Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Jābūt stiprai sievietei, lai spētu šādi rīkoties un nesabrukt! Veiksmi dzīvē turpmāk (l)
11.10.2018 21:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Turies!
11.10.2018 21:23 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.09.2023
Mans vīrs bija iemīlējies savā saimniecē un izjauca mūsu 3 gadus ilgo laulību. Pēc palīdzības saņemšanas no Adu risinājumu tempļa (solutiontemple.info) mans vīrs pēkšņi saprata savu kļūdu un atgriezās manā dzīvē. Es ļoti novērtēju priestera pūles, lai mūs atkal apvienotu.
14.09.2023 21:01 |
 
Reitings 7
Reģ: 14.09.2023
Mans vīrs bija iemīlējies savā saimniecē un izjauca mūsu 3 gadus ilgo laulību. Pēc palīdzības saņemšanas no Adu risinājumu tempļa (solution temple. info) mans vīrs pēkšņi saprata savu kļūdu un atgriezās manā dzīvē. Es ļoti novērtēju priestera pūles, lai mūs atkal apvienotu.
14.09.2023 21:03 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Linda Gramane @ 11.10.2018 01:05
Pēdējās dienas, domāju, būs vai nebūs šeit apraksts kā nu tad man viss beigās beidzās.
Teju mēnesis, drausmīgi daudz laika.
Bet iesākums un beigas, īsumā.
Nedēļu pēc šī visa, vīrs nekaunējās likt soc.tīklos bildes ar juno draudzeni.
Tā kolēģe laikam atšuva, bet ir jauna. Ar kuru sācis veidot attiecības. Es? Es gan raudāju, gan dusmojos, gan raustiju matus no galvas.... bet nu jau sapratu, sāpe noteikti ir un būs un paliks, bet esmu sevi nostabilizējusi emocionāli un esmu gatava apgalvot, ka esmu palaidusi viņu plašajā pasaulē (kā putnu mamma, smejos. :-D )
Visā visumā man iet samērā labi, cik nu var!
Paldies Dievam, ka tēvs uztur kontaktu ar bērniem.
Bet, diemžēl jaunā dāma gan tāda neattapīga, raksta man draudu vēstules, ka redz mani nolādēt utt. Lai gan savam nu jau drīzumā bijušajam vīram es teicu, ka dodu svētību, ja tā viņam liekas labāk. Meitene jauna, man šķiet, ka viņa vēl nav sapratusi, ka viņam ir divas atvases, kas nekur nepazudīs, bet lai jau jaunai tiek, lai viņam arī.
Kā viss beigās noskaidrojās, kolēģīte bija tik tā izklaide un mednieka medījums ko nesagūstija, bet šī dāma jau esot strādājusi ar viņu gadu atpakaļ, viņš esot teicis nē, bet kaut kādā mirklī laikam salūza.... nu,nu, bet ko man tur spriest? Vai ne tā?!
Es tik gaidu to dienu, kad šī jaunā meitene aizies, tad karma būs savu darbu padarījusi. Ak es ļaunā.
Bet šādi man beidzās, kā viņš teica, nebūtu mums bijusi saruna viņš pats būtu aizgājis agri vai vēli jo redz princim es esot palikusi garlaicīga un pašsaprotama, ka es esot tā visa vainīgā, jo es esot tāda un šāda. Bet nu neko, dzīvojam tālāk, ja es garlaicīga tad par klaunu nekļūšu diemžēl. |-)
Bet paldies jums dāmas, skaistās, viss dzīvē notiek ar sāpi, bet tikai uz labu, es uzskatu, ka vīriešie nav tā vērti, lai klusētu par lietām, kuras sāp, runāt, un tikai runàt, ja ies, tad ies tā pat, nāks cits un dzīvē viss nokārtosies, nav ko klusēt un paciest, dēļ kā? Naudas? Ērtības? Vai vienkàrši dēļ blakus esamības? Prieškam? (l)(l)

Bitīt matos! Padalīsies ar savu pašvērtējumu? Kādu mazu daļiņu man ziedot
14.09.2023 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits