ERASMUS pēdējā kursā

 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Čau! Šobrīd studēju 2.kursā. Ir doma aizbraukt Erasmus 3.kursa 1.semestrī, bet tad sanāk, ka ir pēdējais kurss un jāsāk domāt par bakalaura darba rakstīšanu. Vai tas būtu prāta darbs braukt tad? Jo pavasara semestrī ir daži apstākļi, kas ir šķērslis.
Kāda ir jūsu pieredze?
14.09.2018 17:56 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
TimeToDream, ir tik forši beidzot ārpus augstskolas dzirdēt (lasīt) vēl par kādu, kurš studē to pašu, ko es. :) Lai ko arī izdomāsi - veiksmi studijās! :)
15.09.2018 09:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Skolotājam gadījumā nevajag pedagoģisko izglītību?
Baltu filoloģija, skaidrs. Tad vēl jo vairāk nesaprotu uztraukumu par izglītības kvalitāti, ja lietuviešu valoda ir tev programmā, un Lietuvā var apgūt to pašu baltu filoloģiju.
Kad es biju programmā ar svešvalodas padziļinātu apgūšanu, mums bija pašsaprotami braukt Erasmusā uz attiecīgo valsti vismaz uz vienu semestri, ja ne abiem. Tiem pāris cilvēkiem, kas neaizbrauca, valoda bija jūtami zemākā līmenī.
Nerunājot par daudziem personības izaugsmes aspektiem, ko sniedz Erasmus jaunam cilvēkam. Esmu par to, lai katrs students aizbrauc Erasmus.
15.09.2018 10:09 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Skolotājam gadījumā nevajag pedagoģisko izglītību?
Vajag gan un, lai to iegūtu pēc filoloģijas studijām, tie ir +2gadi, cik man zināms. Bet, vai es pēdējā kursā brauktu Erasmus, tad ļoti šaubos, jo manām studijām pēdējā kursā ir 2 prakses, kas visticamāk nozīmētu tad studēt vēl vienu gadu ar papildus kursiem :D Erasmus ir noteikti ļoti noderīga pieredze, bet, man šķiet, ka Tev ir ļoti nopietni jāapsver visi + un -, savi mērķi un tas, uz ko esi gatava
15.09.2018 11:00 |
 
Reitings 816
Reģ: 21.02.2015
Es savā studiju laikā biju Erasmus Lietuvā. Ļoti daudz ieguvu, bija daudz citādāk kā mācības LV. Mājas pa visu pusgadu atbraucu 1 reizi. Apkārt bija citi Erasmus studenti- Portugāle, Ungārija, Rumānija, Francija, Itālijā, Vācija utt, tāpēc vispār neko zaudējusi nejutos. Man nepielīdzināja 1 kursu man šķiet, ko pēc tam nākamā semestra laikā atguvu. Es teiktu noteikti- brauc!
15.09.2018 13:59 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Es nožēloju,ka es savos baltu laikos neaizbraucu erasmusā.Vismaz būtu jēdzīgāk pavadīts studiju laiks...
15.09.2018 16:05 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Brauc! Daudz nedomādama!
Pati studēju pedagoģiju un aizbraucu pēdējā kursa 1.semestrī. Ne brīdi nenožēloju!! Tā ir labākā dzīves pieredze, kādu savos 20+ varēju vien vēlēties! Tik piepildīta ikdiena, citas kultūras izprašana, attīstīts un uz tehnoloģiju iesaisti tendēts studiju kurss... utt, utt!
Atzīšos- bakalauru neaizskāru ne minūti, esot Erasmusā. Biju Spānijā, tāpēc jebkurš sapratīs- šādā valstī tripus un izklaides gribas vairāk nekā studijas. :D Tomēr, atbraucot atpakaļ, ar KP augstskola visu sakārtoja, eksāmenus Spānijā biju nolikusi, līdz ar to 2.semestrī Latvijā palika vien bakalaura darbs, ko - ja labi grib un savu tematu saprot - var uzrakstīt kaut pāris mēnešos.
Man ar kursabiedreni gan Erasmus ciešāk saistījās ar pusgadu ārzemēs, skaistu vietu apmeklēšanu, piedzīvojumiem, atpūtu,...jo KAD tad vēl, ja ne studiju gados?!.... mazāk ar iedziļināšanos mācībās. Bet ieguvu abus! (l)
16.09.2018 10:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits