Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Šeit daudzas uzsver, ja bērnu dēļ vajadzētu palikt kopā utml. Es tikai gribēju izteikt viedokli kā cilvēks, kurš uzaudzis ģimenē, kur vecāki palika kopā bērnu dēļ. Teikšu kā ir, tas bija ļoti sāpīgi noraudzīties no malas viņu izturēšanos, vēsumu vienam pret otru, klausīties neskaitāmos konfliktos, tāpat arī redzēt kā viens no viņiem, kuram kaut kādas jūtas vēl palikušas, pārdzīvo, ka neizdodas atjaunot attiecības. es tiešām būtu vēlējusies kaut viņi būtu izšķīrusies tad, kad parādījās tāds iemesls nevis ilgus gadus mocījuši paši sevi un savus bērnus. Bērni nevar izaugt laimīgi ģimenē, kurā vecāki nav laimīgi. Tāpat arī bērni saprot daudz vairāk nekā mums šķiet, un ir jābūt tiešām talantīgiem aktieriem, lai uzturētu ilūziju bērniem, ka viņi uzaug laimīgā ģimenē. Ja ir iespēja uzaugt pilnā laimīgā ģimenē, tad lieliski. Ja nē, tad tomēr labāk ir iet katram savu ceļu un kļūt laimīgam kopā ar kādu citu, bērniem veltot daudz uzmanības un mīlestības un paskaidrojot, ka bērnus tik un tā mīl abi vecāki un ka dzīve dažreiz gadās tā, ka vecāki viens ar otru kopā vairs nav laimīgi.
15.09.2018 11:04 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Ļoti žēl, ka viss tā iegriezās. Nožēlojami, tā vnk izjaukt ģimeni un pat nepamēģināt ko labot, it īpaši ja ir bērni. Bet lai jau iet.
Bet vispār pēc kā tāda bez žēlestības, maximāli sev labvēlīgi jākārto lietas ar nekustamo īpašumu (ja tāds ir ), jau sāc vienoties par uzturlīdekļiem bērniem.

Arī iesaku tagad koncentrēties un materiālo lietu nokārtošanas. Neredzu jēgu te vilkt garumā oficiālu šķiršanos. Jo pat ja vīrs pārdomās un gribēs atpakaļ, ja viņš reiz tik vienkārši ir varējis pamest sievu un bērnus, tad diez vai jebkad viņam varēsi atkal uzticēties un būt laimīga ģimene.
klasiski - gan jau sieviete arī vainīga. Viņa ir laimīgās attiecībās, kāda tur koķetēšana. Ja viņa autores vīram iepatikās, vai, kā viņš saka - viņš iemīlējās, iespējams, ka viņš parastus pieklājības žestu sāka tulkot kā ko vairāk

Nu mēs jau nezinam, vai viņa ir laimīga attiecībās, tik zināms, ka bildēs tā izskatās, bet tas nav drošs rādītājs. Un tik pat labi viņai šķita jautri darbā pakoķetēt un papriecāties, ka kāds pavelkas līdzi. Tik iespējams nemaz nebūs priecīga, kad uzzinās, ka šis viņas dēļ pametis sievu. Bet varbūt būs, kas zin, kas viņai galvā darās.
Katrā ziņā, ar domāju, ka nav ko baigi vainot meiteni, bet nav nekādā gadījumā arī ko žēlot.
kad viņš, kolēģes atstumts, asti kājstarpē iespiedis, ies atpakaļ pie nu jau bijušās sievas, viņu sagaidīs skaista sieviete ar daudz labāku vīrieti, nekā viņš jebkad ir bijis.
+
Tu vēl esi jauna un izklausies forša meitene, viss tev būs, lai tik ātrāk aizmirstās šie pārdzīvojumi. Turies!
15.09.2018 10:27 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.01.2014
Raven
Tik iedvesmojoši uzrakstīji,ka “noķēru” iedvesmu autores vietā! :-D
Cerams, tā notiks ar pašu autori arī:-) Degunu gaisaa;-)
15.09.2018 10:23 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Linda Gramane, ak, dies! Turies. Situācija neapskaužama.
Es laikam ar savu raksturu šķirtos un sāktu dzīvot savu dzīvi.
15.09.2018 09:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lotte, klasiski - gan jau sieviete arī vainīga. Viņa ir laimīgās attiecībās, kāda tur koķetēšana. Ja viņa autores vīram iepatikās, vai, kā viņš saka - viņš iemīlējās, iespējams, ka viņš parastus pieklājības žestu sāka tulkot kā ko vairāk. Varbūt viņam ir sakāpis galvā, ka viņš ir bez maz vai Apolona un Deivida Bekhema apvienojums, un iedomājās, ka sieva nav pietiekoši laba. Bet patiesībā viņš ir ofisa frīks, kas citām sievietēm nemaz neinteresē, bet viņa sieva ir tā neko un ātrāk atradīs normālu otro pusīti, un, kad viņš, kolēģes atstumts, asti kājstarpē iespiedis, ies atpakaļ pie nu jau bijušās sievas, viņu sagaidīs skaista sieviete ar daudz labāku vīrieti, nekā viņš jebkad ir bijis.
15.09.2018 09:22 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Pareizi darīji, ka visu noskaidroji, vismaz tev vairāk nav jādzīvo neziņā un jāšausta, jāmoka sevi un uzzināji jaunas rakstura īpšības par savu vīrieša kārtas pārstāvi. Teikšu godīgi, es personīgi domāju, ka viņš tev kaut ko noklusēja un visu līdz galam nepateica, lai tevi nesāpinātu vēl vairāk. Vīrieši nav tik stulbi, lai ietu uz "pilnu banku" un momentā atstātu siltu vietu, lai tikai varētu paskraidīt kādai pakaļ un tikai ar cerību, ka ar to otru sievieti varētu kaut kas sanākt, tur apakšā, manuprāt, ir vēl lietas, par ko tu nemaz nezini. Protams, pastāv vienmēr variants, ka pret otru vnk jūtas pazūd, tas ir neizskaidrojami, bet dažreiz dzīvē tā mēdz notikt. Tagad koncentrējies un pievērsies tikai sev un bērniem. Zinu, ka tagad ir grūti, bet laiks ir labākās zāles pret šāda veida ķibelēm. Veiksmi tev.
P.S. Nemeiģini viņam tikai atriebties, tas ir, liekgt satikties ar bērniem, ja viņš to vēlas, zinu, ka viņš ir baigais cūka, bet bērni jau pie tā nav vainīgi.
15.09.2018 08:53 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Protams, ka nevajag vainot arī to meiteni, jo vīrietis ir tas, kas izvelejās citu ceļu, bet tai pat laikā nevajag arī viņu žēlot, jo tu tomēr nezini kā viņa uzvedās ar viņu. Varbūt tomēr kkādos brīžos koķetēja un pati deva viņam cerības, varbūt arī iemilējās, bet slēpa no citiem kolēģiem, lai nebūtu šāds iznākums kamēr abi nav tikuši skaidrībā ar savām jūtām. Es nedomāju, ka vīrietis var aiziet no ģimenes, ja viņam jau nav kāda, kas varētu dot visu ko viņam vajag...
Piekrītu, ka noteikti kārto visus dok.laicīgi un alimentus ari prasi, vai savā starpā vienojaties vai caur tiesu... Jo virietim vismaz tādā veidā ir jāuzņemas atbildība un jāpalīdz bērniem. Nevis viss jāterē uz jauno draudzeni. Jums nekad par lieku nebūs nauda, jo izdevumu ir daudz, vai krājkontā vienmer var likt uz priekšdienām.
15.09.2018 07:41 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Iemīlēšanās ir tāda sajūta, kuru nevar ar neko citu aizstāt. Tāpēc iemīlējies cilvēks = neracionāls cilvēks. Laikā, kad cilvēks ir iemīlējies, viss apkārtējais liekas mazāk nozīmīgs, tā sajūta ceļ spārnos. Tu neesi vainīga, ka viņš iemīlējās citā. Tevi viņš mīl, bet otrā ir ie mī lē jies. Tas pāries un vēlāk viņš nesapratīs, kāpēc fā notika, kapec tā izdarīja, bet sobrid viņš nav spējīgs uz citādu rīcību, tada ir cilvēka daba.
Un, sievietes, nekad neatdodaties savam vīrietim pilnībā, jums ir jāpatur savs šarms, noslēpums. Tikai tā var saglabāt nerimstošu interesi pret jums no sava vīrieša.
Vēl - tajā bridi, kad visu atklāji, nevajadzēja sēsties un visu izrunāt - vajadzēja likt viņam domāt, ka, iespējams, Tev ir kāda dēka. Tici man, aizmirstos uzreiz kolēģīte un gribetu tevi sev uz visiem 100. Tāda ir vīrieša daba, mīļās, viņi nav tādi kā mēs
15.09.2018 02:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Komentārus pati nerakstīju, taču diskusijai līdzi sekoju. Un tagad, izlasot par notikušo, tomēr nolēmu uzrakstīt, jo gribu teikt tikai vienu - izmet ārā jebkādas domas par gala darīšanu! Kā jau Tu pati raksti, visvairāk šajā situācijā žēl bērnus. Tāpēc domā par bērniem un neļauj savā prātā ienākt tādām sliktām domām! Saprotu, ka vēlējies stabilu ģimeni, skaistas, mīlošas attiecības, bērnu uzaugšanu pilnā ģimenē. Diemžēl, dzīvē ne vienmēr viss notiek tā, kā esam to izsapņojuši. Dzīvē ir kāpumi un kritumi, cilvēki šķiras, bērni aug kopā tikai ar vienu no vecākiem - tā, diemžēl, notiek. Taču, kā cilvēks, kurš pats audzis šķirtā ģimenē, varu teikt, ka, ja tolaik bija obidna, ka vecāki šķīrušies, tad tagad, kad esmu jau pieaugusi un daudz ko saprotu labāk, man ir prieks, ka vecāki pieņēma lēmumu šķirties, nevis manis dēļ mocījās, cenšoties radīt ilūziju par perfekto ģimeni. Man ir prieks, ka neredzēju divus skumjus, strīdu un dusmu nomocītus vecākus, bet, tā vietā, redzēju tēti un mammu, kuri bija iemīlējušies, tikai - ne viens otrā, bet citos cilvēkos, kurus pēc šķiršanās sastapa savā dzīves ceļā. Uzskatu, ka bērni spēs būt tā pa īstam laimīgi tikai tad, ja tādi būs vecāki. Taču šajā gadījumā, ja viens ir izvēlējies aiziet, ar varu nenoturēsi. Diemžēl.
Novēlu Tev būt stiprai! Un mirkļos, kad klāt zogas sliktas domas, labāk ienāc šeit un izliec to visu sāpi uz āru. Cilvēki uzklausīs, sapratīs, palīdzēs Tev kaut ar to, ka nebūsi viena savās sāpēs. Izturību!
15.09.2018 01:29 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Meitene, turies!!! :-|(l) Sāp noteikti tā, ka visas iekšas rauj laukā un ne gala, ne malas tam visam. Un vēl jo ilgi sāpēs un būs grūti noticēt realitātei. Gļēvie mudaki, kas izaudzināti stilā - i'm super mario. 8-)
15.09.2018 01:07 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Es pat nezinu, ko domāt un ko teikt, esmu vieglā šokā, jo nešķita, ka sarunas rezultātā nonākšu šādā situācijā. Tiešām biju pārliecinātā, ka Dievosies vai vismaz daļu noliegs, bet, ka visu atzīst un aiziet, šoks!
Esmu šobrīd pārdomās... kā vīrietis var izvēlēties patiku, kas nav 100% pret ģimeni... bet tajā pašā laikā, kā jau šeit minējā iemīlēties var daudz jo daudz reizes. Tikai interesanti pašai sev. Vienmēr no bērnības domāju, ka ja vīrietis aiziet, tad cita vainīga ( vecāku pieredze) brt tagad, pat neēsmu dusmīga uz to meiteni, jo ticu, ka viņa būs šokā par šo gājienu un ja viņai ir labi tagad, tad viņa nesapratīs kas notiek.
Žel sevis žēl meitas, žel ka tik daudzi gadi kopā bet viņam “norāva” galvu kāds kurš pat nav ieinteresēts, žēl sevis, jo sāp kā ellē, žēl, ja tikai naktīvaru raudāt, bet dienā jātēlo, ka viss labi, jo žēlo bērnus, ka jāredzot būt māte, kas raud. Sāp ļoti, ka šķiet, ka galu sev varētu padarīt, ne jau nauda( jo tā bija mab vairāk nekā vinam) ne jau es ne jau viņš, bet meitas tās ir žēl, žēl, ka viņas nevarēs dedzēt kā ur dzīvot pilnvērtîgā ģimene jo tētim ir jūtas pret meiteni kurai viņß ir virnaldzigs. Uhhhh raudu un nevaru parakstit. Piedodiet bet sodien kadam svesam gribas ko teikt jo to savejiem vel nevaru sagremoy un pateiktp
15.09.2018 00:47 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Aij nu bāc... 2 bērni paliek... wtf. šādos brīžos kauns būt vīriešu sugas pārstāvim. Vienkārši...(aizpildīt ar rupju tekstu) (e)
14.09.2018 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Ļoti žēl, ka viss tā iegriezās. Nožēlojami, tā vnk izjaukt ģimeni un pat nepamēģināt ko labot, it īpaši ja ir bērni. Bet lai jau iet.
Bet vispār pēc kā tāda bez žēlestības, maximāli sev labvēlīgi jākārto lietas ar nekustamo īpašumu (ja tāds ir ), jau sāc vienoties par uzturlīdekļiem bērniem.
14.09.2018 22:14 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu Lottes vārdiem. Turies Linda! Nekāds īpašais mierinājums jau nebūs, bet vismaz tagad zini, kas ir kas, vairs nav šaubu.
14.09.2018 21:52 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Novērtēju, ka ieDZināt manu neatzīto pareizrakstības problēmu. :)
.
'Lupatas ir tie, kas neatdzīst problēmas un tās nerisina' > ' Lupatas ir tie, kas neatzīst problēmas un tās nerisina,'
14.09.2018 21:42 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Piekrītu Lotte. Turies, un nevaino sevi.
Par cik tai čiksei ir puisis, cik sapratu, tad visticamāk viņa tā arī nekad nepavilksies uz tavu vīru, vīriņam pāries hormonu trakumi un iemīlēšanās fāze ar kaut kad beigsies, būs palicis tukšā un sapratīs ka visu ir zaudējas, iespējams tad arī rāpos atpakaļ. Vai pēc kā tāda piedot un pieņemt atpakaļ......nu tava izvēle. Bet varbūt tā arī aizies uz visiem laikiem. Bet tu tagad domā labāk par sevi un saviem bērniem. Būs labi, viss notiks tā ka tam jānotiek.
14.09.2018 21:37 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
neatdzīt problēmas ir traki.
No kurienes tās neatDZīt ir tik traki?
14.09.2018 21:31 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Es nelasīju visus komentārus, bet istenība gaidīju, kad uzrakstīsi, ka izrunājāties un ka nolēmāt saglabāt attiecības. Lai nu kā, turies, tev ir bērni un ir kā dēļ (arī sevis) būt stiprai un visu pārvarēt. Un pa šo laiku tev ir iespēja padomāt vai tev vispār šāds cilvēka ir vajadzīgs, jo ja nu viņš atnāks atpakaļ, vai tu būsi gatava visu piedod un aizmurst un nekad par to nepārmest un vai spēsi tālāk uzticēties... Diez vai, tāpēc iesaku negaidīt to dienu kad vīrietis nāks pie prāta, bet dzīvot sev un saviem bērniem un parādīt to ka vari būt laimīga arī bez tāda vīrieša. Pat nevaru iedomāties cik tev šobrīd grūti, bet novēlu tev būt stiprai un pat nedomā ka pie kkā vainīga esi tu. Tā vnk notiek. Un nevajag domāt ka viņam.kkas attiecībās trūka vai ko tādu. Nē, cilvēki var iemīlēties citos, bet galvenais ir atcerēties par cieņu un nedalīt bērnus, un nerīkot skandālus. Turies.
14.09.2018 21:13 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Skumji.
Tagad dosies iekarot meiteni, kas nav ieinteresēta, bet ja nesanāks, tad gan jau cer, ka paņemsi atpakaļ... Diezgan pazemojoši.
Bet nu, vismaz beidzot bija godīgs un aizgāja. Piekrītu tam, ko jau citas meitenes rakstīja, ka labāk tagad, nevis vēlāk.
14.09.2018 21:11 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
neatdzīt problēmas ir traki.
14.09.2018 21:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits