Cik ilgi strādājat vienā vietā?

 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Sveikas!
Cik ilgi jums sanāk nostrādāt vienā vietā ? Cik darba vietas ir sanācis nomainīt? Kas jūs notur tik ilgi vienā darba vietā ?
Pašai sanācis jau 3 darba vietas nomainīt, ilgakajā nostrādāts 1.5 g
13.09.2018 16:45 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, man ir darba vietas un ir projekti. Tikai darba vienā esmu nostrādājusi ilgāk par 3 gadiem, bet arī ar pauzi pa vidu. Pārējās darba vietās aptuveni pus gadu. Kādreiz tas bija nenopietnas attieksmes pret darbu dēļ, pēc tam vienkārši meklēju savu nišu - esmu gan bankā strādājusi, gan bārā. Šobrīd man nav tādas darba vietas - strādāju, lielākoties, freelance vai iesaistos projektos, kas nav ilglaicīgi. Man, laikam, tā patīk labāk, jo ir daudz lielākas iespējas gan kontaktus nodibināt, gan ikdienu pielāgot savām vajadzībām. Lēnām un ļoti slinki meklēju arī ofisu, uz kuru doties, bet neesmu ar mieru strādat vietā, kas man nepatīk un nepiedāvā vismaz kaut kādu soli augšup attiecībā pret iepriekšējo darba vietu.
13.09.2018 17:04 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Cik ilgi jums sanāk nostrādāt vienā vietā ?[
pašreizējā darba vietā strādāju jau astoņus gadus. Iepriekšējās vairākās ir bijis vairāk par gadu. Ir bijuši arī vairāki projekti, kur pēc projekta beigām nav arī vairs amata. Ilgākais projekts ir ildzis 8 mēnešus.
Kas notur - darbs patīk, kolēģi patīk un ir interesanti. :-D
13.09.2018 17:02 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Esmu mainījusi 2 darba vietas, pašreizējā strādāju jau gandrīz 5 gadus. Neesmu no tiem cilvēkiem, kas nepārtraukti lēkā no vienas darba vietas uz citu. Man patīk stabilitāte un ja darbs/kolēģi/samaksa apmierina, neredzu nekādu iemeslu meklēt ko citu.
13.09.2018 16:58 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Tādas nopietnas darba vietas (kas nav vasaras darbi brīvlaika laikā) ir trīs.
1. Nostrādāju 3 mēnešus.
2. Nostrādāju 2,5 gadus.
3. Tagad strādāju vairāk kā 1.5.g.
13.09.2018 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits