Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krūtis pēc OV

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Atkal atkārtošos prātojot, kas šīs ir par izpausmēm.
Parasti man cikls ir 35 dienas. OV 20-21.dienā
Šomēnes - OV 15.dienā. Un uzreiz 5 dienas pēc tam sāka pakāpeniski sāpēt krūtis un tādām jau staigāju nedēļu. Parasti krūtis sāka sāpēt tikai 4 dienas pirms MR.
Man jau ir pilnīgi piegriezies taisīt tos gr. testus, jo mūžīgi visādas dīvaini simptomi risinās cikla laikā...kavējas, pasteidzas un vēl nez kas(t)
Pašreizējie simptomi varētu liecināt par grūtniecību?
Informācijai - ginekologs pēc taustes noteica vienu palielinātu olnīcu. Gaidu vēl usg.
17.09.2018 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tu kontrcepciju nelieto, ka tāds stress?
Krūtis var sākt sāpēt divas nedēļas pirms mierīgi, viss atkarīgs no tā kā lēkā hormomi. Man ir gadījies ka nesāp, citreiz MR laikā sāp, citreiz nedēļu pirms, citreiz divas pirms. Ovulācija arī var nebūt tieši cikla vidū, tā varbūt agrāk,vēlāk,var nebūt vispār. Man arī ir garais cikls no 33-40 dienām ar īsām MR , parasti nu 3/4dienas:-D
Tev bija tā diskusija par sāpēm vēderā?
17.09.2018 14:47 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Tu kontrcepciju nelieto, ka tāds stress?

Bet, protams, ka lietoju.
Nē, man nebija diskusija par sāpēm vēderā, bet pirms 2 mēnešiem rakstīju par mr kavēšanos.
Tad jau paldies dievam, ka vēl kādai līdzīgi kā man :D
Protams, ka izsargājos, pie tam ļoti uzmanīgi. Vienkārši kā parādās kādi simptomi, tā sāku baidīties vai prezervatīvam nebūs bijis kāds nemanāmais caurums, lai gan pēc akta tas tiek paspaidīts drošības pēc. Pie tam, ir derīguma termiņš un pareizi lietots.
Jāpiemin, ka vispārīgi regulāri nedaudz sāp viena olnīca. Īpaši, kad vēderu ievelk.
17.09.2018 14:53 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Ja tik ļoti bail par grūtniecību, ar seksu nav jānodarbojas. Tad arī nerēgosies nekas.
17.09.2018 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vnk chill...:-D būs ok...jo vairāj streso ,jo trakāk būs, es sev šitā uz dieviem mēnešiem MR noparkoju:-D , galvenais, ka jo vairāk kāvējas,jo trakāk bail un jo trakāk bail, jo vairāk kavējas, atceros, ka man vien reizē, kavējās, tāds stress, ka pa naktīm gulēt nevarēju, un tad kad beidzot ieraudzīju ka tests negatīvs tāda atvieglojums un man tieši tajā brīdī MR sākās.:-D
17.09.2018 15:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Uztaisīju to testu, kas bija negatīvs. Bet nevarētu būt, ka neprecizitāte rodas, ja saslapst drusku pāri tam MAX? Vnk slimīgi trīcēja rokas un nespēju noturēt taisni..:-D(t)
19.09.2018 12:27 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Jēziņ, atslābsti. Tiešām ja visu laiku šitā jastreso, tad labāk ir iztikt bez seksa. Kaut gan tu izklausies pēc tādas, kas arī apsēžoties uz sveša poda celsi paniku vai tā gadījumā nevar palikt stāvoklī? :-D
19.09.2018 12:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits