Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāpēc atriebties? Ja sieviete vēlas romantisku vakaru ar mīļoto, bet tas kārtējo reizi "aizkavējas", kāpēc nepieņemt piedāvājumu no kāda cita cilvēka? Nevienam neviena dēļ nav jāupurējas. Katram ir tiesības dzīvot tā, kā vēlas. Ja vīrs dod priekšroku kolēģei, tad arī sieva drīkst savu brīvo laiku aizpildīt pēc saviem ieskatiem- romantiskiem vakariem vai kā citādi.
13.09.2018 22:38 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ekonomikā to sauktu par izvēles cenu- izvēloties kolēģi, zaudē savas unikālās tiesības uz sievas lietošanu :D
Ir pat tāda veca anekdote- Vīrs mīļākajai asinot nažus, pieķer sevi pie domas, ka sievai nav gadiem asinājis, bet naži vienmēr asi :D
13.09.2018 22:40 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Akd cik dzelzaina logika, paspietiekama sieviete neinteresejas par to, ka virs aizkavejas darba, ka chatojas ar citam, ka siekalojas gar kolegem utt, pati taks bauda vakaru ar vinciku ar draudzenitem. Nuuu man krasi atskiras uzskata par attiecibam. Tad prieks kam tik paspietiekamai sievietei vajag veci majas? Tad var but briva, piekopt brivas attiecibas vai nepreceties un nedzivot kopa, a nafig? Naglinu tak pati var iesist siena, masinu aidzit uz servisu un vakarus pavadit ieshmigojot ne ar savu virieti un berniem ja tadi ir :-D Pilnigi normali ir paintereseties, ja virs aizkavejas, sagaidit ar tam pasam kotletem un sagaidit, ka vakaru virietis veltis atputai ar savu sievieti ne carojoties ar seksigo kolegiti un pie tam, neticami!!!, bet tas nee cik neliecina par pasnepietiekamibu, ta nu citas gimenes notiek, kad nelakstojas publiski ap citiem, vakaru pavada kopa, bet ko nu es ka izradas zinu :-D
13.09.2018 22:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tad prieks kam tik paspietiekamai sievietei vajag veci majas?

Tā jau tās zāģētājas rodas, no kurām kungi mūk. Ja visi darbdienu vakari un brīvdienas jāpavada ar savu sievieti vai atskaitoties, kur, ar ko, cik ilgi, tad jau kā tādā stingrā režīma cietumā :D Un tas viss tiek ietērpts- cieņa pret sievieti.
13.09.2018 22:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tad prieks kam tik paspietiekamai sievietei vajag veci majas?
Tā jau tās zāģētājas rodas, no kurām kungi mūk. Ja visi darbdienu vakari un brīvdienas jāpavada ar savu sievieti vai atskaitoties, kur, ar ko, cik ilgi, tad jau kā tādā stingrā režīma cietumā Un tas viss tiek ietērpts- cieņa pret sievieti.

Tā nav atbilde uz viņas uzdoto jautājumu. Vajag tādu mājās, lai būtu kam ēst taisīt un otrais sekss dienā pēc cita kolēģīša? Kā tur īsti ir?
13.09.2018 22:55 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vieda minka, nesmidini, es piiilnigi ne cik nebaidos, ka mani virs pametis, jo vinam japavada laiks ar mani un bernu, iedomajies, neticesi, bet vinam pasam gribas pavadit laiku ar mani un bernu, man nav vajadzibas meklet vientulas draudzenes, lai isinatu vakarus ar kokcikiem ;)
Skatos, ka tev dama viens gudrinieks ir kartigi izskalojis smadzenes, vai ari pasai patik iet ar citiem, ta teikt, lai jau vins dara, ko grib, man ir citi rinda :-D es reali zinu tadu damu, kurai pofigs cik ilgi draugs darba, jo ir tak citi, kuri isina vakaru.
Ne nu ta logika, drizak tev pasai lipa tric, ka virietim ar tevi nepietiks, nebus interesanti kopa, nedod dievs nosauks par zagetaju, tapec vins staiga apkart un dara, ko velas, bet ta nav visam, ne visas ir attiecibas ar siekalu tecinatajiem un tusetajiem apkart ar draugiem, kuri ieskrien sad tad pec pisiena un tiram drebem :-P Sedi un sapno, ka tikai tavs vecis ir laimigs, jo esi nu tiiiik saprotosa, paspietiekama sieviete
13.09.2018 23:08 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Es iespējams esmu naiva un varbūt tiešām pēc 20 laulībā nodzīvotiem gadiem mani uzskati mainītos, lai gribētos ticēt, ka aprecēšu kādu ar tādiem pašiem uzskatiem kā man. Man nebūtu pieļaujama ne krāpšana tiešā nozīmē, kad mīcās palagos ar citu, ne arī autores minētā kolēģītēs publiska apskaušana no muguras, telefona slēpšana, utt. Ja vēlas kādu citu, lūdzu - šķiramies. Man tāda brīvā laulība, kā viedās minkas aprakstā nebūtu pieņemama. Kāda jēga tad vispār palikt kopā?
Pašpietiekam vai nē, man ir vienalga ko citi par mani domātu, bet nu man nav vajadzīgs blakus krāpējs, pat ja tikai paņurca kolēģīti pustdienlaikā, bet mājās tēlo paraugvīru. Man nav ne jāzāģē otrs, lai kļūtu tāds kādu es vēlos redzēt, ne jālien no ādas ārā, lai tik mani nepamestu, ne jātēlo, ka neko neredzu, jo redz esot tāda vīriešu suga, kuriem laikam pazūd spēja pieņemt saprātīgus lēmumus, tiklīdz pie apvāršņa parādās jauna, skaista gaļa. Nav vienam jācenšās glābt laulība, ja otrs to nevēlas. Viens par abiem cīnīties nevar. Man krāpšana nav pieņema un viss.
Jā, es esmu privātīpašnieciska un nevēlos savu partneri ar kādu dalīt, tādēļ jau tā ir laulība, nevis vienkārši piegulētājs bez nopietniem plāniem. Tas gan nenozīmē, ka mana pasaule sabruktu, ja vīrs vēlētos šķirties, vai ja es uzzinātu, ka mani krāpj. Nevajag būt no otra atkarīgam, bet nevajag arī sevi pazemot.
14.09.2018 00:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Meitenes, jūs interpretējat komentārus ārpus konteksta. Mēs te neapspriežam Nightsky, manu, Missmia laulību vai to, kā kādai jābūt ideālai laulībai. Autore ir izlikusi savu sāpi, kurai ir trīs risinājumi- zāģēt ("izrunāties"), pamest vai pašai kļūt par vīra "medījumu". Ja vīrietim atmodušies mednieka instinkti un tos realizē uz kolēģi, sievai jāmaina sava uzvedība, lai vīram ir izarts medīt sievu.
14.09.2018 08:38 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Izrunāties = zāģēt. :D Aplausus studijā! Nu ja, ka vīrietim nav jādara nekas, tikai tas, ko grib, bet lai meitene domā, ka visa vaina viņā un kaut ko mēģina glābt.
14.09.2018 08:51 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Nezinu, kur tu manā tekstā saskatījis vīra vešanu pie prāta. Tieši otrādi - ja viņš vēlēsies iet, viņš to var darīt, es nevienu netaisos noturēt vai pierunāt, bet tas ir jārisina kā izglītotiem homo sapiens pienākas. Ar to cilvēks atšķiras no dzīvnieka, ka viņš nedarbojas tikai instinktu līmenī un neskrien pāroties ar katru kaut cik pievilcīgo pretējā dzimuma pārstāvi un pēc tam itkā nekas nebūtu bijis dodas mājās pie sievas. Manās attiecībās ir tā, ka mēs katrs ieguldām laiku,enerģiju, emocijas un sagaidām no otra to pašu. Nē, mēs nepavadam visu brīvo laiku kopā un neesam viens otram pielīmēti, taču mēs jau pašā attiecību sākumā novilkām sarkanās līnijas, kuras iezīmē to, ka seksuālā rakstura aktivitātes netiek veiktas ārpus mūsu attiecībām, kā arī esam runājuši ka tas būtu tikai normāli izrunāt ar otru cilvēku, ja dzīvē sagādās, ka sirsniņā iekrīt cits un cilvēcīgi izšķirties pirms tiek veiktas tālākas darbības. Un jā, tā būtu necieņa pret otru šo pārkāpt visu šo. Nu tak izšķiries un štepselē ko vien vēlies. Ieteikums atrast kādu citu ar ko pavadīt laiku kamēr vīrs guļ ar kolēģi vispār ir absurds, neredzu nekādu jēgu tad laulībai un attiecībām, tad nafig tev tas vīrs ir vajadzīgs ja abi laižat pa kreisi? Kopā lētāka dzīvošana? Labāk izskatās statuss sabiedrības acīs?
14.09.2018 09:06 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Parasti jau attiecību sākumā abi ir noskaņoti dzīvot uzticībā, bez kādām domām par gēkošanu pie malas. Un tad pēc kādiem 5-7 gadiem parasti vienu vai abus sāk vilkt uz piedzīvojumiem. Tas ir laiks kas abi jau ir normāli sadzīvojušies, pieslīpējušies un šķiet kas vēl varētu traucēt laimīgai laulības dzīvei. Tas ir laiks kad vajadzēto ļoti padomāt un piestrādāt, abiem pie attiecībām. Vīrieši parasti ir slinkāki, jo ir doma, kāpēc iespringt attiecību uzlabošanā, ja pie malas var dabūt ātri un gatavu. Dabūt un aizmirst. Un mierīgi var dzīvot tālāk. Protams saprotot ka pie atklāšanas viss var izjukt, tāpēc visu tur noslēpumā un kas vienreiz bijis, var nekad neatkārtoties.
Cik esmu dzirdējis "vīru runas" ir tādi kuri to nekad nav darījuši un visticamāk arī nedarīs, ir tie kas to dara vairāk vai mazāk regulāri, paturot visu slepenībā.
Kā ari ir tādi kuri vienreiz sagrēkojuši un iespējams nožēlo to, un nekad neatkārtos. Tikai par to neviens nezin, pat vistuvākie draugi.
Un darugi te nāk tikai par sliktu, jo tie kuri to pat nedomā darīt, darugu ietekmēti var sagribēties pamēģināt. Tieši tāpat kā ar smēķēšanu un alkoholu pusaudžu gados.
Tas kas notiek ar šiem nedarbiem, varētu arī nenotikt, lai arī cilvēks pats par visu atbildīgs, tuvākais cilvēks var daudz darīt abu labākai dzīvei.
14.09.2018 09:06 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Jā, man arī iekrita acīs tas, ka izrunāties Viedās minkas acīs nozīmē zāģēt. Nē, nu var jau būt ka tā arī var gadīties, ja sieviete ir nelīdzsvarota histēriķe, bet normāli cilvēki ir spējīgi apsēsties pie galda un runāt par lietām, kas skar viņu abu attiecības. Tas, ka sievai jāmaina sava uzvedība, lai vīram būtu interesanti viņu medīt ir līdzvērtīga bomba. Kārtējā, kurā kultivē uzskatu, nekā sievai ir jādara viss, bet vīrs var vēsi pie pirmās neapmierinātības sākt štepselēt darba kolēģes un sievai vēl joprojām nezinot kas ir tas, kas vīram attiecībās pietrūkst, tajā situācijā jāsāk vēl vairāk iespringt un darīt visu iespējamo un neiespējamo, lai vīrs nedod dies vēl neuztvertu to par zāģēšanu. Un vīram protams nekas nav jādara, lai strādātu pie attiecībām, cik forši būt vīrietim!
14.09.2018 09:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
No manas puses šis strādā abos virzienos , es neuzskatu ,ka man būtu jāatskaitās par katru soli un SMS , un no otram arī nelieku to darīt ...
14.09.2018 09:35 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izrunāties = zāģēt.

Izrunāties ar otru cilvēku nozīmē uzklausīt un izteikt savas domas.
Nu ko vīrs autorei pateiktu? "Dārgā, tavas aizdomas ir pamatotas. Kolēģe ir brīnišķīga, viņai ir ļoti skaista, šarmanta, interesanta sieviete. Mani pie viņas velk kā lapseni pie medus. Es viņa varu klausoties no rota līdz vakaram. Es mostos ar domu par viņu, eju uz darbu, cerībā, ka arī viņai ir jūtas pret mani un dodos gulēt domā par viņu". Un ko sievai uz tādu kaismīgu atzīšanos atbildēt? "Mīļais, bet kas tev pietrūkst mūsu attiecībās?" Un ko viņam atbildēt:"Pazīstu tevi daudzus gadus, zinu kā vecu grāmatu. Bet kolēģe ir tik pievilcīga, aizraujoša- kaut kas jauns un nebijis". Un? Viss, ko sieva var piedāvāt- šķirties. Un ko vīrs? Piekrist. Tad kāda jēga sarunai? Vai sieviete spētu saglabāt vēsu prātu, uzklausot vīra jūtas pret kolēģi? Šaubos.
14.09.2018 11:21 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
:-D:-D:-D
14.09.2018 11:50 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
No kurienes tāds uzskats, ka vīrietim to vien vajag, kā medīt? Medīt sievu. Johaidī. Sapnis, ne attiecības.
Ir jau pa pilnam mērkaķu un cūku, vai citu vienkārši lopu, bet vispārīgi skatoties vīrietis taču nav dzīvnieks plēsējs, kam medīt ir izdzīvošanas instinkts. Tomēr ja nu ir pagadījies mūžam izsalkušais tīģeris vai pelīšu ķērājs ūpis, lai lido uz citu pļaviņu medīt. Tur pat lāgā nav vietas dialogam. Maksimums - "paskaidro, kāpēc tā rīkojies un dodies prom"
14.09.2018 11:55 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Turies!
14.09.2018 12:00 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Viedā Minka
Nu pieņemsim, ka sieva tagad arī meklēs mīļāko. Un cik ilgi šitā čakarēsies? gadu, divus, trīs? Kamēr vīram kaut kas pieleks? a ja nu viņam nepielec? tad dzīvosiet laulībā, katrs ar savu mīļāko? Kas tad tā vispār pa laulību, cirks ne laulība. Tas ko tu raksti, izklausas ļoti nogurdinoši, laikietiplīgi, un nemaz nav labi nervu sistēmai, kas noteikti atstās kaut kādas sekas nākotnē uz veselību un mērķis nemaz neataisno līdzekļus, jo kāpēc gan kāds gribētu atpakal krāpēju? Vairāk izklausas pēc tādām pusaudžu spēlītēm, kurš nu tagad ņems virsroku un pierādīs / ieribs viens otram. Vieglāk un pareizāk būtu patriekt šitādus krāpējus / krāpējas un atrast citu, ar kuru būs mierīga dzīve bez visiem šiem muļķīgajiem izgājieniem. Bet, portams, es saprotu, ka ir cilvēki kuriem dzīve ir ļoti garlaicīga un grib ķert kaut kādu action un spēlēt līdzi visam šitam farsam, bet ir arī cilvēki, kuriem nav laika šāda veidu muļķībām un viņi negrib izniekot savu dzīvi dēļ idotiem / idiotēm, jo galu galā nodevība pret otru jau ir notikusi, ja kāds / kāda ar to var sadzīvot, lūdzu, uz priekšu, bet ir cilvēki kuriem ir tāda lieta kā pašcieņa (tev iespējams svešs vārds) un kuri ar tādām lietām sadzīvot negrib un nevar, tāpēc šie cilvēki šāda veida situācijas atrisina ļoti ātri - paceļ cepuri un aiziet, neizniekotjot savu laiku, enerģiju un nervus.
14.09.2018 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
+++ zinas tantr
14.09.2018 12:24 |
 
Reitings 48
Reģ: 14.07.2015
Ļoti pazīstama situācija. Pēc pieredzes teikšu Tev vienu - lai kā būtu un ko viņš šajās attiecībās meklētu, 1) cilvēki nemainās - aizies šī, būs cita 2)ģimene, visticamāk, vīrietim būs pirmajā vietā - viņš jūs nekad negribēs samainīt pret kautkādu čiku no sarakstes, darba, utt. 3)visticamāk, viņš vēlas apvienot visu, sev prātā definējot, ka tā nav krāpšana.
No iesaistītā vīrieša puses identiskā situācijā - viņi skaidri nodala ģimene- tas ir viens, sekss un flirts- pavisam kautkas cits.
Ko darīt, - nezinu, pasaule un cilvēki diemžēl ir arī tādi.:-|
14.09.2018 12:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits