Nedienas ar apakšveļu H&M

 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 29.01.2009
Tāds besis. Vakar nopirku braleti un klāt paņēmu biksītes tās,kas nav saspraustas kopā,bet ir pa vienai. Atnāku mājās un skatos ka staklē balts traips,izskatās,ka kāds tās ir mērījis un vēl uz plikas pakaļas. Nu wdf kā tā var?tik pretīgi,izmetu ārā,bet nu jautājums- tās,kas ir strādajušas veikalos tiešām ļauj kāds mērīt apenes?nu kā tas var ienàkt prātā?!sabojàts garīgais riktīgi un tik pretīga sajūta,fui. Ne velti apakšveļu neņem atpakaļ higiēnas normu dēļ,a te kādam ļauj nest hn mērīt?!
23.09.2018 13:05 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Drogas ar tām tušām pēdējā laikā viss ok - stāv paraudzins tai otai. Jo tušai testeri vajag, lai tik to otinu redzētu ( vismaz man) vai ir kāda, kas arī testē uz skropstām? :-D
Nesen bij gadījums, kur izvēlos zekubikses un blakus pārītis stāv un meitene cītīgi plēš kādu piekto paku ar zekubiksēm un velk ārā. Es aizrādīju, protams. Pretī sanēmu ne īpaši glaimojošus vārdus :-D nu drausmīgi tie cilvēki mēdz būt.
Es pat pirms pielaikot apgērbu - kārtīgi to izpētu. Ja gadās kāds ieplēsts vai nocūkots - nododu tuvākajai veikala darbiniecei, jo vinas jau ar visu nevar uzspēt.
23.09.2018 19:44 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Parasti gaišām blūzītēm pierasta lieta ir tonālā pleķi :D
23.09.2018 20:06 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Cik veikalos esmu manījusi, vienmēr ir rakstīts,ka biksītes mērīt nedrīkst. Vai arī var mērīt tikai tad,kad ir speciāla 'uzlīme' ielīmēta iekšpusē. ;-)
23.09.2018 21:12 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nekad nemeru biksites. Es tacu zinu savu izmeru un vienkarsi to ari paprasu, ja nemu krusturi. Liekas divaini, ja kadam "jazina, vai piestav". Savus gurnus un pecpusi nepazistat?
Ja, sievietes var but cukas, bet man, par laimi, nekas tads nav gadijies: neesmu cucibas ne piedzivojusi , ne redzejusi.
Ja redzetu- zinotu.
Sasmejos par auskariem, nekad nav ienacis prata, ka nedrikstetu laikot... es esmu karusi ausis ceturtdalmiljonu vertus auskarus, sajusminatu pardeveju pavadiba.:-D Man tikai ir pienemts, ka rotas pasniedz ar cimdiem un ari liek uz samta salites , nevis pa tieso uz galda.
23.09.2018 22:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Savus gurnus un pecpusi nepazistat?

:D
ka nedrikstetu laikot... es esmu karusi ausis ceturtdalmiljonu vertus auskarus, sajusminatu pardeveju pavadiba.

:D
23.09.2018 22:33 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
ne reizi vien pati esmu vaļā taisījusi īstās lūpenes, lai notestētu,bet tās es atstāju kā testerus,lai citas var testēt,

Paldies par sabiedrībai vertīgu devumu, bet vai tu tos arī nomarķē attiecīgi kā testerus? :-D Man tomēr liekas, ka rezultātā tie kļūst par kārtējiem atvertajiem produktiem, kas sanikno pircējos.

Bet tas, ka nav testeru ir tizli gan, tomēr vairāk raksturīgs lētajiem brendiem.
23.09.2018 22:42 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Sasmejos par auskariem, nekad nav ienacis prata, ka nedrikstetu laikot... es esmu karusi ausis ceturtdalmiljonu vertus auskarus, sajusminatu pardeveju pavadiba.

Atļaušos pieņemt, ka no ceturtdaļmiljona auskariem ir mazāka iespējamība dabūt hepatītu nekā no pussimta vērtiem auskariem. Atkarībā no auskara dizaina apšaubu, ka visu var 100% izdezinficēt.
23.09.2018 22:47 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ceturtdaļmiljons tengu
24.09.2018 00:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Katrā normālā apakšveļas veikalā dod laikot biksītes, protams, laikoju pa virsu savai veļai. Kāpēc jālaiko? Komplektam parasti ir vairāki apakšbikšu veidi, un jā, man ir svarīgi, kā izskatās. Ar šo loģiku - "vai tad nezini savu izmēru/kas piestāv?" varat vispār neko nelaikot, manis pēc, un tad tikai mājās pamanīt defektus. Nošokēšu - daži specializētie veikali pat ņem atpakaļ veļu, protams, tai jābūt ideālā stāvoklī.
24.09.2018 00:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Par "auskaru slimībām" pirmo reizi dzirdu, kāda zina reālu gadījumu?
24.09.2018 00:21 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Šis tas pārsteidza ar pretīguma leveli, bet pa lielam jau tipiski, ka ir drēbes ar kosmētiku nosmērētas, ir kas ož pēc sviedriem.
Esmu redzējusi ka tās kas ver tās lūpenes vaļā,pamēģina bet kad pērk atkal paņem jaunu,nu wdf,tikko jaunu paņēmi,naher atpakaļ jāliek ja pati vien izmēģināji,un pie tam pie kopējām,kad kāda to nezin.

Šī ir tā "pēc manis kaut ūdens plūdi" attieksme, kas daudz sabiedrībā novērojama. Man ir bijis gadījums, kad Rimčikā kāda cienīga kundze izmet netīšām krējuma bundžu no ledusskapja un liek atpakaļ. Es gaidu turpat, lai paņemtu, ko man vajag, skatos - noliek un paņem to pašu krējumu, bet citu bundžu. Nekas tur nebija saplīsis, izšķīdis, vesela bundža. It kā jau ļaunuma nekāda, bet nu tā attieksme.. Pati izmeta, pati neņem. Vai tās mūžīgi pusvirus atstātās ledusskapju durvis (bīdāmās). Un lielākā daļa šo "steidzīgo" būtu pirmie, kas Rimčiku kasieres pēc tam ar dubļiem nolietu par to, ka vecu jogurtu nopirkuši.
Samulsu arī par to nepieciešamību mērīt apakšbikses. Vai tad firmām tie izmēri tiešām TIK ļoti atšķiras? Un kā vispār apenes var nepiestāvēt? Kā tas ir?
24.09.2018 00:29 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Nav tā, ka vienā veikalā tas pats izmērs arī ir vienmēr vienāds. Jā, nekad nemēru, bet tāpēc arī stāv daudzi pāri apakšveļas, labi, reizēm paveicas un mājās atnesot ja ir par lielu, varu atdot māsai, bet ja par mazu vai vienkārši kaut kādas tizlas, tad neko. No tā paša H&M vienmēr man ir m izmērs, bet pēdējo reizi nopirku biksītes, kuras man jostas vietā griežas nedaudz iekšā un izskatos resnāka, nekā vispār esmu, nekad man pirms tam nav tauki sānos pat redzējušies, ka velkot tās biksītes, bet nu neko :-D Arī parasti pastiepju un pielieku pie gurniem, neko nemēru.
Jā, nesu pārdevējai nosmērētas vai saplēstas drēbes. Tālākās darbības jau no viņas atkarīgas.[/quote
Man vairāk besī, kad strādājot veikalā man pircēji parādīja kaut ko nosmērētu un brauca man virsū, ka kaut ko tādu pārdodam :-D bļin, mēs nevaram newyorker veikalā izskraidīt katrai precei līdzi, kad pamanām, tad izņemam, ja tā traucē un nevar citu paņemt, tad jāiet uz citu veikalu, jo atlaižu sezonās NAV iespējams visu izņemt, gan jau kāda tikko vien nosmērēja :-D bet nu jā, vispār nosmērētās drēbes tiek vienkārši norakstītas un that's it :-D
24.09.2018 00:43 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Var nepiestāvēt tieši tāpat kā var nepiestāvēt peldkostīms vai jebkura cita drēbe. Tiešām nevar saprast?
Ja es pērku biksītes par ap 30 eur, vēlos arī, lai tās izskatās labi.
24.09.2018 00:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
so.so, krējuma bundzām, ja kas, mēdz būt dažādi derīguma termiņi un vecākos iepakojumus liek priekšā jaunākiem.
24.09.2018 08:09 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Es parasti pērku biksītes lindexā un viņas ir saspraustas kopā ar pīkstuli, vnk gribēdama neuzmērītu :-D pat new yorkerā neesmu ievērojusi, ka biksītes nebūtu saspraustas.
24.09.2018 08:26 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Auskarus arī nelaikoju, bet ceru, ka pērku no tādām vietām, kur neviens nelaiko, vismaz neesmu redzējusi. Es nesaprotu, kā var tik ļoti sevi nepazīt, ka viss ir jālaiko.
24.09.2018 09:22 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Cataleya, kāda jēga tai sterilai pasniegšanai ar cimdiem un samtu, ja tu pēc tam liec savās ausīs, un pēc tam cita ieliek savās un tā vēl 5 sievietes? Tevi nebaida tā doma?
Un es arī nesaprotu, kā atšķiras tas, vai mērīt biksītes vai mērīt auskarus..
24.09.2018 09:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gribētos domāt, ka tik dārgus auskarus, kurus pasniedz cimdos.. arī dezinficē starp pielaikošanas reizēm.. nu cerams :)
.
Laikam visdrošāk ir apsūtīt HM/Lindex veļu caur internetu. Veļas laikošana uz plikas miesas šķiet netīra padarīšana gan pašai mērītājai.. gan arī pret citiem.
.
Redzēju, ka tiek pieminēta arī krējuma pirkšanas problēma. Es arī esmu no tām, kas paņem iepakojumu rokās, pēta datumus un maina uz izdevīgāku. Nezināju, ka tas citos ievieš nepatiku. Ne jau visi pērk produktu, lai izlietotu to nākamajā dienā... :)
24.09.2018 10:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Var nepiestāvēt tieši tāpat kā var nepiestāvēt peldkostīms vai jebkura cita drēbe. Tiešām nevar saprast?

Nē nevar saprast :D
Kam tieši ir japiestāv? Apakšbikšu rakstam? Formai? Ja apakšbikses pērc 1x 3 gados tad jā, varbūt neorientējas to veidos un nav saprašanas kādas vispār existē.
Man ir milzīgs daudzums apakšbikšu, visu veidu, nevienas nekad neesmu mērījusi pirms pirkšanas, visas vienmēr ir derējušas un piestāvējušas....cik nu apenēm vispār jāpiestāv... :D
Bet nu jā, pakaļas arī ir visādas jocīgas formas laikam ka pilnīgi jāpiemeklē kas piestāv :D
24.09.2018 10:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Peekaboo1, tev smadzenes ir jocīgas formas. Nav saprašanas, ka eXistē dažādi iepirkšanās paradumi. Jauku dienu, kā saka.
24.09.2018 11:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits