Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu daudzums Latvijā

 
Garastāvokļa uzlabošanai. Paskatieties, kurā vietā atrodas Latvija!
https://www.populationpyramid.net/hnp/population-male-of-total/2015/latvia/
Tikai tur nav norādīti iemesli. Tos varat minēt šeit. Nav arī īsti saprotams, kur tiek nozūmētas sievietes Apvienotajos Arābu Emirātos un tai blakus atrodošajās valstīs.
https://www.populationpyramid.net/united-arab-emirates/2017/(Skatīt arī iepriekšējo lapu.)
Varbūt viņas nemaz netiek pieskaitītas? Otrs variants - emigrē.
22.09.2018 00:49 | Saite
 
Emirātos pilns ar imigrantiem, darba spējīgiem vīriešiem lielākoties.
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Expatriates_in_the_United_Arab_Emirates
22.09.2018 09:24 | Saite
 
Latvijā, manuprāt, vīrieši ir statistiski vismazāk, tāpēc, ka te ir viena no lielākajām sieviešu un vīriešu mūža garuma atšķirībām pasaulē. Respektīvi, vīrieši vidēji nomirst teju 10 gadus jaunāki kā sievietes. Vēl varētu būt, ka tāpēc, ka Latvijā izglītoto vīriešu skaits ir daudz mazāks kā sieviešu, vīrieši bieži pat bez pabeigtas vidējās izglītības emigrē. Nesen tieši skatījos statistiku, ka citur vīriešu un sieviešu izglītības līmenis atšķiras mazāk.
22.09.2018 09:49 | Saite
 
Ir dzirdēts, ka ir tādas valstis, kur taisa abortus, kad uzzin, ka ir meitene, bet cik tas patiesi, es nezinu.
22.09.2018 10:29 | Saite
 
 
Kaleval, jā, ir tādas valstis. Par, teiksim, Indiju nav brīnums, bet par Dienvidkoreju es gan biju labākās domās.
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sex-selective_abortion
22.09.2018 10:31 | Saite
 
Lai arī pēdējà vieta, man tas LV cipars traģisks neliekas.
22.09.2018 10:41 | Saite
 
Man personīgi ir daudz drošāk, ja ir vairāk sieviešu, jo tad ir mazāk izvarošanas gadījumu. Ir valstis, kur sievietēm nav droši vienām iziet uz ielas, jo sakarā ar sieviešu trūkumu viņām sāk piesieties. Tādā ziņā es priecājos, ka dzīvoju Latvijā.
22.09.2018 10:48 | Saite
 
Es to pamanīju jau bērnībā, ka LV ir piebāsta ar vienām sievietēm. Laikam tāpēc vairs nedzīvoju Latvijā, jo vienmēr ir riebies būt sieviešu kompānijās- gan skolā, gan darbā, gan sabiedribā kopumā.
22.09.2018 11:02 | Saite
 
Ko skudrulacis mums nestāsta:
.
(pīp)pelītes pagarināšanai. Un, rau, skatiet, cik tā gara izaugusi kopš brīža, kad atklāju, ka veči eLVē ir mazāk, nekā skudru, ko man savākt savā šņukurā - urrā, ne paša mazākā pirkstiņa nepakustinot latvāņa dzīve ir skaista un ēdiena pārbagāta!
Statistikas datos nav minēti iemesli (un esmu par glupu, lai tos atrastu un saprastu), bet no vēlīgajiem lācēna augstumiem atļauju jums tos uzskaitīt un izskaidrot šeit, lai jūs brīvprātīgā piespiedu kārtā manā vietā izpildītu uzdevumu un lāga nepamanītu, ka esat čakli strādājušas manā labā.
Tāpat galīgi nesaprotu, ko tik maz to skudru rāpo pa Arābijas pussalas plašumiem, bet gan jau jūs man pastāstīsiet, kāpēc jums par mazajiem tukšnešu lāčiem vairāk tīk lielie padUmjlaiku lāči, vai ne, cosmolilišas?
22.09.2018 11:52 | Saite
 
Padumjība spīd cauri pauriem.
Ievērot to, kas El Rijadā ar likumu noteikts sievietēm kāda grib? Tur diskusija, vai ir labi, ka sieviete brauc ar auto. :-D
$ ir tavs Dievs, tad brauc tur. Dzīvo tur.
22.09.2018 18:16 | Saite
 
Tàpèc Latvijà nedzivoju un vìrs àrzemnieks, tàda dzìve.. :-D
22.09.2018 18:52 | Saite
 
kaleval, diez vai sieviešu vecumā 60-67 un vairāk pārsvars pār vīriešiem ietekmē izvarošanas :D 'izvarošanas vecumos' vīriešu ir vairāk par 0 komats cik tur. tā tomēr ir audzināšana un veselais saprāts.
22.09.2018 20:07 | Saite
 
Ne jau tikai vīriešu daudzums Latvijā ir mazs, bet arī viņu kvalitāte ir briesmīgi zema! Latvijā vīrieši ir mazāk izglītoti, vizuāli nepievilcīgi (gan latviešu, gan krievu) tajā pašā laikā nekaunīgi prasīgi pret latviešu sievietēm kurām jābūt perfektām it visā.
Savā paziņu lokā jau zinu četras latvietes, kuras ir laimīgi precējušās ar ārzemju vīriešiem!
23.09.2018 11:33 | Saite
 
Dziivojot Emiraatos esmu paarliecinaajusies, ka te viiriesu ir daudz vairaak nekaa sieviesu. :-D:-D:-D
Bet ja runa iet par drosiibu, tad ar visu sito viiriesu baru te ir daudz drosaak, nekaa Eiropaa.
23.09.2018 14:53 | Saite
 
ir valstis ar trakām kultūrām, kur meitenes nogalina uzreiz pēc dzimšanas vai goda pēc, kaut kādu absurdu iemeslu dēļ. LV ir viens no lielākajiem pašnāvību skaitiem un no pašnāvniekiem vairāk ir vīrieši nekā sievietes, kaut ko tas arī ietekmē. arī jau minētais iemesls par vidējo mūža garumu.
savā pieredzē es vispār neizjūtu vīriešu un sieviešu attiecības atšķirību, lai gan arī kā Fiofio minēja, lielai daļai draudzeņu (arī man pašai) dzīvesbiedrs nav no LV.
23.09.2018 17:46 | Saite
 
Grūti teikt vai par to vajag priecāties vai raudāt, jo neko pozitīvu tur neredzu. Skatos uz tām mūsu sievietēm - politikānēm. Viena nozūmējusi miljardiem vērtu banku un miljoniem potenciāli negūtus nodokļus. Otra ieviesusi maksas medicīnu vnk. fantastiski talantīgi sievišķi. Rada vēlmi uzturēties šajā valstī! Izglītību ieguvušas izcilu :-D
Bet par studēšanu. Nevar teikt, ka vīrieši būtu dumjāki, kopumā vīrieši visās atīstītajās valstīs retāk izvēlas studijas, bet saņem lielāku attalgojumu, jo tie mēdz veikt bīstamākus un fiziski prasošākus darbus un tajās profesijās sievietes arī nelien, lai nossistu attalgojuma līmeni (dažās jomās LV algu nosit sovjetikusi).
Arī izglītības sistēma ir pakārtota sieviešu mācīšanās prasībām, nevis vīriešu, jo tās ir grūtdienītes un ja būs jāveic fiziski smagi darbi, tad nevarēs iznēsāt bērnus.
Arī vīriešu īpatsvars izglītības iestādēs ir labi ja 1%, kas nav visai pozitīvs rādītājs.
Kaleval
Ir dzirdēts, ka ir tādas valstis, kur taisa abortus, kad uzzin, ka ir meitene, bet cik tas patiesi, es nezinu.

Jā, to darīja Ķīnā dēļ 1bērna politikas, jo uz vīriešiem var paļauties, ka tie parūpēsies par saviem vecākiem, takā pensijas viņiem tur nav.
Tas gan rada zināmu frustāciju, jo sievu atrast ir ļoti grūti Ķīniešu vīrietim (kaut vai pasaulē).
23.09.2018 20:46 | Saite
 
Politikā maz sieviešu diemžēl.
23.09.2018 21:13 | Saite
 
Politikā maz sieviešu diemžēl.

Statistiski mums ir valsts, kurā ir visvairāk sieviešu politikā un esam pēdējās pozīcijās.
Ja vēl paskatamies uz ierēdņu armijām, tad tur ir sieviešu dominance, tik tā sieviešu būtība nav uz vadīšanu, bet gan tādu atstrādāšanu, tādēļ arī bieži tās nav partiju sejas.
23.09.2018 21:27 | Saite
 
Paskaties ne tikai lv, maz ministres un prezidentes, un kad ir, tad vērtē daudz citādāk, manuprāt, un nežēlo komentārus ne pa tēmu arī.
23.09.2018 21:31 | Saite
 
es jau rakstīju un paskatījos uz tām ministrēm, kas diez būtu, ja tādas izcilības būtu 50/50
ellle
Skatos uz tām mūsu sievietēm - politikānēm. Viena nozūmējusi miljardiem vērtu banku un miljoniem potenciāli negūtus nodokļus. Otra ieviesusi maksas medicīnu vnk. fantastiski talantīgi sievišķi. Rada vēlmi uzturēties šajā valstī! Izglītību ieguvušas arī izcilu!

Aiziet sievišķais nesaimnieciskums!
23.09.2018 21:38 | Saite
 
Es gan līdz galam nesapratu to veslības apdrošināšanas lietu un kā tas izpaudīsies nomaksāto nodokļu %, bet visdrīzāk tas būs tā, ka vienkāršie strādājošie tā arī nesagaidīs algas pielikumu, jo nu jau būs jāmaksā arvien lielāki nodokļi.
Visdrīzākais, ka tas dos papildu stimulu emigrācijai.
23.09.2018 21:48 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)