Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es Latvijā, viņš Anglijā

 
Sveiki.
Internetā iepazinos ar lielisku puisi. Viņš ir vecāks par mani. Ar viņu ir ļoti vienkārši runāt, nav daudz jāpiedomā pie tā ko saka, vismaz man tā ir reti. Mums ir daudz kopīgas intereses. Bet lielākā problēma ir tā, ka es dzīvoju un strādāju Latvijā, bet viņš kādu laiku vēl dzīvos UK.
Novembrī viņš būs Latvijā, kad arī plānojam satikties.
Vai jums ir līdzīga pieredze? Vai ir vērts vispār kaut ko turpināt? Lai gan varam viens pie otra aizlidot pa kādām brīvdienām, vai tādām attiecībām būtu nākotne?
20.09.2018 09:33 | Saite
 
Atkarīgs no jums pašiem. Draudzenei bija līdzīga pieredze - pati LV, bet puisis UK. It kā viņiem tur viss bija ok - viss forši, plānoja tikties, u.t.t., bet pēc kāda sāka zust kontakts, līdz pazuda pavisam. Pēc kāda laika izrādījās, ka viņš atkal ir kopā ar savu bijušo, ar kuru bija šķīries, taču viņai pat neko nepateica, lai gan stāstīja, ka nekad negribētu būt ar to bijušo atkal kopā, un kā viņa esot viņu pievīlusi.
Protams, jums viss var izdoties, bet domāju, ka pašā sākumposmāattālums var arī traucēt, jo Tu nevarēsi zināt, ko un ar ko viņš dara. Tikai tik, cik viņš pastāstīs. Ja es būtu Tavā situācijā, tad laikam sākumā tās sarunas uztvertu tikai kā sarunas, un lieki ne uz ko nesacerētos :D
20.09.2018 09:42 | Saite
 
Ko viņš UK dara? Kāda izglītība. Kāpēc LV nevar dabūt darbu?
No tik mazas info, ko dod, neko nevar spriest. Pirmā domā, sliktas perspektīvas. Nekā daudzsološa. Džeks, kurš nav spējis LV atrast darbu un aizmucis uz UK. Krīze jau sen kā beigusies tomēr.
PS. Un netā viemēr puiši izklausās jaukāki, nekā reālajā dzīvē. Runāt jau var smuki. Galvenais, kas pa dzīvi viņš ir.
20.09.2018 09:42 | Saite
 
Par Autosporta inženieru mācās Oxfordā.
Aizbrauca uz UK mācīties, jo Latvijā nav tik zinoši pasniedzēji kā tur, jo sevišķi šajā jomā.
20.09.2018 09:47 | Saite
 
 
Par Autosporta inženieru mācās Oxfordā.

Ar to arī jāsāk. Savādāk ar UK un letiņiem tur parasti ir citas asociācijas :-)
20.09.2018 09:57 | Saite
 
Viņam ir diez gan liels studiju kredīts, kā jau mācoties Oxfordā, kas nozīmē, ka viņš kādu laiku vēl stradās Uk, jo ar Latvijas algu būtu diez gan sarežģīti to atdot.
20.09.2018 10:00 | Saite
 
Kas tev traucē pārcelties pie viņa? Ja nekas, tad tiecies ar viņu un skaties, kas tur iznāk vai neiznāk. Ja pārcelties uz Uk negribi/ nevari, tad labāk nemaz neturpini.
Vēl iesaku pārbaudīt caur google, vai viņš tev taisnību saka. Kaut kā apšaubu, ka latvietis, kas studē Oksfordā meklē draudzeni LV caur internetu. Vai tik nav sēņu lasītājs.
20.09.2018 10:15 | Saite
 
Man šeit ir ļoti labs darbs, neklātienes studijas
Nav nav sēņu lasītājs :D
Kad prasīju vai tad Uk nav pietiekami daudz meiteņu, tad viņš teica, ka Uk meitenes domā, ka iebraucēji ir kaut kāda zemā šķira un tā arī attiecas pret viņiem.
Ir pieejamas bildes, kur viņš ir redzams pabeidzam iepriekšējo skolu un arī bildes no Ofordas ir ;)
20.09.2018 10:19 | Saite
 
Katrā ziņā Latvijā nav ne tikai atbilstoši pasniedzēji vai mācības, bet arī darbs tāds nekāds - ne mums auto ražotnes, ne mums bagātas autosporta komandas, kas būtu gatavas ņemt darbā tavu štuceri. Visticamāk jau arī paliks kaut kur Eiropā dzīvot.
Bet iepazīties klātienē jau var. Vai mazums ļubov no pirmā pieskāriena un uz mūžu.
Gaidīt novembri jau neliedz iet pa randiņiem ar citiem don žuāniem.
20.09.2018 10:25 | Saite
 
RedJasper Paldies ;)
Taisnība, nepaprovēsi - neuzzināsi. :)
20.09.2018 10:29 | Saite
 
Man viens draugs mācās Oksfordā. Draudzene viņas Latvijā. Kādēļ gan viņam draudzeni tur, ja pēc mācībām brauks atpakaļ uz šejieni un pie sirds labāk latvju zeltenes? Viņš gan iepazinās uz vietas šeit, nevis caur internetu.
Novembris jau te pat vien ir, tā kā neredzu problēmu.
20.09.2018 10:47 | Saite
 
Esmu bijusi šādās attiecībās ar jūrnieku, kam tas bija pagaidu darbs, kamēr bitēm nav sezona. Beigās izšķīrāmies ne attāluma dēļ, bet gan tādēļ, ka nebiju gatava pārvākties pie bitēm, bet viņš neredzēja bitēm dzīvi pilsētā.
20.09.2018 11:23 | Saite
 
Es protams varbūt tā ļaunā, bet jūs pat vienu reizi neesat tikušies un dzīvē redzējušies, tad ko vispār sādā līmenī jau domāt? :D Noskaidro, vai vispār domā atgriezties un viss. Tad domāsi, vai tas būs tev pieņemami. Parakstījies internetā un nez kādas sapņu pilis jau cel par to, kurš kur tagad dzīvos, cik ilgi un kā uzturēt attiecības, ja jums nekas no tā nav.
20.09.2018 11:34 | Saite
 
Kam tev vajadzīgs džeks ar milzīgu studentu parādu? Ar šitādiem lūzeriem pilna Amerika!
20.09.2018 14:45 | Saite
 
Šobrīd gadu esmu tādās attiecībās - dzīvojam dažādās valstīs un tiekamies reizi 2-3 mēnešos uz 1-4 nedēļām, kā nu sanāk. Vēl gadu nāksies tā padzīvot līdz varēsim ko kopā domāt.
Sākumā ari negribēju veidot šādas attiecības, jo domāju, ka būs nereāli. Nu, grūti reizēm ir, bet laiks paiet ātri. Tā kā, ja abi esat gatavi gaidīt un ticat, ka sanāks, tad tā ari būs ;-)
20.09.2018 15:37 | Saite
 
Pirms esat satikušies, pāragri domāt par attiecībām, kur nu vēl par pārvākšanos uz UK :-D
Novembrī satiksieties, redzēsi vai vispār Tev viņš simpatizē.
20.09.2018 15:41 | Saite
 
UK un LV ir sīkums, es ar savu draudzeni dzīvojam atsevišķos kontinentos un varam satikties labi ja divas reizes gadā līdz manai absolvēšanai. Vienīgā starpība ir tā, ka mēs iepriekš nodzīvojām kopā 1.5 gadu un ir dzelžaina savstarpējā uzticība.
Viņam ir diez gan liels studiju kredīts, kā jau mācoties Oxfordā, kas nozīmē, ka viņš kādu laiku vēl stradās Uk, jo ar Latvijas algu būtu diez gan sarežģīti to atdot.

Hmm, studiju kredīts UK vairāk strādā kā graduate tax ņemot vērā ka absolūtais vairākums to nekad nenomaksās līdz termiņa beigām, arī minimālais tresholds ar ko sākt maksāt atpakaļ LV ir £15k gadā, kas būtu EUR 1412 mēnesī - varbūt sanāk lētāk būt LV, ja vien tas stipri neigrožo karjeru. Vai alternatīvi viņš domā noziedot £10k no savas algas pirmos 4-5 gadus pēc absolvēšanas?
Kad prasīju vai tad Uk nav pietiekami daudz meiteņu, tad viņš teica, ka Uk meitenes domā, ka iebraucēji ir kaut kāda zemā šķira un tā arī attiecas pret viņiem.

Kaut gan personīgi es nekad neesmu bijis īpaši populārs starp britu meitenēm, neesmu redzējis, ka citiem latviešiem ir bijušas īpašas problēmas veidot attiecības.
20.09.2018 16:22 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (2)