Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašanās

 
Reitings 3
Reģ: 18.09.2018
Sveiki...
Esmu izmisumā un vairs nezinu ko iesākt... Attiecības iet uz grunti...
Dzīvoju ar puisi jau trešo gadu, abiem ir bērni no iepriekšējām attiecībām... Un pamatā problēmas sākās dēļ bērniem, jo puisis sāka uzskatīt, ka nepietiekami daudz laika veltu viņa bērnam, kgan jau no laika gala mans bērns tiek ignorēts... Attiecību problēmas nevēlas risināt, jo viss pateiktais tiek uzskatīts kā smadzeņu skalošana un uzbraucieni.. Kgan runāju vnm mierīgi un cenšos saprast problēmas būtību.. Tieku vnk ignorēta, mīļums ir pazudis, fiziskas tuvības vispār vairs nav.. Ja ir ar kko neapmierināts, neko nesaka, bet ignorē un norobežojas... Neinteresējas vispār par mani un vairs neliekas ne zinis kur esmu un ko daru...Kad aizbraucu uz pilsētu un palieku pa nakti pie vecākiem, pat neinteresējas par mani, tāda pilnīga vienaldzība... Esmu pārliecināta, ka neviena cita viņam nav... Esam jau iepriekš šķīrušies. Un kad sagājām kopā solīja, ka viss mainīsies, bet protams viss bij pa vecam...Kad saku, ka jāšķiras un nav jāmoka vienam otru, tik aizbildinās, ka neko tādu nav teicis.. zinu ka šķiršanās problēmas neatrisinās, tā ir tikai bēgšana no problēmām, bet tik tiešām nezinu vairs ko iesākt..:'-(
19.09.2018 12:24 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Šķirties.
19.09.2018 14:34 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
šķiršanās problēmas neatrisinās

Nebūs puiša, nebūs problēmu.
Bet ja nopietni, kādēļ vēl esat kopā? Kaut kas labs tur vēl ir palicis?
19.09.2018 14:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
zinu ka šķiršanās problēmas neatrisinās

Atrisinās! Tev vairs neviens nepārmetīs, ka tu nepietiekami laika velti viņa bērnam.
19.09.2018 14:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas ir tas, kas jūs satur kopā.. kāpēc nebūtu vērts šķirties?
19.09.2018 14:42 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.09.2018
Godīgi sakot pati īsti nezinu, laikam loloju cerības, ka viss tomēr mainīsies un būs labi...
Jo kad nestrīdamies, tad viss ir labi un attieksme vismaz uz to brīdi ir laba, un uzmanību arī velta...
Nomāc arī ta apziņa, ka cilvēka vairs nebūs blakus...
19.09.2018 14:46 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.09.2018
Vēl jūtu, ka tās jūtas un emocijas ir vēl pret cilvēku, bet nezinu vai jūt tieši to pašu pret mani... Jo brīžiem šķiet ka uzvedās kā egoists..
19.09.2018 14:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jātiek pāri saviem egoismiem, abiem.
Bēni katrs savu vecāku velk pie sevis, apzināti vai neapzināti, negrib dalīties.
Lielu apņemšanos vajag lai sadzīvotu šādā situācijā. Jātiek skaidrībā ar attiecību un ģimenes prioritātēm.
Abiem ir attiecību pieredze, iespējams, ja pacentīsaties tad varēsiet.
Nolieciet katrs sevi otra vietā un tad mēģiniet izprast pretējo pusi
19.09.2018 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
zinu ka šķiršanās problēmas neatrisinās, tā ir tikai bēgšana no problēmām

Whaaat? Un kā vēl atrisinās! Tev un bērnam nebūs jādzīvo neveselīgās attiecībās un vidē! Tas pats galvenais!
19.09.2018 15:36 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Man šķiet, ka problēma ir tajā, ka jūs dalāt - mans bērns, Tavs bērns. Jā, Tu neesi viņa bērna māte, bet viņš nav Tava bērna tēvs, bet, ja ir radusies tāda situācija, ka dzīvojat visi kopā kā ģimene, zem viena jumta, tad jums abiem vajag aizmirst par savu egoismu. Nezinu, kādas jums abiem attiecības ar ex otrajām pusēm, bet ir jānodala robežas, jāizrunā, kā audzināsiet, kā uztversiet šāda veida ģimeni, u.t.t. Izskatās, ka daudz ko neesat izrunājuši, lai gan to jau sen vajadzēja izdarīt, jau pašā sākumā. Vainīgi pie tā visa esat abi. Un izskatās, ka viens no jums nemaz nevēlas risināt situāciju.
19.09.2018 16:28 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Esam jau iepriekš šķīrušies. Un kad sagājām kopā solīja, ka viss mainīsies,

Kas vienreiz šķīries, tas arī otrreiz izšķirsies, un ja vēl nebūs skaidrs, tad arī trešo reizi. Pārāk reti gadījumi, ka notiek pretēji.
zinu ka šķiršanās problēmas neatrisinās, tā ir tikai bēgšana no problēmām,

Atrisinās, ja no neveiksmīgām attiecībām izvilksi pamācību un sapratīsi kļūdas, bet nākamreiz, izvēloties potenciālo veci, nebūsi tik izmisusi un naiva.
19.09.2018 16:32 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tev tik ļoti vajag, lai viņš interesējas, kur esi? Par viņa bērnu.. pavisam vienkārši - grib savu nastu uzkraut Tev, lai pašam vispār nav ne par kādām sadzīviskām lietām jādomā.
Izskatās, ka daudz ko neesat izrunājuši, lai gan to jau sen vajadzēja izdarīt, jau pašā sākumā.

+
19.09.2018 17:17 |
 
Reitings 18
Reģ: 30.07.2018
Man gan izskatās, ka čalim ir reāli vienalga par tevi. Pohujismu neizārstēsi. Vairāk pārsteidz tas, ka ir jācep augšā tēma, lai citi tev norādītu uz to, kam vajadzētu pašai būt acīmredzamam - ir jāšķiras.
19.09.2018 18:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits