Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
...kas nekaiš aizņemtam vīrietim:atnāc mājās,viss sakārtots,pagatavots,izgludināts,bērnus redz,aptekalēts,sex ir...Neviens vīrietis dēļ citas tikko iepazītas dāmītes nepametīs sievu.Jo pie sievas taču droši,viss zināms,stabils.Tapēc neviens neriskēs iepazīt un pierast pie “jaunās dāmītes” tarakāniem,ieradumiem....tikai vēlas “gultu”.
Man tgd arī raksta precēts vīrietis ar diviem bērniem.Kopā esot 8 gadus...Prasu,kas pietrūkst?Nekas-rutīna esot.Viņš gribot izkrāsot ikdienu.Aicina mani uz tikšanos.ai,paliek neomolīgi,bet tā ir realitāte.
12.09.2018 12:53 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Iemīlēties un krāpt ir divas dažādas lietas

Man liekas briesmīgāk ja iemīlas, nekā ja vnk nokrāpj, pliks drāziens bez jūtām.
Anyway...kas tik man nav bijis dzīvē jāpieredz šajā sakarā. Esmu ļoti greizsirdīga pēc dabas, tāpēc man visās attiecībās ir bijis grūti. Man dzīve ir situsi tik daudz, ka es vairs neticu pasakām par happy ever after utt. Mani sapņi un iedomas ir sagruvuši vairākkārt un es sapratu ka viss ir viena ilūzija. Mana realitāte nav arī otra cilvēka realitāte, tam otram tā ir pavisam cita. Tad nu sapratu ka jādzīvo ir tikai sev un šajā piekrītu viedā minka, esi pati sev visuma centrs, ne vīrietis, ne bērni, ne ģimene, tad mazāk cietīs citi un galvenais mazāk cietīsi tu pati. Ar varu mīļš nekļūsi.
12.09.2018 13:39 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
Tici man, tā nebūs vienīgā reize. Ja arī viņam ar viņu nekas nebūs, tad atradīs citu. Es tavā vietā šķirtos un beidzot sāktu kļūt egoistiska, domāt pat sevi pašu!
12.09.2018 13:43 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Cik tev ir gadu?
12.09.2018 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Šķiries un sāc baudīt beidzot savu dzīvi.
12.09.2018 13:56 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.01.2018
No pieredzes. Man arī bija tāds kolēğis (nu principā joprojām ir kolēğis). Precējies, viens bērns. Arī kaut kā sanāca satuvināties darbā. Kopā pīpējām, biežas sarunas par visu, nejauši un jauši pieskārieni, pamīcīšanās, skūpsti. Reizēm, ja viņam darbs beidzās ātrāk, aizkavējās pie manis darbā. Arī darba ballītēs visbiežāk nozudām manā kabinetā, komandējumos paviesojāmies viens pie otra viesnīcas numuriņā, pa reizei sekss un tā. Nesarakstījāmies gan ārpus darba. Nu neko, kādus pāris gadus tā paņēmāmies un tad man apnika un izbeidzu to visu.
Viņam un viņa ğimenei viss kārtībā. Joprojām precējušies, ir vēl divi bērni. Kārtīgs ğimenes cilvëks, tā ka domāju, ka sievai nav vispār par ko pārdzīvot. Nekas viņu attiecībās nav mainījies.
Gan jau tev arī viss būs ok :)
12.09.2018 14:12 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Esmu secinājusi vienu un vīrieši man to ir apstiprinājuši:Vīrietis var mīlēt vienu,bet gribēt daudzas. Un pārējais jau ir rīcība.Vairums izmanto izdevības...

Jāpiekrīt šim.
Šajā situācijā, manuprāt, nav ko strebt karstu un uzreiz šķirties. Varbūt tas būs tikai īslaicīgs flirts un viss. Tiesa gan, tā apskaušana gan neizklausās labi, bet nu ir cilvēki, kam vienkārši patīk apskauties un tas neko var arī nenozīmēt.
paskatījos mūsu bildes var redzēt, ka vīram uguntiņas vajrs nav un viņa ķermenis ir tā teikt tālāk no mana, bāc kā es šo neievēroju atrāk.

Varbūt piestrādājot pie attiecībām, šo uguntiņu var uzkurt atkal? Piemēram, aizbraucat kopīgā ceļojumā, pārsteidz viņu ar dažādām jaukām lietām ikdienā, piedomā, vai neesi plaiadusies attiecībā uz savu izskatu utt.
Un paralēli ieteiktu sekot līdzi, kā attīstās vīra attiecības ar kolēģi. Ja tur sāk būt kas vairāk, tad nevajag gan pievērt acis un ļaut sevi pazemot, cerībā, ka gan jau atskries atpakaļ :-|
12.09.2018 14:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
A varbūt vīrietis ir palaidies mājas dzīvē un tāpēc kaut kas sagāja greizi, un vieglāk paķer kaifu pie citas? Ko uzreiz sieviete tā nekoptā un sliktās (ne tādas, kādas?) izturēšanās paraugs? :D
12.09.2018 14:18 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ineteresanti, ka situācijā, kurā vēl nekas pārāk traģisks nav noticis, uzreiz jau iesaka šķirties. Tieši šis ir tas brīdis, kad var mēģināt panākt to, lai vīram nebūtu vēlme krāpt sievu ar jauno kolēģi.
Protams, ka situācija ir ļoti nepatīkama - kamēr sieva visdrīzāk uzņēmusies lielāko daļu mājas soļu un rūpes par bērniem, vīrs luncinās ap jaunu meiteni. Taču, ja sievai šī laulība ir svarīga un arī vīram šis ir tikai kaut kāds prāta aptumsums, nevis reāla vēlme pēc citas sievietes, tad jāmēģina situāciju vērst par labu. Ja nu tomēr aizvainojums par vīra rīcību ir tik liels, ka nemaz šo pirmo soli nevar vairs piedot - nu tad jā, var domāt par šķiršanos.
Ieteikumu, kā situāciju vērst par labu, man nav. Tas ir ļoti atkarīgs no tā, kāds ir vīrs un kādas ir attiecības ģimenē. Tikai, manuprāt, ja līdz šim ir bijusi laba laulība, kurā valda cieņa un mīlestība, tad ir vērts nedaudz pacīnīties, lai situāciju vērstu par labu.
12.09.2018 14:19 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Kārtīgs ğimenes cilvëks, tā ka domāju, ka sievai nav vispār par ko pārdzīvot. Nekas viņu attiecībās nav mainījies.

Nez vai nekas nemainītos un sieva nepārdzīvotu, ja viņa uzzinātu, ka šis viņu vairākus gadus krāpis?
12.09.2018 14:19 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Esmu parsteigta, cik daudzas seit atbalsta krapsanu un labprat piever acis. Ko tiesi jums tads virietis sniedz? Ja reiz esat tik paspietiekamas, kadel teret laiku ar virieti, kurs jus neciena? Jo dienas beigas tomer izvelas ar jums gulet viena gulta? Tad nu gan virietis ir pelnijis medalu :D
Izskatas, ka autore ir gatava piedot un dzivot talak, tad ieteiktu padomat par to, ka bija attiecibu sakuma - gan to, kada tu pati biji, gan to kadas bija jusu savstarpejas attiecibas. Nesaku, ka viriesa del ir visa dzive japakarto, bet biezi vien izmainas no vienas puses, var izmainit ari otru cilveku.. ja ne, tad neredzu jegu tadam attiecibam!
12.09.2018 14:22 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
A varbūt vīrietis ir palaidies mājas dzīvē un tāpēc kaut kas sagāja greizi, un vieglāk paķer kaifu pie citas? Ko uzreiz sieviete tā nekoptā

Tas uz abiem vienlīdz attiecas. Ja būtu rakstījis vīrietis, arī viņam ieteiktu padomāt, vai nav palaidies vai palaidis attiecības pašplūsmā.
12.09.2018 14:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Viņam un viņa ğimenei viss kārtībā. Joprojām precējušies, ir vēl divi bērni. Kārtīgs ğimenes cilvëks, tā ka domāju, ka sievai nav vispār par ko pārdzīvot. Nekas viņu attiecībās nav mainījies.

Diezgan drausmīgi un vēl pateikt ka sievai nav par ko pārdzīvot :D
Jā vīrs kas gadiem mīcas un sexo ar citām nemaz nav nekas īpašs par ko pārdzīvot :D
Tas "kārtīgs ģimenes cilvēks" vispār iespārda :D vienkārši vecis ērti dzivē iekārtojies :) sieva kas kalpo kā majsaimniece, aukle, sex ar vēl ir šad tad, plusā var paņemt kādas mīļākās lai pašam interesantāka dzīve. Why not....
12.09.2018 14:36 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Baigi acīs duras tie teksti par to, ka vīrs aizdomīgi priecīgs, smaida. Laikam viņam drausmīgi drūmi ar tevi kopā būt, ja reiz pasmaidot rada tev aizdomas par krāpšanu. Vaina noteikti jūsos abos. Izrunājies, strādā pie attiecībām. Vispār bēdīgi, ka vīrs pat smaidīt nedrīkst.. :-O
12.09.2018 15:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Vispār jau ja tu dzīvo kopā deviņus gadus ar cilvēku tu sāc saprast viņu ļoti labi, tu ievēro ka kaut kas ir pamainījies ne tikai smaids bet frāzes utt. Es domāju, ka tas ir tieši tā pat kā cilveks redz otra cilvēka skumjas kas tiek nosleptas aiz smaida utt.
Bet par šo šobrīd nav stāst, man radās aizdomas un re bina pamatotas, neviens neliedz smaidīt, bet tas, ka smaids ir citādāks.
Pret mani it kā auksts nav palicis, bet nekādas dižās izmaiņas nav, protams braucam kopā uz laukiem un pavadam laiku visi kopā.
Bet nu es teikšu tā, ka tagad īsti jau nav pamata šķirties, jo it kā tīri teorētiski nekas fizisks nav bijis vienīgi tie apskāvieni kuri man netiek vairs doti bet citai gan, bet es vēroju, jo runāt par šo nevēlas pats, kā jau minēju, pats viņš pateica, ka viņiem vairs nav kontakta, es jau nevaru tēlot trako un bļaut aurot un teikt lai atzīstas.
Es varu darīt gudrāk, to es jautāju, kā un ko? Draudzenes ieteica, lai aizbraucu atpūsties bez viņa lai aizeju pie friziera tā pat vien, jaunas drēbes nopērku, lai viņš pamana, ka kaut kas manī mainas.
Es neturēši, ja gribēs iet, bet arī tik viegli negribu palaist. Bet ja viņš teiks, ka ir iemīlējies, to jau es nevarēšu aizliegt, arī mēs varam iemīlēties... bet šī situācija man atsauca atmiņā kad man savlaik būdamaj precētai nāca viens donžuāns, es atteicu, bet te arī savādāk pie Manis nāca nevis es gāju, kā to dara viņš.
Gadi man ir 31.
Un nu jau aizmirsu jautājumus, kas bija iepriekš. Bet es vairāk gribēju izprast ko man darīt lai netaisītu skandālu un ka nesanak ka bļauju un šis savāc mantas un aizmūk...
12.09.2018 15:39 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Cilvēku var nomākt arī citas lietas, ne saistībā ar krāpšanām. Kas var būt iemesls nerunīgumam, vēsumam un attieksmes izmaiņām.
Daudzi vīrieši arī neizceļas ar pļāpīgumu un nav gatavi visas problēmas uzreiz izrunāt.
12.09.2018 15:51 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Jā, es arī ieteiktu tagad piestrādāt pie sevis - pamainīt varbūt frizūru, nopirkt ko smuku no apģērbiem (un tas arī nenozīmē uzreiz, ka tu tagad esi baigi palaidusies utt). Nopērc skaistu apakšveļu, pavedini uz nerātniem piedzīvojumiem. :-D
Es šo visu iesaku, jo manās attiecībās tieši šīs visas lietas bija vienas no tām, kas buksēja un līdz ar to puisis aizskrēja pie citas. Bet varbūt jums savādāk.
12.09.2018 15:55 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Tās, kuras raksta, ka jāpiestrādā pie attiecībām - Tas ir kā? Ko tieši ar to Jūs domājat? Ķipa izbraukt kādos braucienos, darīt lietas, kas nav darītas? Lūdzu pakomentējiet meitenes vai kādai tas ir nostrādājis?
Manuprāt, pēc savas pieredzes par attiecībām, mīlestību un draudzību, varu pateikt, kas ir beidzies tas ir beidzies, un, ja tomēr nav beidzies, tad beigsies pēc laiciņa. Mirušo kājās nepiecels. Es šo nedomāju autores gadījumā, bet, ja ilgstoši attiecībās ir plaisas, tad vai nu abi grib būt kopā, vai viens vai otrs izvēlas aiziet.
12.09.2018 15:59 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Sievietes, esiet gudras. Iemācieties labi gatavot, nobarojiet savus večus un neviens nekur neskries, nevienam viņi nebūs vajadzīgi - tādi un vēl ar piekabēm :-D
12.09.2018 16:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
nopirkt ko smuku no apģērbiem (

Ha,kad es ko smuku nopērku, draugs tik pasaka , normāli(t):-D,bac es viņa dēļ,nu galvenokārt sevis protams, nopērku ko skaistu, bet lai arī draugu iepriecinātu, visu ko saņemu normāli:-D(t)
12.09.2018 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits