Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Es vispār neredzu krāpšanas faktu šeit. Tas, ka vīrietim ir iepatikusies cita sieviete, ir viena lieta, bet krāpšana tā, manuprāt, nav. Visumā piekrītu Viedās Minkas viegdoklim, bet no otras puses arī nedaudz žēl autori. Es arī nezinu, kā šādā situācijā rīkotos, gan jau patīkami nebūtu, bet, nu, zāģēšana šeit, manuprāt, situāciju tikai pasliktinātu.
13.09.2018 00:50 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Oj, sitas, ka bez kràpsanas netiks lidz zelta kàzàm :-D LOL
Nedomaju, ka tà ir norma. Ir normàlas sievietes un vìriesi laulibàs, kuriem viss ir labi ģimenè un nemeklè blakus izpriecas. Tà nav norma un tà nevar bùt norma.
13.09.2018 01:14 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
. Tà nav norma un tà nevar bùt norma.

Tev - jā.
Saprotu, ka to, ko nespējam saprast, instinktīvi noraidām un nosodām, bet ir daudz poligāmu, brīvu attiecību, kurasmsaukt par nenormālām ir ļoti... Meh. Ne jau mums te spriest par to, kas ir vai nav norma privātās, pieaugušu cilvēku attiecībās.
13.09.2018 02:16 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nu, palaistivèm ir un bùt, zelt un vairoties :-D
Vàjprats kaut kads.
:'-(
13.09.2018 05:24 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tas, ka vīrietim ir iepatikusies cita sieviete, ir viena lieta, bet krāpšana tā, manuprāt, nav.

Žēl, ka mūsdienās morālā krāpšana daudziem nemaz neskaitās krāpšana.
13.09.2018 08:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es uzskatu, ka tieši pašpietiekama sieviete spēs šo tēmu celt ar vīru. Rodas iespaids, ka runcis ir samīlējies un lakstojas. Pat atmetot emocijas.. pazemojoša jau ir tā jūtu izrādīšana, ko citi cilvēki no malas redz. Un tas ir klajš pazemojums pret sievu, sevi un ģimeni. Tas nav jāuztver normāli, nav jāpiever acis.
Es autores vietā censtos mierīgā gaisotnē to izrunāt.. paskaidrot, ka nav normāli, ka 3. personas atstāsta šādas lietas.. vīrietim jāizvērtē to, kas viņam svarīgāks.. ģimenes gods vai dienesta romāns.
Iespējams, nav par vēlu to problēmu atrisināt pozitīvi.. ka vīrietis savācas un distancējas no kārdinājuma, uzlabo attiecības ar sievu.

+1
13.09.2018 08:51 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Viens būtu, ja vienkārši kāda patiktu un neko neiesāktu. Bet te jau vīrs mēģina kaut ko vairāk sabīdīt, ar fiziskiem pieskārieniem, sarakstēm ārpus darba laika. Vai tā paliek tikai morālā krāpšana, līdz nav bijis sekss?
Autores situācijā ļoti nepatīkamais aspekts ir tas, ka fiziska krāpšana visticamāk nenotiek tikai tāpēc, ka kolēģe nav ieinteresēta nekam vairāk kā flirtam, nevis tāpēc, ka vīrs negribētu.
13.09.2018 08:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka sieviete var pievērt acis uz krāpšanu tikai tad, ja tās ir tikai un vienīgi aprēķina laulības. Ja ir jūtas, tad nedomāju, ka ir reāli ar to samierināties un dzīvot tā, lai tas netraucē.
13.09.2018 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Dzīve ir gara un visu laiku nav kā romantiskā komēdija, tas skaidrs, protams, ka patika un interese (īpaši tiem, kas jau ilgi kopā kā rociņa ar cimdiņu) var rasties arī pret kādu citu, bet, ja ļoti vajag un gribas šļūkāt kreisos ceļos, tas jādara pietiekami diskrēti. Tā, lai neviens nezina. Tā, lai kolēği, kaimiņi un citi zvēri nenoskatās ar skumjām acīm uz krāpēja partneri, sak, nabadzīte, kā var būt tāda muļķe un neko neredzēt! Jo teikt jau lielākā daļa neko neteiks, vien reflektēs savstarpēji, piepušķojot stāstus un notikumus, lai pikantāk.
Tas ir traki, ja vīrietim ir vairāk krānā nekā galvā un viņš nespēj savas kreisās lietas sadarīt pieklusināti.
Izturību, spēku un gudrību Tev!
13.09.2018 09:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
vīrietim jāizvērtē to, kas viņam svarīgāks.. ģimenes gods vai dienesta romāns.

Padomju domāšana- ārprāts, ko citi par to padomās/ teiks?! :-O :D
Varu atklāt- visiem citiem ir vienalga, ko par svešām ģimenēm. Kāds varbūt nodomās, ka vīrietis cūka un tas arī viss. Precēto, kas lakstojas ap sievietēm ir tik ļoti daudz, ka tas nevienu neizbrīna. Tā vienkārši ir vīriešu suga, kas tā uzvedas. Tipisks šādu vīriešu profils- aktīvi, sabiedriski vīrieši, kas savas sievietes nēsā uz rokām, dāvina ziedus, svin "īpašos" datumus, utt.
13.09.2018 09:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tik daudz ''attaisnojumu'' krāpšanām un no mums pašām sievietēm - un tad pēc tam raud citā diskusijā, ka veči mērgļi, ka sabiedrības iegājušies uzskati briesmīgi utt.
13.09.2018 11:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tā vienkārši ir vīriešu suga, kas tā uzvedas. Tipisks šādu vīriešu profils- aktīvi, sabiedriski vīrieši, kas savas sievietes nēsā uz rokām, dāvina ziedus, svin "īpašos" datumus, utt.

Džentelmenis, galants, jautrs, atraktīvs, kompānijas dvēsele, personība - tie ir vīriešu tipi kurus parasti sievietes izvēlas attiecību veidošanai. Biklie, klusie, kautrīgie, nedrošie, kuri ģimenes veidošanai būtu labākie, tos jau neņem vētrā,
Rezultāts ir tāds kāds ir
13.09.2018 11:37 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Džentelmenis, galants, jautrs, atraktīvs, kompānijas dvēsele, personība - tie ir vīriešu tipi kurus parasti sievietes izvēlas attiecību veidošanai. Biklie, klusie, kautrīgie, nedrošie, kuri ģimenes veidošanai būtu labākie, tos jau neņem vētrā,
Rezultāts ir tāds kāds ir

Manuprāt,ja vīrietis ir džentlmenis tad gan jau viņam ir galva uz pleciem un domā ar galvu ne savu krānu, tad domāju,ka spēs cienīt sevi un savu sievu, nelaižot pa kreisi. Es protams saprotu,ka var vīrietis paskatīties uz skaistu sievieti, un tak saprotams,kā nebūs tā, ka tik savu sievu redz,redz arī citas sievietes,bet ja pie katras smukās sievietes būs vēlme nokrāpt, tad diez vai to var nosaukt par galantu , personību.:-)
13.09.2018 11:48 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Žēl, ka mūsdienās morālā krāpšana daudziem nemaz neskaitās krāpšana.

Kas ir un kas nav morālā krāpšana? Šis ļoti interesē. Kur ir tā robeža, noteikumi?
Nu, palaistivèm ir un bùt, zelt un vairoties

Šis parāda izteicēja viedokļa līmeni, ne apraksta pieaugušus cilvēku godīgās, poligāmās attiecībās. :)
13.09.2018 11:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es te nekur neredzu krāpšanu, māsa lien tur kur nav jālien. Man izklausās pēc tādas 20mit gadnieces greizsirdības.
13.09.2018 11:57 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Come on, ja mans virs apskautu kaut kadu skukeni darba un spaiditu vinai dupsi utt es butu dusmiga ne pa jokam, es sagaiditu, ka vins tiks pari stulbai simpatijai ta, ka es to nepamanu un neattistis neko vispar ar kadu citu. Man pilnigi vienalga, ka tur seksa nebutu bijis, pirms mes precejamies un vispar cilveki apzinas otra nostaju un robezas, apgramstit citas skukes man butu sava veida krapsana un skandals garantets :-D:-D:-P da jebkurai, kura mil savu partneri un nav brivi uzskati attiecibas uzvaritos, ko tadu padzirdot
13.09.2018 13:08 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Es laikam piederu pie tām "dīvainajām", kuras emocionālo krāpšanu arī uzskata par krāpšanu. Iespējams, ir pat gadījumi (tas ļoti atkarīgs no pāra raksturiem un savstarpējās ikdienas komunikācijas), kad emocionāla krāpšana var sāpēt un aizskart vairāk kā fiziskā. Un, jā - šādu situāciju kā autores gadījumā (vismaz cik var secināt no apraksta) es pieskaitu pie emocionālās krāpšanas.
Mans viedoklis šajā jautājuma ir veidojies tieši "iz savas pieredzes", no sajūtām, kuras esmu pieredzējusi savās iepriekšējās attiecībās un - nē, es otrreiz neakceptētu nevienu no šiem scenārijiem - ne fizisko, ne emocionālo krāpšanu. Kategoriski? Var jau būt, bet tā ir mana dzīve un lēmumi, kas ar to saistīti. Tāpēc jau mēs katrs nosakām savas robežas un sakranās līnijas. Kādam turpretī šķiet pieņemami dzīvot "laimīgā zviedru ģimenē"...
13.09.2018 13:10 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
pazemojoša jau ir tā jūtu izrādīšana, ko citi cilvēki no malas redz. Un tas ir klajš pazemojums pret sievu, sevi un ģimeni. Tas nav jāuztver normāli, nav jāpiever acis.

Pievienojos!
Viens ir paflirtēt darbā, uzsmaidīt, papļāpāt, bet otrs ir stiept to visu uz mājām, uzsākt privātas sarakstes un tamlīdzīgas lietas. Man arī tas nav pieļaujams un saprotams. Vīriešu pasaulē nav tik maz, lai turētos pie tāda, kas neciena savu sievieti. Un jā, es to uzskatu par necieņu, es uz to acis pievērt nevarētu.
Ko darīt? Runāt. Izstāstīt kā jūties, ka tev tas nav pieņemams. Varbūt atjēgsies.
Es reiz biju attiecībās, kur vīrietis tomēr nespēja saņemties un turpināja sēdēt blakus dīvānā, rakstot īsziņas citām sievietēm. Viņš burtiski salūza pie pirmās simpātiskās sievietes, kas trāpījās pa ceļam un bija gatavs izdarīt visu, lai tikai pievērstu viņas uzmanību. Tas varbūt tā liekas, ka nekas jau tas nav, bet kad esi tajā iekšā - galīgi nav patīkami.
13.09.2018 13:12 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Es reiz biju attiecībās, kur vīrietis tomēr nespēja saņemties un turpināja sēdēt blakus dīvānā, rakstot īsziņas citām sievietēm. (..) Tas varbūt tā liekas, ka nekas jau tas nav, bet kad esi tajā iekšā - galīgi nav patīkami.

Lūk, tieši par šo es arī domāju, kad runāju par iemesliem, kādēļ mana nostāja ir tāda, kāda tā ir. Manējais ex arī varēja stundām ilgi sarakstīties ar sievietēm i-netā, skype, sms u.t.t. Līdz pat tādam līmenim, ka tel. ņēma līdzi pat tualetē un vienu reizi, acīmredzot, laikam, lai es nemanītu, ka atkal bijis tur ar tel., to bija paslēpis zem vannas - piefiksēju tad, kad gāju pa dzīvkli meklēt, kur zvana brīdī, kad viņš bija iegrimis kārtējā skype čatā. Un jā - viņam tas likās normāli, jo viņš taču ar viņām neguļ. Un, ak, kāda sakritība, ka sarakstes notika izteikti ar ļoti izskatīgām sievietēm un izteikti ar viņa paša definēto viņam sevišķi tīkamo tipāžu :D Tā kā... jā - tie ir tikai vārdi, tas nav (it kā...) fizisks kontakts, bet tā ir mūsu ikdiena, kurā viņš nebija klātesošš vienlaikus atrasdamies ar mani vienā dzīves telpā. Un tagad pajautājam sev vēlreiz - vai tiešām emocionālā krāpšana nav krāpšana?
13.09.2018 13:22 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Aether ++++++
Mums līdzīgi uzskati.:-)
13.09.2018 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits