Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kāpēc tāda attieksme?

 
Kāpēc vienmēr ir slikta attieksme pret meitenēm, kuras piemēram iet bieži uz klubiem? kādeļ viņas neuztver nopietni? tas ir kaut kas wooow baigi slikti, ka brīva meitene iet atpūsties bieži? Nevaru saprast vienmēr šo nostāju pret ballīšu meitenēm.. :-D
22.09.2018 11:04 | Saite
 
Ja tu nerespektē sevi, neceri, ka to darīs citi!
22.09.2018 11:06 | Saite
 
Es aizeju 2-3x gadā uz kādu Rīgas klubu, lai no sirds izdejotos (pārsvarā uz ČBK, jo patīk latviešu mūzika), retāk uz Just, jo tur jau ir pilnīgi cita publika un stils - protams, ka uzmanības no pretējā dzimuma ir daudz. Bet - atsaku un neredzu nekādu problēmu. Ja kādam atpūta klubos liekas kas netikls, lai jau būtu :-D Vairāk tas laikam ir stereotips. Vienīgais, kas kaitina šajās iestādēs - uzmācīgi ārzemnieki.
22.09.2018 11:10 | Saite
 
Nightberrii, iet izklaidēties nozīmē sevi nerespektēt? :-D
22.09.2018 11:14 | Saite
 
 
Iet uz klubu nozīmē seksu ar tikko satiktu čali turpat kluba tualetē. Kā, tu tā nekad nedari? Nevar būt, tu melo!
.
No šīs attieksmes arī nāk "ja tu nerespektē sevi..."
22.09.2018 11:28 | Saite
 
Manuprāt tā doma ir vairāk tāda, ka meitenei nav nekādas intereses, ja katru nedēļas nogali tikai piedzeras tusējas pa klubiem, liekas nenopietni un sekli utt. Nu ko tad citu domāt, ja meiteni var satikt tikai naktīs klubos...?
22.09.2018 11:34 | Saite
 
Bet nu tas jau arī no vecuma atkarīgs, ja tev plus mīnus 20 gadi, tad saprotams ka vēl tā jaunības garša un gribas tik priecāties, bet ja nāk jau 30 un vēljoprojām katras brīvdienas tiek pavadītas pa klubiem, tad varbūt der pārdomāt dzīvi :D
22.09.2018 11:45 | Saite
 
Nu... ja vīrietis grib ar sievieti veidot kopīgu ģimeni, diezvai viņš gribēs baigo iknedēļas tusētāju. Nezinu. Pati ļoti reti apmeklēju tādas vietas. :-D
22.09.2018 14:55 | Saite
 
manā draudzeņu lokā ir ballīšu meitenes, kas ir attiecībās un ballīte turpinās :D un ex ballīšu meitenes, kam jau citas intereses, kad ir vīrs un bērni :) īpaši sliktu neko neesmu dzirdējusi.
bet kam ir slikta attieksme? potenciālajiem partneriem? man pašai nepatīk klubi, nesaprotu, ko tur darīt un kāpēc cilvēkiem patīk, varbūt tāpēc neveidotu neko ar puisi - ballīšu zvēru :D tomēr vajag, lai idejas par atpūtu un izklaidi būtu uz viena viļņa.
22.09.2018 15:42 | Saite
 
Man pirmā dzirdēšana par šādu attieksmi.
Cik gadi ir cilvēkiem ar šādu attieksmi?
22.09.2018 18:01 | Saite
 
Kāpēc vienmēr ir slikta attieksme pret meitenēm, kuras piemēram iet bieži uz klubiem? kādeļ viņas neuztver nopietni? tas ir kaut kas wooow baigi slikti, ka brīva meitene iet atpūsties bieži? Nevaru saprast vienmēr šo nostāju pret ballīšu meitenēm..

Domāju, ka tas ir atkarīgs no meitenes vecuma. Pati tāda biju aptuveni līdz 21-22 gadiem, pēc tam pārgāja vēlme atpūsties tādā veidā. Saskatu daudz alternatīvu variantu kaut vai tām pašām ballītēm, piemēram, mājas ballītes, pasēdēšana labos bāros, atpūta dabā, ceļojumi utt. Ir arī diezgan acīmredzami, ka atpūta klubā nav tas inteliģentākais atpūtas veids, var teikt, ka tas ir primitīvs un diezgan stulbs. Neredzu neko sliktu, ja ir vēlme laiku pa laikam no visa atslēgties un izlādēties tādā veidā, tomēr, ja tā ir iknedēļas norma, tad neredzu iemeslu uztvert tādu ballētāju nopietni.
22.09.2018 23:02 | Saite
 
Tā kā uz klubiem neeju un nekad neesmu gājusi, man īsti nav skaidrs, ko tur var darīt katru nedēļas nogali. :D Nu ok, aiziet vienreiz mēnesī vēl tā, bet tiešām, ja tā iešana uz klubu ir bez maz vai vienīgais izklaides veids... es arī tādu cilvēku neuztvertu nopietni.
22.09.2018 23:24 | Saite
 
Man ir tiesi otraadi... Neko labu nedomaaju par viiriesiem, kam jau ap/paari 30mit, un joprojaam vari vinjus katru nedeeljas nogali klubaa redzeet. :-D(t)
23.09.2018 07:34 | Saite
 
Viens ir ,ja Tu ej uz klubiem regulāri, kamēr satiec to savu īsto un tad uz klubiem iešanu samazini, vai arī vispār vairs neej un otrs, ja atrodi puisi un turpini bieži iet uz klubiem ar viņu. Es arī negribētu otro pusīti, kura iet uz klubiem, flirtējas ar citiem...Iespējams, ka pat dejo vai tml.
Kamēr cilvēks brīvs, "meklējas" tikmēr, it kā būtu jābūt citiem vienalga, cik un vai iet uz klubiem, jo klubos arī var satikt otro pusīti.
23.09.2018 09:25 | Saite
 
tas ir kaut kas wooow baigi slikti, ka brīva meitene iet atpūsties bieži?
Statistikai - es tā neuzskatu. Nemaz nezināju par tādu attieksmi. Ja pati esi tādu uzbaudījusi - neķer kreņķi, kritiku var dzirdēt, lai ko darītu.
23.09.2018 10:54 | Saite
 
Manuprāt, tas ir normāli, ka jauna un brīva meitene dodas uz klubu patusēt ar draudzenēm. Kāpēc gan ne?
Agrāk arī labprāt aizgāju paballēties. Attiecībās esot, šī vēlme sarukusi.. gribas vairāk laika pavadīt mierīgākā gaisotnē :)
23.09.2018 10:58 | Saite
 
Neredzu neko sliktu ka cilvēki atpūšas kau vai tajos pašos klubos. Bet ja tas notiek ļoti bieži, tad gan nākas aizdomāties. Regulāra klubu apmeklēšanas var liecināt par interešu trūkumu, hobiju trūkumu, ka cilvēkam bez darba vairāk nav nekā, tikai ceļš uz klubu. Tāpat visi zina ka bieži vien klubos lieto alkoholu vai narkotiskās vielas. Regulāra klubu apmeklēšanas ir sava veida atkarība, kura ir līdzīga citām atkarībām, jo tā cilvēks cenšas aizbēgt no realitātes. Ne jau cilvēkos ir problēma, bet klubu apmeklētājos, kuri uzskata ka tas ko viņi dara ir norma, bet visiem apkārt tas redz neliekas norma.
25.09.2018 22:57 | Saite
 
ak jel. ne jau uz klubiem jāskatās, bet uz meiteni. ne reizi klubu neapmeklējusi var būt tāda auza... un otrādi. un klubi ir visādi. mēs kādreiz negājām dejot un ko tur vēl, bet uz normālas mūzikas koncertiem klubos. kāda vaina.
25.09.2018 23:17 | Saite
 
Manuprāt jau tā tusēšana katru nakti aiziet sarunās par saviem bijušajiem un savādāka kontekstā par to, kurā nakts klubā varētu ar tādu apģērbu rādīties. Nevajag sabojāt dzīvi un atpūsties arī ir jāmāk, vai tad ne? Tas nav slikti, tomēr, der padomāt par sevi no malas. Jūs tiešām katru nakti ejiet ielai pa vidu un nevariet īsti atrast vietu, kur piestāt uz brīdi un padomāt par sevi, savu nākotni...
Saprotams, ka brauc ST un apkārt bariņš vīriešu, kas cērt kanti, Jums atkal tāds noskaņojums, ka jājiet pa ielas vidu un jāmeklē tuvākais klubs un tālākais jau ir skaidrs...
26.09.2018 00:52 | Saite
 
Sabiedrībā valda uzskats, ka uz klubiem iet lai piedzertos un nogrūstos.
Es domāju, ka reglārās klubu apmeklētājas ir pieredzējušākas - dzer mazāk, ģērbjas ikdienišķāk (lasi piedienīgāk) un dejo/komunicē primāri ar savām daudzenēm.
26.09.2018 01:29 | Saite
 
dzer mazāk, ģērbjas ikdienišķāk (lasi piedienīgāk) un dejo/komunicē primāri ar savām daudzenēm.

Iespēams, ka mūsu sabiedrībā, kas domā tikai par sevi un neskatās uz citiem vēl pastāv kāda daļa arī labu un pieklājīgu cilvēku, tomēr to otru daļu nevar vienkārši izkaust, tomēr gadiem ejot uz priekšu kaut kas arī mainās šajā dzīvē. Ar vārdiem mainās es biju domājis iz dzīves to, ka bērnus kaut kur nomet un iet tā teikt pa «pieklājīgo iedzert» un mazliet izklaidēties..
Vienīgais jautājums, kāds ir labums no izklaides nakti uz nakti, vai tiešām nevar to saucamo uzskatu paturēt tur, kur tam ir jābūt, īstajā vietā, kaut vai runa ir par tām pašām vai citām, dzīve no tā nemainās... PADOMĀ, meitene. Jeb vajag iet tālāk un pagriezties pa 360 grādiem.
26.09.2018 02:25 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)