Cik ilgi strādājat vienā vietā?

 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Sveikas!
Cik ilgi jums sanāk nostrādāt vienā vietā ? Cik darba vietas ir sanācis nomainīt? Kas jūs notur tik ilgi vienā darba vietā ?
Pašai sanācis jau 3 darba vietas nomainīt, ilgakajā nostrādāts 1.5 g
13.09.2018 16:45 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
daydreamer
Man arī ir tas pats, ka dzīvi negribās izniekot darot to, kas nevisai patīk. Tikai mana problēma, ka vēl īsti līdz galam nesaprotu, kas ir tas, ko es gribētu darīt. Visticamāk tas nav darbs 9-18 un vienveidība, katru dienu viens un tas pats.
Laigan gados esmu jauna, neuzskatu, ka esmu baigā - "klaiņotāja', jo esmu nomainījusi 3 darba vietas, katrā tomēr ieguvu jaunu, pavisam savādāku pieredzi, kas ir tikai pluss, protams, salīdzinoši neilgi katrā darba vietā, bet pilnīgi pietiekoši, lai saprastu,ka konkrētais darbs nav priekš manis. Sāku apsvērt ideju, ka pats ofiss all day..diezvai ir priekš manis. Pagaidām laikam vēl lidinos kaut kur...Ar laiku, gan jau būs konkrētāka izpratne par to kā kam jābūt.:-)
17.09.2018 14:04 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Esošajā darba vietā strādāju 7 mēnešus, mainīt neplānoju, viss apmierina.
Ilgākais, cik esmu nostrādājusi vienā darba vietā ir 9 mēneši. Bet bijušas garas pauzes starp darbiem.No iepriekšējām darba vietām nebūtu gājusi projām, jo paši darbi,profesija patika, bet kaut kā man neveicas ar darba devēju godīgumu. Tajā darba vietā, kur nostrādāju 9 mēnešus, vienmēr presēja, līdz asarām, normāla darba vieta nebija iedalīta(ofisa darbs, bez sava galda,krēsla, datora utt. Nācu ar savu datoru un strādāju vai uz žurnālgaldiņa vai arī, ja bija kāds brīvs galds uz to dienu), naudas nepietika pat komunālo maksājumu apmaksai. Strādāju, centos, ar domu, ka varbūt izturēsies nopietnāk, pacels stundu likmi, bet nekā. Neizturēju un uzrakstīju atlūgumu.
Otrā darba vietā nostrādāju 6 mēnešus, bet priekšnieks diemžēl uzticējās ne tiem cilvēkiem un uzņēmums bankrotēja. Pa starpai bijuši nelieli darbiņi, vai mamma gāja atvaļinājumā, vai uz slimības lapas, tad aizvietoju un paralēli meklēju stabilu darbu. Gājis visādi, lai būtu par ko iztikt, tādēļ par tagadējo darbu grēks sūdzēties:-D Kolēģi super, priekšniecība super, savs kabinets, alga stabila un pilnīgi pietiek visām vajadzībām:-)
17.09.2018 14:30 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Mežone
Arī ir nācies izjust darba devēja dzēlīgumu, īstenībā attieksme ir ārkārtīgi svarīgs darba apstālis, un kopumā darba atmosfēra. Pat ja maksā labi, bet kolēģi un vadība ir šausmīgi, diezvai ir liels prieks un motivācija palikt. Tagadējā darbā konkrēta kolēģe mani ēd ārā, visticamāk vienkārša antipātija. Tāpat arī ir sanācis novērot, ka pret jauniņajiem izturas diezgan slikti, uzskatot tos par zemākiem utt.
17.09.2018 14:46 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Attieksme ir ļoti svarīga. Vissvarīgākais lai neliek atsēdēt konstsnti no- līdz un maksā par labu polisi. Algas lielums pēc tam. Tādu polisi, kādu es prasu, par 500 gadā neviens nevar nopirkt.
Normāls priekšnieks, ļoti okei. Iepriekšējā vietā arī bija forši, bet pamaz personāla priekš apjoma, tehnoloğijas arī palika par vienmuļu. Alga tagad un iepr vietā visa oficiālā. Tur, kur grib lai pašnodarbinos es neeju.
19.09.2018 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits