Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
NightSky
neee man tiesi ar virieti ir nu loti paveicies, vins ir ideals tevs un labs virs,

Autore arī tā par savu ģimeni būtu rakstījusi pirms neilga laika.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.

Līdzību nesaskati? :D Tas, protams, nenozīmē, ka 100% visām tā gadās, bet tā ir likteņa izaicināšana uzskatīt, ka ideāls vīrs ir kaut kas stabils, nemainīgs un pelnīts. Jebkura sieviete (un arī vīrietis) var nokļūt tādā situācijā kā autore. No malas viegli teikt- pamet, pamet, pamet. Bet realitātē, cik šķirtus pārus pazīsti? Padzīvosi ilgāk, ieraudzīsi, ka nekāda medusmaize palikt vienai ar bērniem nav. Tas nav kā 20 gados bez bērniem izšķirties. Vēl jau jāatrod juridiski (vēlams) brīvs vīrietis, kuram nebūs nekas pret svešiem bērniem un lai vēl bērniem +/- nav pretenziju pret "jauno tēti". Tas nemaz nav vienkārši. Un daudziem, arī fantastiski jaukiem cilvēkiem, savu privāto dzīvi tā arī neizdodas nokārtot līdz pat sirmam vecumam. Tā vienkārši ir- patīk kādai vienradžu zemes iemītniecei vai ne. Tāpēc jā, uzskatu, ka ja ir bērni, vispirms jāmēģina visu nesačakarēt un ja neizdodas, tomēr jāmēģina visu vērst par labu šeit un tagad nevis pēc tam jālauza galva par to kā bitu, ja būtu.
Starp citu, viens no alternatīviem risinājumiem, kā vīram ielikt atpakaļ smadzenes, ir vēlreiz parunāt ar viņu zem četrām acīm. Izstāstīt, ka ciena viņa atklātību un ļoti novērtē, ka viņš kā goda vīrs uzņēmās atbildību, aizejot prom no sievas. Pēc tam sievai jāatzīstas, ka notikušais ir liels šoks viņai, viņa emocionāli nespēj tam tikt pāri un jaunā sadzīve ir ļoti sarežģīta, jo vienai tikt galā ir par grūtu. Tāpēc, lai vīrs paņem pie sevis bērnus uz laiku, kamēr sieva atgūsies no šoka, izies psihoterapijas kursu, atradīs jaunu partneri un būs gatava uzņemties rūpes par bērniem. Tas varētu būt gads vai varbūt ilgāk.
Es varu garantēt, ja pēc šādas sarunas vīram būs mērens šoks un prioritātes dzīvē (kaisle pret kolēģi) tiks pārvērtēta. Visdrīzāk par labu sievai.
16.09.2018 10:14 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Viedā minka te tik viens jautājums, ko tu pīpē? Te jau velk uz rīdzinieces pusi....drausmas

Goda vārds to pašu padomāju, lasot diskusiju.
Diskusijas autore - es ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Ceru, ka sāpes pāries un viss nostāsies pa plauktiņiem!
16.09.2018 10:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Viedā minka te tik viens jautājums, ko tu pīpē? Te jau velk uz rīdzinieces pusi....drausmas :D
16.09.2018 09:44 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Fuij, salasījos šo diskusiju un sapņoju, ka mani vīrs krāpj ar sava kolēģa sievu un es mistiski biju stāvoklī :D
16.09.2018 08:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Lotte, pat ja šo 'sievietēm biežāk' un 'vīriešiem biežāk' sadalījumu pa dzimumiem apstiprina statistikas dati (kurus veidojam paši un kuri ir mainīgi), tas nenozīmē, ka kaut kādu noteiktu pazīmi automātiski vajadzētu pieņemt kā vienu no pirmajiem iemesliem, kāpēc kādā konkrētā gadījumā (un vispārīgi runājot, tāpat) vīrietis/sieviete dodas prom (vai varētu doties prom) no ģimenes - aizspriedumi apgrūtina problēmsituāciju konstatēšanu, izprašanu un atrisināšanu. Attiecību peripētijas ietekmē dažādi faktori, ne tikai dzimums, dzimumu lomas un dzimumaizspriedumi.
16.09.2018 00:00 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Jā, sievietēm viss biežāk ir tā, ka ja vēlas škirties tad tas var būt arī tad, ja nav iesaistīts cits vīrietis, bet vīriešiem biežāk tomēr ir tā, ka no ģimenes (nerunājit par patsmitgadigo attiecībām) tomēr aiziet ja ir kāda cita, protams ne vienmēr...
Lai nu kā, šajā gadījumā vīrietis ir tas, kas pieņema šo lēmumu un meklēt vainīgos vai žēlot virieti vai otru sievieti arī nav pareizi, jo nevar zināt kādas ir bijušas viņu attiecības. Ja kolēģe ir ieturējusi distanci, tad super, jo varbūt tad virietis sapratīs cik svarīga ir ģimene, bet tas vai viņus atgūs jau ir autores ziņā.
15.09.2018 22:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mulsinoši, ka vīriešus uzskata par pilnīgiem muļķiem.. Ja cilvēks ir gana pieaudzis, strādā, pieņem lēmumu precēties, taisa bērnus utt.. tad ir gana nobriedis arī tam, lai ar viņu kāds runātos un censtos risināt komplicētākus jautājumus. Neatkarīgi no risinājuma. Galu galā viņš ir pieaudzis cilvēks, nevis nepieradināts meža zvērs.
15.09.2018 21:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Lotte, ir vīrieši (un sievietes tāpat), kas aiziet no ģimenes arī tad, ja nav padomā neviena cita, ar ko veidot attiecības.
15.09.2018 21:42 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Raven, ne, nebiju domajusi, ka pie vainas autore vai otra sieviete. Bet nevar zinat, kā ir istenībā ar to kolēģi, vai viņa arī ir padevusies flirtam vai nē, jo atkal ir: viena tante teica...
Nesaku par konkrēto gadījumu, bet man kkā škiet, ka vīrieši no ģimenes aiziet tikai tad, ja skaidri zin, ka viņiem ir cita un ar to citu viss sanāks. Tāpēc arī liekas, ka varbūt tomēr tai kolēģei arī ir kādas jūtas vai iemīlēšanās.
15.09.2018 21:28 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu kaaaa, tak ja virietis rupejas par berniem un majas pilda kaut kadas vira funkcijas ne tikai dzer alu divana, tad ta jau ir EXTRA nevis norma... tad sievietei jalien no adas ara, jadara viss iespejamais un neiespejamais un japiever acis uz visu... tas protams peedinjaas.
P.s neee man tiesi ar virieti ir nu loti paveicies, vins ir ideals tevs un labs virs, tiesi tapec saprotu, ko es tiesam negribetu un ka ir ari atbildigi, uzticami partneri. Pie tam, es neka necensos speciali izpatikt un ko vel tik ne... esam vienlidzigi un zinam otra uzskatus un robezas. Kads sakars sliktai pieredzei? Ja busim pret iekaustisanu vai rupju apsaukasanu, tad ari tas pec pieredzes? Nevis vienkarsi morales/uzskati? Sviests...
15.09.2018 21:24 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Daži šeit esošie komentāri mani reāli izveda no pacietības.
Jebkurš, un jo īpaši vīrieši, PROTAMS, var nejauši pret savu gribu dzīves laikā iemīlēties neskaitāmas reizes un nonākt stadijā, kad smadzenes netiek pielietotas.
Pirmkārt, kā notiek iemīlēšanās? Vienkārši skaties uz kādu un iemīlies? Pieņemsim, ka tā. Bet šis vīrietis jau čato un mīļojas. Vai tad tā jau nav apzināta rīcība?
Un tikai nevajag, vairākas reizes dzīves laikā esmu iemīlējusies, bet mana loģiskā domāšana nepārstāja darboties nevienā no tām. Cik ļoti vīrietim ir jābūt vienaldzīgam un stulbam, atvainojos, lai kaut kādu iemīlēšanās sajūtu pret darba kolēģi pārvērstu čatos un mīcīšanās seansos darba vietā, kad pašam mājās ir sieva un bērni? Tā jau no sākta gala ir pilnīga necieņa pret ģimeni un sievu.
Un kāds vispār sakars tam, ka diskusijas autorei nevajadzēja neko teikt? Ķipa draugs var mīcīties ar ko grib, tikai tāpēc ka IEMĪLĒJIES, bet autore kā sieva nedrīkst nabadziņam izteikt nekādas pretenzijas? A varbūt sievai uzticība ir svarīgs punkts attiecībās un to, ka draugs mīcās un čato ar citu, nebūtu iespējams noklusēt, jo tāpat dusmas un neapmierinātība sprauktos ārā? Bet nē, tas jau nevienam neinteresē, ko sieva jūt, jo vīrietis ir iemīlējies un viņš drīkst atļauties rīkoties kā vēlas.
Tas, ka vīrs ir izcils tēvs un varonis mājās vispār izcils arguments, lai neko nepārmestu. Tas, ka draugs jau sen ir spēris simts soļus vairāk par pliku iemīlēšanos, nav nekas. Un kā jūs vispār varat zināt, ka viņi nepārgulēja vai nebučojas? Un sievai jāpieņem šāda viņa rīcība par normālu, nemaz nezinot, cik tālu abi ir aizgājuši vai vēlētos aiziet?
Iesaku atrast citu vīrieti, kurš tevi cienīs, nemelos un necentīsies bīdīt attiecības ar citām. Cilvēki nav dzīvnieki, kas iemīloties paliek tik stulbi kā šeit pieņemts.
15.09.2018 20:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka
Kāda vella pēc tēmas autorei būtu zināt psiholoģiju un loģiku, ja tās nolūks ir nevis veidot līdztiesīgas partnerattiecības, bet vīru dancināt pēc savas stabules?
Vo, autores ideālais vecis neļaujas dancināties, a paceļ cepuri un dodas ganīties savvaļā.
15.09.2018 20:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
No kurienes jums tāds naids, nicinājums pret vīriešiem?

:-/ Kāds sakars?
15.09.2018 20:27 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kas tās par maģiskajām spējām, kas autorei liktu paredzēt sarunas iznākumu

Tās maģiskās spējas sauc par loģikas un psiholoģijas kombināciju. Tāpat kā tas vīrietis pie sievas neatgriezīsies, ja sieva pati nesāks par to runāt.
15.09.2018 20:18 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
No kurienes jums tāds naids, nicinājums pret vīriešiem? Nākat no šķirtajām ģimenēm vai pašām personīgā pieredze tik negatīva? Tik nicīga pozīcija un tik negatīvas vīrieša darbības interpretācijas. Ja grib, jebkuru, absolūti jebkuru cilvēka rīcību var interpretēt negatīvi. Noziedoja naudu? Ak, kāds liekulis, pašam pilns maks, bet atmeta kaut kādus 5 ubaggrašus, lai celtu savu pašapziņu. Palīdzēja večiņai pāriet pāri ielai? Ak, kāds zīmulis, cenšas izlekt uz citu fona, sāk, baigais labdaris atradies, grib parādīt cik visi citi slikti un vienaldzīgi pret vecajiem. Nu tā var interpretēt jebko. Ciniski un riebīgi. Gluži kā te daži nedabūjuši puikas gānās par sievietēm- izmantotājām, kam to tik vajag kā vīriešu naudu.
Nu nav tie vīrieši ne uz pusi tik melni kā jūs mālējat.
15.09.2018 20:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Viedā Minka
Kas tās par maģiskajām spējām, kas autorei liktu paredzēt sarunas iznākumu? Mērķis un nolūks - bet kāds? Ja tēmas autores nolūks bija sarunas beigās dabūt tikai sev iedomātu labvēlīgu rezultātu (lai arī kādu tā variantu viņa sev gribēja), tad kur te divu pieaugušu cilvēku līdztiesīgas partnerattiecības, kur rēķinās viens ar otra vajadzībām, iespējām un vēlmēm?
15.09.2018 20:14 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ja ja drosmigs un nav melis... aiz muguras lakstojas ap citu, slepa telefonu, pats neko neteica kamer sieva neiesaka, loti drosmigs un nemelojos. Atstaja ta peksni sievu ar berniem citas cikses del. Nez, nemanu to drosmi un atklatibu
15.09.2018 19:56 |
 
Reitings 28
Reģ: 23.07.2018
Atzinās un aizgāja kā vīrietis (tam vajag drosmi, lai uzņemtos pilnu atbildību par nodarīto

Skaļi teikts. Ja nu pirms aiziešanas viņš ar sievu nav pārrunājis kāds būs turpmāks viņa atbalsts abiem bērniem? Tad situācijā, kurā pēkšņi atstāj aiz muguras divus bērnus, nav nekā no drosmes , pilnas atbildības uzņemšanās, aizgāja kā vīrietis.
Visi apgalvojumi par drosmi un gļēvumu nekas vairāk kā minējumi un apzelēšana, kā te jau rakstīja.
15.09.2018 19:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja autore negribēja škirties, tad sarunu nebija vērts uzsākt.

Ja runā divi pieauguši, nobreiduši cilvēki, tad "negribēšanu šķirties" var izteikt skaļi, nevis gaidīt uz otru pusi un pieņemt bez iebildumiem viņa lēmumu. Kāpēc sarunu nevarēja novadīt apmēram tā, ka "es zinu par tavu aizraušanos. Tu acīmredzami esi iemīlējies. Es saprotu... Tā mēdz gadīties. Ko mēs varētu šajā situācijā darīt? Kā būs būt ar mūsu ģimeni? Bērniem? Šķirties nav prātīga doma - ne tevi tur kāds gaida, ne tevi šeit grib izmest no mājām. Varbūt tomēr varam kaut ko labot šajā situācijā?'' U.tml.
-----
Un te bija izteikta doma, ka iemīloties cilvēkam bez maz loģiskā spriestspēja atslēdzas - nu kas par sviestu?... Visi šādās situācijās ļoti labi apzinās savu atbildību un sekas par savām darbībām - pat, ja ļoooooti iekarsuši. Tāpēc nevajag attaisnot vīrieti, ka tas nabadziņš neko nejēdz un truli apmāts staigā apkārt samīlējies kaut kādā skuķenē, baidoties, ka sieva uzzinās. Gan jau viņam arī ir savas domas pa galva malušās un savs funktieris par šo visu situāciju - sarunā šo visu varētu izrunāt. Sievai nav jākļūst par soģi un tiesnesi - saruna nepieciešama nevis, lai pieņemtu galīgo lēmumu, bet izrunātu problēmu pašu kā tādu. Citiem vārdiem sakot - sarunas laikā pretinieks jāpadara par sadarbības partneri. Nevis jāgaida, kad vīrietis atsaņos sievietes aizdomas un vārdi pavērs iespēju aiziet no ģimenes.
-----
Tas protams attiecas tikai un vienīgi uz situācijām, kad kas tāds gadās reti un tiešām ir izņēmums, nevis regulāra vīrieša/sievietes izdarība (kad nepalaiž nevienu bikšaini vai svārkus garām un iemīlas katru dienu citā cilvēkā).
-----
Lai gan nu jau ir par vēlu, jo saruna jau notikusi un vīrietis aizgājis. Joprojām vēl var mēģināt kādu reizi parunāt - nedaudz no cita skatu punkta. Bet nu pats par sevi fakts, ka vīrietis tik viegli pamet sievu ar diviem bērniem - mani nedaudz mulsina. Nešķiet, ka te diskusijā viss tika pastāstīts un, ka situācija ir tieši tāda (ka vīrietis ir nesen tik kā iemīlējies un bez atbildes jūtām).
15.09.2018 19:20 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Viedā Minka, bet iepējams viņš pats gribēja aiziet, vienkārši sieva pasteidzās un viņš neko nenoliedza, jo tas viņam bija izdevīgi. Varēs aplidot to otru.
15.09.2018 18:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits