kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nē, vnk mēs mākam izvairīties, mans ātrums ikdienā ārpus pilsētas ir 120+ km/h , pilsētā 60/80 atkarīgs no zīmēm. Neviena paša sodiņa par ātrumu

Man tas pats, pat mazliet garlaicīgi liekas :D
18.09.2018 15:10 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nē, vnk mēs mākam izvairīties, mans ātrums ikdienā ārpus pilsētas ir 120+ km/h , pilsētā 60/80 atkarīgs no zīmēm. Neviena paša sodiņa par ātrumu 9 gadu laikā.

Redzi, vot tā ir veiksme, nevis mana atpirkšanās :D Vienu gan es ļoti spilgti atceros, kad policists pats vadīja uz to lai iedodu viņam "dāvanu", es saku: "nu ka varu dot 20" viņš atbild: "nu par šāda veida pārkāpumu ir sods 40 euro" es saku: "labi, raksti tad protokolu" viņs aiziet lidz savai mašīnai un pēc brīža nāk atpakaļ un saka: "labi lai ir kā tu teici" tas vispār ir smieklīgi :-D
18.09.2018 15:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es vispār zinu līdzīgu džekiņu, kas apmēram tik pat daudzas reizes ir atpircies, bet pēdējoreiz palika vispār bez tiesībām :D
Tākā uzmanies :D
18.09.2018 15:17 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Es vispār zinu līdzīgu džekiņu, kas apmēram tik pat daudzas reizes ir atpircies, bet pēdējoreiz palika vispār bez tiesībām
Tākā uzmanies

ptu ptu ptu nepiemini :D Es pat nevaru iedomāties, ko es darīšu, ja man atņemtu tiesības
18.09.2018 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tāda sajūta, ka es dzīvoju citā visumā, jo man visu šo gadu laikā vienreiz deva mājienu par kukuli, vienreiz, bet tas bija tādos zaļākos laikos, kad kukuļņemšana bija ierastāka, laikā bez radariem teju uz katra kakta.:-D
18.09.2018 15:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu viņš brauc venalga...bez tiesibām cik zinu, nav jau ko zaudēt vairs :-D:-D:-D
18.09.2018 15:21 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nu viņš brauc venalga...bez tiesibām cik zinu, nav jau ko zaudēt vairs

Labs :D
18.09.2018 15:22 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
TheLaw, vispār jau sērīgi, ka nemācies no kļūdām un nemāki izvērtēt vietas un lielākās varbūtības, kur menti varētu atrasties, lai vismaz uz šīm vietām pietiktu prāta un aprēķina braukšanas ātrumu samazināt. Man būtu žēl samaksātās naudas par 23 pārkāpumiem gada (!) laikā. :-D
18.09.2018 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja tiesības atņemtas ar tiesas spriedumu vispār, tad ja nemaldos, pie tā kā viņu uzķer atkal iestāsies kriminālatbildība ,par tiesas lēmuma nepildīšanu, tā ka zaudēt vēl ko ir.
18.09.2018 15:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir, ko zaudēt, andie pareizi saka. Sprieduma nepildīšana - sods par to. Plus arī atņems iespēju atjaunot tiesības.
18.09.2018 16:03 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Palasīju diskusiju un jāsaka, ka, lai arī esmu sieviete, neko pretīgu un inteliģences trūkumam raksturīgu nesaskatīju ne ellles, ne TheLaw komentāros.
Man arī kaut kādā mērā tā sieviešu ņemšanās un cīņas liekas smieklīgas un pašām sievietēm dzīvi degradējošas. Es par to, ka gan vīrietim, gan sievietei ir sava loma.
18.09.2018 22:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
jēga, a es par to, ka katrs dzīvo kā patīk, ar norunu, ka nebaksta citiem, kā dzīvot viņiem - tā, starp citu, arī ir tā līdztiesība un vienlīdzīgā attieksme.
Un gan ellle, gan TheLaw vairāk vai mazāk slēptā veidā pamāca, kā būs dzīvot sieviešu dzimumam (vispār, citas sociālās grupas arī šie abi mazliet aiztikuši, bet salīdzinoši mazāk), kādu lomu tam noteikti vajag pieņemt, bet, ja nepieņem, tad neriktīga or smth sieviete - ja Tu to nepamani un negribi redzēt, tā ir Tava izvēle, ne manējā.
18.09.2018 23:04 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
jēga, tā kā es biju viena no tām, kura runāja par pretīgumu un inteliģences trūkumu, varu paskaidrot. Nē, es neesmu feministe, vīriešus arī neienīstu, me too akcijā neiesaistos un nepiedalos sieviešu cīņā pret vīriešiem. Esmu parasts cilvēks, kurš, izlasot aizspiedumu pilnu tekstu no sērijas "sieviete, kura bauda dzīvi nekad nebūs vajadzīga kvalitatīvam vīrietim", "notetovējusies sieviete radīs padzīvojušas ielasmeitas iespaidu" utt., ar savu pieredzi centos teikto apstrīdēt, sakot, ka esmu cilvēks, kurš ceļo, bauda dzīvi, ka arī manu ādu klāj tetovējumi, taču tas viss nez kāpēc nekad nav liedzis baudīt vīriešu uzmanību, jo, acīmredzot, ne visi vīrieši savos uzskatos ir tik aprobežoti. Pretī saņēmu šo burvīgo tekstu.
Jā, jā. Tu esi perfekts piemērs mūsdienu rietumu sievietei, kad vīrieši mēdz šķērsot kontinetus, lai atrastu ko normālāku kaut no citas rases.
Kā ar padusēm? Tās ir neskūtas un nokrāsotas zilā krāsā?
Esi atbrīvojusi savu iekšējo būtību?
Pirmajā randiņā nedod, bet ņem tik aiz vaiga?
Vīriešu šabiedrībā tādas sauc par sabojātajiem labumiem - jādelē tik apkārt no viena uz nākamo (ceļo).

Piedod atvaino, bet es tiešām neuzskatu, ka cilvēks, kurš var kaut ko tādu atbildēt, ir normāls. Ja persona var uzrakstīt tādu tekstu, liekot starp rindiņām nolasīt, ka esmu, atvainojos, mauka, tad jā, arī es nestāvēšu klusu, jo nekad nevienam neatļaušu sevi uzrunāt ar tādiem vārdiem. Un tam nav nekāda sakara ar feminismu, bet elementāru vēlmi sarunāties (kaut vai virtuāli) ar personu, kurš kaut daudz maz spēj filtrēt kā izsakās, uzrunājot pilnīgi svešu cilvēku, kuru vispār nepazīst.
18.09.2018 23:26 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
a es par to, ka katrs dzīvo kā patīk, ar norunu, ka nebaksta citiem, kā dzīvot viņiem - tā, starp citu, arī ir tā līdztiesība un vienlīdzīgā attieksme.
Un gan ellle, gan TheLaw vairāk vai mazāk slēptā veidā pamāca, kā būs dzīvot sieviešu dzimumam (vispār, citas sociālās grupas arī šie abi mazliet aiztikuši, bet salīdzinoši mazāk), kādu lomu tam noteikti vajag pieņemt, bet, ja nepieņem, tad neriktīga or smth sieviete - ja Tu to nepamani un negribi redzēt, tā ir Tava izvēle, ne manējā.

+++
18.09.2018 23:27 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nu jā, protams, feminisms vienmēr tiek saistīts ar trakām sievietēm (noteikti spalvainām un ar kailām krūtīm), kuras iet lielajā cīņā pret vīriešiem. Toreiz tām sievietēm bija līdz kaklam būt par kājslauķiem, tāpēc arī gāja tādas trakas, lai virzītu sabiedrības uzmanību, ka nav ok, ka tikai tāpēc, ka esi piedzimusi sievietes ķermenī, tev nepienākas ne izglītība, ne vēlēšanu tiesības, algu varam vispār nemaksāt, kāds pār tevi vienmēr valda, bet nu diemžēl šī bilde (ar spalvainām, kailām sievietēm) ir iesējusies cilvēku prātos un radījusi attiecīgās asociācijas...īpaši tajos kas nezina par ko šī kustība ir. Starpcitu, šī kustība iestājas par vienlīdzību ABIEM dzimumiem, kaut gan tiek saukta par ‘feminismu’.
Pirms sakiet, ka neesiet feministi, lūdzu apskatiet, ko tas nozīmē. Nebūtu feministu, kas zina, vai mēs te tā varētu vispār diskutēt.
19.09.2018 00:07 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Palasīju diskusiju un jāsaka, ka, lai arī esmu sieviete, neko pretīgu un inteliģences trūkumam raksturīgu nesaskatīju ne ellles, ne TheLaw komentāros.
Man arī kaut kādā mērā tā sieviešu ņemšanās un cīņas liekas smieklīgas un pašām sievietēm dzīvi degradējošas. Es par to, ka gan vīrietim, gan sievietei ir sava loma.

+++ varu šim tikai piekrist
19.09.2018 11:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tiešām piekrīti, JaneDavis?
Nu, kāda joda pēc Tu spļauj akā, no kuras pati dzer, proti, Tev ir iespēja izmantot vienlīdzīgas attieksmes un līdztiesības ideju darba augļus, bet tai pašā laikā paslepšus no savas pārākuma sajūtas augstumiem pamāci, kā būs uzvesties sievietēm, kurām TheLaw un ellle ierāda, viņuprāt, pareizo vietu.
Nē, nu, ok, neizmanto iespēju izmantot vienlīdzīgas attieksmes ideju augļus, ja Tev tā patīk, bet kāda sasodīta velna pēc Tev jāatbalsta personas, kam sagribējies līdztiesības ražu citiem cilvēkiem liegt, un aizplīvuroti jānoliek tie, kas pret to iebilst?
19.09.2018 12:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Smieklīgākais jau ir tas, ka lielākās feministes un vienlīdzības cīnītājas ir tieši eiropietes, kurām būtībā nekas nav liegts un vienlīdzība ir augstākajā līmenī, kā citur pasaulē. Man tas nav saprotams, ar diskrimināciju dēļ mana dzimuma neesmu vispār saskārusies, tas ka kādam vecim varbūt liekas, ka mana vieta ir tikai virtuvē mani vispār neuztrauc, tas ir tikai dažu indivīdu viedoklis, kuram manā dzīvē vispār nav nozīmes, man ir visas iespējas darīt ko vien vēlos dzīvē un to arī daru.
Bet nu jā no dažām sievietēm tādas pērles esmu dzirdējusi :D
Nav vairs par ko aurot īsti tad nu ceļ traci par to ka vīrietis ne tā paskatījās vai kādu frāzi izteica, saistībā ar to kā ģērbusies...protams protams, vari ğērbties kā vien vēlies, kaut vai kā ielas meita, bet nu sorry tad nebrīnies par attieksmi ko saņem.
19.09.2018 12:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Lieliski, Peekaboo1, Tev ir visas iespējas darīt dzīvē visu, ko vien vēlies, tad esi tik laipna, un ļauj arī man darīt dzīvē visu, ko vēlos, ne pasīvi agresīvi to liedz.
19.09.2018 12:28 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
..
bet tai pašā laikā paslepšus no savas pārākuma sajūtas augstumiem pamāci...
....sagribējies līdztiesības ražu citiem cilvēkiem liegt, un aizplīvuroti jānoliek tie, kas pret to iebilst?

1.lūdzu, citātu ar pamācību (izbeigsim fantazēt, ja?!)
2.kur, tieši, es atzīmējot komentāru ar plusiņu, es liedzu, tev (un pārējām,kuras ir ar līdzīgiem uzskatiem) paust savu viedokli un "līdztiesības ražu"? :-D
2. lūdzu, citē, kur tieši es "aizplīvuroti" nolieku, kādu, kas iebilst? :-D
Ja piekrišana (pietam, izcili slinkā versijā,bez tekstuāla turpinājuma), kāda cilvēka komentāram, kurš pārskatāmi paudis ar mani saskanīgu viedokli, ir tevis un pārējo oponentu nolikšana, tad es apbrīnoju tavu emocionālo vājumu un jūtību. Ja tā, tad atvaino, ja esot pretējā frontē, tevi aizskāru, bet mēs dzīvojam pasaulē, kur ir viedokļu atšķirība un pat plusiņi, var aizskart (kā redzams:-D).
19.09.2018 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits