Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Lotte, pat ja šo 'sievietēm biežāk' un 'vīriešiem biežāk' sadalījumu pa dzimumiem apstiprina statistikas dati (kurus veidojam paši un kuri ir mainīgi), tas nenozīmē, ka kaut kādu noteiktu pazīmi automātiski vajadzētu pieņemt kā vienu no pirmajiem iemesliem, kāpēc kādā konkrētā gadījumā (un vispārīgi runājot, tāpat) vīrietis/sieviete dodas prom (vai varētu doties prom) no ģimenes - aizspriedumi apgrūtina problēmsituāciju konstatēšanu, izprašanu un atrisināšanu. Attiecību peripētijas ietekmē dažādi faktori, ne tikai dzimums, dzimumu lomas un dzimumaizspriedumi.
16.09.2018 00:00 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Fuij, salasījos šo diskusiju un sapņoju, ka mani vīrs krāpj ar sava kolēģa sievu un es mistiski biju stāvoklī :D
16.09.2018 08:37 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Viedā minka te tik viens jautājums, ko tu pīpē? Te jau velk uz rīdzinieces pusi....drausmas :D
16.09.2018 09:44 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Viedā minka te tik viens jautājums, ko tu pīpē? Te jau velk uz rīdzinieces pusi....drausmas

Goda vārds to pašu padomāju, lasot diskusiju.
Diskusijas autore - es ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Ceru, ka sāpes pāries un viss nostāsies pa plauktiņiem!
16.09.2018 10:13 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
NightSky
neee man tiesi ar virieti ir nu loti paveicies, vins ir ideals tevs un labs virs,

Autore arī tā par savu ģimeni būtu rakstījusi pirms neilga laika.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.

Līdzību nesaskati? :D Tas, protams, nenozīmē, ka 100% visām tā gadās, bet tā ir likteņa izaicināšana uzskatīt, ka ideāls vīrs ir kaut kas stabils, nemainīgs un pelnīts. Jebkura sieviete (un arī vīrietis) var nokļūt tādā situācijā kā autore. No malas viegli teikt- pamet, pamet, pamet. Bet realitātē, cik šķirtus pārus pazīsti? Padzīvosi ilgāk, ieraudzīsi, ka nekāda medusmaize palikt vienai ar bērniem nav. Tas nav kā 20 gados bez bērniem izšķirties. Vēl jau jāatrod juridiski (vēlams) brīvs vīrietis, kuram nebūs nekas pret svešiem bērniem un lai vēl bērniem +/- nav pretenziju pret "jauno tēti". Tas nemaz nav vienkārši. Un daudziem, arī fantastiski jaukiem cilvēkiem, savu privāto dzīvi tā arī neizdodas nokārtot līdz pat sirmam vecumam. Tā vienkārši ir- patīk kādai vienradžu zemes iemītniecei vai ne. Tāpēc jā, uzskatu, ka ja ir bērni, vispirms jāmēģina visu nesačakarēt un ja neizdodas, tomēr jāmēģina visu vērst par labu šeit un tagad nevis pēc tam jālauza galva par to kā bitu, ja būtu.
Starp citu, viens no alternatīviem risinājumiem, kā vīram ielikt atpakaļ smadzenes, ir vēlreiz parunāt ar viņu zem četrām acīm. Izstāstīt, ka ciena viņa atklātību un ļoti novērtē, ka viņš kā goda vīrs uzņēmās atbildību, aizejot prom no sievas. Pēc tam sievai jāatzīstas, ka notikušais ir liels šoks viņai, viņa emocionāli nespēj tam tikt pāri un jaunā sadzīve ir ļoti sarežģīta, jo vienai tikt galā ir par grūtu. Tāpēc, lai vīrs paņem pie sevis bērnus uz laiku, kamēr sieva atgūsies no šoka, izies psihoterapijas kursu, atradīs jaunu partneri un būs gatava uzņemties rūpes par bērniem. Tas varētu būt gads vai varbūt ilgāk.
Es varu garantēt, ja pēc šādas sarunas vīram būs mērens šoks un prioritātes dzīvē (kaisle pret kolēģi) tiks pārvērtēta. Visdrīzāk par labu sievai.
16.09.2018 10:14 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Peekaboo
To pašu, ko pīpēsi tu pēc daudziem gadiem. :D
Pirms gadiem te iesmēja par omju padomiem nedzīvot/ negulēt pirms kāzām. Visas smējās, stulbās omes. Gāja gadi un sākās kolektīva gaušanās 5-7-10 gadi kopdzīves, bet precēt neprec. Labi kā ir.
Nu ir tā, ka gadiem ejot, rodas jauna pieredze un mainās uzskati. Pirms gadiem 20 es būtu jums piebalsojusi. Tagad- redzot cik ļoti teorija atšķiras no realitātes, runāju to, kas reāli dzīvē strādā nevis kā būtu jābūt.
16.09.2018 10:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tiesi ta! Jo pieneram peekabo ir jauns skukis kam ne vira, ne bernu vek glupa skolnieces domasana! Vina neko nevar spriest par laulibu kamer daud us gadus pati nebus sieva.
16.09.2018 10:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un kp peekabo tu muzigi pipe ka vienmer kadam rej virsu? Jebkura tema un vienmer. Tiesam tev ta dzivite baisa ? :D
16.09.2018 11:01 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Starp citu, viens no alternatīviem risinājumiem, kā vīram ielikt atpakaļ smadzenes, ir vēlreiz parunāt ar viņu zem četrām acīm. Izstāstīt, ka ciena viņa atklātību un ļoti novērtē, ka viņš kā goda vīrs uzņēmās atbildību, aizejot prom no sievas. Pēc tam sievai jāatzīstas, ka notikušais ir liels šoks viņai, viņa emocionāli nespēj tam tikt pāri un jaunā sadzīve ir ļoti sarežģīta, jo vienai tikt galā ir par grūtu. Tāpēc, lai vīrs paņem pie sevis bērnus uz laiku, kamēr sieva atgūsies no šoka, izies psihoterapijas kursu, atradīs jaunu partneri un būs gatava uzņemties rūpes par bērniem. Tas varētu būt gads vai varbūt ilgāk.
Es varu garantēt, ja pēc šādas sarunas vīram būs mērens šoks un prioritātes dzīvē (kaisle pret kolēģi) tiks pārvērtēta. Visdrīzāk par labu sievai.

Šitas ir labs variants, bet autore nav minējusi bērnu vecumu. Un es nevarētu pat savu 4gadnieku "atdot" dzīvot citur... Un ja godīgi - kā pēc šī visa - ne tikai fakta, ka vīrs iekāro citu, bet arī tā, ka viņš tagad ir aizgājis - vēl varētu normāli kopā dzīvot? Saplēstu vāzi var salīmēt, bet tā nekad vairs nebūs vienā gabalā. Un vai tad dzīves galvenā jēga ir atrast vīrieti, ar ko kopā dzīvot (ja jau te biedē, ka neesot viegli atrast)? Es nezinu, man šķiet, ka sievietei jābūt pašcieņai un pašpietiekamībai, lai neturētu sev blakus veci, kam nemaz negribas būt blakus...
16.09.2018 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Rīdziniecc, peekaboo ir gan vīrs/draugs, gan bērns :D pašāvi garām.
16.09.2018 11:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Saki ka vinai ir arlaulibas b:-Oerns un pieguletajs kas neprec? Tapec tada psiha? Mulkibas..vina tqcu skolniece? Ta ja vina pieaugusas sievietes nedoma:-D
16.09.2018 11:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un es nevarētu pat savu 4gadnieku "atdot" dzīvot citur...

Domā vīrietis tādam variantam piekristu? Kurš cilvēks bez ļoti nopietna iemesla vēlētos viens pats audzināt mazu bērnu? :D
Es nezinu, man šķiet, ka sievietei jābūt pašcieņai un pašpietiekamībai, lai neturētu sev blakus veci, kam nemaz negribas būt blakus...

Tā var runāt tikai sieviete, kurai nav bijusi tā laime palikt vienai ar maziem bērniem. Par kādu dzīves kvalitāti var būt runa, ja sieviete ir vientuļā māte? Līdz bērnu pusaudžu vecumam būs ļoti grūti.
16.09.2018 11:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pirms gadiem te iesmēja par omju padomiem nedzīvot/ negulēt pirms kāzām. Visas smējās, stulbās omes. Gāja gadi un sākās kolektīva gaušanās 5-7-10 gadi kopdzīves, bet precēt neprec. Labi kā ir. Tiesi ta!
16.09.2018 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
varbūt labāk būt kādam "piegulētāja", nevis precēta, kuram es beigās nemaz neesmu vajadzīga. Pati klārē cik reizes esi precējusies, uzskati, ka tas ir normāli? Labāk neesmu nevienu reizi precējusies un laimīga ar 1. Ja izšķiras vismaz papīri nav jākārto.
16.09.2018 13:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pamatīgi vēl aizšāva garām :D
Ir man gan vīrs gan bērns un vēl viss ko vien dzīvē var vēlēties, kas tev nekad dzīvē pat nespīd rīdziniec. Ej sēdi savā bufetē un dzer tālāk :)
16.09.2018 13:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Netrako! Saprotu ka ne jau visas grib precet. Dazas tijai palietot.
:-D
16.09.2018 13:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Oj peekabo tavs pieguletajs ar tevi kopa vel dzer cauram dienam ja? Traki. Jo redzi tu par to vien runa un doma. Bedigi
16.09.2018 13:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vēl viss ko vien dzīvē var vēlēties, kas tev nekad dzīvē pat nespīd rīdziniec.
tev ir 20 miljardi:-O:-O:-O:-O:-O:-O tikai tas man pietrukst..:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
16.09.2018 13:13 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Un vai tad nepierādās, ka vīrs arī var "palietot" un iet meklēt citu?
16.09.2018 13:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Lauliba ir kas pilbogi cits! Un muzigs nav it nekas.Mes ar mirsim. Dazi to aizmirst.;-)
16.09.2018 13:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!