Dzīves kaislība

 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Zinu, skan mazliet idealizēti, pat salkani . Bet kas ir Jūsu kaislība dzīvē? Nu nevienam nepatīk dzīvot klasiskajā māja, darbs, bērni modelī(man gan tāds vēl nav, mūžīgā studente savos 25 gados, bet tuvu beigām arī tas.). Lieta tāda, ka šobrīd man ir iestājies kaut kas līdzīgs ''izdegšanas sindromam''. Viss pa dzīvi vienkārši - meh. Nekas vairs nesaista, nesagādā prieku. Bieži dzirdu tos - Ej ārā un atrodi,kas tev patīk! Bet tas ne vienmēr tā darbojas. Īpaši introvertiem, kā man. Nav problēmas ar cilvēkiem, bet ''iemest'' sevi kaut kur, kaut kā neesmu spējīga. Varbūt kāda var padalīties kādas aktualitātes patīk brīvajā laikā?:-) Un es nerunāju par kino vai kafiju ar draudzenēm... kaut ko tādu nopietnāku, kur sirdi patīk piesiet. Nav jāietilpst nekādos rāmjos (bet, protams, ''nenorauj jumtu'' finansiālā ziņā).
20.09.2018 16:50 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Mana kaisle ir gleznosana-man pat vienalga,kas tur beigaas iznaak,galvenais process.Patiik taa "ieiesana citaa pasaulee"!Ta sajuuta ir tiesaam vienreizeeja!(l)
20.09.2018 17:35 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.01.2015
Ja esi intraverta, tad atrodi hobiju, kas der Tev un ir veicams vienai :) Laiks ir krietni gājis uz priekšu un ir radies daudz kas jauns, ko neesi kā hobiju darījusi tīņu gados :)
Veido rotaslietas, cep kūkas un dažādus smalkus un sarežģītus franču (un ne tikai) saldumus, šuj kleitas.
Iespējas Tev apkārt ir daudz - tikai saņemies un ar kaut ko sāc, meklē sevi :)
20.09.2018 17:23 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nevienam nepatīk dzīvot klasiskajā māja, darbs, bērni modelī

Man patīk :D
Plusā bizness, izklaides, ceļojumi...ja varētu ceļot visu laiku, tad man vispār neko vairāk nevajadzetu, nekādus mistiskus hobijus un citus laika notriekšanas veidus :D
20.09.2018 17:09 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Suns jau ir. :-D
Un pārējais tīņu gados līdz kaklam darīts. Tāpēc jau arī ir tā problēma, ka nevaru vairs atrast kaut ko, kas izraisītu sajūsmu.
20.09.2018 16:59 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Iegādājies suni un audzini :-D
Sāc iet dejot vai korī iestājies.
Ej uz zāli, sāc nodarboties ar sportu, riteņbraukšana, peldēšana.
20.09.2018 16:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits