Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašanā:(

 
Reitings 1
Reģ: 16.09.2018
Sveiki. Es esmu nesaprašanā,iespejams esmu stāvoklī bet divas nedelas man bus tikai trazdien lai varetu taisīt testu,bet vajar sakas smeresanas un velkosa sajuta vedera lejas daļā,bet tuvakajas dienās it ka man arī man menesreizes varetu sakties. Sodien turpinas asinosana ka menesreizem un velkosa sajuta. Ginekologam zvaniju teica viss normali sākušas menesreizes iedzer nošpu un viss ok bus. Bet man kkads nemiers un nodomaju varbūt spontanais aborts ja esmu gadijuma daktere saka ka lai neuztraucos ka nau bet ka var neuztraukties. esmu visadas versijas dzirdejusi ka vari but stavokli un menesreizes būt. Varbūt kada ir zinoša par tadam situācijām.Ja man ta asiņošana ir jega taisit testu vai vins uzradis vai nogaidit ka beigsies:-(?
17.09.2018 16:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
:-D:-D:-D
17.09.2018 16:52 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Nu, tak uztaisi trazdien testu, un miers. Pēc tam fiksi atpakaļ uz skolu. :D
17.09.2018 16:55 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Oi, es nevaru! Tā vietā, lai loģiski secinātu, ka laicīgi sākušās mēnešreizes un grūtniecības nav, skuķis izdomā, ka ir stāvoklī un sācies spontānais aborts. Stulbums tiešām ir nemirstīgs!(t)
17.09.2018 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits