kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, aber lūgtum, Tava apgalvojuma apgrieztā versija:
----------
vīrieši ar laiku zaudē staltumu un tādējādi zamazinās iespēja atrast sev piemērotu partneri.
----------
vai:
----------
vīrieši ar laiku zaudē erekciju un tādējādi zamazinās iespēja atrast sev piemērotu partneri.
-----------
Man tik nebija daudz ideju, ko likt stereotipiski pieņemtā 'sieviešu skaistuma' vietā. Liku 'staltumu' un variantā numur2 ar seksualitāti saistītus spriedumus - bet, ja Tev ir labākas idejas, man nebūs nekādu iebildumu tos še lasīt.
17.09.2018 21:55 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nerātnā
Atkal tu šauj garām, diez vai kāds ap 40 ir zaudējis staltumu un erakciju (turklāt, ja sievietes var paspēlēties ar vibratoru, tad zilo teblešu iedarbībā locekli arī nesmādēs:-D), tas ko tu itkā liec pretī ir pilnīgi nesalīdzināmas lietas, jo ja tā būtu, tad jau pilns ar nabagiem un bezdarbniekiem, kuriem ir tas staltums un stāvoš pi pi, būtu kopā ar modelēm, bet tā tak tas nenotiek. Un nevajag arī izvilkt kaut kādus piemērus, kas ir 1/100, es runāju par lielāko vairumu un tur dzīve parāda pilnīgi ko citu. Vienmēr ir izņēmumi, bet tas jau to uzreiz nepadara pa normu. Šeit pat, kad ir diskusijas par attiecībām, nebūšu manījis, ka kāda pieminētu šķiršanās iemeslu vai vispār attiecību uzsākšanu saistībā ar staltumu, kā primārais kritērijs tiek minēts financiālā puse, kas ir pilnīgi normāli un arī saprotams, bet kad vīriešu kārtas pārstāvji ieraksta kaut ko par sievietes vizuālo tēlu, tad putas pa lūpām šļācas ārā ka nu tikai, kādi vīrieši ir cūkas un nelieši un sākas tipiskā kaunināšanas taktika, ka tādi ir "nepieauguši, nenobrieduši un sazin vēl kā". Būtībā sanāk, ka sievietēm drīkst būt kaut kāda kritēriju skala, bet vīriešiem nedrīkst. Gan jau būs kāda, kas ierakstīs, ka pastāv jau tāda lieta kā mīlestība, tikai kaut kā tā mīlsestība un simpātījas ātri vien pazūd, lai arī vīrietis visādā citā ziņā izskatās "ņemams", kad randiņa laikā, tiek uzdots jautājums, ar ko vīrietis nodarbojas un atbilde ir - strādāju gaterī :-D
Jā, lūdzu, uzraksti rītdien. Labprāt palasītu par Taviem freak showiem

Un vai tad tas nav pārvērties par feak showu? Feminisms vairums gadījumos jau kā tāds ir pilnīgi izgāzies, jo vairums sievietes to saucamo "vienlīdzību" nemaz nevēlas. Veinlīdzība ir tikai tur, kur tas sievietēm ir izdevīgi (vienāda darba alga, vienāda iespēja neatkarīgi no dzimuma utt), kā saka, no vīriešu privilēgijām, kas bija agrāk un kas sievietēm nebija, ir paņemtas tikai tās LABĀS lietas, kas pašām ir izdevīgi, bet kad reiķins restorānā ir jāmaksā uz pusēm, tad feminisms izpielinē ļoti ātri ar vīriešu kaunināšanu (kas tas par veci), tad gan vienlīdzība kaut kur būs pazudusi, protams, ir sievietes, kas visu pašas dara, bet cik novērots, tās, kas sevi sākumā uzsakta sevi par baigām feministēm un bļauj par vienīdzību, pie noteiktiem apstāļiem, kažoku ātri met uz otru pusi. Arī par to, ka tiek runāts, ka sievietes saņem mazāk par vīrieti ir pilnīgas muļķības, visi saņem vienīdzīgi, ja ir gatavi strādāt vienlīdzīgas darba stundas, tas ka sievietes dzīves laikā pieņem attiecīgos lēmumus (bērns, bērna kopšanas atvaļinājums, ģimene utt), tad tas ir tikai loģiski, ka tur beigās nesanāks tik daudz kā vīrietim, vai arī tu uzsakti, ka tur sievietēm jābūt ir īpašām privilēģijām? Ja vienlīdzība, tad vienlīdzība.
Labi, mums Latvijā vēl situācija nav tik traka kā ārzemēs un es ceru arī ka līdz mums tas nenoāks. Tur vispār, nelaimju pārņemtās un papagaiļveidīgas ir panākušas to, ka viss, ko vīrietis dara ir seksuālā uzmāksānas, izvarošana, seksisms, un vēl sazin kas, tas, kas agrāk skaitījās simpātiju izrādīšama pret pretējo dzimumu (sievietēm), to tagad traktē kā sexual harassment, nedrīkst pat paskatīties zemāk par zoda līniju, lai gan apģērbs ir uzvilkts tāds, ka krūtis ir atkalinātas un spiežas ārā, kaut kāds sviests, būtība tiek apspiesta vīriešu seksualitāte, protams, ka vīrieši uz to skatīsies, ja negribi, lai skatās, tad velc atbilstošu apģērbu, lai nekas nerēgojas, bet sievietēm jau patīk vīrieša uzmanība, bet tajā pašā laikā to nemaz nedrīkst darīt. Interesanti, ja vīrieši uzvilktu caurspīdīgas bikses, gan jau ka sievietes arī skatītos. Tad vēl viss tas, ka vari izskatīties kā vien vēlies, svērt cik gribi, ģērbt ko gribi, uzvesties kā gribi, attaudzēt tropu mežu padusēs, uzvesties kā no ledus laimeta izlīdis primāts un tas nekas traks nav, un tam nebūs nekāda sakara ar vīriešu uzmanību, kas ir pilnīgas muļķības, jo vīriešīem tādas noteikti nepatīk, ir zināmas lietas, kas vīriešiem sievietēs patik, un tās noteikti nav tās ko slavina trakās feministes. Tāpēc jau ar katru gadu ar vien vairāk sievietes paliek vienas un nelaimīgas, jo ir galvā ieliktas pilnīgi nepareiza izpratne, par to, kas patīk un nepatīk pretējam dzimumam. Paskaties kaut vai uz protestiem internetā, tur pat dažu labu nevar atsķirt, vai tā ir sieviete, vai no nākotnes atlidojis citplanētietis. Un kam tas viss ir vajadzīgs? Pašas sevi tikai dzen izmisumā ar šito visu idiotismu. Tagad jau sāk parādīties situācija, kur pašas sievietes sāk protestēt pret šāda veida feminisu, jo sāk pašas saprast uz ko tas viss iet un pie kā tas viss novedīs. Neviens jau nesaka, ka nav jābut dzimumu vienlīdzībai, bet tomer, ir jābūt kaut kādām sava veida robežām, kas neved uz incīcību un pilnu sabiedrību ar depresīvām, dusmīgām vieriešu nīstošiem monstriem. Bet nekas, uzskatu, ka laiks tā pat visu saliks savās vietās, kad situācija kļūs pavisam bēdīga, tad varēsim gaidīt nākošo vilni, kur savstarpējais "karš" būs starp nornālām sievietem, kurām vīrieši pat patīk un kurām vairs nevajag tik daudz negatīvu emociju dzīvē, ko ienes šāda veida ķertās, un starp tām, lielajām sociālo taisnību cīnītājam, kuras izsaktās kā no freak showa izlīdušas.
18.09.2018 11:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
TheLaw, manuprāt, tu īsti neesi noķēris atšķirību starp feminismu (par ko tas iestājas, ko pie tam pats apgāz, ka nesaņem mazāk, nesaņemot nevienlīdzīgu attieksmi, bet nu whatever) un vienkārši katra cilvēka rakstura īpašībām.
18.09.2018 12:45 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, manuprāt, tu īsti neesi noķēris atšķirību starp feminismu (par ko tas iestājas, ko pie tam pats apgāz, ka nesaņem mazāk, nesaņemot nevienlīdzīgu attieksmi, bet nu whatever) un vienkārši katra cilvēka rakstura īpašībām.

Neesmu, neesmu noķēris, tā pat kā tu uzskati, ka +60 lieki kg nav nekāda slavināšana un tas ir tikai un vienīgi, lai parādītu, ka sevi ir jāmil tādu kāds esi.
18.09.2018 12:56 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
TheLaw, cik tev ir gadu? Liekas, ka nav ļoti daudz, ja tā spēj izteikties par sievietēm - ka viņām bezmazvai vajag izpatikt vīriešiem, savādāk būs vienas. Kā ar lesbietēm? Tām arī jāizpatīk vīriešiem vai viņas var audzēt padusēs džungļus, krāsot matus, pieņemties svarā, jo viņām tak tos vīriešus negribās nemaz?
18.09.2018 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
TheLaw, kāpēc visam tekstiem spurdz cauri, ir jāizpatīk un jāpatīk. Joks jau tāds , ka vikvēki ir dažādi, katram patīk savs. Vienam vrb patīknbaigā dievzosniņa, citam atkal full metal.:-D
Tu tur apraksti konkrētus , atsevišķus, visai specifiskus īpatņus, tā pat kā veči, kas ir konkrēti ku-kū mājas iemītnieki, izņēmumi ir abos dzimumos.:-D. Šie īpatani grauj kopējo viedokli par kustību, apmēram, tāpat kā ar policistiem, jo visi policisti ir menti, kas ņem kukuļus.(t) Bet tas ir saprotams, jo cilvēki ķerās uz to šokējošo un skandalozo, jo žirnālisitrm to vieglāk tautas masai iebarot.:-D
18.09.2018 14:07 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, cik tev ir gadu? Liekas, ka nav ļoti daudz, ja tā spēj izteikties par sievietēm - ka viņām bezmazvai vajag izpatikt vīriešiem, savādāk būs vienas. Kā ar lesbietēm? Tām arī jāizpatīk vīriešiem vai viņas var audzēt padusēs džungļus, krāsot matus, pieņemties svarā, jo viņām tak tos vīriešus negribās nemaz?

Kurā vietā es teicu, ka kādam ir jaizpatīk? Ja tu domā piemērku par papakaiļveidīgajām, tad varbūt jā, būtu varbūt kaut kas jāmaina, jo tāda paskata sievieti neviens normals vīrietis sev blakus negribēs. Un kāds sakars ar lezbietēm? Viņām vīrieši neinteresē, viņas noteikti attiecību piepildījumu gūs ar/no sievietēm, tas, manuprāt, ir loģiski pašai izskaitļojams.
18.09.2018 14:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Atkal tu šauj garām
Nu, tad kura ir tā dzīves joma, kur vīriešu dzimums tiek diskriminēts?
Un nevajag arī izvilkt kaut kādus piemērus, kas ir 1/100, es runāju par lielāko vairumu un tur dzīve parāda pilnīgi ko citu. Vienmēr ir izņēmumi, bet tas jau to uzreiz nepadara pa normu.
Tavi teksti uzrakstīti tā, ka karina birkas un liek štampogus (tas, pieļauju, no Taviem aizspriedumainajiem uzskatiem un stereotipiskās domāšanas), nevis runā un analizē situāciju par vairākumu, mazākumu un kopumu. Turklāt, kur ir tie statistikas dati, kas apstiprina to Tavu 'vairumu', ko Tu šajā diskusijā bliez iekšā bezmazvai katrā komentārā? Piedevām vēl - kāpēc Tu izmanto statistikas datus un/vai savus dzimumaizspriedumainos uzskatus, lai attaisnotu savu riebīgo attieksmi, necienīgo izturēšanos un nicinošās replikas pret sieviešu dzimumu, kādu noteiktu sieviešu dzimuma grupu vai atsevišķām sieviešu dzimuma pārstāvēm? Godīgi sakot, vīriešu dzimumu Tu arī nesmādē, tad saki, ko ir noziegušās Tava dzimuma personas, ka Tev labpatīk karināt birkas arī atsevišķām vīriešu dzimuma grupām?
Būtībā sanāk, ka sievietēm drīkst būt kaut kāda kritēriju skala, bet vīriešiem nedrīkst.
Ā, tad šajā dzīves jomā vīriešu dzimums ir diskriminēts? Kurā vēl?
18.09.2018 14:13 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Šie īpatani grauj kopējo viedokli par kustību, apmēram, tāpat kā ar policistiem, jo visi policisti ir menti, kas ņem kukuļus.

Taisnība, bet es pat teiktu, ka nevis grauj, bet pamazām sāk pārņemt
18.09.2018 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Noteikti nē, jo plašas tsutas masas, ķer skandāliņu kā karstu bulciņu, ja liela daļa kustības būtu ar ku-kū novirzi, nevis atsevīšķi īpataņi, tad jūs, VEČI, sen būtu gulagos.:-D:-D:-D
18.09.2018 14:20 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
par vairākumu, mazākumu un kopumu. Turklāt, kur ir tie statistikas dati, kas apstiprina to Tavu 'vairumu', ko Tu šajā diskusijā bliez iekšā bezmazvai katrā komentārā?

Interesanti, kur es tev dabūšu satistikas datus, kam tādām? Veči laikam tādas lietas ir izīduši no pirksta ne? Tu vari piekrist vai nepiekrist, mani tas neuztrauc. Tu tagad meiģīni apstrīdēt lietas, par to, ko no kadrīz katra trešā vīrieša dzird / ir dzirdēts. Es neuzskatu, ka man ir riebīga attieksme pret sievietēm, pret dažām sieviešu grupām, kas grauj ne tikai dzimumu kā tādu, bet arī tajā ievelk citas sievietes, "itkā labu gribot", tad jā, vari saukt to, ka man ir liela nepatika un riebīga atieksme pret šim konkrētām sieviešu grupām.
18.09.2018 14:32 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
tāpat kā ar policistiem, jo visi policisti ir menti, kas ņem kukuļus.

Bet ņem jau arī, man personīgi 2017g bija 23 pārkāpumi par ātrua pārsniegšanu un no pilnīgi visiem atpirkos. Tad ko man domāt? un kā vispar tādai lietais varētu uztaisīt satistiku? Prasīt policistiem vai viņi ņem kukuļus? :-D
18.09.2018 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu neņem visi, neņem...nevienu nav sanācis nopirkt, būtu bijis lētāk.:-D Tev veicas kā slīkonim.
P.S. Kukuļņemšana un kukuļdošana ir ļoti sliktas lietas, nevajag mācīt tādas lietas.
18.09.2018 14:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, kas tās par vīriešu dzimuma klaču babenēm, kuru kompānijā Tu, pie visiem jodiem un svētajiem, uzturies, ka no katra trešā dzirdi kaut ko 'tādu', m?
Un, kāda sasodīta vella pēc Tu nevis oponē idiotiskai idejai, ja tā, Tavuprāt, ir idiotiska, bet uzbrūc tai cilvēku grupai vai atsevišķai personai, kas šo ideju pauž? Tu tiešām esi pārliecināts, ka tādā veidā pazudīs arī tā muļķīgā ideja, kas Tev tā nepatīk, ko?
Varu Tevi ļoti apbēdināt - nepazudīs, jo starp, o bože, cik daudz ļautiņu pasaulē, atradīsies kādi citi, kas šo, Tavā ieskatā, idiotismu nesīs tālāk, turklāt jau izmainītā formā, pieļauju arī, ka vēl radikālākā.
18.09.2018 14:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bet ņem jau arī, man personīgi 2017g bija 23 pārkāpumi par ātrua pārsniegšanu un no pilnīgi visiem atpirkos.

What :D
Kā var tik daudz uzķerties uz mentiem gada laikā?
Mani policija nav apturējusu ne reizi 5 gadu laikā... gaidu kad tas beidzot notiks :D
18.09.2018 14:55 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nu neņem visi, neņem...nevienu nav sanācis nopirkt, būtu bijis lētāk. Tev veicas kā slīkonim.
P.S. Kukuļņemšana un kukuļdošana ir ļoti sliktas lietas, nevajag mācīt tādas lietas.

23 reizes veiksme hmmm, varbūt jāsāk spēlet loterijas :D bet nu ja nebija jau man arī tajos gadījumos ātrums pārāk liels, viss bija lidz 130 robežās ārpus pilsētās.
18.09.2018 14:57 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Mani policija nav apturējusu ne reizi 5 gadu laikā... gaidu kad tas beidzot notiks

Es arī to nesaprotu, man ir pazīstami cilvēki, kuri pat mazāk nekā tev ir apturēti, varbūt pieklājīgi šoferi un ātrumu nepārkāpj? :D
18.09.2018 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ieteiktu sākt pirkt.:-D Bet nu 23 uzrauties un visas reizes atpirkties ir jāmāk, galvenais jau uzrauties 23 reizes.:-D :-DLgn sods nav liels ārpus pilsētas tie lkm ir 40 eur vai brīdinājums.(t) ,baigi neuzvārīsies.
18.09.2018 15:05 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
eteiktu sākt pirkt. Bet nu 23 uzrauties un visas reizes atpirkties ir jāmāk, galvenais jau uzrauties 23 reizes. Lgn sods nav liels ārpus pilsētas tie lkm ir 40 eur vai brīdinājums. ,baigi neuzvārīsies.

Trakākais jau bija tas, ka vairums no tiem gadījumiem, man lika izkāpt no mašīnas un uzdeva konkrētu jautājumu - nu ko daram? :-D
18.09.2018 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nē, vnk mēs mākam izvairīties, mans ātrums ikdienā ārpus pilsētas ir 120+ km/h , pilsētā 60/80 atkarīgs no zīmēm. Neviena paša sodiņa par ātrumu 9 gadu laikā.:-D
18.09.2018 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits