Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
The Law-beerni buus laimiigi tikai tad,ja redzees abus vecaakus draudziigaa atmosfeeraa,vai nu vini dziivos kopaa,vai atseviski.
Nu pagaidaam mums gruuti spriest,kaadas buus taas beigas.Tagad viss notiek emociju varaa.Gruuti jau pateikt ,vai teetis liksies zinis,vai neliksies par beerniem,jo viss ir taads "pavisam svaigs",negribeetos ticeet,ka negribees satikt savus beerninus!
17.09.2018 17:26 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Jaunajā pasaulē bērni ir laimīgi, ja viņiem ir jaunākās tehnoloģijas :-D
17.09.2018 17:56 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Zoie-vai ne?!:-DNemaz daudz neredz,kas blakus,jo acis tikai un vieniigi datoraa!:-D
17.09.2018 18:00 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Ne katrai var noveikties esot ar maziem bērniem,atrast tādu vīrieti, kas ne tikai Tevi mīlēs, bet arī Tavus bērnus un savu laiku ieguldīs vinjos.

Un jau atkal mēs atgriežamies pie viedokļa, ka galvenais, ka vecis mājās, nav svarīgi, ka viņš darbā meklējas, ka viņš pie pirmās nopietnās sarunas (nesaskatīju autores atstāstījumā zāģēšanu) savāca mantas un aiztinās tālēs zilajās. tieši otrādi, kad viņš atgriežas mājās pēc mīļākās apmeklējuma, uzcep kotletes un apčubini viņu, un domā ko runā, ka tik viņš kaut ko no tava teiktā neuztver kā zāģēšanu. Tad viņš aizies, tu vairs nebūsi precēt (ak tu kauns un negods) un tevi tak pēc tam neviens vīrietis negribēs precēt, jo tev jau ir bērni. Ā, un komplektā vēl varētu piemest "ko kaimiņi/radi/draugi padomās", kad uzzinās, ka neesi bijusi pietiekami izdabājoša sieva un vīrs aizskrējis pie mīļākās. Standarta padomju sievietes domāšana. Pašpietiekamai sievietei nav vienmēr un visa dzīve jāveido ap vīrieti. Kad pienāks laiks, tad arī privātā dzīve sakārtosies, nav tā, ka nevar izveidot jaunas attiecības, ja ir bērni no iepriekšējās laulības (par kuriem jārūpējas ABIEM vecākiem, neskatoties uz to, pie kura bērni paliek dzīvot). Vecis pilnīga lupata, ka šitā aiztinās un ieslēdza pilnīgu pofigu par bērniem, šitāds vīrieša izstrādājums, kas tā var izdarīt nav ne centa vērts un es labāk dzīvotu viena ar bērniem (jā,jā, jau vairākas reizes Viedā minka uzsvēra, ka grūti, bla bla bla) nekā ar vīrieti, kurš neciena un nav spējīgs turēt laulību uzsākot dotos solījumus. Jā, man uzticēšanās ir attiecību pamatā, un ja mans vīrs to zaudē, tad adios. Kā jau teicu, palikt kopā "bērnu dēļ" ir pilnōgs sviests un tas dzīvē nestrādā kā gribētos, kas rezultējas ar to, ka bērni vēlas, kaut vecāki būtu izšķīrušies tad, kad tas bija jādara, kā arī iemācās, ka šāds neveselīgs ģimenes modelis ir ok. Ceru, ka autore šķiroties pieprasīs visu, kas viņai un bērniem pienākas, lai tas ēzelis vismaz maksā alimentus, ja neprotas painteresēties, kā bērniem iet.
17.09.2018 18:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka, pēc Tavas loģikas sanāk, ka tad, kad vecāki izšķiras, bērni paliek tikai viena vecāka atbildība. Tad nu tam vienam vecākam jāsitas vai nost, jo ar bērniem ir jābūt 24/7. Bet bērnam taču ir divi vecāki! Un tas, ka pamata dzīves vieta ir pie viena, nenozīmē, ka šis viens būs ar bērnu 24/7. Arī otram vecākam joprojām ir pienākums pret bērnu, un ne jau tikai materiāls. Jā, nu, protams, ka ne jau vienmēr šķiršanās gadījumā tiešām abi vecāki turpina uzņemties atbildību par bērniem, bet tā ir pilnīgi ierasta prakse, ka bērni, piemēram, darba dienās dzīvo pie viena vecāka, brīvdienas pavada pie otra, skolas brīvlaikus pie otra u.tml.
17.09.2018 19:05 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Freya, bet te jau vīrietis aizgājis, par bērniem neliekoties ne zinis un nekontaktējoties! Cerams, apdomāsies un nāks pie prāta vīrietis. Bērniem vajag tēti un saskarsme ir jānodrošina.
17.09.2018 19:23 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Mēnesis, max 2 un līdīs atpakaļ. Būs paņēmis dāmu visās kamasutras pozās un apniks. Jo šie vīriešu tipi ir kā suņi, suņu laikā skraida pie kucēm un tad saprot ka mājās, ierastajā vidē ir labāk, pats galvenais- ērtāk. Ieradumam liels spēks ;-)
17.09.2018 19:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
virdzinija, ir pagājušas pāris dienas, tas nav nekāds rādītājs. Es tiešām neticu, ka, ja bērni ir gribēti un plānoti, ka vīrietis aizejot aizvērs visas durvis attiecībām ar bērniem. Tādas lietas nevar nokārtot un sarunāt pāris dienu laikā, visām pusēm jāapdomā - ko un kā labāk, jāizrunā savstarpēji, ja bērni saprātīgā vecumā, tad jāparunā arī ar bērniem.
17.09.2018 20:28 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tavas loģikas sanāk, ka tad, kad vecāki izšķiras, bērni paliek tikai viena vecāka atbildība. Tad nu tam vienam vecākam jāsitas vai nost, jo ar bērniem ir jābūt 24/7. Bet bērnam taču ir divi vecāki! Un tas, ka pamata dzīves vieta ir pie viena, nenozīmē, ka šis viens būs ar bērnu 24/7. Arī otram vecākam joprojām ir pienākums pret bērnu, un ne jau tikai materiāls.

Man ir ļoti žēl, ka es esmu tā, kas sagrauj jūsu skaistās ilūzijas. Diemžēl viss ir pavisam savādāk.
Likums nosaka, ka šķirtajam vecākam saskarsmes,TIESĪBAS. Nevis pienākumu, bet tiesības. Šķirtais vecāks drīkst, JA VĒLAS, tikties ar bērnu un otrai pusei NAV TIESĪBU to aizliegt, kavēt vai traucēt, ja vien nav kādi objektīvi iemesli. Tātad no likuma viedokļa papuči drīkst nozust tālēs zilajās. No praktiskās dzīves pieredzes- ir ļoti, ļoti daudz vīriešu (arī šķietami normālu), kas par bērniem atceras pāris reizes gadā. Nav visi vīrieši ar tēvišķām jūtām- ja bērns neinteresē, nelīdz nekāda pierunāšana ne no sievas, ne vīra radu/draugu puses. Tāpat gadās situācijas, ka jaunajai mīlestībai ir pretenzijas pret vīra "piekabi". Ir ļoti, ļoti daudz vientuļo vecāku, kas patiešām bērnu audzina vieni. Tas, ka ir arī tādi, kas rūpējas vai pat sadala aprūpi uz pusēm, ir pozitīvi izņēmumi nevis norma vai pienākums.
Attiecībā uz finanšu atbalstu, arī sagraušu ilūzijas. Piegulētājām netiek precīzi nekas, šķirtajām sievām- puse no laulības laikā iegādātajām lietām, neatkarīgi no tā, uz kura vārda noformēts un kurš maksājis. Ja vecākajam 4 gadi, tad jau laulība ir īsa un nez vai kas vairāk par sadzīves priekšmetiem iegādāts. Arī uzturlīdzekļus likums nosaka eur nevis faktiskās izmaksas.
1) katram bērnam no viņa piedzimšanas līdz 7 gadu vecuma sasniegšanai 95.00 EUR apmērā, bet ne vairāk par tiesas nolēmumā noteikto;
2) katram bērnam no 7 gadu vecuma sasniegšanas līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai – 114.00 EUR apmērā, bet ne vairāk par tiesas nolēmumā noteikto.
Protams, ja vīrs VĒLAS, var maksāt vairāk- pusi no faktiskajām izmaksām vai pat vairāk, bet likums to nenosaka. Ir vīrieši, kas maksā pusi no izdevumiem, ir, kas pat vairāk, ir kas maksā minimālos un ir tādi, kas nemaksā neko un tad sieva var piedzīt naudu caur uzturlīdzekļu garantijas fondu. Ir ļoti daudz normālu, labi pelnošu vīriešu, kas maksā minimālo- kāpēc maksāt vairāk bijušajai, ja to var iztērēt jauno mīlestību ceļojumos? Faktiski autores gadījumā vīrietim aiziet prom no ģimenes izmaksā 190eur/mēn. Ļoti ērti.
18.09.2018 08:21 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vecis pilnīga lupata, ka šitā aiztinās un ieslēdza pilnīgu pofigu par bērniem, šitāds vīrieša izstrādājums, kas tā var izdarīt nav ne centa vērts un es labāk dzīvotu viena ar bērniem

Tu vari sausu muti gānīties kāds vīrietis ir lupata, bet tādu ir ļoti, ļoti daudz un ļoti, ļoti daudz sieviešu smagi viļas uzzinot, ka likums aizstāv šo lupatu pozīciju. Un ka nav tādu likumisku rīku, ar ko piespiest lupatas rūpēties par bērniem materiāli un emocionāli. Gribu rūpējos, negribu- nerūpējos.
Starp citu, to kāds izrādīsies partneris pēc šķiršanās, nevar iepriekš paredzēt. Vīriešiem nav izplatīts mīlu-bērnus "gēns". Ja nemīl partneri, tad arī mīlestība pret bērniem mēdz izdzist. Ar retiem izņēmumiem, protams. Mēdz būt tēvi, kas pat izcīna bērnus sev. Bet tie ir reti izņēmumi. Vidējais statistiķis vīrietis samaksā alimentus tuvu minimālajiem, satiekas labi ja dažas reizes mēnesī un dzīvo laimīgs.
18.09.2018 08:29 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Lasu viedās minkas komentārus un saprotu, ka labāk bērnus nedzemdēt :-D reāli pesimistiski tas viss izklausās. Vai nu piever acis uz vīru-cūku vai nu dzīvo pilnīgā bedrē..ja tikai šādas divas izvēlas pastāv (un pēc lasītā es to tā saprotu), tad tiešām labāk vienītī visu dzīvi nodzīvot.
18.09.2018 08:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā, šausmas kādi tie vīrieši ir.
Kā redzams, visa problēmas ir atšķirīgā domāšana.
Labs risinājums būtu vīrieša ķermenī ielikt sievietes smadzenes un domāšanu, tad nebūtu jādzīvo kopā ar tiem pretīgajiem jākļiem.
18.09.2018 08:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Mēs to sapratām, ka tu varētu piedot un pievērt acis uz šāda veida vīrieša izgājieniem, labi, kas der tev, neder citam. Ja cilvēkam savstarpējā uzticība un cieņa ir viņu vērtību skalu pašā augšgalā, tad tas ir tikai saprotams, ka ir sievietes, kurs nevēlas nekādas saistības ar šo konkrēto vīrieti.

Kamēr neesi nonākusi tādā situācijā, var skaļi paust savus principus un pie tiem turēties. Parunā kādreiz ar vientuļajiem vecākiem. Sieviete, kas ir vienīgais bērnu apgādnieks (skat.par uzturlīdzekļiem iepriekš) un aprūpētājs (jo īpaši, ja divi pirmsskolas vecuma bērni), tad viņas reālās iespējas nopelnīt naudu ir ļoti ierobežotas. Kad bērni slimo, jāalgo aukle, lai nezaudētu darbu. Paņemt virsstundas, lai nopelnītu auklei slimošanas reizēm, nevar, jo tad jāalgo aukle, kas pieskatīs virsstundu laikā. Nomainīt darbu- riskanti, jo ja kas nojūk bērniem nav ko dot ēst. Vienai ar diviem bērniem veidot drošības spilvenu vai uzkrājumus- nereāli, jo bērni izmaksā daudz, arī komunālie un īre jāsedz vienai. Nereti- arī neparedzēti izdevumi, ja saslimst un jāved pie ārstiem (neadekvāti gari rindu dēļ, bērniem arī ir faktiski maksas medicīna).
Tā dzīves realitāte un sadzīves apstākļi vientuļiem vecākiem nereti ir tādi, ka kaut kādi emocionāli principi par mūžīgo mīlestību un uzticību līdz kapa malai nobāl, kad sastopas ar skarbo realitāti- nav par ko bērnam nopirkt ēst vai nopirkt ziemas apavus vai jaku. Triviāli, sekli, bet te nu ir jautājums, kas ir svarīgāk- bērna labklājība vai mātes principi.
18.09.2018 08:45 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Škirtajam vecākam ( šajā gadījumā tēvam) ir PIENĀKUMS un tiesības uzturēt peroniskus un tiešus kontaktus ar bērnu.
Turpretī bērnam tās ir tiesības.
Tā kā lūdzu nejaukt šo. Tas, ka tēvaini neliekas ne zinis par savām atvasēm nav nekas normāls un logiski padomājot - tiesības izvēlēties kontaktēties ar bērnu vai nē, skan absurdi, ne?
18.09.2018 08:50 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Lasu viedās minkas komentārus un saprotu, ka labāk bērnus nedzemdēt reāli pesimistiski tas viss izklausās. Vai nu piever acis uz vīru-cūku vai nu dzīvo pilnīgā bedrē..ja tikai šādas divas izvēlas pastāv (un pēc lasītā es to tā saprotu), tad tiešām labāk vienītī visu dzīvi nodzīvot.

Ne jau visi vīrieši krāpj. Te vairāk runa par to, ka, ja ir bērni, nevajag strebt karstu. Ir jāatmet emocijas un jādomā reāli. Bērns ar tukšu vēderu un cauros zābakos ziemā nebūs laimīgs, ja mamma būs laimīga. Bērni ir atbildība. Un vecākam ir jāizsver, vai dzīšanās pēc ideāliem, ir tā vērta, lai ciestu bērnu labklājība.
18.09.2018 08:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
kas ir svarīgāk- bērna labklājība vai mātes principi.

:D "principi" :D
Viedā, no vieduma tev tālu, viedums izbalējis. :D
18.09.2018 08:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Škirtajam vecākam ( šajā gadījumā tēvam) ir PIENĀKUMS un tiesības uzturēt peroniskus un tiešus kontaktus ar bērnu.
Turpretī bērnam tās ir tiesības.

Vai kaut kur ir noteikts likumā biežums? Nav. Personiski un tieši konrtajti var būt arī 1x gadā. Vai par to ir paredzēts sods? Nav.
18.09.2018 08:52 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Izturību autorei, tiešām loti žēl. Ceru, ka tev ir palīdzīgas rokas, ja nu gadījumā tēvainis neko nedarīs.
Škiršanos tiešām iesaku nokārtot ātri cik vien var. Mēginiet vienoties un pie notāra, lai nav cauri tiesām jāvelkās.
18.09.2018 08:53 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Duuja
Izaudzināsi bērnu, tad nesmiesies.
18.09.2018 08:54 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ziniet, kas mani pārsteidza 10 gadus atpakaļ, kad pārvācos dzivot uz Itāliju? Šeit tēvs, kas pamet bērnus ir pilnīgs nonsens un ĻOTI rets izņēmums. Visi tēvi savus bērnus mil un rūpējas par tiem neatkarīgi no tā, vai ir vai nav kopā ar berna māti. Kad es stāstīju, ka “pie mums” ir pilnīgi ok vecim notīties un nelikties ne zinis, uz mani skatījās tā, ir kā es stāstītu kapeņu stāstiņus. Secinājumus izdariet pašas, laikam tomēr ir audzināšanas vaina, kad vīrieši izaug par šādiem deģenerātiem. :-/
18.09.2018 09:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits