Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrs negrib ieguldīt izklaidēs un atpūtā

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Viss ir skaisti, viss ir forši, bet ir viens bet. Vīrs nav nasks uz izklaidi un atpūtu.
Respektīvi, no vina uzstādījums ir tāds. Gribi iet uz teātri? Nopērc biletes, un varam iet. Gribi uz spa? Ok, ja tu esi gatava par to maksāt. Celojums? Sakrāj naudu, tad parunāsim.
Un tā nu sanāk, ka mēs izklaidējamies un atpūšamies tikai tad, ja es kaut ko esmu saorganizējusi. Vinam tā nav prioritāte, tāpēc no vina iniciatīva nenāk, un arī naudu vins negrib tajā visā notriekt.
Vairākus gadus neesmu bijusi celojumā, bet, lai es to sakrātu, man būs no daudz kā jāatsakās...
18.09.2018 17:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.04.2017
Sveika! Ja godīgi, tad īsti nesapratu galveno problēmu - iniciatīvas trūkums jeb skopums? Teikšu atklāti, ka mūsu ģimenē arī es pati esmu galvenais organizators un ceļojumu konsultants :) Parasti es skenēju jaunumus, blogus, rakstus, maršrūtus - tad pēc savām vēlmēm jau varu piedāvāt vīram. Finanšu jautājumā arī nestresoju - ja vajag iegādāties biļetes laicīgi vai veikt kādu rezervācijas iemaksu - vienmēr varu to izdarīt pati, pat neaizdomajoties, kas beigu beigās būs pasākuma "sponsors", jo kafejnicā vai restorānā parasti maksā vīrs, degvielu uzpilda arī viņs, īsāk sākot, sanāk, ka abi ieguldam atpūtā, man šķiet tas ir pilnīgi ok, jo mēs abi pelnam. Ja sīkāk par izdevīgo ceļojumu, tad noteikti iesaku meklēt pie Novatours āgrās rezervēšanas , piemēram, tagad var iegādāties atpūtu pavasarim 2020 par ļoti pieejamo cenu, tagad iemaksājot tikai avansa naudu ( kas parasti ir +-60 eiro no personas), atlikumu var maksāt pa daļām līdz izlidošanai. Ja ir grūti ieplānot ceļojumu iepriekš, tad derēs arī pēdējā brīža piedāvājumi https://www.novatours.lv/pedeja-briza-piedavajumi no lētāka gala būs Albānija un Bulgārija, cenas ir adekvātas un jūrai/pludmalei/ēdienam nav ne vainas :) Ceļojiet un sapņojiet, atrodiet kompromisu ar savu vīru, lai visu var izbaudīt kopā!
07.05.2019 10:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Respektīvi, no vina uzstādījums ir tāds. Gribi iet uz teātri? Nopērc biletes, un varam iet.
jūs bērnu arī nekur nevedat?(e)
24.09.2018 14:23 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Varbūt vīrs ir sapratis, ka nauda tādam ceļojumam neatliek jūsu ģimenes budžetā?
19.09.2018 13:38 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Pēc kāzām tās prioritātes pamainījās no manis aplidošanas uz dzīvokli, kredītu, remontu, mašīnu, bērnu, vinaprāt, naudu labāk tērēt šim visam

Tātad pēc kāzām vīrietis paņēma dzīvokli, kredītu un remontē? + nodrošina mašīnu + bērnu?
abi maksājam rēkinus

vienādās daļās? Vai arī Tu maksā elektrību pārējo vīrietis un kā ar visu pārējo? Kredīties un mašīnai utt? Kāds ir izmaksu sadalījums?
varetu upuret kaut ko no skaistumkopšanas, apgērba, pasēdēšanas arcdraudzenēm.
Tādas mazās izklaides vēl tā, nav tik traki, un reizi mēnesī varu kaut ko saorganizēt un nopirkt. 

No šī vīsa es saprotu - skaistumkopšanu, tas sievietēm svarīgi. Tad seko jautājums - kad pēdējo reizi vīrietis apģērbu sev nopirka un kad Tu? Cik bieži vīrietis ies tusēt ar draugiem/lieto alko un kad Tu?
.
Man te kaut kas neliekas īsti tīri. Vajag palīdzēt ar matemātiku. Cik maksā Tu un cik maksā vīrietis? Lūdzu noprezentēsi?
19.09.2018 12:45 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es sakrātu arī to naudu un aizbrauktu tajā ceļojumā ar kādu citu lai jau sež mājās un auklē bērnu ja tā ļoti gribas.

Nu ja negrib, tad negrib, tu tad vienkārši ceļo ar draugiem, vismaz es tavā vietā tā darītu. Saprotu, ka ar ģimeni foršāk, bet, kā redzi, viņš ļoti acīmredzami parāda, ka viņu tas neinteresē, neko nevajag uzspiest.
19.09.2018 10:41 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Es redzu šādu, manuprāt, saprātīgu risinājumu. Pirmkārt, paskaidro, kāpēc vēlies kaut kur doties. Proti, ka tā nav tava kaprīze tikai tāpēc, ka IG pilns ar to, ka draugi ceļo apkārt... Otrkārt, izvēlies lētāku alternatīvu par Grieķiju, Spāniju. Piemēram, Horvātija, Bulgārija, Turcija... Vai kaut vai tā pati Milāna, kur Ryanair, šķiet pa 30 euro var nopirkt biļetes.
Kopumā piekrītu, ka vīrs domā pareizi. Ceļošana ir ekstra, un, ja šobrīd jums nesanāk nodrošināt pamatvajadzības, tad no kaut kā ir jāatsakās... Varu arī ieteikt meklēt iespējas palielināt ienākumus, atrodot labāk atalgotus darbus.
Vēl es laikam pati uzdāvinātu aviobiļetes uz kādu galapunktu vīra jubilejā/ Ziemassvētkos. :-) Tad viņš nevarēs atteikties, un nāksies arī viņam mazliet patērēties, esot tur uz vietas.
19.09.2018 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Ja jums abiem no algām nekas baigi daudz pāri nepaliek (tu pati saki, lai sakrātu, būtu no ļoti daudz kā jāatsakās), tad kaut kā gribas piekrist tavam vīram, ka tā tiešām nav prioritāte.
Kā es redzu problēmu, tā vietā, izvirzītu kopīgus ģimenes mērķus un kopīgi plānotu finanses, viņi turpina tērēt katrs savu naudu kā neprecēti ļaudis. Ieviešot kopīgu budžetu, parasti tos 100-150 EUR mēnesī nav grūti atrast.
19.09.2018 10:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ceļojums - tā ir vismaz viena mēnešalga, manuprāt (pieņemot, ka 500 eiro saņēmējs un 2500 eiro saņēmējs arī ceļo ar atšķirīgu extru līmeni). Ja jums abiem no algām nekas baigi daudz pāri nepaliek (tu pati saki, lai sakrātu, būtu no ļoti daudz kā jāatsakās), tad kaut kā gribas piekrist tavam vīram, ka tā tiešām nav prioritāte.
.
No otras puses, tev ir BĒRNS, uz kuru vīrs ir gatavs tērēties, sāc skalot smadzenes no tās puses, ka BĒRNAM vajag ceļojumu, sevišķi, ja bērns lielāks - skolā Jānīti un Ilzīti vecaki ved uz Spāniju, bērni par to runā, bet mūsu Anniņa nekur nav bijusi - kā tā var, bērns dabūs kompleksus.
19.09.2018 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 551
Reģ: 30.08.2010
Pēc kāzām tās prioritātes pamainījās no manis aplidošanas uz dzīvokli, kredītu, remontu, mašīnu, bērnu, vinaprāt, naudu labāk tērēt šim visam
Vai nav svoločs? It kā pasaulē nebūtu atraktīvāku tēriņu kā uzturēt ģimeni?:)
abi maksājam rēkinus. Nav tā, ka vienam diźi vairāk naudas paliktu nekā otram.
Varbūt tā liekas tikai Tev? Saraksti visus ienākumus un izdevumus uz papīra, tad arī mēdz atklāties pavisam cita aina nekā pašai likās.
19.09.2018 09:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ceļojums tas ir labi, bet ja nespēj vienoties un kopīgi saplānot, tad kāda tam jēga.
Man šķiet nesaprotami doties ceļojumā, bez otras puses vai bez ģimenes.
Atbalstu ideju ka labāka atpūta ir pastrādāt savā labā, priekš dzīvokļa, mājas vai dārzā. Man tas dod vairāk prieka un gandarījuma, nekā kaut dpties.
Restorāni un citas izklaides, ja ceļojuma laikā tad ok. Bet mājās - aiziet kaut kur tikai paēst un iztērēt tam 2-3 stundas ? Sievas un ģimenes dēļ es ietu bet, man tas ne pārāk.
19.09.2018 08:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Manejais piem mil tikai komfortu, hosteli sim neder. Vuenas duenas mini celojumi ari ne
Es jka avanturists pec dabas jebkuru defektu sev padaru par efektu. Tapec letas biletes piem uz Vilnu lanprat izmantoju
U man po ka 4 st ar autibusu, bet pa 10 eu kaowc ne? Agri turp velu atpakal vakara. Kaut vai. Jebko var sadomat ja vien grib.
18.09.2018 20:15 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Es arī esmu baravika mājās sēdētāja,bet aizlaist tālākā ceļojumā vienmēr esmu par ar visām četrām.
Būsiet šokā,bet mans vīrietis krāj ceļojumam,nu tā,ka atnāk alga,samaksā rēķinus,īri un pārējo atliek ceļojumam,pats labprātīgi :-D tikai tālāk dzīvojam par manu algu.
Ja es nevarētu ne par ko pierunāt,tad uz brīdi tomēr atteiktos no lietām un aizbrauktu ceļojumā,tikai ar mammu,piemēram.
18.09.2018 20:08 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ā, laikam jau, ka viņš vispār neko. nez, nu jārunā. nesezonā un ar bookingiem utml var lēti daudz kur tikt.
18.09.2018 20:08 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
tātad. abi pelna apmēram vienādi, apmēram dala maksājumus. bet - viņam ir jāspēj sakrāt ceļojumam? vai es pārpratu - runa ir par to, ka viņš arī to pusi negrib sakrāt/samaksāt?
18.09.2018 20:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Oj ja nevaru ko dargaku atlauties nemsu ko letaku..:-D
18.09.2018 19:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man vienkarsak esmu avanturiste manejaia maja sedetaha
Bet gimenes galva ir vins es kakls kas to galvu groza
Ja nevaru atlauties kovdargaju nemsu Val si tivajo letako celojumu un tapec jau glupi netupesu maja! Es vienmer jebkadis apstaoa izdomasu ja feini atpusti es. Piem man sev uz vardadienu gribas uzdavinat Vilnu..bet vienai cerama manejais nedusmosies! (l)
18.09.2018 19:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Te jau netiekrunāts par VIENU ceļojumu, bet faktu, ka gribētos katru gadu, pusgadu, vai reizi divos gados kautkur aizbraukt, bet nekā.... Bet nu jā, mīļākais maksā par ceļojumu, kamēr vīrs paliek mājās ar bērnu(iem). Ļoti labs variants.
18.09.2018 19:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es sakrātu arī to naudu un aizbrauktu tajā ceļojumā ar kādu citu :D lai jau sež mājās un auklē bērnu ja tā ļoti gribas.
18.09.2018 19:25 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Es taču neprasu Japānu, jā, tas būtu dārgi. Tikai Eiropu, kur neesmu bijusi. Tuvējā Eiropā ir būts.
Labi, negribu te čīkstēt.
Drīzāk gribētu ieteikumus un jūsu pieredzi, kā piedabūjat vīriešus maksāt par izklaidi :-P
18.09.2018 19:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits