīt. Gan tiem, kuri plāno vēlēt, gan tiem, kuri neplāno.
04.10.2018 10:16 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
koijots

Sviestains raksts, kas ar pirmo teikumu liek saprast, ka par KPV.lv nevajag balsot. Kārtējais raksts no kā cilvēks gudrāks nepaliek. Nav mums tādu partiju, kas aprakstīti rakstā. Gudri dirst nav malku cirst.
Labi, pieņemsim, ka ir tāda partija, bet atrodas rangā ap un zem 2% partijām par ko neviens neko nezina, jo nedz viņus aicina uz TV, nedz viņi paši prot izmantot soc tīklus, kā savas popularitātes veicināšanas platformu. Un ja tik gudra, idejām bagāta un godīga partija atrodas zem 5%, tad tas nozīmē, ka līderu viņiem nav, kas partiju paceltu virs 5%. Tādi gudri politiķi arī locītos, kā vējš pūstu, ar visu savu gudrību un godīgumu.
04.10.2018 10:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Pameginiet saskaitit visus negativos skaitlus...Jus pat neiegusiet nulli. Ka var vakt visu iedzivotaju, kuri neprot pienemt pareizos lemumus, viedoklus. Nespeju pienemt pareizos lemumums pierada vinu nelaimigais liktenis, pazemigums, nabadziba, hipotekas.
04.10.2018 10:40 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kādus citus rakstus no humanitārajiem var sagaidīt?
Šāds kādu interesē un būs pacietība izlasīt?
http://saeima.lv/steno/2002_8/st_050505/Balsoj/016.htm
Kam neiet, var iekopēt gugles meklētāja lodziņā un palaist search:-)
Balsojums par OIK :-P, uzvārdi un partijas. Interesanti izlasīt.
04.10.2018 10:45 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nobalsoju šodien, jo 6d negribēsies speciāli braukt. Man priekšā bija 5 cilvēku rinda! Ceru uz augstu vēlētāju aktivitāti un veselo saprātu šogad.
04.10.2018 10:53 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Kas ir veselais saprāts?
Šogad modē ieteikt veselo saprātu, pieņemt pareizu lēmumu, izvēl;eties ar izslēgšanas metodi utt., bet neviens nezin pareizo atbildi.
Laikam tāpēc jau visi tik gudri izsakās, ka paši nezina, ko darīt.
Princips: Kad nav ko teikt, tad vismaz smuki jāizskatās.
:-D
Iesakiet kāds ko prātīgu ar pamatojumu savai izvēlei, ar patiesu pamatojumu. Es cik runāju ar cilvēkiem apkārt, secinu, ka neviens šogad neko nesaprot. Galvā visiem ir kāda doma, bet neviens nav pārliecināts.
04.10.2018 11:03 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
NĒ.
04.10.2018 11:05 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
jābūt totālam cirvim, lai neredzētu, kas stāv aiz KPV.lv..
kad vel tur bija viens pats kaimiņš ar lindu, tad vēl bija ok, cerība, ka kaut kas mainīsies, bet kad Gobzems sāka iesaistīties, šlesers tur sāka parādīties, visa tā figņa ar saskaņu un dienas biznesu, tad sāk jau iezīmēties, kas tur vispār notiek.
Un vispār, Liepiņas seja izskatās tā, ka viņa katru vakaru dzertu
es balsošu vai nu PAR vai JV.. man arī patīk JKP
04.10.2018 11:06 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ceru uz augstu vēlētāju aktivitāti un veselo saprātu šogad.

Ja jus savaktu kopa visas Afrikas valodas, jus tapat neiegutu anglu valodu:)
04.10.2018 11:08 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kāda starpība?
http://www.saeima.lv/steno/2002_8/st_050505/Balsoj/016.htm
Tāpat visi vienādi balso, rekur pat ptcvl par šo, naciķi tāpat. :-D
04.10.2018 11:11 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
es balsošu vai nu PAR vai JV.. man arī patīk JKP

Apgaismo tautu, pamato šo izvēli.
PAR - pabriks, bondars,viņķele, pavļut, pūce. Pabriks tikai smuki izskatās, bet reāli nav darītājs. Gudri runāt māk, bet kad bija pie teikšanas, tad neko nedarīja. Bondars - afērists, ne tā? Viņķele, pavļuts, pūce - tu no OIK esi ārpus maksātāju loka?
Tātad no šīs partijas nesagaidu pilnīgi neko. Nebalsošu.
JV - kāda šķirba vecā vai jaunā vienotība. Vienotība bija ilgus gadus pie varas. Nemācēja vadīt valsti. Iebraucām parādos, ka bērnu bērni vēl segs tos. Vai turpināsim klausīties par sliktu izglītību Šadurska vadībā? malacis, gribēja ko mainīt, bet ne tur rok un ne ar to lāpstu. Rinkēvičs? Lielākais darbs ko paveicis ir tas, ka izlīda no skapja? Kariņš, tas vispār maz zin, kā mēs te LV dzīvojam?
JKP - Strīķe&Bordāns? Viņiem vispār ir mērķis valstisks? Viņiem galvenais ir kādam atriebties. Kā asisnkāri suņi skrien gar žogu. Nedaudz paklausījos šo abu retoriku. Atvainojos, bet nē. Nosauc kaut vienu lietu, ko KNAB laikā ir izdevies sasniegt? Skaļas lietas, kas beidzas ar neko. Saka, ka pierādījumi ir pārāk švaki. Neprofesionālitāte. Vakar vispār kronis visam. Ja nav argumentu pret kāda izteikumiem, tad apvaino narkotiku atkarībā. Nu ļoti zems izglītības līmenis bordāna kungam.
04.10.2018 11:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
PAR - Pabriks - milzīga politiķa pieredze, eiroparlamenta deputāts, sakrīto ļoti daudz viedokļu vairākos jautājumos, esmu ar viņu runājis dzīvē un pazīstu. Pūces ģimeni arī zinu, citu pilsētu PaR nodaļas arī ir diezgan labi varianti. Pavļutu nezinu, nelikšu plusu, bet izklausās sakarīgs.
... par OIK, tos, kas dala OIK sertifikātus nevaino..vaino tos, kas tas ieviesa, es pat domāju ka tu pats to nezini :D
JV - Rinkēvičs, Hosams, Lībiņa - super politiķi..
JKP - tu nosauci visu to pašu, ko par KPV - mērķis atriebties, ieriebt, asinskāri pāķi skrien gar žogu.
Juta NEKAD nav bijusi KNAB vadītāja, viņa tur neko arī nevarēja darīt.. man nav ne jausmas, kapēc visi domā, ka viņa tur bijusi kaut kāda bosene.
par bordānu nezinu, Juraš man arī nepatīk... bet pārējie tur politiķi ir tīri ok
ZZS - veci komunisti, Saskaņa - krievi, KPV - klauni bez jebkādas pieredzes.. kā jau teicu, kaimiņš viens bija vilcējs, bija laba komanda ar poikānu vēl.. tagad aldis - maksātnespējas administrars un didzis ar šlesera sakariem.. dienas biznesa reklamas... sorry, nē.
04.10.2018 11:35 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
OIK pieņemšanu atbalstīja visa koalīcija un pat pctvl:-D, balsojuma lapu varat atrast, ja nav slinkums paggoglēt:-P:-P, tā ka visi vienādi esat.
04.10.2018 11:42 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Kas nepatīk zzs? Tur tagad ir finanšu ministre, nesen viņa bija ekonomikas ministre. Pieredze liela, tagad esot sakārtoti algas nodokļi ar ikvienam viegli saprotamu un ērtu sistēmu. Veselības aprūpe arī tiek sakārtota, uzlabojas. Teica, ka strādāšot lai turpinātu uzlabot visu.
04.10.2018 11:46 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
tātad OIK ieviesa Kalvīšan un Godmaņa valdību laikā.. tika izstrādāti likums, kas paredzēja, ka nakošajiem ekon.ministriem vai sekrtāriem, jāizsniedz OIK atļauja, ja tas atbilda visām prasībām, ko prasīja iepriekšējā valdība.. NEVARĒJA vnk nedot..tas būtu likuma pārkāpums
04.10.2018 11:49 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
@TUL
jā, Danai Ozolai nav ne vainas... ZZS vsp tagad normāli šancē, bet daudz vecu kadru
04.10.2018 11:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jo tuvāk sestdienai , jo trakāk.
04.10.2018 11:53 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nū, nu, Kalvīti un Godmani var vainot cik gribat, bet balsojuma lapu varat atrast internetā. Kam nav slinkums:-). Slinkums lasīt tabulas ir moderni izglītoto lāsts, tāpat kā slinkums meklēt balsojumus saeimas utml lapās. Ērtāk ir socportālos, kur nav jādomā. Teksts pasniegts sagremots.
Ļoti interesanti, ka dažreiz naciki balso vienādi ar pctvl, slikto tp un vēl visu ko. Tāpat kā zzs un jl ( bija tāds nosaukums). Komponentes visiem :-).
Nav jau problēma pati komponente, bet milzīgais slogs uz MWh.
Tāpēc leišos un igauņos ražot nedaudz izdevīgāk. Tie bija, hmm, gudrāki. Tur lētāka tā komponente.
04.10.2018 12:03 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Ko dot liela politiskā pieredze? KO viņš ir paveicis? Viņam bija pietiekami daudz laika, lai atzīmētos ar daudz labiem darbiem. Pagaidām man viņš asociējas ar smuku runu un neko vairāk. Es nenoliedzu tevis teikto. Visticamāk viņš dzīvē ir foršs cilvēks. Bet mugurkauls ir pirmais priekšnosacījums, ja vēlies būt politiķis. Viņam tāda nav. Uzvārdi ar ko viņš kopā asociējas - šķēle, kalvītis, dombrovskis. Vienmēr apkārt sūdīga kompānija, kas neko nespēj valstiski labu izdarīt. Kompānija tāda pati kā viņš pats.
Rinkēvičs, Hosams, Lībiņa - super politiķi..

Kā tas ir super? Precīzāk. Ieintreģēji. Ja viņiem ir kas labs, tad pasaki. Kādi sasniegumi politikā - globāli, nevis balsošana pēc piekritības.
Strīķe? Ne jau sliktākajos amatos iekš KNAB bija strīķe, tai skaitā vietniece. Bet neatkārtosimies par KNAB darba kvalitāti. Jautājums, ko var sagaidīt no cilvēka, kurš slēpis un melojis par savu identitāti? Viņa joprojām strādā Krievijas labā? Viņa ir strādājusi Krievijas labā? Viss liecina par to, ka jā.
Bordāns - kojaunietis, sekojoši darbojies tautas frontē. Tad Latviajs ceļā, tad vienotībā, tad tēvzemietis. Tieslietu ministrs bijis. NU un kas tad ir tur tik labs viņā? KO paveicis. Laika bija diezgan.
kautkā mani nepārliecina argumenti, kāpēc lai es balsotu par vecajiem, kas daudzus gadus varēja pierādīt, ka it tie labākie. Tīri simpātīju pēc balsot par kādu cilvēku, jo viņš man roku pasniedza personīgi? Arī nē.
Es sievas iespaidā papētīju progresīvos. Daudz maz simpatizē. Bet skāde - pat 2% vēl nav popularitāte.
Par KpV.lv? Tas ka beidzot kāds salika pa plauktiņiem uz norādīja uz citu nepilnībām un bezdarbību, tas ir slikti? Neaicinu balsot par viņiem. Bet pagaidām viņiem retorika ir ar pamatotiem pierādījumiem, nevis no zila gaisa nepierādāmiem apvainojumiem, kā visi aprej KPV.lv.
Es gaidu pierādījumus, kur šlesers, meroni, saskaņa ir viņiem mugura. Viņu nav. Kad būs, tad varēsim viņus noriet, ka nodevēji un maitas. Pagaidām viņus zākā tikai.
Kas man simpatizē KPV.lv, ka viņi patiešām komunicē ar tautu un izskaidro tautai to, ko citi nevēlas, jo tas nav izdevīgi. Respektīvi, viņi ir kā platforma, kas apvieno informāciju un izglīto tautu par mūsu nedienām. Vai viņi kautko globāli mainīs - šaubos. Bet viņiem saeimā ir jābūt. Jo līdz nākamajām vēlēšanām viņi darīs visu, lai kļūtu par spēcīgāko partiju LV. Un darīt visu nozīmē darīt labu valstij.
Par klauniem - zini, paklausoties debates, man tā sajūta par klauniem ir pārlekusi uz vecajiem politiķiem (tai skaitā no vecajiem ar jaunām partijām). Pa lielam tukša muldēšana muldēšanas pēc, zinot, ka nekas valstī nemainīsies tāpat. ir jau ērti turpināt shēmot, kad tauta miermīlīga un saprotoša.
04.10.2018 12:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kas nepatīk zzs? Tur tagad ir finanšu ministre, nesen viņa bija ekonomikas ministre. Pieredze liela, tagad esot sakārtoti algas nodokļi ar ikvienam viegli saprotamu un ērtu sistēmu. Veselības aprūpe arī tiek sakārtota, uzlabojas. Teica, ka strādāšot lai turpinātu uzlabot visu.

Tu joko? :D kādā pasaulē tu dzīvo un tev vispār ar finansēm, grāmatvedibu un nodokļiem ir bijis kāds sakars dzīvē? :D
04.10.2018 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!