Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pie šāda situācijas atrisinājuma izklāsta jādomā, ka attiecības kopumā iepriekš nebija kā pasakā. Kaut kas tiek noklusēts. Kā sākās jūsu attiecības, kur un kā iepazināties, vai abi bijāt brīvi, utt. Vai bērni plānoti, bildinājums spontāns? Kaut kas būtisks iztrūkst šajā stāstā. Analizēt to, kas notika, vienmēr ir vērts, lai situācija neatkārtojas. Jāsaprot, ko varēji darīt citādi vai varbūt izvēlējies neīsto partneri.
17.09.2018 09:51 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Ļoti patīk Viedā minka komentāri. Pārdomāju arī savas attiecības, ko un kā runāju, runāšu.
17.09.2018 10:22 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Viedā Minka labs paraugs tam, kā sievietes pašas vīriešus padara par zīdaiņiem, kuri paši vēl nespēj domāt un viņu vietā izdomā miljons lietas tam, kāpēc viņš tā darīja. Vīrietim nebija izejas kā aiziet? Tu joko? :D Viņam tātad ļoti labi patīk tā cita, ļoti skraida viņai pakaļ un noteikti ir 50 reizes apdomājis, ko pie uzķeršanas teikt un darīt. Nu neviens nedzīvo dubulto dzīvi, neko nedomājot. Izlikties, ka nezina, ka vīrietis mīcās darbā visu priekšā ar citu? Nu lieliski, lai ierēc par idioti, kura sēž mājās, aprūpē bērnus un it kā neko nezina vai kurai vienalga, ka jādala būs vīrietis. Kādā sakarībā viņai vispār tas būtu jādara un ja vēl tagad redzams, ka viņam diezgan vienalga par bērniem pagaidām. Nu īsts vīrietis, kurš pie pirmās sarunas paņem un aizbēg, un šādi runā, rīkojas. Pārstāj dzīt herņu - kas starp citu ir diezgan pretrunā ar to, ko saki pati pirms tam vai jau pēc tam pēc 3 lapām - un nepadari vienu dzimumu par to, kurš ''noteikti nedomāja'', ''nezināja'', ''viņam gadījās'' un visādi citādi brīnumi. Nožēlojami, ka sieviete pati tādu hu.ņu praktizē tālāk savos tekstos un tad raud, ka vīrieši visi tādi nespējnieki, dara, ko grib, īsāk - aprūpējami zīdaiņi.
17.09.2018 12:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man gan škiet , ka Viedās minkas komentāri ir ļoti trāpīgi un strādā abos virzienos :)
17.09.2018 12:27 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Kas par muļķībām? Ja vien māte burtiski neizdzen tēvu no mājas, aurojot lai vācas, viss pārējais ir atkarīgs no tā, kā vecāki bērniem to pasniedz. Kur var nest šitādu sviestu?

Mulsinoši, ka vīriešus uzskata par pilnīgiem muļķiem.. Ja cilvēks ir gana pieaudzis, strādā, pieņem lēmumu precēties, taisa bērnus utt.. tad ir gana nobriedis arī tam, lai ar viņu kāds runātos un censtos risināt komplicētākus jautājumus. Neatkarīgi no risinājuma. Galu galā viņš ir pieaudzis cilvēks, nevis nepieradināts meža zvērs.

Saruna vīru negaidīti iedzina strupceļā-viņam patiesībā nemaz nebija citu variantu.

Viedā Minka, tad sanāk, ka augsta stresa situācijā vīrs, ar diezgan vieglu sirdi, izvēlas bēgt, vai arī (kas, manuprāt, pat ticamamāks) bija jau pie šī lēmuma nonācis, saruna vienkārši bija katalizators.

Atzinās un aizgāja kā vīrietis (tam vajag drosmi, lai uzņemtos pilnu atbildību par nodarīto
Skaļi teikts. Ja nu pirms aiziešanas viņš ar sievu nav pārrunājis kāds būs turpmāks viņa atbalsts abiem bērniem? Tad situācijā, kurā pēkšņi atstāj aiz muguras divus bērnus, nav nekā no drosmes , pilnas atbildības uzņemšanās, aizgāja kā vīrietis.
Visi apgalvojumi par drosmi un gļēvumu nekas vairāk kā minējumi un apzelēšana, kā te jau rakstīja.

No kurienes jums tāds naids, nicinājums pret vīriešiem? Nākat no šķirtajām ģimenēm vai pašām personīgā pieredze tik negatīva? Tik nicīga pozīcija un tik negatīvas vīrieša darbības interpretācijas. Ja grib, jebkuru, absolūti jebkuru cilvēka rīcību var interpretēt negatīvi.

Skaidrs, labāk taktika ''klusē sieviete, tava vieta ir pie plīts un ar bērniem'', ne tiešām vīrieti nosaukt domās par cūku. Izskatās, ka viena te tikai grib attaisnot jebko, ko dara vīrieši, tieši interpretējot visu ''pa labiņam'' un noliekot autori kaut kādā briesmones pozīcijā, kura - kāda maita - atļāvās nopietni par to aprunāties - par to, par ko citi runā apkārt, redz un jau tas nonācis līdz viņai.
Pat tālāk lasīt negribas.
17.09.2018 12:36 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Lasu un domāju, bet Viedā Minka, tu proti būt pašpietiekama? Tu saproti, ka tas nenozīmē skriet un meklēt jaunu vīrieti vai domāt kurš mani gribēs ar 2 bērniem?
Vīrieša esamībai/neesamībai nav tik būtiska loma visu sieviešu dzīvēs kā tev varbūt labpatīk domāt.
Es labāk būtu viena 40,50 un 60 gados , jo man patīk pašai sava kompānija nevis ar vīrieti, kurš krāpj, skrien prom un taisa drāmu, kur tās problēmas būtu pats vīrietis atrisināt savādāk (par autores gadījumu runāju). Gulētu arī mierīgāk :D
Man tiešām šķiet, ka sievietes pret mūsdienu vīriešiem izturas kā pret zīdaiņiem - ka tik nepateikt ko skarbu, ka tik nesabļaut, ka tik nesabaidīt, ka tik nezāģēt.
17.09.2018 12:46 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Autore - tev iesaku turēties. Būs tev viss labi, ar vai bez vīrieša, mīli sevi, savus bērnus un viss nokārtosies - varbūt ne uzreiz, bet ar laiku gan! Veiksmi!
17.09.2018 12:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šajā situacijā tā dedzīgā vīrieša aizstāvēšana man ir pilnigi neizprotama. Kam tas vispār ir vajadzigs? Loģika ir tāda ka "iekšā nebija" tad tā nav krāpšana, vai arguments vīrieša aizstāvībai, ka visiem var gadīties iemīlēties citā....??? Kāpēc vispār ir doma ka, ja autore neko nezinātu, vīram pārietu un visi dzīvotu laimīgi...?? Neienāk prātā ka ir sievietes, kas labāk zin skarbo patiesību, nevis dzīvo kā pasakā, kas patiesībā ir tik pašas sievietes ilūzija, ne realitāte...?
Par bērniem te vispār nav ko runat, galu galā vīrietis ir tas kurš bērnus pameta vienā vakarā pat aci nepamirkšķinājis.
Tādam kam jauna čikse var tik viegli galvu noraut un kam bērni ir tikai tik daudz kā sevis atražojums un objekts ar ko vakaros pēc darba paspēlēties, kā ar mājdzivnieku, normāla sieviete ar mierīgu sirdi pateiks ardievas.
Visi vīrieši nekrāpj un autorei vēl ir visas iespējas tādu dabūt un iemeslu šeit visu paciest un piedot es neredzu.
17.09.2018 13:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vispār tā ir vienas puses versuja
Lai pilnvērtīgi rastu risinājumu, vajadzētu uzklausīt arī otru pusi. ( ja tas būtu iespējams, tad diskusija pagrieztos daudz savādāka)
Tā kā tas nav iespējams, tad var mēģināt saprast, kā jūtas rīkojas otrs, kādi bija iemesli un varētu būts sekas.
Citādi sanāk tāda vienpusēja akmeņu mešana pret sienu.
Bet pārsvarā un kā jau parasti gribās tikai izgāzt emocijas un dusmas, pret "vainīgo"
17.09.2018 13:30 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Viedaa Minka biezhi izsakaas ljoti sapraatiigi, tachu daudziem vinjas tekstiem lien cauri vinjas paaudzes mantojums, ka bikshainim, pofig kaadam, bet pie saaniem jaabuut, nepreceeta sieviete ir neveertiiga, dziives meerkjim jaabuut apgredzenoties un apbeernoties. Citas opcijas vienkaarshi neeksistee. Neapgaazhams viedoklis.
Nez ko shajaa situaacijaa ir devusi sveetaa lauliibas aplieciiba? Bildinaaja, appreceeja, siikos uztaisiija, bet kaa suuds bija, taa suuds palika. Un taadu ir absoluutais vairaakums apkaart. Plus materiaali no shii suuda nekaadas jeegas nebuus ar visu pauliibas aplieciibu. Alimenti kaa taadi pienaaktos shaa vai taa. Dalot lauliibas laikaa ieguuto uz puseem, ka tik te sieviete zaudeetaaja nesanaak. Nekaads miljonaars shis jampampinjsh nav bijis. Sitiet plaukstinjas par savu sveeto lauliibas aplieciibu. Bez shii papiira gabala ar kaaju pa dirsu izlidinaatu sho viiriesha parodiju, te veel pa tiesaam buuz jaavalkaajas :-D:-D:-D
Baltaa paltraka balagaanam ir jeega, ja viirietis sniedz ieguvumus nevis zaudeejumus. Shajaa gadiijumaa un veel tuukstoshiem citos vieniigaa jeega ir taa, ka “Viedaas Minkas”, saseedushas uz solinja pie daudzstaavenes, sauc par sievu nevis par pieguleetaaju :-D:-D:-P
P.S. Nevienam jaunam skukjim piekabjainu vidusmeera algas pelniitaaju 100 gadus nevajadzees. Labaakajaa gadiijumaa shim spiid kaada vientuljaa maamule vai shkjirtene. Sperma sakaapusi galvaa pajolim :-D:-D:-D
17.09.2018 14:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Šajā situacijā tā dedzīgā vīrieša aizstāvēšana man ir pilnigi neizprotama.

Pat tiesu praksē ir tāda lieta kā nevainīguma prezumpcija. Kamēr nav noticis nepārprotams nodarījums (smaidot telefonā nav noziegums), tikmēr kādu ar virtuāliem akmeņiem nomētāt nav adekvāti.
bikshainim, pofig kaadam, bet pie saaniem jaabuut, nepreceeta sieviete ir neveertiiga, dziives meerkjim jaabuut apgredzenoties un apbeernoties

Tā ir tava interpretācija, visai tāla no maniem uzskatiem.
Ja sieviete ir bez bērniem vai bērni ir vismaz pusaudžu vecumā, tad var prasību latiņu var celt kaut līdz mākoņiem un uzskatīt, ka neviens nav manis, tik labas, vērts. Jo sieviete patiesi var dzīvot ļoti komfortabli viena pati.
Savukārt ja ir bērni, jo īpaši, vairāk par vienu, vajag domāt reāli- kādi būs ieguvumi/zaudējumi aizdzenot vīrieti. Es domāju katra, kurai ir bērns ir sasniedzis vismaz pusaudža vecumu, piekritīs, ka būt vientuļam vecākam nav nekāda medusmaize (ja vien nedzīvo kopā ar bērna vecvecākiem vai kādu citu radinieku). Naudu varbūt arī var sarūpēt, bet laiks, ko paņem bērni ir šausmīgs. No rīta uz darbu caur bērnudārzu, vakarā uz bērnudārzu pakaļ, viss vakars ar bērnu, jo tas pa dienu sailgojies. Pēc tam skolas gadi- nomenedžēt pulciņu loģistiku, izsekot mācībām, sekmēm, domāt, kur bērnu pa vasaru likt, atvaļinājums ar bērnu. Viss mājas solis vienatnē, visas bērnu slimošanas- arī. Ja vēl pašai vai bērnam gadās tik slimnīcā- pilnīga krīze, jo nav kas paliek ar otru bērnu vai abiem. Pa kuru laiku gan vientuļam vecākam laiks sev vai randiņiem? Dzīvo kā vāvere ritenī un domā, kā kaut kā novilkt kārtējo dienu.
17.09.2018 15:33 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Viedā Minka jau veca sanāk, tādēļ aizstāv un visu paraksta virietim par labu, jo citu ta viņa savā vecuma nedabūtu. Tādam līmenim jau neko citu nevajag, kā par spīti loģikai un visam, ko vīrietis dara, zibināt skropstas un grauzt sevi no iekšienes.
17.09.2018 16:17 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Un darba vietā atklāti bakstīties, ka visi zina un redz, kas notiek, bet viena te piesauks tiesas terminus. :D Zemīt paveries.
17.09.2018 16:18 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
vajag domāt reāli- kādi būs ieguvumi/zaudējumi aizdzenot vīrieti. Es domāju katra, kurai ir bērns ir sasniedzis vismaz pusaudža vecumu, piekritīs, ka būt vientuļam vecākam nav nekāda medusmaize (ja vien nedzīvo kopā ar bērna vecvecākiem vai kādu citu radinieku). Naudu varbūt arī var sarūpēt, bet laiks, ko paņem bērni ir šausmīgs. No rīta uz darbu caur bērnudārzu, vakarā uz bērnudārzu pakaļ, viss vakars ar bērnu, jo tas pa dienu sailgojies. Pēc tam skolas gadi- nomenedžēt pulciņu loģistiku, izsekot mācībām, sekmēm, domāt, kur bērnu pa vasaru likt, atvaļinājums ar bērnu. Viss mājas solis vienatnē, visas bērnu slimošanas- arī. Ja vēl pašai vai bērnam gadās tik slimnīcā- pilnīga krīze, jo nav kas paliek ar otru bērnu vai abiem. Pa kuru laiku gan vientuļam vecākam laiks sev vai randiņiem? Dzīvo kā vāvere ritenī un domā, kā kaut kā novilkt kārtējo dienu.

Atkal pretruna ar pašas teikto. Ka tik loceklis mājās "skaitās" un kur citur pabijis sarunās, tekstos, darbos u.c. vienalga. Sievietei jāstāv klusu, kā jau te minēja iepriekšējā lapā. Kauns par tādu veceni.
17.09.2018 16:21 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
nabaga sieviete.
visu nelasīju, tikai sākumu un beigas.
vaina VIENMĒR ir abos, tikai ir jāmāk abiem to formulēt, lai rastu kompromisus. ja šajā gadījumā vīrietis parādīja, ka ir lupata, tad pakaļ viņam skriet nevajadzētu. gan jau pats beigās līstu uz ceļiem, bet vai ir iespējams ko tādu piedot?
jebkurā gadījumā, turies sevis un bērnu dēļ. uzvelc skaistu kleitu un uzkrāso lūpas, galvenais smaidi par spīti visam.
17.09.2018 16:22 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Noteikti piekriitu,ka abas puses vainiigas!
Nu ar to aizdziisanu ir taa,ka ja ir vairaaki gadi pavadiiti kopaa,tas cilveeks ir "asiniis",nu nav tik vienkaarsi-vakar veel miileeju,sodien ieniistu.Un tad ,kur garantija,ka tas naakamais buus tas "ideaalais" variants?Te vecumam nu gan nav nekaadas noziimes,vai buus iespeeja,vai nebuus iespaaja satikt to nakoso viirieti.Viss atkariigs no pasa cilveeka.
17.09.2018 16:36 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Katrs no citu tekstiem izvelk savu, kaut arī skaitos jauna, bet saprotu Viedās minkas teikto, jo īpaši taisnība par bērniem.
Ne katrai var noveikties esot ar maziem bērniem,atrast tādu vīrieti, kas ne tikai Tevi mīlēs, bet arī Tavus bērnus un savu laiku ieguldīs vinjos.
Un nevar arī gaidīt no sveša cilvēka šādu uznjemšanos. Tas jādara mammai un tētim.
Mūsdienās arī vecmāminjām ir jāstrādā un uz to arī nevar paljauties, ka skries ar vinjiem visu dienu auklēties.
17.09.2018 16:39 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un es esmu par to, lai saglabātu ar bērnu tēvu attiecības, vai arī labāk būt vienai(saņemot palīdzību no vinja), bet nekādā gadījumā neieviest jaunu veci mājā un traumēt bērnus.
17.09.2018 16:46 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Tēvs šeit nekādu atbildību nav uzņēmies. Izrunājis, pie kā paliks, kā ar naudām, kā ar kopīgo laiku? Pat nezvana. Vienkārši paziņoja, ka ies prom, apriori pieņemot, ka viens bez bērniem. Un sievietei palikt tagad ilgi vienai vai kā tas pēdējais (nesakarīgi uzrakstītais) komentārs bija domāts? Cik ilgi, lai tik viņai nebūtu jauna vīrieša blakus, kas veidos tālāk ģimeni un augs kopā, ne kā pastalnieks vazāsies apķēries vienai tad otrai? Bērniem normāli jāpaskaidro, ne jau pēc nedēļas ieved mājās jaunu veci un laizās uz virtuves galda viņu priekšā.
17.09.2018 16:55 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Šī diskusija jau ir pārvērtusies par viedokļa karu, kurai nu tagad būs bijis tas pareizas ieteikums, uzskats un izpratne par savstarpējām attiecībām. Viedā minka, es atdzīšu, daži tavi uzsakti bija pat ļoti trāpīgi, bet nevar visas situācijas vērtēt tikai pēc sevis. Tu tak neesi ar sveci sēdējusi klāt vīrietim un sievietei, lai zinātu kā ir bijis patiesība un ko tieši šis vīrietis domā. Katrs mēs uz situāciju skatāmies caur savu vērtību, viedokiļu un uzskatu prizmu. Mēs to sapratām, ka tu varētu piedot un pievērt acis uz šāda veida vīrieša izgājieniem, labi, kas der tev, neder citam. Ja cilvēkam savstarpējā uzticība un cieņa ir viņu vērtību skalu pašā augšgalā, tad tas ir tikai saprotams, ka ir sievietes, kurs nevēlas nekādas saistības ar šo konkrēto vīrieti. Un runājot par bērniem, es gan neteiktu, ka mamma ir aidzinusi "labo" tēti, pēc autores rakstītā varēja saprast, ka viņš pats aizgāja un nemaz īsti ar viņiem kontaktēties nevēlas. Bērni varbūt tagad nesapratīs, bet kad pieaugs, viņi noteikti labāk vēlētos, lai mamma ir laimīga, nevis visu mūžu ir pacietusi tēva izgājienus, ja mani vecāki man tagad pateiktu, ka palika kopā dēļ manis un mātei šitā bija jācieš, man cieņa un mīlestība pret tēvu pazustu momentā un justos pat vainīgs, ka es bez maz vai mātei esmu sabojājis dzīvi.
17.09.2018 17:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits