kā būt pašpietiekamai?

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man ir ļoti liela problēma, ka nemāku būt pašpietiekama sieviete.
Nekad nav trūcis vīriešu uzmanības, patīk to arī saņemt, varētu pat teikt, ka tā jau nu ir atkarība un nevaru būt pašpietiekama. Visu laiku galvā domāju, ka man vajag vīrieti blakus, strādaju un studēju tur, kur ir visur vīrieši. Gribas satikt vīriešus, iepazities ar jauniem vīriešiem, protams, ka nekas ilgstošs neizveidojas, jo iespringstu un galvā jau esmu izdomājusi daudz uz priekšu.
Drīzāk jau viss ir apnicis un zinu, ka īstais vīrietis atnāks negaidot un vēlos kļūt pašpietiekama, vairāk veltīt laiku sev un nedomāt tik daudz par vīriešu kārtas pārstāvjiem.
Kā, lai kļūstu pašpietiekama? Kas , jūsuprāt, ir pašpietiekamība?
16.09.2018 16:28 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Kārtējā tēma, kurā egomaniakāli tipi sevi iedomājas par Visuma centru. Nedod dievs kāda sieviete vēlēsies nenostādīt vīrieti savas dzīves centrā - tūlītējs pasaules sabrukums ir neizbēgams. Uzreiz jādrukā palagi par krunkām un derīguma termiņiem, sieviešu izmisumu un nelaimīgumu, sabiedrības iznīcību bla bla bla. Lai gan cik pasaulē nav precētu sieviešu, kuras daudz labāk būtu gribējušas palikt vecmeitas un atdot dzīvi jēgpilnam darbam nevis kaut kāda idiota zeķu beršanai. Tas, ka vecmeitu ir gana daudz un kļūs tikai vairāk, ir fakts. Bet šīs fantāzijas par to, cik viņas visas ir dziļi nelaimīgas, un cik neizmērojami laimīgas ir visas precētās sievietes, ir tikai pašapmierinātu tipu iedomas, ar kurām glaudīt savu vīrieša ego.
17.09.2018 19:32 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nerātnā es tā centos uzrakstīt jautājumu ļoti saprotami, lai to pat saprastiu pirmklasnieks, bet atbildi uz to, ko uzdevu tā arī nesaņēmu, vienīgi padzļinātāku analīzi no kā un kā vispār veidojas steriotipi un to, ka "asprātības" ir viens no labākajiem veidiem kā tikt galā ar aizspriedumiem un stariotipisku domāšanu. Viss tikai ap ap ap un konkrētas atbildes kā nav tā nav.
Lai gan cik pasaulē nav precētu sieviešu, kuras daudz labāk būtu gribējušas palikt vecmeitas un atdot dzīvi jēgpilnam darbam nevis kaut kāda idiota zeķu beršanai.

Zāle vienmēr ir zaļāka tur, kur mēs neesam. Sievietes kurām laulība ir viss kārtībā ir daudz laimīgākas par tām, kas visu mūžu nodzīvo vienas, sev iestāstot cik dzīve ir lieliska. Tas ka kāda ir aprecējusi idiotu jau ir viņas pašas vaina, tādu tak pati izvēlējas ne tā? Vai arī pie viņas izvēles vainīgs arī ir vīrietis? Tas man atgādina bijušo draudzeni, kura uz mani bļāva, ka es esmu vainīgs pie tā, ka viņa ir pazaudējusi tiesības, jo redzi, es biju tas, kas viņai tajā vakarā sabojāja garstāvokli un viņa pieļurbājās un brauca izkliedēt bēdu :-D
17.09.2018 20:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TheLaw, Tev vajag Tavas stereotipiskās domāšanas konkrēta piemēra analīzi?
17.09.2018 20:16 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, Tev vajag Tavas stereotipiskās domāšanas konkrēta piemēra analīzi?

Nē, paldies. Es visu sapratu tāpat. Zinu arī ka pēc 10lpp atbildes tā arī nesekos, tāpēc pietaupi nu vien enerģiju atbildot uz manu, tik seržģīti, uztoto jautājumu :)
17.09.2018 20:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kas tieši ir steriotipiski? Tas, ka sievietēm ar laiku zūd skaistums? Un viņām tādējādi samazinās iespēja atrast sev piemērotu dzīves partneri? vai kas tieši?
Uzskatīt, ka sievietes vērtība ir skaistumā, gadu skaitā un attiecību statusā ir stereotipiski. Un jebko citu piekarināt sievietei kā pašsaprotamu tikai balstoties uz viņas dzimumu, ir stereotipiski. Nu, tas pats, protams, attiecas uz vīriešu dzimumu. Vai atbildēju uz uzdoto jautājumu, TheLaw?
17.09.2018 20:30 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Sievietes kurām laulība ir viss kārtībā ir daudz laimīgākas par tām, kas visu mūžu nodzīvo vienas, sev iestāstot cik dzīve ir lieliska.

Problēma tikai tā, ka nav nemaz tik daudz to sieviešu, kurām laulībā viss ir kārtībā. Un šī nekārtība bieži ir saistīta ar vīra slinkumu, vienaldzību, egoismu, sānsoļiem u.tml. Piebremzē ar patmīlu - pēc attiecībām izmisušām sievietēm kandidātu netrūkst, pārējām sev nekas nav ''jāiestāsta''.
Tas ka kāda ir aprecējusi idiotu jau ir viņas pašas vaina, tādu tak pati izvēlējas ne tā?

Vīriešu skaits nav bezgalīgs. Ja sievietei obligāti jāprecas, virknei ir jāapprec arī visi tie, ar kuriem attiecības ir spektrā no knapi ciešamām līdz neizturamām.
17.09.2018 20:34 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Uzskatīt, ka sievietes vērtība ir skaistumā, gadu skaitā un attiecību statusā ir stereotipisk

Tu pat jautājumu izlasīt nevari un atbildi uz pavisam kaut ko citu, ko es nemaz nejautāju. Jautājums bija par to vai tu piekrīti apgalvojumam, ka sievetes ar laiku zaudē skaistumu un tādējādi zamazinās iespēja atrast sev piemērotu partneri?
Esmu novērojusi “bļaušanu” no abu dzimumu dažiem pārstāvjiem, dažādos vecumos par to, ka nav normāli partneri. Nedomāju, ka ir godīgi ‘izvilkt’ vienu grupu (nemaz nerunājot, ka par karjeristēm un/vai feministēm var dēvēt daudzas sievietes, to skaitā ir ļoti daudz ar ģimenēm un bērniem).

Es jau nekur neminēju, ka tas attiecas tikai uz sievietēm, tas iet uz abiem dzimumiem. Ja vīrietis lidz 40 nav neko sasniedzis un maks ir patukš, tad arī viņš sev neatradīs tādu sievieti, kādu vēlētos un būs jāsamierinās ar ne visai skaistu un apaļīgu dāmu. Kaut gan tām jau arī samadzenes ir paskalotas un ir iedomājušās, ka ir pelnījušas jaunu, bagātu biljardieri, būtībā Greju, tikai bez perversām fantāzijām, vai ar, kas nu kuram patik ;-)
17.09.2018 20:39 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un šī nekārtība bieži ir saistīta ar vīra slinkumu, vienaldzību, egoismu, sānsoļiem u.tml

Tad lielākā daļa kur laulībā nav viss kārtība ir saistīt tikai ar vīrieti? Sievietes jau laulību nekad nav pašas sabojājušas, kur nu. Visur un pie visa ir vainīgs tikai vecis, neģēlis tāds.
17.09.2018 20:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Jautājums bija par to vai tu piekrīti apgalvojumam, ka sievetes ar laiku zaudē skaistumu un tādējādi zamazinās iespēja atrast sev piemērotu partneri?
^ tas ir Tavā stereotipiskajā domāšanā un aizspriedumainajos pasaules uzskatos balstīts jautījums, TheLaw. Turklāt tas ir jau pielādēts ar pareizo atbildi, tādu, kas izdevīga Taviem dzimumaizpriedumainajiem uzskatiem. Tas nav atvērtā tipa jautājums, tās ir lamatas - Tavu pašu stereotipu lamatas Tev pašam, ne jau nu man, ibio - lamatas, kas iedzītas Tavās smadzenēs un liek Tev griezties kā vāveres ritenī uz riņķi vien bez izejas. Ja apnīk, tad pa sānu durvīm aļa 'kritiskā domāšana' ir izeja, bet ja Tev patīk ar tiem aizspriedumainajiem uzskatiem dzīvot - neviens Tev to neliedz, es jau nu vismazāk, jo no tāda pasaules skatījuma man ir makten daudz vielas asprātībām un citiem (ne)darbiem.
.
Ā, pareizi, atbilde ir - nepiekrītu Tavam apgalvojumam, punkC un Āmen.
Uzcep kādu citu, ja ir luste, lai gan mazticams, ka trāpīsi uz tādu, kas nav aizspriedumains vai ar lamatām, vai jebkas cits, kas nav atvērtā tipa jautājums.
17.09.2018 21:04 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
TheLaw, es veljoprojām vēlētos uzzināt, ko Tu saproti ar feminismu :-)
17.09.2018 21:26 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Aizspriedumaina un steriotipiska domāšana = kas nesaskan ar tavu dzīves uztveri. Labi, tu nepikrīti, lai tā būtu, tomēr dzīve parāda ko citu, turklāt ja tu tam nepiekrīt, tad pareizajai atbildei būtu jābūt uz otru pusi, jo vecāka sieviete paliek, jo lielākas iespējas vinai atrast sev tādu parteneri, kādu vēlas. Tas gan ar manu loģiku nelīmējas kopā, jo tas tā vnk nav un nenotiek, tas, ka tu tā labrāt gribētu, lai būtu, tas ir cits jautājums.
17.09.2018 21:28 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, es veljoprojām vēlētos uzzināt, ko Tu saproti ar feminismu

Tu domā feminismu, kāds tas bija sākotnēji vai mūsdienu, par ko tas ir pārvērties?
17.09.2018 21:29 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
:-D paldies par atbildi!
17.09.2018 21:29 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
:-D paldies par atbildi!

Nesaprotu, par ko tu smejies, ja uzskati, ka feminisms ir tāds pats, kāds tas ir bijis sākonēji, tad varūt tiešam nav nemaz vērts atbildēt uz šo jautājumu.
17.09.2018 21:34 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Feminism is a range of political movements, ideologies, and social movements that share a common goal: to define, establish, and achieve political, economic, personal, and social equality of sexes. This includes seeking to establish educational and professional opportunities for women that are equal to those for men.
Feminist movements have campaigned and continue to campaign for women's rights, including the right to vote, to hold public office, to work, to earn fair wages or equal pay, to own property, to receive education, to enter contracts, to have equal rights within marriage, and to have maternity leave. Feminists have also worked to ensure access to legal abortions and social integration, and to protect women and girls from rape, sexual harassment, and domestic violence. Changes in dress and acceptable physical activity have often been part of feminist movements.

Tātad, tavuprāt nevajadzētu būt vienlīdzībai?
17.09.2018 21:35 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
TheLaw, pastāsti lūdzu, kāds tad tas ir tagad? :-)
17.09.2018 21:36 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tas ko tu iekopēji, tā arī ir definīcija, tas kā tam visam būtu jābūt. Un es domāju, ka jebkurš saprātīgs cilvēks tam piekristu. Un tev tiešām šķiet, ka tagad feminisms nav pārvērties par freak show? Baigi gari būs jāraksa, noteikti to izdarīšu rīt no rīta :)
17.09.2018 21:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Un tev tiešām šķiet, ka tagad feminisms nav pārvērties par freak show?

Jā, lūdzu, uzraksti rītdien. Labprāt palasītu par Taviem freak showiem :-)
17.09.2018 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Un seriāls turpinās ar nākamo sezonu, pārdomas par feminismu.:-D:-D:-D Bāc, pēc darba jāpaķer popkorns, lkm būs interesanti.
17.09.2018 21:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un seriāls turpinās ar nākamo sezonu, pārdomas par feminismu.Bāc, pēc darba jāpaķer popkorns, lkm būs interesanti.

:D
Part 2.
17.09.2018 21:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits