bisku gribas pacakareties. idejas?!

 
Reitings 6
Reģ: 31.08.2017
hello dudas.
situacija sekojosa - ar so virieti tikamies paris menesus. viss perfekti. ja parak lieliski, tatad kkas nav kartiba. bet nu go with the flow. menesi atpakal sis pateica, ka grib but ar mani attiecibas un ka tgd esam ara no single market, ar nevienu netiekamies, dzesamies ara no tinder un bumble. viss jau forsi lidz mirklim, kad divas nedelas atpakal atvalinajuma sis sanem messidzu, paskatas uz mani un uz telefonu un atkal uz mani un saka - oh emily you are too late now. kops ta mirkla vins ir devis tikai drupacas, kuras es veiksmigi esmu pabidijusi malina jo mana pasaule isti negriezas ap vinu. pateicu ka varu aiziet maizi nopirkt jebkura veikala un man vina drupacas nav vajadzigas. sis sak dievoties, ka nenormali bizi. viss kartiba un taa. cmon. pirms tam menesus nebija tik bizi ne, vienmer atrada laiku pazvanit. ok, atsledzos no vina, domaju nav verts ieguldit energiju vina. paris dienas klusums, peksni uzrodas un atkal izturas ka nekas nav noticis, viss superigi. prasu kadas speles spele - vins kadas speles mila?! grib mani satikt sodien. vakar didijos un pieregistrejos tinderi ar kreiso profilu, 2 svaipi un bingo - match. sak tekstot, viss tik pazistams un paredzams. speleju lidzi. 4 stundu laika vins pat neiebrauca, ka ta esmu es jo visi joki manejie un viss tiesi ta ka es butu normali darijusi. prasa - kad var uz randinu. saku - rit (tas bija vakar par sodienu). vins ta - rit nevaru, bet ceturtdien un visas brivdienas varu. man gan teica ka vins loti grib mani satikt, bet var tikai tresdienu izbrivet, jo parejas dienas ar sikajiem ir.... ok, turpinam melot. nav jau ta ka man nav neka labaka ko darit, bet sobrid man tiesi gribas pacakareties. ta nu turpinam runat, feikais randins rit. sodienas randinu vins nav atcelis. bet domaju nemaz neiet. neeeext! bet kreisa chikse - domaju aiziet rit ar savu vienkarso draugu (uz kuru vins ir nonormali greizsirdigs jo pasam ir maza virina sindroms un vins klat nestav manam draugam) uz to vietu tiesi tad kad sis tur ir un pec kada laicina uzmessidzot no sava numura, ka vina nebus. vai ari pateikt acis. karoce - idejas ka pacakareties?!
un tekstus par to ka karma naks atpakal, paturat pie sevis, aizskartas jutas un iedragats ego - ari var paturet pie sevis. visas tur esam bijusas, nav tur ko par to runat.
dzivoju lai taisitu sudus lielakus un smirdigakus kad vini uzprasas. poooop.
12.09.2018 11:39 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es tavā vietā būtu sarkastiska bitch. Nogaidi,kad viņš ierodas pirmais. Aizej pasūti sev kafiju. Ar tasīti mierīgi dodies viņam klāt,pat tad,ja viņš ir redzējis ka tu ienāc. Apsēdies blakus un mierīgā tonī saki - oi,piedod ka nokavēju. Ilgi gaidi?
Viņš apmulsīs. Nesapratīs ko darīt. Bet tu,mierīga,rāma,bez scēnām publiskā vietā malko savu kafiju.
Tāds būtu mans gājiens. :-D
14.09.2018 09:53 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Bija aizraujoši lasīt.
14.09.2018 11:41 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Tak rezultāts kur? Vai tad vakar nebija randiņš?
PS....cerams neraud spilvenā tagad. Jo šitādas cūcības, aiz pofigisma un vēsās meitenes aizsega, veic tikai indivīds, kam stipri skauž un nespēj akceptēt, ka viņa nebija tā, kas pirmā sāka šļukāt tālāk.
14.09.2018 11:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits