Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu, kas ir laulība? Pēc komentāra saprotu, ka laulība ir tikai nodrošinājums, ja kāds nomirst un nekas vairāk?
16.09.2018 13:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
16.09.2018 13:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. slinkums plasi skaidrot elementaras lietas it ipasi ja nepielec un nav pieredzes tev
16.09.2018 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Nu, bet, ko gan prasta "piegulētāja" var zināt no laulībām un kopdzīves? Neko, jo 9 gadus piegulētāja jau no dzīves neko nesaprot. :'-( iešu paraudāt stūrī, paldies, ka atvēri man acis un liki sajusties pretīgai. (t)(l) . Dumjā padomju domāšana, nav nācies mūsdienu pasaulē dzirdēt ko tik stulbu.
16.09.2018 13:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A tie kas velas kazas un oficialu laulibu ir ar padomju domasanu ja? Ok skaidrs :-P:-D:-D
16.09.2018 13:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar slimajiem labāk neielaisties :D tākā visu gaišu rīdziniec. Cik labi ka var nobloķēt un nelasīt tādus murgus.
16.09.2018 13:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu bet peekabo te pat nekomenyeju lidz brodim kad sski uz mabi riet ka kuce! Kapec tev biha jauzrej ksdam ks yema par neko nekomenteja? Zb tava muziga dirsana...tu savam pieguletajam ar sita dirs virsu cauram dienam?
16.09.2018 13:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nepiemini mani, neaiztiec un bus oki. Es tacu tevi nepieminu kaner nesacc riet tu pirma ka kuce...kapec tev kadam jarej vienmer tipa virsu? Tiedam jasak domat ja tu dzer jo vislaik pat akkoholu vien doma
.
16.09.2018 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Tie kas vēlas kāzas, nav padomju domāšana, un tas ir skaisti. Bet apsaukt meitenes, kas nav precējušās, par pieguletājām ir pretīgi un nekulturāli no pieauguša cilvēka. Tev nav tiesību apcelt kādu, kas nav precējies vēl. Un par to kā lecies virsū visiem ir pretīgi un liek domāt, ka dzīvē tev kaut kas trūkst. Jo laimīgs cilvēks neuzvedas tik neaudzināti un neapsaukājas pa labi un kreisi, ja nesakrīt domas.
16.09.2018 13:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Taisnoba! Un citai ta neteiktu.
Bet B ka peekavo ka tada kuce rej man vienmer virsu. Es saja tema pat pirm tam neko nekomebteju un pirma vibu neaiztiku
.tad nu dabuja parvsavu lielo muti.es neesmu vinas pieguletaha kuram vina var riet ka kuce virsu cauram dienam.nevajag mabi aiztikt!!!
16.09.2018 13:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
iek domāt, ka dzīvē tev kaut kas trūkst. Jo laimīgs cilvēks neuzvedas tik neaudzināti un neapsaukājas pa labi un kreisi, ja nesakrīt domas. ++++++
Peekaboo1 izlasi. Pirms pirmā kādam nākamo reizi sāc riet virsū
16.09.2018 14:02 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vieda minka, nu come oooon, nu tiesam... jaa proootams, varbut, tikai varbut ari ar mani ta var gadities, BET ko tu gribeji teikt? Ka es nedrikstu izteikties labi par savu virieti, par attiecibu modeli? Ja saja bridi un sos gadus viss ir ok? Tas tak butu pilnigi debili dzivot ar domu, ka mani tak kadreiz var krapt, pamest utt. Ari tad es zinu, ka par bernu vins 1000% ruupeetos. Un dzivoklis ir mans, ja nu kas. Vecaki ari loti vienmer atbalstitu, taka nu ne, es acis nepievertu gan, ne es noklusetu ne es gaiditu, kad iztrakosies....
Es varu garantet, ka manejais nav tik vajs lai padotos katrai smukajai cikai, iemiletos kolegiites utt tik viegli... bet nu, laikam jau neko labu nedrikst domat par savu gimeni :-D
16.09.2018 14:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ir gana daudz stipras un forsas gimenes. Vienigi nefeibi tema kur autorei juk lauliba in vina pasudz sapi sakt lielities. Man super virs, super viss un neiet pa kreisi mil tikai mani. Nu nav tas feini un nekadi nepalidz tagad autorei.
16.09.2018 14:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ta ir atbilde viedajai minkai, nevis lielisanas, es domaju autore to saprot, un saprot ka ari vina var izveidot attiecibas ar cilveku, kurs vinu mil un ciena, vai ari vismaz nedomat, ka jaa tas ir normali un japiever acis... ir ari citadaka. Ok, negribu diskutet par so
16.09.2018 15:41 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja atmiņa mani neviļ, tad tā bija Viedā Minka, kas nemaz ne tik sen citā diskusijā diezgan spilgtiem epitetiem aprakstīja to, kā šejienes sabiedrībā sievietes velk uz saviem pleciem visu atbildības nastu un paliek kopā ar dajebkādu vīrieti pie sāniem, ka tik tāds ir! Es runāju par šo diskusiju: http://lilit.lv/forums/topic/211935-/?sort=DESC&pnr=1
Savukārt tagad vīrietis, kurš labāk skriešus aizskrien no savas ģimenes, tikko kā viņam paprasa paskaidrot savu uzvedību, ir "atbildīgs" un "vīrišķīgs", turklāt samīlēšanās fakta dēļ kļūst absolūti nesaucamspie atbildības par savu rīcību - kāda mentālā ģimnastika jāizveic, lai nonāktu pie šādiem secinājumiem? (t)
16.09.2018 16:16 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Elizabete. +++ Un zini, man ir tāda sajūta, it kā kāds būtu nospēris Viedās Minkas profilu vai hakerē to. Jo, tieši pēdējā laikā liekas, ka no šī profila raksta pilnīgi cits cilvēks :-/
16.09.2018 16:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
NightSky
Es gribēju teikt tikai to, ka tu nekad līdz galam nevari zināt kā jutīsies vienā vai otrā situācijā kamēr nenonāc tajā. Teorētiski var apcerēt visu ko. Banāls piemērs- neraudāt bērēs- nu kam tas vajadzīgs, sarkans deguns un acis nevienu neizdaiļo un mirušo tikpat augšā neuzcels. Raudāt var arī vienatnē. Tomēr, kad cilvēks nonāk situācijā, visi gudrie spriedelējumi liekas muļķīgi.
Tieši pārliecība, ka tu nekad neko tādu nepieļautu, nonākot autores situācijā tev plosītu dvēseli visvairāk. Teorētiskie spriedumi par ideālo modeli ir kā sāls bēršana autores dvēseles brūcēs. Tu pat iedomāties nespēj, ko viņa šobrīd jūt. Vajag dot padomus, kā atjaunot attiecības nevis kā visu izjaukt un cerēt uz brīnumu.
No pieredzes varu teikt, ka man ir bijuši piedāvājumi no ļoti daudziem "ideālajiem" ģimenes cilvēkiem. Tu nekad, nekad nevari zināt, kas otram galvā. Tāpēc visi teorētiskie spriedelējumi ir likteņa izaicināšana. Labāk nekad arī neuzzināt, ja otrs nav lodz galam godīgs.
16.09.2018 16:24 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Elizabete.
Ja viss būtu tik vienkārši, pietiktu ar likumiem un tiesu sistēmu varētu likvidēt. :D
Nekāda mentāla ģimnastika netika veikta :D Parasti jau to intuitīvi saprot, bet varu izskaidrot arī detalizēti.
Vīrieti (arī sievieti) attiecībās var vērtēt pēc vairākiem kritērijiem- sadzīviskais ieguldījums (pirž dīvānā vai kaut ko palīdz), finasiālais ieguldījums (alfonss vai līdzvērtīgs partneris), tēva lomas izpildījums (neiesaistās bērnu aprūpē vai iesaistās), emocionālais ieguldījums (vai partneris jūtas vai nejūtas komfortabli), seksuālais ieguldījums (vai tas ir 1x pusgadā 5 min jājiens vai kvalitatīvs, regulārs izpildījums), sociālais ieguldījums (veicina vai kavē savu un partnera sociālo lomu pildīšanu).
Tie ir seši kritēriji. Ja autore apgalvo, ka vīrs kā pasaka, tad jādomā, ka viņš ir izgāzies tikai vienā no kritērijiem. Turklāt viņš neko nav pat izdarījis! Es saprastu, ja sieva pieķertu viņu laulības gultā ar kolēģi, bet šajā situācijā nekas, absolūti nekas nav noticis. Cilvēks stulbi smaida telefonā un kantējas kolēģei. Vai ir jēga rīkot skandālu un histēriju tāda nieka dēļ? Turklāt vēl ņemot vērā blakus apstākli, ka kolēģei viņu nemaz nevajag. Es vēl saprastu, ja vīrs tā rīkotos regulāri- ik pa laikam jauns sirdsāķītis. No tēmas pieteikuma izskatās, ka tā tas gadās pirmo reizi. Jebkurš vīrietis apliecinās, ka pirmā reize mierīgi var būt arī vienīgā un pēdējā. Ir cilvēki, kas no kļūdām mācās.
Iepriekšējā tēmā manas domas bija par partneriem, kas izgāžas vairākos vai lielākajā daļā kritēriju. Piemēram, dīvānā pirdošs alfonss ar pavājinātu seksuālo funkciju un pilnīgu ieinteresētību tēva lomā. Nu kam tādu vajag, pat ja sievai no rīta līdz vakaram saka komplimentus un ir romantisks? Viens kritērijs nevar izlabot visus pārējos tāpat kā trūkums vienā kritērijā ne vienmēr ir pietiekams pamats attiecību pārtraukšanai.
16.09.2018 17:45 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Viedaa Minka-man patiik tavas domas!
16.09.2018 17:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Paldies, odetta! Acīmredzot dzīves pieredzi nevar nodot caur vārdiem- gados jaunās meitenes tad ar akmeņiem nomētā. Laikam katram pašam jāiziet dzīves skola ar visām ciešanām, lai zustu ticība vienradžiem un ideāla cilvēka eksistencei. Un ka piedot ne vienmēr nozīmē pazemoties.
16.09.2018 18:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits