Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Viedā Minka, tev vismaz 60 gadu?
16.09.2018 18:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Matilde
Mazliet mazāk, bet tuvu tam (l)
Priekš jums, meitenes, es no dinozauru laikiem :D
16.09.2018 18:10 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Minka, saruna par to, kas notiek attiecībās, nav nekāda histērija. Histērija ir aizskriet tālēs zilajās un "paņemt pauzi". Un tā ir ne tikai histērija, bet arī bezatbildība, jo tēva nav pie bērniem un sieviete paliek domājot, kas vispār notiks tālāk ar viņu visu dzīvēm... Es saprotu, ka palikt vienai ar bērniem nav nekāda medusmaize. Bet cik labāk ir saglābt šādas attiecības un pēc tam prātot, kurā brīdī viņam atkal paliks garlaicīgi vai par grūtu un atkal kaut kur aizskries, šoreiz varbūt pavisam? Man personīgi galvenais dīlbreikeris visā šajā situācijā būtu tas, kā vīrietis reaģēja uz mēģinājumu izrunāt attiecības - un spēja vienam ar otru izrunāt sāpīgus jautājumus un būt emocionāli atvērtiem vienam pret otru, manuprāt, ir attiecību pamatakmens. Ja vīrieša reakcija uz lietu, kam attiecībās vajadzētu būt normālai un dabiskai (lai arī bieži nepatīkamai), ir aizbēgt prom, pametot visus savus pienākumus un atbildības mājās, nu, tad es tur neredzu neko "vīrišķīgu" vai "atbildīgu", tieši otrādāk. Ne pie visām attiecībām vajag turēties, un dažiem kritērijiem ir lielāks smagums nekā citiem.
16.09.2018 18:13 |
 
Reitings 141
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos odettai!
Esmu vēl jauna,bet acīmredzot esmu dabūjusi savu dzīves skolu,lai izprastu,ko mēģina pateikt Minka. Pārtraukt,pamest,izšķirties,utt utjp ir viegli.
Linda Gramane,
ieklausies Viedās Minkas padomos!!! Šķiet,ka jums viss vēl ir vēršams par labu. Lai izdodas!
16.09.2018 18:13 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Elizabete.
Tā ir tikai un vienīgi tava interpretācija no pamestas sievietes skatpunkta. Tas nav objektīvs situācijas novērtējums. Gluži kā tīni ienīst vecākus, kad viņiem neļauj doties nakts piedzīvojumos ar kompāniju, kas lieto narkotikas.
Pašos pamatos tava vīriešu uztvere ir patērnieciska un egoistiska. Visur dominē tikai sievas emocionālas vajadzības un vēlmes. Itkā vīrieša vienīgā funkcija ir piepildīt visas sievas gaidas un cerības, arī vārdā nenosauktās. Un tas viss pabāzts zem vārda "cieņa".
Es ar diezgan lielu pārliecību varu teikt, ka no vīrieša skatpunkta situācija ir pavisam savādāka.
16.09.2018 18:27 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pašos pamatos tava vīriešu uztvere ir patērnieciska un egoistiska. Visur dominē tikai sievas emocionālas vajadzības un vēlmes. Itkā vīrieša vienīgā funkcija ir piepildīt visas sievas gaidas un cerības, arī vārdā nenosauktās. Un tas viss pabāzts zem vārda "cieņa".

Ēmm, no kā tu to izsecināji? :-D
Ar spēju izrunāties es nedomāju "sieviete runā, vīrietis klausās un māj ar galvu". Un tā spēja runāt ir vajadzīga tieši tāpēc, lai nevienam nenāktos otram no acīm nolasīt, kas viņiem ir vajadzīgs.
Bet vispār es tiešām esmu zināmā neizpratnē, kādas bumbas tu man tagad mēģini piešūt un kāpēc :D
16.09.2018 18:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Viedaa Minka-tiesi taa!
Nu es domaaju,ja sieviete ir greizsirdiiga,tad ir pamats,kaut kas tur ir tam viirietim aiz aadas.
Es esmu sapratusi vienu lietu savaa muuzaa-nekustinaat ,neurbties dzilumaa,neko nepaarmest.
Tajaa pasaa laikaa domaat,kaa visu novadiit sev par labu!:-DNekaadas histeerijas leekmes,izskatiities pasai labi,iet vairaak aaraa sabiedriibaa,justies speeciigai(nekaadu asaru)un viirs buus atkal TAVS!
16.09.2018 18:39 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Tātad, lai Jums šeit nebūtu skandāli un savstarpēji konflikti izstāstīšu pa punktiem, (manā redzējumā)
Neesmu es cilvēks, kurš paceļ balsi vai kā citādāk uzspiež savu gribu kā arī neesmu no sievām kas tur pavadā vīrieti, vēlas atpūsties ar draugiem? Lūdzu, dodies mīļais vēl drēbes salikšu un ūdeni nopirkš, tā pat arī es varēju izrauties no mājām vismaz reizi mēnesi un atpūsties un bija tas pats, bērni pabaroti, sievai brokastis utt. Nekas neko neesmu aizliegusi vai pārmetusi, nav bijuši trūkumi ne emocionāli ne fiziski, ko vēl? Man vajadzēja sievieti vest uz mājām? Kājas bučot? tik daudz pāru apkārt kur redzu, kur sieviete neļauj vīrietim pateikt ne vārdu bez viņas atļaujas, manā uztverē es neesmu vergturis, neturēju vīru kā vergu, nekomandēju un neuzmācos ar entajiem zvaniem, ja ir kur izgājis. uzticējos pilnībā. Neprasīju lai atskaitās par to cik kur ko un kā vai lai rāda savu telefonu vai k citu. Laikam jau viņam vajadzēja to, ka viņu kntrolē, kā to dara viņu draugu sievas, pats nāca un stāstija, cik es laba viņa draugam Jānim redz sieva liek viņu zem tupeles utt.
Kāda bija saruna?
Vakariņas, bērni ielikti gulēt mierīgā tonī kārtējo reizi, kad viņš sēdēja un smaidīja nezinu par ko, bet man tas īsti vairs arī neinteresē. Teicu, ka man ir kādi jaunumi, uz ko viņš izbrīnīti jautāja kādi. Sāku stāstīt, ka pie manis atnāca info, par jaunu kolēģi ar ko viņi esot sadraudzējušies, bet cilvēkiem ir radies aizdomas, ka tur nav tikai draudzība, uz k jau redzēju, ka viņam šī saruna nepatiks. paklsēju, viņš paklusēju turpināju, ka man nepatīk šāda veida runas, kas notiek apkārt ka jūtos nedaudz sāpināta, teicu, ka ticu, ka nekas nav bijis, bet neerti ir no tā, ka cilvēki apkārt to redz un tas ir nonācis pie manis, klusēja viņš, tad turpināju jā varbūt laikam princim nevajadzēja lai tā saku, bet pateicu, ka jūtos kā apsmiekls j cilvēki gan jau runā, ka redz kā sieva mājās bērnus auklē vīrs tikmēr ar citām pinās, uz šo palika dusmīgs, pateica, ka jā viņam pret šo meiteni ir "ārprātīgi" stipras jūtas kurām viņš pretoties nevar, meitene nav izlēmusi ko vēlas, bet viņš zinot ko darīt, lai viņa izlemtu. Ka mums vajag padzīvot atsevišķi.
Ja, no manas sarunas Jums liekas ka es viņu zāģēju, tad atvainojos, nemāku runāt ar cilvēkiem.
Šobrīd, es neesmu par sevi devusi ne ziņu, paldies dievam, jaunākais bērns nav vecumā, lai saprastu, kas un kā, četrgadnieks gan jautā kur tētis vai drīz būs mājās, esmu uzzvanījusi, tikai lai jautātu vai vēlas parunāt ar bērnu. Sarunas par šo tēmu mums nav bijušas, vīrs dzīvo pie mammas, viņa mamma hisēriski zvanās un saka, ka nesaprotot savu dēlu viņam cik saprotu tur presē smadzenes, es nesaku pilnīgi neko, jo viņa Jūtas,domas nevaru ietekmēt, ja viņš nevēlas runāt es nevaru to piespiest.
Neteikšu, ka man ir super viegli, bet šīs dienas domāju pie sevis, laikam vīrieti ir jāliek zem tupeles nevar izturēties kā pret dzīvu, domājošu, ar savu viedokli apveltītu cilvēku, jo tā pat viņš spēs tev iedirst dvēselē un atstāt.
Visā visumā, lai iet priecīgs, nezinu tik kas notiksies tālāk, jo jaunajai darba kolēģei jaukas brīvdienas ar savu vīrieti, kur manējais neskopojās ar laikiem pie bildēm, diemžēl nezinu ko tas skuķis saka vai dara, bet man izskatās, ka no viņas puses nekas nebūs. Vēl radās doma, ka varbūt tā meitene nemaz nav tā dēļ kuras viņš aiziet, jo vīra māte teica, ka braucis esot vakar prom pāradies naktī un smaržojis pēc sievietes, bet meitene šodien ielikusi bildes no rīta, ka super pavadītas brīvdienas un ne jau Rīgā, bet ārpus tās. Bet es to nevēlos nemaz zināt. Jo es uzskatu, ka viņam bija gana ļauts darīt ko vēlas netika kontrolēts, tātad tiešām vienkārši ir atradusies kāda, bez bērniem, nogurušas sejas, smirdīgām drēbēm un ar uzkrāsotu seju 24/7.
PUNKTS. Manas laulības stāsta beigas, atvainojos tām kurām šķiet, ka mani bērni izaugs par necilvēkiem, bet šobrīd no tēva puses nav bijusi iniciatīva runāt vai tikties ar viņiem. Piespiest diemžēl nevaru, bet vecākajam dēlam saku ka tētis pašlaik aizbraucis darba darīšanās.
16.09.2018 19:01 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Tu ta tiksi galā, bet ja tēvs nevēlas pat parunāt ar dēlu pa tel... Drausmīgi no viņa puses. Vai iepriekš attiecībās patiešām viss likās kārtībā? Nu, sajūtu līmenī?
16.09.2018 19:10 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Linda turies! Tu darīji tā, kā uzskatīji par nepieciešamu un biji godīga pret sevi un neklausies biedēšanā ar bērniem. Diemžēl esi piedzīvojusi nodevību, bet ticu, ka laiks saliks visu vietās.
16.09.2018 19:20 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Sūti to jampampiņu dillēs. Nebūtu šitās drostalinas, būtu cita. Izskatās, ka džeks ir galīgi bezatbildīgs un vēl neizaudzis līdz galam - grib vēl paspēlēties, padraiskoties utt.
Šobrīd tev ir jābūt maitai un jādara sekojošais:
1. Jāaizmirst visādi "es viņu joprojām mīlu" un jārīkojas
2. Jādodas uz tiesu un jāpieprasa alimenti - pie tam to tu vari darīt gan sev, gan bērniem
3. Jāiesniedz šķiršanās.
Ja grib draiskoties, lai draiskojās, bet lai neaizmirst arī par saviem pienākumiem pret sievu un bērniem.
16.09.2018 19:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Uzturlidzeklus berniem vari jau sovakar pieprasit caur internetu. Loti atri tas kartijas latvija.lv. un jau pwc menesa cai diviem garantijas fonds maksas tev naudinu. Par tiesu, sakuma lavs advikats un mantu dalat lai tev par labu nevia uz pusem.
16.09.2018 19:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://lvportals.lv/e-konsultacijas/12580-pieteikumu-alimentiem-var-iesniegt-uzturlidzeklu-garantiju-fonda-2017
Uzturlīdzekļus Ministru kabineta noteiktajā minimālajā apmērā ir iespējams saņemt administratīvā procesa ietvaros (bez tiesas sprieduma) tam no vecākiem, kura aprūpē atrodas bērns, uzreiz vēršoties Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijā ar iesniegumu.
Ērtākais veids, kā pieteikties uzturlīdzekļu saņemšanai, ir izmantot portālā www.latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu "Pieteikšanās uzturlīdzekļu saņemšanai". Šī pakalpojuma izmantošanai nepieciešams reģistrēties, izmantojot internetbankas pieejas datus, kas dod iespēju elektroniski aizpildīt iesnieguma veidlapu un nosūtīt fonda administrācijai. Citi dokumenti nav nepieciešami. S
16.09.2018 19:49 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Vai tik te autore kaut kur neteica, ka viņai ir vairāk līdzekļu nekā vīram?
16.09.2018 19:58 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Par tiesu, sakuma lavs advikats un mantu dalat lai tev par labu nevia uz pusem.

Un aiziet :D A kad sieviete izdomā padraiskoties pakārt, tad gan manu uz pusēm ne? Ka tik ievilkt kaut ko nāsī, kas nav tavs un pelnīts. Tas tā atkāpei no tēmas
16.09.2018 20:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Logiski ji vel 2 berni paliek pie sievas.
16.09.2018 20:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jo dirz cai vecis kas meklejas piw ja na skuka nens 2 bernus. Un ka cismo un citur lasam tadam haunam dudam nafug svesas piekabes nav vajagzigas ikdiena! Autorei pat ja nauda piwtiek jadoma par bernu nakotni. Uzturkudzeklys katram mazajam uz krajkontu un pie mantas sadales ar ja ir ko katram bernam!!!
16.09.2018 20:15 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Ka tik ievilkt kaut ko nāsī, kas nav tavs un pelnīts
Vispār jau viss laulības laikā iegūtais kustamais un nekustamais īpašums ir divu cilvēku sagādāts. Un ne vienmēr ir tik viennozīmīgi, ka ja jaunais BMW ir uz vīra vārda un kredītu maksā vīrs, tas nenozīmē, ka sieva tajā pašā laikā, piemēram, nemaksā komunālos, internetu, bērnu dārza izdevumus vai tīri elementāri nepērk paiku, ko rij arī cienītais BMW īpašnieks. :-P (Un bieži vien paikas izdevumi ir daudz lielāki nekā kredīts par BMW.)
16.09.2018 20:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Daudzi ieteikumi ir tā pat kā labot jumtu mājai kurai pamatos ir plaisas un kura var sabrukt. Māju ceļot tika pieļautas kļūdas un līdzēt var kapitālais remonts, nevis pielabošana.
Bet sabiedrībā jau nekas nemainās, atkal un atkal kāpj uz tiem pašiem grābekļiem, sapņu pilis brūk un attiecības jūk.
Un atkal stāsti ka otrs pie visa ir vainīgs, es visu, viņš neko...
17.09.2018 08:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits