kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
HAHAHAHA
Es pat nezinu patiesībā, te jāsmejas vai jāraud.....
Ko tieši es tev liedzu nerātnā?
19.09.2018 13:20 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
JaneDavis, tas komentārs, ko Tu slinki pieplusoji, ir ar pasīvi agresīvu aizliegumu iestāties par līdztiesību un vienlīdzīgu attieksmi. Tiesa, paslēpts, bet tas nenozīmē, ka nevar sameklēt, ja paskatās kārtīgāk.
***
Palasīju diskusiju un jāsaka, ka, lai arī esmu sieviete (uzsver savu dzimumu, kas turklāt ir sieviešu, lai piešķirtu turpmāk rakstītajiem personīgajiem iespaidiem lielāku spēku), neko pretīgu un inteliģences trūkumam raksturīgu nesaskatīju ne ellles, ne TheLaw komentāros. 
Man arī kaut kādā mērā tā sieviešu ņemšanās un cīņas liekas smieklīgas un pašām sievietēm dzīvi degradējošas(piešķir zemu vērtējumu sievietēm, kas iebilst pret diskrimināciju, ja ar to saskaras, to pamana, iestājas par vienlīdzīgu attieksmi un līdztiesību, faktiski komentāra autore sevi kā sievieti, kas iestājas par dzimumu lomu sadalījumu, vērtē augstāk un diskriminē tās sievietes, kas runā par vienlīdzības un līdztiesības idejām). Es par to, ka gan vīrietim, gan sievietei ir sava loma.
***
Korektāka komentāra versija, bez pasīvās agresijas, bet paužot savu personīgo viedokli un nostāju:
'Palasīju diskusiju un jāsaka, ka neko pretīgu un inteliģences trūkumam raksturīgu nesaskatīju ne ellles, ne TheLaw komentāros. 
Es par to, ka gan vīrietim, gan sievietei ir sava loma.'

Kas izsaka viedokli, bet nenoniecina cita viedokļa paudējus.
.
Vai ir vēl jautājumi, JaneDavis?
.
Peekaboo1, man izķidāt arī Tavu komentāru?
19.09.2018 13:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es nemaz negribu būt vienlīdzīga ar vīrieti ,jau pašā saknē.... ir lietas kuras ir vīriešu un tāpat arī otrādi.
19.09.2018 13:39 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Var redzēt, ka nerātnā nekur nestrādā. :D
19.09.2018 13:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Peekaboo1, man izķidāt arī Tavu komentāru?

Gan jau tu to tāpat darīsi :D
19.09.2018 13:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Var redzēt, ka nerātnā nekur nestrādā.
^ pliks uzp*rdiens. Nav pat iespējams izvilkt korektu viedokli no tā, jo viedoklis tur nemaz nav paslēpies.
.
Peekaboo1, nē.
19.09.2018 13:56 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
:-D
19.09.2018 14:02 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Līdzīgi kā Peekaboo saka, arī man šķiet, ka Eiropā feminismam īsti nav pamatojuma. Kas ir tie amati, kurus sievietei liegts ieņemt dzimuma atšķirības dēļ? Un vai tiešām algas atšķirības veidojas no fakta, ka esi sieviete?
Kas ir tie līdz šim nepieejamie feminisma cīņu augļi, par kuriem jājautā - vai tiešām Tu negribi?! Nerātnā? Kur mūsu platuma grādu sieviete var justies tik apdalīta, ka sava enerģija jāvelta, lai pasaulē izcīnītu savu vietu? Es patiešām gribētu uzzināt. Varbūt neesmu izpratusi.
.
Pagaidām vēl es kā sieviete, tieši otrādi, jūtos priviliģēta. Priviliģēta audzināt savus bērnus pati, nevis atdot tos prom svešiem un sistēmai, jo pēc bka beigām jāmetas atpakaļ darbā, lai varētu vienlīdzīgi ar vīru maksāt rēķinus.
Privilēģēta bez stresa veltīt mīlestību, savu enerģiju un rūpes bērniem, vīram, mājām, sev, saviem hobijiem, kamēr vīrs jūtas priviliģēts būt ģimenes stiprais plecs un mūs apgādāt.
Mēs viens otram ar atbildību radām patīkamus dzīves apstākļus. Es esmu laimīga nestresot par ienākumiem, viņš ir laimīgs doties mājās pie laimīgas, vīru cienošas un uzticīgas, nenogurdinātas sievas, kura nepacietīgi gaida ar smaržīgām vakariņām tīrā mājā. Abi divi ir laimīgi viens otram ko dot un vairo viens otra enerģiju strādāt katram savā lauciņā.
Es jūtos labi, ka vīrietis man atver durvis un pasniedz mēteli, utt. Un man patīk šis dzimumu dalījums pat ar visiem ap to apvītajiem stereotipiem.
.
BET es pieļauju, ka ne visas sievietes tādā modelī vēlas dzīvot. Tās tad nu arī varētu cīnīties. Taču...
Pasekojot līdzi feminisma attīstībai ir redzams tas, ka sen vairs nenotiek cīņa par to, ka sievietes ir spiestas dzīvot "vergtura un verdzenes" modelī, kādā es ar prieku dzīvoju, ka ir apdalītas amatu izvēlē un ienākumu līmeņa līdzvērtības iespējās.
Mūsdienu feminismu teorētiķi sauc par feminisma trešo un pat jau ceturto vilni, kas aizsācies ap millenium laiku un tas vairāk grozās ap ētisku un estētisku jautājumu risināšanu, nevis kādiem fiziski nepārvaramiem ierobežojumiem.
Tādā galējā mūsdienu variantā tas jau ir - "Make-up un augsti papēži ir sievišķīgi? Fuck it, arī mīzt stāvus ir sievišķīgi, ja es tā gribu! / Katru nakti mainīt seksa partnerus ir piedauzīgi? Fuck it, drāžu, ko gribu! / Atvēri man durvis? Tu, mērgli, domā, ka man pašai nav roku? / utt." Piedodiet par rupjībām, šajā gadījumā tas trāpīgāk atspoguļo attieksmi.
Tāpēc es īsti nesaprotu, kas ir tie labumi, ko sieviešu sugai feministes cenšas izcīnīt laikos, kad ir brīvība izvēlēties savai laimes formulai atbilstošu dzīves ceļu.
Nu, un esmu drusku bēdīga, ka sievietes pašas degradē šo fantastisko iespēju būt sievišķīgai sievietei un cenšas nolīdzināt abus dzimumus par vienādiem esam visās nozīmēs un ģimenes mērogā iznīcināt Sievas un Vīra atšķirīgo pienesumu, padarot to par divu dzimumiski un saimnieciski līdzvērtīgu cilvēku sadarbību. Ja ģimene vispār vēl ir kāda vērtība, protams.
19.09.2018 14:35 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
jēga Tev nav dvīņu māsa? :D :D :D
19.09.2018 15:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
TheLaw, viekārši tev un jēgai ir atšķirīga izpratne par to, ko nozīmē "pašpietiekams" un cik liela ir korelācija starp pašpietiekamību un spalvainām kājām.
19.09.2018 15:10 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
jēga++
19.09.2018 15:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
jēga, ir atšķirība, vai runā par vienlīdzīgu attieksmi vai vienādību. Man nav ne jausmas, kur Tu esi izrakusi, ka dzimumu līdztiesība ir par to, lai vīrieti un sievieti padarītu vienādus, tā ka labprāt uzzinātu avotu, no kurienes Tev tas priekšstats, ka feminisms 'degradē šo fantastisko iespēju būt sievišķīgai sievietei un cenšas nolīdzināt abus dzimumus par vienādiem esam visās nozīmēs un ģimenes mērogā iznīcināt Sievas un Vīra atšķirīgo pienesumu, padarot to par divu dzimumiski un saimnieciski līdzvērtīgu cilvēku sadarbību. Ja ģimene vispār vēl ir kāda vērtība, protams'. Pati personīgi it nemaz netaisos jaukties Tavā privātajā dzīvē, Tavās personīgajās izvēlēs un Tavā individuāli veidotajā ģimenes modelī, kas, kā pati mini, Tevi tik ļoti apmierina, jo, ka tevi jupis, par to taču ir arī tās vienlīdzīgās attieksmes un līdztiesības idejas - ka tiek respektēta dažādība, indivīds pats par sevi un viņa izvēles. Un tas nozīmē arī to, ka novērtēšu to, ka cienīsi mani kā individuālu personību un manu, lai arī no Tavējā atšķirīgu, viedokli arīdzan, nevis ar slēptu agresivitāti (eh, arī Tavā otrajā komentārā šeit tas ir paslēpies) mazināsi tā nozīmīgumu, tadejādi uz tā fona izceļot savējo, kas turklāt ir arī aizspriedumainos uzskatos balstīts, līdz ar to, eh, diskriminējošs jeb pasīvi agresīvs, jo izsaka pa kādam stereotipiskam spriedumam.
.
Nerātnā? Kur mūsu platuma grādu sieviete var justies tik apdalīta, ka sava enerģija jāvelta, lai pasaulē izcīnītu savu vietu? Es patiešām gribētu uzzināt.
Nekur tālu nav jāmeklē. Lūk, šai diskusijā pacēlu izaicinājuma cimdu, ko sieviešu dzimumam kā tādam meta ellle un TheLaw viņu atbalstīja. Viņi abi novienādo sievietes kā tādas, karina birkas un izsaka stereotipiskus spriedumus, kas, cita starpā, skar ne tikai sieviešu dzimumu. Jau iepriekš minēju, ka esmu par vienlīdzīgu attieksmi, ne vienādību - tie abi ir nošķirami jēdzieni. Jā, un jūtos apdalīta, ka ellle un TheLaw ierāda sieviešu dzimumam, viņuprāt, pareizo vietu, kas, eh, ir zemāka par vīriešu, ne līdztiesībā un vienlīdzīgā attieksmē balstīta, viņu abu stereotipiskie domu graudi, kas taču novienādo sievietes, neļauj katrai sieviešu dzimuma personai būt savā dzīvē laimīgai individualitātei, bet veido it visas pēc viena ģīmja un līdzības i ārēji (izskats), i iekšēji (uzskati) - pret to arī mans, kopumā ņemot, protests šajos platuma grādos, pardon, šajā diskusijā.
19.09.2018 16:05 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
TheLaw, nē. :-D
Bet, starp citu, es kaut kādā mērā Tevi saprotu. Tu neesi pirmais, kurš apgalvo, ka sievu, kurai rūpētu ģimene un vīrs, mūsdienu sabiedrībā atrast ir grūti. Visur pa priekšu iet karjeras ambīciju un personības kults. Sākumā man šķita, ka - vai tad ir tik traki, bet, kad ko tādu ar visiem situācijas paskaidrojumiem padzirdēju no vīrieša, kuram ar izskatu, uzmanību no sieviešu puses un materiālo nodrošinātību nekad nav bijis problēmu, sāku pārdomāt. Gulēt ir ar ko, bet tādu, kuras ieviestu uzticamības sajūtu un rosinātu domas par laimīgu ģimenes dzīvi, nav.
Es šo nesaku tāpēc, lai Tev liktu justies tā, ka neesi vienīgais, bet, lai meitenēm parādītu, ka atklājas jaunās mūsdienu problēmas, kas valda starp vīriešiem, kuri vēl cer uz mīlošu sievu un nav nodzīvojušies līdz domai - ka nu jau vienalga ar ko veidot ģimeni - vīrieti vai sievieti.
Feministes un dzimumu līdztiesības cīnītājas ne tikai vīriešiem, bet arī citām sievietēm ierāda vietu, kādai jābūt īstai vecenei un lēnām visas par tādām arī pārakmeņojas, gribēdamas vai nē.
19.09.2018 16:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Būtībā nerātnā, tev traucē dzīvot visi, kam ir atšķirīgs viedoklis no tavējā. Kas tieši tavā dzīvē ir mainījies pēc ellle un thelaw komentāriem?
Jā, un jūtos apdalīta, ka ellle un TheLaw ierāda sieviešu dzimumam, viņuprāt, pareizo vietu

Kā tu šodien esi apdalīta pateicoties viņu komentāriem? Beigu beigās vai tik tu neesi vienkārši prātā apdalīta... :)
19.09.2018 16:17 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
ir atšķirība, vai runā par vienlīdzīgu attieksmi vai vienādību

vienlīdzīgās attieksmes un līdztiesības idejas

Ja jau feministes cīnās par dzimumu līdzTIESĪBU, tad kāpēc neesmu manījusi, ka viņas ar putām uz lūpām pieprasītu vienlīdzīgas tiesības uz bērna aizgādību laulības šķiršanas gadījumā, ja ierastā tiesu prakse ir piekritīga mātes lomai bērna aprūpē un tēvam, pat ļoti gribot, iespējas ir minimālas vai arī pastāv tikai tad, ja māte ir katastrofāls variants, kurš apdraud bērna dzīves kvalitāti?
.
Kāpēc viņas nepaceļ jautājumu par sievietes neaizskaramību pie apstākļa, ja tā izdomājusi samuldēt, ka kāds viņu izvarojis, bet tanī pašā laikā vīriešu izvarošanas gadījumi ir kaut kas komisks un wtf ?
.
utt.
19.09.2018 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jēga, bet cilvēki IR tik dažādi, katram IR savas vērtības, savas ambīcijas, vēlmes un uzskati. Ir cilvēki , kas ir tendēti uz ģimenes dzīvi n'stuff un ir tie, kuri nav, viņi vnk nejūtas laimīgi tādā "rozā" burbulī. :-D Diemžēl, diemžēl pirmais cikvrku tips mēdz kirst uz nerviem ar savu "pareizi" pieeju.
P.S. tas nav domāts kā uzbrauciens tev, vnk mans novērojums no draugu un paziņu loka.
19.09.2018 16:26 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Tik skaisti visi novirzījās no tēmas.:-D Žēl, gribēju palasīt viedokļus par autores situāciju, jo arī pašai ir līdzīga problēma, bet izskatās, ka plūkšanās par feminismu ir svarīgāka.:-D
nerātnā, kāpēc tu tik ļoti centies mainīt citu, kuru viedoklis nesakrīt ar tavējo, domas? Pat ja viņi domā citādi, tad kas no tā? Viņi ar varu savas viedokli nevienam neuzspiež un dzīvot netraucē. :-)
19.09.2018 16:35 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw ierāda sieviešu dzimumam, viņuprāt, pareizo vietu, kas, eh, ir zemāka par vīriešu

Nerātnā Man būtu ļoti interesanti uzzināt kurā vietā es esmu nolicis sievietes zemāk par vīrieti? Tas, ka tu uzskati, ka sieviete, kura rūpējas par māju, ģimeni, bērniem ir tādā veidā kaut kas pazemojoš un tiek nolikta zemāka par vīrieti, tad tā nu ir tava problēma un izpratne par zemāk nolikšanu. Redzi problēma ir tā, ka tu un citas šī foruma lietotājas, kad kaut ko pasaka uzreiz tiek iets galējībās. Tā pat bija ar to diskusiju par svara slavināšanu, kad kāds kaut ko pasaka ko domā par konkrētiem piemēriem (žurnāla vāks), tad arī pārējas kurām ir 10,15,20kg+ sākt kaukt ar saviem bēdu stāstiem, lai gan par tādiem cilvēkiem vispār nebija runa, bija konkrēti runa par neiedomājamu lieku svaru , kur cilvēks pat pakustēties bez maz vai nevar un par konkrētām sievietēm, kuras populirizē šāda tipa dzīves veidu. Tā pat ir arī te, kur piemin sievietes, kuras rūpējas par ģimeni, uzreiz prātā rosas galējības, kur vīrietis atnes tikai "mamutu" mājās un neko citu nedara, attiecībām nekādu pienesumu nenes, pēc darba pirž tikai dīvāna un sieva īsā kleitiņā viņu aptekelē ar vakariņām un seksuāla rakstura lietām, būtībā, ka sieva ir tikai un vienīgi kalpone un veredzene. Ja tu to tā saproti, tad problēma ir tevī nevis manī.
Gulēt ir ar ko, bet tādu, kuras ieviestu uzticamības sajūtu un rosinātu domas par laimīgu ģimenes dzīvi, nav.

Ak deivs, bez maz vai itkā es pats to būtu rakstījis, pilņigi piekrītu.
19.09.2018 16:40 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Peekaboo1, TheLaw un ellle aizspriedumainajos uzskatos balstītie stereotipiskie domu graudi ir pazemojoši, noniecinoši un nicinoši, proti, diskriminējoši, un tāpat nestrādā viņu labā, bet tieši otrādi.
Jebkuri stereotipiski spriedumi (ikviena cilvēka, ne tikai TheLaw vai ellles paustie) ir diskriminējoši, ne tikai ar dzimumaizspriedumiem saistītie.
.
jēga, šos jautājumus adresē tām konkrētajām personām, kas kaut ko tādu dara - man nav jāatbild par citu pastrādātajiem nedarbiem, pat ja tie ir darīti ar feminisma saukļiem uz lūpām vai feminisma rokasgrāmatu vicinot. Un novērtēšu, ja savos tekstos beigsi vienādot visas feministes (un ne tikai šo 'sugu') - tas ir stereotipiski un vairāk pazemo Tevi pašu, jo liecina tikai un vienīgi par Tavām aprobežotajām prāta spējām, stereotipisko domāšanu un aizspriedumainajiem uzskatiem.
19.09.2018 16:46 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka tu uzskati, ka sieviete, kura rūpējas par māju, ģimeni, bērniem ir tādā veidā kaut kas pazemojoš un tiek nolikta zemāka par vīrieti
Nē, TheLaw, es tā neuzskatu. Esmu par līdztiesību un vienlīdzīgu attieksmi, ne vienādību, ibio.
Tu tiešām tik glups vai vnk izliecies? Man, nudien, sāk zust pacietība.
19.09.2018 16:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits