Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tas, ka vīrietim ir iepatikusies cita sieviete, ir viena lieta, bet krāpšana tā, manuprāt, nav.

Žēl, ka mūsdienās morālā krāpšana daudziem nemaz neskaitās krāpšana.
13.09.2018 08:40 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nu, palaistivèm ir un bùt, zelt un vairoties :-D
Vàjprats kaut kads.
:'-(
13.09.2018 05:24 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
. Tà nav norma un tà nevar bùt norma.

Tev - jā.
Saprotu, ka to, ko nespējam saprast, instinktīvi noraidām un nosodām, bet ir daudz poligāmu, brīvu attiecību, kurasmsaukt par nenormālām ir ļoti... Meh. Ne jau mums te spriest par to, kas ir vai nav norma privātās, pieaugušu cilvēku attiecībās.
13.09.2018 02:16 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Oj, sitas, ka bez kràpsanas netiks lidz zelta kàzàm :-D LOL
Nedomaju, ka tà ir norma. Ir normàlas sievietes un vìriesi laulibàs, kuriem viss ir labi ģimenè un nemeklè blakus izpriecas. Tà nav norma un tà nevar bùt norma.
13.09.2018 01:14 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Es vispār neredzu krāpšanas faktu šeit. Tas, ka vīrietim ir iepatikusies cita sieviete, ir viena lieta, bet krāpšana tā, manuprāt, nav. Visumā piekrītu Viedās Minkas viegdoklim, bet no otras puses arī nedaudz žēl autori. Es arī nezinu, kā šādā situācijā rīkotos, gan jau patīkami nebūtu, bet, nu, zāģēšana šeit, manuprāt, situāciju tikai pasliktinātu.
13.09.2018 00:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es daleji piekritu tam, ka gadu gaita var rasties simpatijas pret citiem cilvekiem, ipasi, ja japavada laiks kopa, bet nu tiesam, tas japrot noslapet... ja jau citi pamana un majas sak uzvesties citadi, nu kaut ka necieniski. Ok, pasapno lidz pariet tas sajutas un dzivo talak, varbut uzsmaidit un parunat, bet ne jau publiski apskauties un sarakstities pec darba. Tak nevar saluzt pie katra simpatiska kolega, kaimina utt
13.09.2018 00:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es uzskatu, ka tieši pašpietiekama sieviete spēs šo tēmu celt ar vīru. Rodas iespaids, ka runcis ir samīlējies un lakstojas. Pat atmetot emocijas.. pazemojoša jau ir tā jūtu izrādīšana, ko citi cilvēki no malas redz. Un tas ir klajš pazemojums pret sievu, sevi un ģimeni. Tas nav jāuztver normāli, nav jāpiever acis.
Es autores vietā censtos mierīgā gaisotnē to izrunāt.. paskaidrot, ka nav normāli, ka 3. personas atstāsta šādas lietas.. vīrietim jāizvērtē to, kas viņam svarīgāks.. ģimenes gods vai dienesta romāns.
Iespējams, nav par vēlu to problēmu atrisināt pozitīvi.. ka vīrietis savācas un distancējas no kārdinājuma, uzlabo attiecības ar sievu.
Ir arī viedoklis par darba kolēģi.. bet nevēlos palikt rupja :D
P.S. Maniem vecākiem ir cienījams laulību stāžs.. arī viņiem šāda situācija nešķiet normāla.
12.09.2018 21:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt ja vīrietis ir tendēts uz krāpšanu, tad viņš to darīs ,lai cik kopta, slaida ,skaista būtu sieva/draudzene. Tie tikai ir sabiedrības stereotipi,kā redz,ja vīrs iet pa kreisi,tad noteikti sieva noteikti bija palaidusies, bet manuprāt tās ir tikai atrunas,lai redziet nabaga vīrieti nenosodītu. Tāpat ar sievietēm, ja sieviete ir tendēta uz krāpšanu,tad to arī darīs lai cik skaista vīrietis būtu blakus.(t). Protams es spriežu ir pēc sevis,bet man ne reizi 8gadu laikā kopš esmu kopā ar savu draugu, ne reizi nav ienācis prātā krāpt,vai slienāties , rakstīt vai ko tik vēl nē darīt ar citu vīrieti(s).
Manuprāt ir stulbi apgalvot,ja sāk krāpt,tad kautkas attiecībās trūkst, ja tā ir,tad vajag to risināt, nevis skriet un gulties zem cita, citas:-|
12.09.2018 19:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
apbrinojami, ka tu spej paciest tadu necienu no partnera

Ja autores māsa nebūtu izpļāpājusies un muti turētu informators vīra darba vietā, autore nemaz neuzzinātu par šo situāciju. Dzīvotu un priecātos, ka vīrs tik laimīgs, darbojas ar bērniem, vīrs kā sapnis.
Neviens nevienam nepieder. Ja šķetinātu to "necieņas" jūtu kamolu vaļā, atklātos, ka patiesībā tur uz ir bailes no partnera atraidījuma, skaudība, ka partnerim ir kāds cits aizraušanās objekts, bet pašai nav. Tā nav mīlestība, tas ir privātīpašnieciskums- negribu savu mantu (vīru) dot citam.
Flirts un mīlestība ir atšķirīgas lietas. Flirta fāzē cilvēki ir nekritiski viens pret otru, savukārt, lai kaut ko sabīdītu, parādās cilvēka daba un realitāte. Nu kam tai meitenei kolēģis ar diviem bērniem, ja pati laimīga (autore taču bildes redzēja) ar savu draugu? Viņai glaimo viņa uzvedība un tas arī viss.
Tāds kategoriskums spriedumos ir dzīves pieredzes trūkuma dēļ. Kad pašai kāds sagrozīs galvu, kad pati saņemsi mīļākās lomas piedāvājumu no precēta vīrieša, tad uz visām lietām skatīsies mazliet citādi. Sapratīsi, kā patiesībā jūtas katrs no mīlas trīsstūra dalībniekiem. No pieredzes - necieņa pret sevi ir būt mīļākajai nevis krāptai sievai.
12.09.2018 19:14 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Piekrītu Rick.
12.09.2018 18:07 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Attiecību sākumā katram (vai daudziem) ir savi nosacījumi, es nekad to nedarīšu, es nekad nepiedošu utt
Parasti jau dzīve tos principus nogludina un daudz ko iemāca.
Var jau turēties pie saviem principiem, necensties ne piestrādāt, ne uzlabot, ne kaut ko saglābt. Ir situācijas kad tiešām nav vērts mocīties un dzīvot kopā.
Bet daudzas attiecības var uzlabot un glābt, neskatoties uz pielaistām kļūdām un problēmām. Jo visas nedienas kaut ko iemāca un ļauj uz daudz ko paskatīties savādāk, labāk novērtēt un saprast.
Protams vienpusēji tas nedarbosies
12.09.2018 18:04 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Skumji.
Ja jau āķis lūpā un savu sievu noliek aizmugures plānā, ko gan Tu vari izdarīt...
Cepsies/ārdīsies/nedosi un galā Tevi vainos, ka esi šīzīga? Tai pašā laikā izlikties, ka viss ok un arī sajukt prātā arī nebūtu loģiski...
Ja jau ir pamatotas aizdomas un ziņu avoti nemelo, saglabā paškontroli, parunā, pasaki, ka visu zini(tikai nesaki ko zini, neatklāj kārtis)... Un pajautā viņam skatoties acīs: "ko darīsim?"
Nesāc bakstīt un jautāt vai ir bijis/nav bijis vairāk par čatu, drīzāk spēlē uz to ko Tu nezini.
Mans subjektīvais viedoklis un es darītu tā.
Žēl Tevi.
12.09.2018 18:03 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
No savas puses arī tikai spēju izteikt atbalstu. Es uzskatu, ka ja nebūtu kāda atbilde vai mājiens no otras puses, tad tavs vīrs nemaz tik nežēlīgi nepūlētos un nemaz neuzdrošinātos ko vairāk.
Cik gadi ir jūsu bērniem, viņi kaut ko ir pamanījuši un teikuši tev?
12.09.2018 17:37 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Vieda minka, apbrinojami, ka tu spej paciest tadu necienu no partnera tikai tapec, lai tiktu lidz 50 kazu jubilejai un vel vairak, dzivo parlieciba, ka esi ta gudra un lieliska sieva pie kuras beigas tomer atnak pagulet un pavakarinot. Man nevajag vienu partneri visu muzu tikai tapec, lai no malas cilveki jusmotu par daudzajiem gadiem kopa, tad daudz vieglak dzivot vienai.. bet ko gan es zinu par paspietiekamibu? :D
12.09.2018 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 2461
Reģ: 29.01.2009
No vienas puses es saprotu Viedās minkas domu, ka tas ir normāli iemīlēties citā, it īpaši, ja ir daudzus gadus ilgas attiecības. Nu, iepatikās, paflirtēji, pasapņoji, pabaudīji foršās sajūtas, bet ar prātu tāpat saproti, ka sievu (vīru) taču tāda nieka dēļ nepametīsi, jo mīli taču viņu un pēc pāris mēnešiem vai pat pāris dienām tas iepatikušais objekts jau būs pilnīgi vienaldzīgs. Ļoti iespējams, pēc tam ar pavisam citu skatu paskatīsies uz dzīvesbiedru, no jauna viņu iekārosi un attiecībām tas nāks tikai par labu.
BET, ja reiz tā notiek, ka esi aizrāvies ar citu personu, tad vismaz taču kaut nedaudz pacenties to noslēpt! Autores vīram tas galīgi nav izdevies. Saprotu, ka var īslaicīgi iepatikties kāds cits, man gan tā nav gadījies, bet, ja gadītos, tad esmu diezgan pārliecināta, ka spētu to kontrolēt, tas ir, neizrādītu savu patiku ne tam, kurš iepaticies, ne arī vīram ļautu nojaust. Varbūt mazliet paflirtētu, bet tas arī viss.
Jo, ja es uzzinātu, ka vīrs aizrāvies ar citu un pilnīgi starotu no laimes, es nespētu būt tā gudrā un aukstasinīgā sieva, kas nogaidītu, kad viņam tas pāries un izlikties neredzam. Pat, ja zinātu, ka pēc laika viņš viņu aizmirsīs, es tomēr netēlotu, ka nezinu un nepiedotu tik vienkārši. Man tomēr ir savs lepnums un pašcieņa, es nespētu sevi tā pazemot. Ja pie tam vēl reāli krāpis nevis tikai flirtējis, tad vispār nevarētu būt ne runas par piedošanu. Jo man tomēr svarīgāk saglabāt savu pašcieņu nevis ģimeni, kurā vairs nav un nevar būt nekādas cieņas un uzticības.
12.09.2018 17:12 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
dreambig, protams, ka problemātisku attiecību glābšana ir iespējama tikai tad, ja abi no pāra ir ieinteresēti pie attiecībām strādāt un to dara.
12.09.2018 16:42 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nu labi, jāpiestrādā. Tam es piekrītu, ja abi to vēlās. Bet pastāv tas variants, ka viens cīnās, darbojas, mēģina un turās pretī šķiršanās, bet otrs kā auksts ledus gabals, it kā dzīvo savu dzīvi un gaida to pēdējo pilienu, lai aizietu. Tad šī strādāšana nekur nepalīdzēs, jo tas ledus gabals, jau iekšēji un ar jūtām sen ir prom no attiecībām, tajās piedalās tikai fiziski. Tas izejot no tēmas protams :)
Man bija tāds paziņa, kurš man rakstīja, tad, kad attiecībās viss gāja viņam ne tā kā vajag. Mēģināja sist kanti 300. reizi pēc kārtas un katru reizi sūdzējās, ka sliktas attiecības. Es viņam prasīju vai viņš kaut ko dara lietas labā, uz ko saņēmu atbildi - kas tad man jādara? ;-) Šīs ir viens no Dionysus pieminētajiem, kas pie attiecībām nestrādā. Atausa atmiņā tā netīši.
12.09.2018 16:34 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Esmu parsteigta, cik daudzas seit atbalsta krapsanu un labprat piever acis. Ko tiesi jums tads virietis sniedz

Kad nodzīvosi vēl pāris desmitus gadu un uzkrāsi dzīves pieredzi, sapratīsi, ka nav tādas laulības, kurās nodzīvo 50+ gadus mirdzošām acīm skatoties viens uz otru. Visās attiecībās ir peripetijas, arī tā saucamajās "ideālajās". Pajautājiet saviem vecākiem, vecvecākiem. Man pašai arī visa mūža garumā kantējušies precēti, kārtīgi ģimenes cilvēki ar bērniņiem un sievām, kas svēti tic, ka viņām ir paraugvīri. To, ko jūsu partneri dara jums aiz muguras, nekad nevar zināt. Un nevajag arī. Tas uz jums neattiecas.
12.09.2018 16:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ha ha...pie attiecībām ir jāstrādā diviem, nevis viens izmēģina visu uz pasaules lai ko uzlabotu, bet otrs tikai iet pamīcīt citu čiksi.
Man vienkārši liekas interesanta tā loģika ka sievietei liek strādāt pie attiecībām, jo viņas vīrs jau skatās uz citu pusi, kāpēc viņai vienai jāstrādā pie attiecībām kuras būtībā veido divi??
12.09.2018 16:34 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nevajag runāt muļķības, ja jums pagadījušies vīrieši, kuri krāpj, tas automātiski nenozīmē, ka to dara VISI vīrieši.
12.09.2018 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits