Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lotte, klasiski - gan jau sieviete arī vainīga. Viņa ir laimīgās attiecībās, kāda tur koķetēšana. Ja viņa autores vīram iepatikās, vai, kā viņš saka - viņš iemīlējās, iespējams, ka viņš parastus pieklājības žestu sāka tulkot kā ko vairāk. Varbūt viņam ir sakāpis galvā, ka viņš ir bez maz vai Apolona un Deivida Bekhema apvienojums, un iedomājās, ka sieva nav pietiekoši laba. Bet patiesībā viņš ir ofisa frīks, kas citām sievietēm nemaz neinteresē, bet viņa sieva ir tā neko un ātrāk atradīs normālu otro pusīti, un, kad viņš, kolēģes atstumts, asti kājstarpē iespiedis, ies atpakaļ pie nu jau bijušās sievas, viņu sagaidīs skaista sieviete ar daudz labāku vīrieti, nekā viņš jebkad ir bijis.
15.09.2018 09:22 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Linda Gramane, ak, dies! Turies. Situācija neapskaužama.
Es laikam ar savu raksturu šķirtos un sāktu dzīvot savu dzīvi.
15.09.2018 09:29 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Raven
Tik iedvesmojoši uzrakstīji,ka “noķēru” iedvesmu autores vietā! :-D
Cerams, tā notiks ar pašu autori arī:-) Degunu gaisaa;-)
15.09.2018 10:23 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Ļoti žēl, ka viss tā iegriezās. Nožēlojami, tā vnk izjaukt ģimeni un pat nepamēģināt ko labot, it īpaši ja ir bērni. Bet lai jau iet.
Bet vispār pēc kā tāda bez žēlestības, maximāli sev labvēlīgi jākārto lietas ar nekustamo īpašumu (ja tāds ir ), jau sāc vienoties par uzturlīdekļiem bērniem.

Arī iesaku tagad koncentrēties un materiālo lietu nokārtošanas. Neredzu jēgu te vilkt garumā oficiālu šķiršanos. Jo pat ja vīrs pārdomās un gribēs atpakaļ, ja viņš reiz tik vienkārši ir varējis pamest sievu un bērnus, tad diez vai jebkad viņam varēsi atkal uzticēties un būt laimīga ģimene.
klasiski - gan jau sieviete arī vainīga. Viņa ir laimīgās attiecībās, kāda tur koķetēšana. Ja viņa autores vīram iepatikās, vai, kā viņš saka - viņš iemīlējās, iespējams, ka viņš parastus pieklājības žestu sāka tulkot kā ko vairāk

Nu mēs jau nezinam, vai viņa ir laimīga attiecībās, tik zināms, ka bildēs tā izskatās, bet tas nav drošs rādītājs. Un tik pat labi viņai šķita jautri darbā pakoķetēt un papriecāties, ka kāds pavelkas līdzi. Tik iespējams nemaz nebūs priecīga, kad uzzinās, ka šis viņas dēļ pametis sievu. Bet varbūt būs, kas zin, kas viņai galvā darās.
Katrā ziņā, ar domāju, ka nav ko baigi vainot meiteni, bet nav nekādā gadījumā arī ko žēlot.
kad viņš, kolēģes atstumts, asti kājstarpē iespiedis, ies atpakaļ pie nu jau bijušās sievas, viņu sagaidīs skaista sieviete ar daudz labāku vīrieti, nekā viņš jebkad ir bijis.
+
Tu vēl esi jauna un izklausies forša meitene, viss tev būs, lai tik ātrāk aizmirstās šie pārdzīvojumi. Turies!
15.09.2018 10:27 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Šeit daudzas uzsver, ja bērnu dēļ vajadzētu palikt kopā utml. Es tikai gribēju izteikt viedokli kā cilvēks, kurš uzaudzis ģimenē, kur vecāki palika kopā bērnu dēļ. Teikšu kā ir, tas bija ļoti sāpīgi noraudzīties no malas viņu izturēšanos, vēsumu vienam pret otru, klausīties neskaitāmos konfliktos, tāpat arī redzēt kā viens no viņiem, kuram kaut kādas jūtas vēl palikušas, pārdzīvo, ka neizdodas atjaunot attiecības. es tiešām būtu vēlējusies kaut viņi būtu izšķīrusies tad, kad parādījās tāds iemesls nevis ilgus gadus mocījuši paši sevi un savus bērnus. Bērni nevar izaugt laimīgi ģimenē, kurā vecāki nav laimīgi. Tāpat arī bērni saprot daudz vairāk nekā mums šķiet, un ir jābūt tiešām talantīgiem aktieriem, lai uzturētu ilūziju bērniem, ka viņi uzaug laimīgā ģimenē. Ja ir iespēja uzaugt pilnā laimīgā ģimenē, tad lieliski. Ja nē, tad tomēr labāk ir iet katram savu ceļu un kļūt laimīgam kopā ar kādu citu, bērniem veltot daudz uzmanības un mīlestības un paskaidrojot, ka bērnus tik un tā mīl abi vecāki un ka dzīve dažreiz gadās tā, ka vecāki viens ar otru kopā vairs nav laimīgi.
15.09.2018 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Varbūt būsi beigās ieguvēja, kaut arī tagad sāp. Nu kabtas par gājienu, iet prom no ģimenes atstāt bērnu tiklīdz kā kājstarpe ieniezas.... wtf . Man gan iz dzīves ir viens šāds piemērs, tikai tā, kas danci riņķi ir sieviete. Viņai 2 mazi bērni, 30 gadi un 2 laulības aiz muguras. Ar otro vīru izšķīrās, jo redz bija "baigā ķīmija" ar 8 gadus jaunāku puisi. Viņam tad bija nieka 20. Lieki teikt, ka iemīlēšanās pārgāja un viņa arī to pameta. Un tā tas turpinās uz riņķi vien, uz riņķi vien.
15.09.2018 11:06 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Žel sevis žēl meitas, žel ka tik daudzi gadi kopā bet viņam “norāva” galvu kāds kurš pat nav ieinteresēts, žēl sevis, jo sāp kā ellē, žēl, ja tikai naktīvaru raudāt, bet dienā jātēlo, ka viss labi, jo žēlo bērnus, ka jāredzot būt māte, kas raud. Sāp ļoti, ka šķiet, ka galu sev varētu padarīt, ne jau nauda( jo tā bija mab vairāk nekā vinam) ne jau es ne jau viņš, bet meitas tās ir žēl, žēl, ka viņas nevarēs dedzēt kā ur dzīvot pilnvērtîgā ģimene jo tētim ir jūtas pret meiteni kurai viņß ir virnaldzigs. Uhhhh raudu un nevaru parakstit. Piedodiet bet sodien kadam svesam gribas ko teikt jo to savejiem vel nevaru sagremoy un pateiktp

Nu re, ar labiem nodomiem, cosmo meičas (māsa un informatore tai skaitā) nobruģēja tev ceļu uz elli. Kam to visu vajadzēja? Vai sarunas laikā kaut ko jaunu uzzināji? Neko, jau iepriekš zināji, ka samīlējies citā. Nebūtu runājusi, būtu vīrs pasapņojis, saņēmis atraidījumu un novērtētu ģimeni. Bērni neko neuzzinātu. Bet tagad? Tēvs aizgājis, bērniem trauma. Tēvs pēc laika attapsies un gribēs atpakaļ. Un tad būs tev morālā dilemma- ņemt vai neņemt viņu atpakaļ. Jo nav runa par jums, bet arī bērniem - vai ir ok neļaut tēvam dzīvot kopā ar bērniem tikai vienas muļķīgas situācijas dēļ? Galu galā neko nogrēkojis nav, jo mīlestība bez atbildes jūtām. Ja ņems atpakaļ- bērniem atkal trauma (te ir, te nav tēvs), ja neņems- bērni to pārmetīs visu dzīvi mātei. Sviests!
Nevajag klausīt padomus meitenēm, kas tic vienradžiem un rozā brillēm 50-60 gadu garumā. Dzīve ir dzīve, visādi gadās. Neviens nav ideāls. Arī kad pašas kļūdāmies, vēlamies, lai mums piedod. Bet jāmāk piedot arī citiem.
Tev jāsaprot, ka ķīmisku procesu dēļ smadzenēs (iemīlēšanās) viņš nav adekvāts, viņš ir kā salietojies, viņa domāšanas funkcija ir traucēta. Savā ziņā- vainu mīkstinošs apstāklis :D Nogaidi, nevajag nevienam stāstīt, kas noticis. Ļoti ticams, ka atgriezīsies līdz ar domāšanas funkcijas atjaunošanos.
15.09.2018 14:31 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kaa tu vispaar vari teikt, ka beerni paarmetis? Tu vinis audzini? Kas par sviestu nu!
15.09.2018 14:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tu neesi vainīga, ka viņš iemīlējās citā. Tevi viņš mīl, bet otrā ir ie mī lē jies. Tas pāries un vēlāk viņš nesapratīs, kāpēc fā notika, kapec tā izdarīja, bet sobrid viņš nav spējīgs uz citādu rīcību, tada ir cilvēka daba.
Vēl - tajā bridi, kad visu atklāji, nevajadzēja sēsties un visu izrunāt - vajadzēja likt viņam domāt, ka, iespējams, Tev ir kāda dēka. Tici man, aizmirstos uzreiz kolēģīte un gribetu tevi sev uz visiem 100. Tāda ir vīrieša daba, mīļās, viņi nav tādi kā mēs

+++++
Ļoti pareizi uzrakstīts.
Sievietes bez padziļinātām zināšanām psiholoģijā ir ļoti slikti padomdevēji attiecību jautājumos- no turienes tie padomi- pamet, pamet, pamet. Panaceja visām attiecību likstām. Varētu domāt, ka tie nākamie ir diži labāki par iepriekšējiem :D Varētu domāt, ka vispār eksistē tāds Mr.Ideālais bez trūkumiem. Varētu domāt, ka vispār eksistē kāds cilvēks bez trūkumiem. Un itkā jūs pašas vienmēr esat ideālas. Es par cilvēciskumu pāri visam!
15.09.2018 14:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis,

Kaa tu vispaar vari teikt, ka beerni paarmetis?

Mamma aizdzina labo tēti- tieši tā bērni sapratīs. Varbūt vēlāk, pieaugušā vecumā bērni uztvers mammas domu gājienu, bet bērnībā mamma būs vainīga.
15.09.2018 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Nu jau gan, pataisījāt autori par vainīgo. Smieklīgi. Un pat ja pēc laika nāks nolūgties, tad, protams, būs jāpieņem lēmumi. Vai labāk pievert acis un ļaut, lai kundziņš dzīvo kā patīk un dara, ko grib? Kāda tad jēga no laulības?
15.09.2018 15:14 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mamma aizdzina labo tēti- tieši tā bērni sapratīs. Varbūt vēlāk, pieaugušā vecumā bērni uztvers mammas domu gājienu, bet bērnībā mamma būs vainīga.

Kas par muļķībām? Ja vien māte burtiski neizdzen tēvu no mājas, aurojot lai vācas, viss pārējais ir atkarīgs no tā, kā vecāki bērniem to pasniedz. Kur var nest šitādu sviestu?
15.09.2018 15:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vai labāk pievert acis un ļaut, lai kundziņš dzīvo kā patīk un dara, ko grib? Kāda tad jēga no laulības

Tava situācijas interpretācija atklāj naidu pret vīriešiem. Laužas ārā personīgie negatīvie pārdzīvojumu attiecībās ar vīriešiem.
Atkārtošos- objektīvi šajā situācijā vīrietis neko nav izdarījis. Ja kwds kādam izraisa hormonālu sprādzienu iemīlēšanās dēļ, tad tas ir ķīmisks process smadzenēs nevis brīva, apzināta izvēle. Vīrs būtu vainīgs, ja viņam būtu romāns, viņš gulētu ar kolēģi, ja to apzināti slēptu no sievas. Bet te- no mušas uzpūsts zilonis.
Loģika- ja vienreiz tā gadījās, gadīsies vēl, neiztur kritiku. Cik tad no jums, svētules, apprecējās ar savu pirmo mīlestību? :D
15.09.2018 15:30 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nebūtu runājusi, būtu vīrs pasapņojis, saņēmis atraidījumu un novērtētu ģimeni

Nu, to mēs zināt nevaram. Varbūt būtu, bet varbūt būtu tā pat pametis autori, jo “atskārta, ka nemīl viņu” (nesaku gan, ka Tavs scenārijs, Viedā Minka, ir nereāls - tādu gadījumu liekas ir daudz). Otrkārt, ne visi var izlikties un tēlot neziņu, esot attiecībās (pieļauju, ka to varētu daļēji ietekmèt tas, kā cilvēks vispārīgi attiecas pret jēdzienu “kràpšana”). Ja cilvēks ir no tiem, kas to nespēj, agràk vai vēlāk visticamāk aizvainojums tā par “izlīdīs” un attiecības tiks ietekmētas, vienīgi līdz tam var novest gadi, kuri piekrāptajam diez vai būs viegli.
Treškārt, šajā konkrētajā situācijā vīrs aizgāja diezgan viegli, līdz ar to diez vai parādīja sevi kā cilvēku, uz kuru var paļauties. “Elle” autorei izklausās būtu jebkurā gadījumā - gan tagad, gan, ja turpinātos šis teātris (visi nevar uztvert vienu un to pašu situāciju vienādi).
15.09.2018 16:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja cilvēks ir no tiem, kas to nespēj
piebilde - nespēj vai negrib
15.09.2018 16:07 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Mīļā Linda Gramane.,
lai arī cik briesmīga Tev neliktos pašreizējā situācija, lai cik ļoti Tu nebūtu emcionāli spidzināta, tici, laiks visu noliks vietā! Zinu, tas ir banāli, bet tikai laiks Tev ļaus atskatīties pagātnē ar skaidrākām acīm. Un pievienojos Anne domām, beigās Tu būsi ieguvēja.
Esmu ņēmusi labu mācību līdzi no pagātnes un tā ir, nepazaudēt sevi. To arī novēlu Tev. Sūtu sirsnīgus sveicienus un laba vēlējumus.
xoxo
15.09.2018 16:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Treškārt, šajā konkrētajā situācijā vīrs aizgāja diezgan viegli, līdz ar to diez vai parādīja sevi kā cilvēku, uz kuru var paļauties

Saruna vīru negaidīti iedzina strupceļā-viņam patiesībā nemaz nebija citu variantu. Tas, ka tieši tā beigsies "izrunāšanās", bija skaidrs jau pirms autore parunāja. Ko gan citu vīrs varēja darīt? Kļūda bija runāšana, jo liedza vīram laiku apdomāt lēmumu. Saruna viņu piespieda pieņemt lēmumu lielā steigā, neplānoti. Varbūt, apdomājot, vīrs pieņemtu citu lēmumu. Atšķirība tajā, ka nogaidot un neskrienot notikumiem pa priekšu, ir zināma varbūtība, ka viss atrisināsies pats no sevis (vīrs sapratīs, ka sievu mīl, bet kolēģe ir tikai aizraušanās, mirkļa vājums un liksies mierā), bet piespiežot vīru pie sienas ar "sarunu" šis, potenciāli labākais iznākums, tiek iznīcināts. Tagad arī bērni iejaukti, jo tēvs aizgājis. Vecais teiciens- runāšana sudrabs, klusēšana-zelts.
15.09.2018 16:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Viedā Minka, tad sanāk, ka augsta stresa situācijā vīrs, ar diezgan vieglu sirdi, izvēlas bēgt, vai arī (kas, manuprāt, pat ticamamāks) bija jau pie šī lēmuma nonācis, saruna vienkārši bija katalizators. Turklāt, vīrs ir tas, kurš šajā gadījumā šo situāciju radīja un sievas saruna var tik redzēta kà sievas “piespiešana pie sienas”. Godīgi sakot, šīs ir tikai manas spekulācijas par tèmu, jo pāri pat nepazīstu (pat, ja pazītu, diez vai pazītu tik labi, lai šādi apzelētu viņu attiecības - tāpēc, Linda, ja šo lasi, lūdzu, neuztver personīgi), un savu komentāru rakstu tikai tāpēc, lai pateiktu, ka man neliekas īsti godīgi pārmest sievai runāšanu, jo viņa arī ir cikvēks, ar savām jūtām, ne tikai vīrs.
15.09.2018 17:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka
Kādi varianti līdztiesīgās partnerattiecībās vēl pastāv bez izrunāšanās, runāšanas un problēmjautājumu risināšanas vienam ar otru? Kas tās par divu cilvēku attiecībām, kur problēmas risina aizmuguriski, iesaistot trešos, ceturtos, piektos - mīļākos, ziņnešus, starpniekus un intrigantus? Kur ir tā vienradžu pasakzeme, kur deus ex machina atrisinās visas problēmas bez abu iesaistīto labās gribas, prasmēm un varēšanas?
15.09.2018 18:10 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Autore, man Tevis tiešām ļoti žēl. Situācija neapskaužama. Zinu, ka tas šobrīd neko neizteiks, bet arī gribētos teikt, ka laiks visu dziedēs un saliks pa plauktiņiem.
Šeit izskanējušie viedokļi vien pierāda to, cik mēs esam dažādas personības. Viedā minka, te visiem tapa skaidrs, kā Tu rīkotos šajā situācijā, taču nu, Dieva dēļ, neber tagad autoreiz sāli brūcēs - ja Tu nebūtu runājusi ar vīrieti, tas nenozīmē, ka tā ir vienīgā pareizā pieeja konkrētās situācijas risināšanai. (t) Gandrīz visi te esam pieauguši un saprātīgi domājoši cilvēki, kas patstāvīgi spēj pieņemt lēmumus. Es arī būtu runājusi. Un arī nepieļautu situāciju, kurā vīrs dzīvo dubultu dzīvi, ja reiz būtu lietas kursā par to, ka kas tamlīdzīgs notiek. Tu uz tādu situāciju pievērtu acis. Abi varianti labi - katram savs.
15.09.2018 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits